PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ ؟

Rezateer
August 29th, 2018, 19:22
دوستان بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ کجا برگزار میشه؟
نظرتون؟

fadak
August 30th, 2018, 00:57
سلام
وقت بخیر
دوست عزیز کاش لااقل شهر خودتون رو مشخص میکردید تا همشهریان شما بتونن دوره های موجود را معرفی کنن
ولی بنده چون مدتی دنبال این موضوع بودم به دو نکته رسیدم
1- تقریبا مطمئنم که تمام کتابهای موجود در این زمینه قدیمی و تاریخ گذشته هستن و راه کارهای غیر کاربردی ارئه دادن
2- دوره های موجود در این زمینه هم اگر پروژه محور نباشه و صرفا تئوریک باشن خیلی بدرد نمیخورند (حداقل به درد من نخوردن)
حتما قبل از ثبت نام توی این دوره ها تحقیق کنید و از کارا بودن دوره مطمئن بشید (بحث پول نیست بحث زمان خودتون هست که از دست خواهید داد)
پیروز باشید

server95
August 30th, 2018, 11:48
توی یودمی کلی دوره ی دیجیتال مارکتینگ به روز هست. از اونجا استفاده کنید.

Rezateer
August 31st, 2018, 12:20
سلام
وقت بخیر
دوست عزیز کاش لااقل شهر خودتون رو مشخص میکردید تا همشهریان شما بتونن دوره های موجود را معرفی کنن
ولی بنده چون مدتی دنبال این موضوع بودم به دو نکته رسیدم
1- تقریبا مطمئنم که تمام کتابهای موجود در این زمینه قدیمی و تاریخ گذشته هستن و راه کارهای غیر کاربردی ارئه دادن
2- دوره های موجود در این زمینه هم اگر پروژه محور نباشه و صرفا تئوریک باشن خیلی بدرد نمیخورند (حداقل به درد من نخوردن)
حتما قبل از ثبت نام توی این دوره ها تحقیق کنید و از کارا بودن دوره مطمئن بشید (بحث پول نیست بحث زمان خودتون هست که از دست خواهید داد)
پیروز باشید

تهران هستیم