PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب بین هاست اشتراکی یا سرور اختصاصی

hamid345
August 28th, 2018, 19:44
من مدیر سایت http://forum.iransalamat.com (http://forum.iransalamat.com/) هستم.

از چند سال پیش سایت من روی یه سرور اشتراکی یه شرکت خارجی هست که ماهی 40 دلار دارم پرداخت میکنم. به خاطر افزایش شدید قیمت دلار امکان پرداخت دلاری دیگه وجود نداره .. مخصوصا اینکه در آمدی هم از سایت ندارم...

قصد دارم هر طور شده هزینه های سایتو کم کنم... نمیدونم چطوری ولی دارم فکر میکنم یه طوری مشکلو حل کنم. به نظر شما بیارم روی یه سرور اشتراکی داخلی که ارزون بشه مشکل حل میشه؟ ( البته شرکت های معتبر منظورمه ). برای ارزیابی فعلی سایتم آخرین گزارش گوگل آنالیتیک رو اینجا میزارم

users monthly 205k
sesions 228k

ColdWorld
August 28th, 2018, 19:48
عزیز سایتتون که بازدید خاصی نداره که اینهمه هزینه میکنید!!
شما برو 1 سرور مجازی از اینحا بخر: https://www.hetzner.com/cloud
همون پلن اول واسه 5 تا سایت مثل شما هم کافیه روش 1 دایرکت ادمین بده نصب و کانفیگ کنن ماهی 10 هزار هم هزینه لایسنس اشتراکیه. عجیبه که اینهمه هزینه بی خودی کردید.

hamid345
August 28th, 2018, 19:53
مشکل اینه که وقت اداره vps ندارم.....اصلا بلد نیستم... چون مشغله زیاد دارم اصلا وقت اینکارا رو ندارم...

یا سرور های اشتراکی داخلی نمیشه ؟

yourhosting
August 28th, 2018, 19:58
مشکل اینه که وقت اداره vps ندارم.....اصلا بلد نیستم... چون مشغله زیاد دارم اصلا وقت اینکارا رو ندارم...

یک سرور مجازی مدیریت شده تهیه کنید و قید کنید براتون کانفیگ بشه و پشتیبانی نرم افزاری هم انجام بدن
اگر هزینه اضافه هم حتی برای پشتیبانی نرم افزاری بدید باز هم 40 دلار نمیشه

ColdWorld
August 28th, 2018, 20:03

100 هزار اولش بده که کانفیگ حرفه ای کنن برات. و سایتت رو روش ریستور کنن و اجراش کنن بعدش اصلا قطع نمیشه که شما بلد باشی درستش کنی. (خصوصیت وهنره کلود هتزنره)

mehrshad.ho
August 28th, 2018, 20:17
بازدید سایتتون چقدر هست ؟

hamid345
August 28th, 2018, 20:19
به نظر میرسه مشکل داره حل میشه... کاش زودتر اقدام کرده بودم... چند تا سوال دارم..

این https://www.hetzner.com/cloud معتبر هست ؟ با ایرانی ها مشکل ندارن ؟

یعنی هیچ وقت مشکلی پیش نمیاد که لازم باشه مدیریتی انجام بشه ؟ من حتی الفبای مدیریت سرور رو هم بلد نیستم.

- - - Updated - - -

تو اولین پست نوشته بودم.
users monthly 205k
sesions 228k
اخرین گزارش گوگل آنالیتیک هست

Z.eus
August 28th, 2018, 20:42
درود بر شما

اگر تجربه مدیریت سرور را ندارید اصلا سمت سرور مجازی / اختصاصی نروید.

بهتر است یک هاست حرفه ای تهیه کنید و کار را به میزبان بسپارید.

در صورت تمایل در خدمت شما هستیم.

با تشکر.

ParsWebIT
August 28th, 2018, 21:53
اگر سرور مجازی یا اختصاصی بگیرید غیر از اینکه هزینه کانفیگ اولیه رو باید بپردازید
هزینه لایسنس سی پنل و اگر لازم شد وب سرور لایت اسپید رو هم دارید هر ماه که میتونید اشتراکی یا ارجینال بگیرید که ارجینال بسیار پر هزینه هست.

میتونید برای کنترل پنل به جای سی پنل از دایرکت ادمین و وب سرور رو به جای لایت اسپید، آپاچی که دیفالت هست استفاده کنید اما خوب.. معمولا وب مستر ها امکانات عالی سی پنل رو می پسندند.

غیر از این اگر مشکلی پیش بیاد باید فردی رو داشته باشید به عنوان منیجر ثابت سایت یا به صورت موردی براتون چک کنه
یا اگر کانفیگ اولیه مشکل داشته باشه و حرفه ای نباشه و به صورت next - next براتون کار کرده باشن
بعد از چند روز مشکلات عدیده ای مانند سرعت لود سایت، مصرف بسیار بالای دیتابیس و کرش کردن. هک شدن سایت و خلاصه هر روز یک برنامه خواهید داشت.

کانفیگ یک vps برای هاستینگ در کمترین مورد اگر شخص وقت بزاره و درست کار کنه 300 هزار تومن به بالا هست

اپتیمایز کردن سرویسهای MySQL و Apache
مواردی مانند Security
تنظیمات صحیح PHP
تنظیمات SMTP
تنظیمات Mod_security
تنظیمات فایروال برای جلوگیری از دیداس و هک شدن سایت
تنظیمات صحیح backup از سایت در زمانهای مختلف و تنظیم بک آپ گیری در هاست جداگانه و گوگل درایو
و دهها مورد دیگه که برای کارکرد بدون مشکل یک سایت لازم هست.

اون پلن اول هتزنر 2 گیگ رم داره که وقتی شما کنترل پنلی مثل سی پنل رو نصب میکنید برای سیستم عامل و سی پنل باید حداقل همون 2 گیگ رو بگذارید تا درست کار کنه
مثلا شما وقتی سایت رو بگزارید روی بک آپ با فرض اینکه سایت شما 10 گیگ باشه چند ساعت زمان میبره یک بک آپ ساده.

خیلی مسائل دیگه هم هست که ذکرشون طولانی میشه در تاپیک.

اگر هاست گرفتید باید هزینه کنید که امکاناتی که بهتون میدن اختصاصی باشه مثل رم و سی پی یو و i/o و تعداد پروسس و تعداد بازدید در ماه ( باید اختصاصی باشه این موارد حتما تا کیفیت خوب داشته باشید)
در هر صورت اگر تمایل به مشاوره بیشتر یا تهیه سرویس با کیفیت داشتید من رو از طریق تیکت (https://manage.parswebit.com/submitticket.php?step=2&deptid=3) در جریان بگذارید.

fadak
August 28th, 2018, 22:17

سلام دوست عزیز
وقت بخیر
با توجه به مشغله شما پیشنهاد میکنم هاست اشتراکی تهیه کنید
با اینکار درگیر کانفیگ و مانیتورینگ سرور هم نخواهید بود
با هزینه خیلی کمتر از هزینه ای که میکردیدمیتونید پیدا کنید
پیروز باشید

RoobinaServer
August 28th, 2018, 22:49
یعنی هیچ وقت مشکلی پیش نمیاد که لازم باشه مدیریتی انجام بشه ؟ من حتی الفبای مدیریت سرور رو هم بلد نیستم.

با سلام و احترام

خیر این دید کاملا اشتباه و غیر حرفه ای است، همیشه باید سرور شما تحت مدیریت باشد (پیشنهاد میکنیم اگر به فکر سرور مجازی هستید فقط به صورت مدیریت شده دائمی تهیه نمائید در این صورت درگیری هم نخواهید داشت و فقط مانند هاست استفاده خواهید کرد همچنین امنیت خیلی بهتری هم نسبت به هاست اشتراکی خواهید داشت چون کاملا به صورت کپسوله (جداگانه) است.)

چرا همیشه مدیریت ؟

چون خیلی مواقع باید حتما سیستم عامل آپدیت شود برنامه های جانبی آپدیت شود - باگ ها برطرف شود و خیلی موارد دیگر.

مگر شما با سیستم عامل xp هنوز میتوانید همه کاری انجام بدهید ؟ طبیعتا هر روز یا هر چند وقت ممکن است یک برنامه ای نیاز به آپدیت داشته باشد.

در هر صورت سرور مجازی مدیریت شده داخل کشور تهیه کنید مطمئن باشید هزینه شما از 40 دلار خیلی کمتر خواهد بود. (حدود معادل 20 الی 25 دلار با بهترین کیفیت میتوانید سرویس بگیرید)

باتشکر

Amlaaki
August 28th, 2018, 22:54
https://hostiran.net/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%84%DB%8C#hlinux

هاستینگ عالی و معتبر تز از اینجا نداریم در کشور .

geniune
August 28th, 2018, 23:09
یک هاست داخلی تهیه کنید پرقدرت جوابگوست ....

سی پنل / آسیاتک پیشنهاد میشه

gdfire
August 29th, 2018, 02:43
هاست بخر فقط از هاست دی ال بر اساس فشار و نیاز سایتت برات مشخصات میدن و تو ایرانم بهترینن هم سوادشون بالاس هم تعهد دارن

geniune
August 29th, 2018, 15:13
هاست بخر فقط از هاست دی ال بر اساس فشار و نیاز سایتت برات مشخصات میدن و تو ایرانم بهترینن هم سوادشون بالاس هم تعهد دارن

پیشنهاد دوستمون رو تایید میکنم / موردی که گفتم رو هم بگید اعمال کنند

الان سایت های بزرگی رودارن پشتیبانی میکنند بر روی سرور هاشون

هاست سی پنل آسیاتک / ایران

sina km
August 29th, 2018, 15:34
چون ویبولتین دارید بر خویش واجب دیدم پاسخ بدم که یوخت خدای نکرده نبدی سایتو :d
شما وقتی سرور مجازی بگیری همه مسئولیت هاش هم گردن خودتون هست و مدیر سرور هیچ وظیفه ای نداره!
اما وقتی هاست داری دقیقا برعکسه.. برات بک آپ هفتگی و ماهانه میگیرن و کانفیگ رایگان ..نیاز به خرید لایسنس کنترل پنل هم نیست.مشکلی هم پیش بیاد خودشون حل میکنن..
بنابراین چون شما سرت شلوغه حتما هاست اشتراکی از یک جای مطمئن بگیر سالانه و خیالتو راحت کن.

hamid345
September 1st, 2018, 19:40
ممنون از همه دوستانی که اظهار نظر کردن. دارم با مدیر سرور تماس بر قرار میکنم بپرسم آخرین وضعیت سایت من روی سرور اونا چی هست تا بر اساس اون بشه تصمیم گرفت روی چه سروری میشه سایتو گذاشت.

1- حجمی که سایت اشغال کرده
2- سایت چقدر از منابع سرور داره اشغال می کنه از نظر رم و cpu

hamid345
September 2nd, 2018, 13:43
گزارش ادمین سرور

- The total bandwidth used by your domain "iransalamat.com" in August is 78 GB

- Disk used: 12G total:This is where records of stats are stored. If you delete, i will only return back when stats run again. You may remove it if you no longer needs the older records.

-Memory Used: 25.83%

- Swap: 20.79%

به نظرتون چه سرویسی مناسبه ؟ میشه یه هاست اشتراکی خوب و ارزون تر از 40 دلار پیدا کرد ؟

hamid345
September 2nd, 2018, 18:44

شماره تماس فروش ندارن ؟ می خواستم با عامل فروششون مشورت کنم ... ایمیل هم فرستادم جواب ندادن...

mizban97
September 2nd, 2018, 18:52
من مدیر سایت http://forum.iransalamat.com (http://forum.iransalamat.com/) هستم.

از چند سال پیش سایت من روی یه سرور اشتراکی یه شرکت خارجی هست که ماهی 40 دلار دارم پرداخت میکنم. به خاطر افزایش شدید قیمت دلار امکان پرداخت دلاری دیگه وجود نداره .. مخصوصا اینکه در آمدی هم از سایت ندارم...

قصد دارم هر طور شده هزینه های سایتو کم کنم... نمیدونم چطوری ولی دارم فکر میکنم یه طوری مشکلو حل کنم. به نظر شما بیارم روی یه سرور اشتراکی داخلی که ارزون بشه مشکل حل میشه؟ ( البته شرکت های معتبر منظورمه ). برای ارزیابی فعلی سایتم آخرین گزارش گوگل آنالیتیک رو اینجا میزارم

users monthly 205k
sesions 228k

سلام
مشکلتون با یه هاست قوی حل میشه .
اگر موقعیت مدیریت سرور ندارید با بنده تلگرام تماس بگیرید .

geniune
September 3rd, 2018, 00:26
شماره تماس فروش ندارن ؟ می خواستم با عامل فروششون مشورت کنم ... ایمیل هم فرستادم جواب ندادن...

https://cp.hostdl.com/

از سایت اقدام کنید تیکت دهید