PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حداکثر زمان تمدید سرورها در هتزنر به صورت یکجا؟

nevergotme
August 26th, 2018, 21:48
سلام میخوام بدونم یک سرور اختصاصی از هتزنر بیش از 1 سال میشه تمدید کرد ؟ اصلا تمدید 1 ساله داره ؟ اگه داره مثلا میشه 2-3 بار پشت هم تمدید کرد 1 ساله؟

Amlaaki
August 26th, 2018, 22:17
سلام میخوام بدونم یک سرور اختصاصی از هتزنر بیش از 1 سال میشه تمدید کرد ؟ اصلا تمدید 1 ساله داره ؟ اگه داره مثلا میشه 2-3 بار پشت هم تمدید کرد 1 ساله؟

دلیل اینکارتون چی هست ؟ سرور ها در هتزنر هر سال ارزانتر از سال گذشته هست ...

مثلا شما سرور ex40 رو سه سال پیش میگرفتی میشد ماهی 40 یورو الان همون سرور رو در مارکت میخرین با قیمت 20 یورو .

دو سال دیگه هم همین ex51 و ... در مارکتش به قیمت تقریبی 20 - 25 یوررو فروش میره .

nevergotme
August 27th, 2018, 00:15
نه اخه میدونی سوالم سره چیه ؟ چون من نمیدونم تو پنل هتزنر چی به چیه ، میخوام بدونم اگه زمانی از فروشنده واسط خواستم که 1 ساله میخوام تمدید کنم ، آیا اون میره واقعا داخل پنل هتزنر 1 ساله تمدید میکنه یا اینکه نه فقط 1 ماه 1 ماه میشه تمدید کرد؟

djdj99
August 27th, 2018, 03:03
درود
دوست عزیز به صورت پیش فرض سرورا در هتزنر ماهانه تمدید میشوند اما فکر میکنم با تیکت دادند بتوانید تمدید سرور را از ماهانه به تاریخ دلخواه تغییر دهید.