PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام Linux Desktop بهتره؟

Meistero
August 25th, 2018, 14:49
با درود!

من هیچ تجربه ای با لینوکس ندارم ولی بدبختانه مجبورم روی سرور مجازیم از لینوکس استفاده کنم.سرویس دهنده این نسخه ها رو میتونه نصب کنه:
CentOs 6.3 Desktop Gnome
CentOs 6.3 Desktop KDE
Debian 6.0.5 Desktp Gnome
Linux Mint 13 Desktop XFCE
Fedora 17 Desktop Gnome
Ubuntu 12.4 Desktop
SolusOs 1.2 Desktop

نگر شما عزیزان چیه؟کدوم مناسب تره؟!ممنون میشم راهنمایی کنید!

مورد استفاده م هم مرورگراینترنته که حتما باید فلش روش نصب بشه!به شدت نیاز به اینترنت اکسپلورر 11 دارم. نمیدونم آیا راهی هست که بشه آخرین ورژن IE رو نصب کنم یا نه؟1 گیگ ره و 2.5 GHz هم CPU و 50 GB SSD دارم!

سپاسگزارم!

Z.eus
August 25th, 2018, 15:20
درود

mint یا ubuntu desktop پیشنهاد می‌شود.

Meistero
August 25th, 2018, 15:47
درود

mint یا ubuntu desktop پیشنهاد می‌شود.

ممنون از پاسختون!
یه برنامه ای دارم بنام TightVNC Viewer ,با این باید بهش وصل بشم درسته؟؟

Z.eus
August 25th, 2018, 15:49
بله ابتدا باید VNC Server را نصب کنید.

https://www.digitalocean.com/community/tutorials/how-to-install-and-configure-vnc-on-ubuntu-16-04

Amlaaki
August 25th, 2018, 16:22
centos 7 desktop ( basic )

از نظر دسترسی و راحتی cent راحتتره .

بعدشم ubuntu .

H0sseiN
August 25th, 2018, 16:33
درود

Linux Mint برای افرادی که قبلا از ویندوز استفاده میکردند و قصد تجربه لینوکس ُ دارند توصیه میشه.

yourhosting
August 25th, 2018, 17:04
با درود!

من هیچ تجربه ای با لینوکس ندارم ولی بدبختانه مجبورم روی سرور مجازیم از لینوکس استفاده کنم.سرویس دهنده این نسخه ها رو میتونه نصب کنه:
CentOs 6.3 Desktop Gnome
CentOs 6.3 Desktop KDE
Debian 6.0.5 Desktp Gnome
Linux Mint 13 Desktop XFCE
Fedora 17 Desktop Gnome
Ubuntu 12.4 Desktop
SolusOs 1.2 Desktop

نگر شما عزیزان چیه؟کدوم مناسب تره؟!ممنون میشم راهنمایی کنید!

مورد استفاده م هم مرورگراینترنته که حتما باید فلش روش نصب بشه!به شدت نیاز به اینترنت اکسپلورر 11 دارم. نمیدونم آیا راهی هست که بشه آخرین ورژن IE رو نصب کنم یا نه؟1 گیگ ره و 2.5 GHz هم CPU و 50 GB SSD دارم!

سپاسگزارم!
اکثر مجازی سازها میتونید ایزو ارسال کنید به سرویس دهنده و درخواست نصب بدهید
اول mint پیشنهاد میشه به علت رابط کاربری راحتتر
اما ubuntu dekstop هم گزینه خوبیه به علت داکیومنت و آموزش ها زیاد که هر مشکلی مواجه شدید راحتتر میتونید سرچ و حل کنید

nginxweb
August 26th, 2018, 21:06
بنده به عنوان کسی که بیش از ۱۰ سال است که در زمینه لینوکس کار میکنم با desktop enviroment های مختلف کار کردم اگر محیط جذاب با گرافیک عالی و فوق العاده انعطاف پذیر مد نظرتون هستش KUBUNTU پیشنهاد میشه که از KDE PLASMA استفاده میکنه و امکان نصب dual boot در کنار ویندوز نیز وجود دارد بنده مدتهاس در حال استفاده هستم

raminw42
September 2nd, 2018, 11:20
اگر برای اتصال به vnc میخاید بهتر از centos استفاده کنید ( از نظر root user و راحتی در اتصال )
اگر برای کاربرد شخصی استفاده میکنید ubuntu mint

ممنون از پاسختون!
یه برنامه ای دارم بنام TightVNC Viewer ,با این باید بهش وصل بشم درسته؟؟