PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با وی پی اس لینوکس

the_coder
January 27th, 2011, 03:05
سلام
یک وی پی اس لینوکس روی سیتریکس نصب کردم حالا سایت های زیرش به درستی باز نمیشه و به روت هم دسترسی ندارم ؟
چطور می تونم وارد ستاپ مادربورد شم داخل سیتریکس (می خوام رمز روت رو تعییر بدم)
با یوزر پاسورد یوزرها هم نمیتوم لاگین کنم (پنل cpanel هست)
فقط می تونم وارد لایت اسپید شم
2-به نظرتون میشکل تز چیه؟ ار میشه راهنمایی کنید

the_coder
January 27th, 2011, 07:32
یعنی راهی واسه بوت کردن با سی دی نیست؟ سی دی میارم اما از طریق هارد بالا میاد باید برم توی ستاپ مادربرد برای تغییر بوت
اما چجوری؟ ای کاش vmware بود :دی

RezaFH
January 27th, 2011, 09:59
سلام
احیانا نباید اولویت درایو ها رو تغییر بدید ؟ (من با سیتریکس کار نکردم اما خب حتما راهی هست ، بگردید ( google.com))
این آموزش رو هم یه نگاهی بندازید شاید به کار بیاد : پرشین وی پی اس - مرکز آموزش - بازیابی پسورد گم شده (http://www.persianvps.ir/client/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=12)

the_coder
January 27th, 2011, 10:04
منم می خوام اولویت تغییر بدم یا با space وارد rescue بشم اما متاسفانه هرچه کردم و گشتم نشد
این لینکم که دادید واسه ویندوز بود اما به هر حال روش پیدا کردن پاسورد رو بلدم اما مشکل من چیز دیگست
اگر بتونم با بوت یا هر راهی وارد رسکو شم ممکنه خیلی کمک بهم کنه

RezaFH
January 27th, 2011, 10:25
این لینکم که دادید واسه ویندوز بود

الان دیدم که اشتباه نوشتم اونجا
این نرم افزار اگه توی source forge هم ببینید ، برای اکثر سیستم عامل ها جواب میده (ophcrack | Download ophcrack software for free at SourceForge.net (http://sourceforge.net/projects/ophcrack))

موفق باشید

the_coder
January 27th, 2011, 10:29
این برای ویندوز هست توضبح این نرم افزار :

Ophcrack is a Windows password cracker based on a time-memory trade-off using rainbow tables. This is a new variant of Hellman's original trade-off, with better performance. It recovers 99.9% of alphanumeric passwords in seconds.
البته حالا ما فعلا کار به این نداریم مشکل ما نحوه بوت شدن با سی دی هست

akbari
January 29th, 2011, 09:09
سلام دوست عزیز من زیاد از سیتریکس نمیدونم
ولی ما وقتی روی لینوکس رمز روت را فراموش میکنیم با یک دیسک بوت لینوکس زنده مثل پارسیکس - اپتوسید و ... سیستم را بوت میکنیم و امکان تغییر رمز را پیدا میکنیم

---------- Post added at 09:09 AM ---------- Previous post was at 09:03 AM ----------

جهت تکمیل موارد فوق : در اوبونتو از recovery mode استفاده میشه

the_coder
February 1st, 2011, 06:18
سلام
مشکل رو حل کردم اگر توضیح خواستید در رابطه با نحوه حل مشکل بگید بزارم براتون