PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اجرای نرم افزار در مجازی سازی

jenabictak
August 23rd, 2018, 01:16
با سلام...
من نرم افزاری رو نیاز دارم که روی سرور اجرا کنم برای سرعت اینترنت و اینکه از همه جا بهش دسترسی داشته باشم...
نرم افزار روی ویندوز مجازی قابل اجرا نبود و ارور میداد که قابلیت اجزا در مجازی سازی نیست
گفتم شاید مشکل ویندوز سرور هست و ویندوز 7 روی سرور نصب کردم
ولی باز هم نرم افزار تشخیص میده که روی مجازی سازی داره اجرا میشه
چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟؟؟

Lithium
August 23rd, 2018, 01:50
اگر دسترسی به مجازی ساز دارید:

monitor_control.restrict_backdoor = "true"

اطلاعات بیشتر:
http://sanbarrow.com/vmx/vmx-advanced.html#isolationtools

jenabictak
August 23rd, 2018, 02:05
اگر دسترسی به مجازی ساز دارید:

monitor_control.restrict_backdoor = "true"

اطلاعات بیشتر:
http://sanbarrow.com/vmx/vmx-advanced.html#isolationtools

با تشکر از شما
دسترسی ندارم به مجازی ساز
ولی میتونم با سایتی که ازشون سرور گرفتم مکاتبه کنم کار رو انجام بدن
این دقیقا چی هست، کامندی که باید اجرا بشه؟

Lithium
August 23rd, 2018, 02:09
با تشکر از شما
دسترسی ندارم به مجازی ساز
ولی میتونم با سایتی که ازشون سرور گرفتم مکاتبه کنم کار رو انجام بدن
این دقیقا چی هست، کامندی که باید اجرا بشه؟

احتمال رو بر این میزاریم که از Vmware استفاده میکنن؛ بسته به نرم افزاری که دارید استفاده میکنید، روش های مختلفی رو استفاده میکنن تا مجازی ساز رو Detect کنن...
این یک تکه کد هست که باید در فایل کانفیگ قرار بگیره و عمل Restrict رو انجام میده، منتهاً احتمال میدم نرم افزارتون یک راه کمکی نیز بعد از این راه داشته باشه تا بررسی کنه!

jenabictak
August 23rd, 2018, 02:18
احتمال رو بر این میزاریم که از Vmware استفاده میکنن؛ بسته به نرم افزاری که دارید استفاده میکنید، روش های مختلفی رو استفاده میکنن تا مجازی ساز رو Detect کنن...
این یک تکه کد هست که باید در فایل کانفیگ قرار بگیره و عمل Restrict رو انجام میده، منتهاً احتمال میدم نرم افزارتون یک راه کمکی نیز بعد از این راه داشته باشه تا بررسی کنه!

بله vmware هست
مشکل رو به شرکت که مشهدهاست هستش اطلاع میدم تست میکنیم

jenabictak
August 25th, 2018, 01:43

طبق گفته شما مشهدهاست کار دستور رو داخل کافنیگ رو قرار داد و مشکل هم حل شد
حالا یک سوال
توی ارسال اول من گفتم که ویندوز 7 رو نصب کردم روی سرور، حالا اگر این کانفیگ رو روی سروری که ویندوز سرور روش نصب هست انجام بدم
مشکل حل خواهد شد یا نیاز به کانفیگ دیگه ای هم هست؟

Lithium
August 25th, 2018, 01:48
طبق گفته شما مشهدهاست کار دستور رو داخل کافنیگ رو قرار داد و مشکل هم حل شد
حالا یک سوال
توی ارسال اول من گفتم که ویندوز 7 رو نصب کردم روی سرور، حالا اگر این کانفیگ رو روی سروری که ویندوز سرور روش نصب هست انجام بدم
مشکل حل خواهد شد یا نیاز به کانفیگ دیگه ای هم هست؟

سلام مجدد،
بستگی داره به نرم افزاری که استفاده میکنید، چون من مطمئن نیستم شاید همون نرم افزار به نوع ویندوز هم گیر بده که سرور هست یا نه! ولی خب نه این کانفیگ مشکلی رو ایجاد نخواهد کرد و میتونید تستش کنید! (از لحاظ شناسایی کردن مجازی ساز)

stare349
September 16th, 2018, 14:28
عالیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی

jenabictak
October 14th, 2018, 12:01
سلام، این نرم افزار حالا نسخه جدید رو داده و باز شناسایی میکنه که مجازی سازی هست، اون کدی که داده بودید رو قرار دادیم مشکل تا الان حل بود راه حل های دیگه چی هست برای مخفی سازی این موضوع؟

yourhosting
October 14th, 2018, 16:23
با سلام...
من نرم افزاری رو نیاز دارم که روی سرور اجرا کنم برای سرعت اینترنت و اینکه از همه جا بهش دسترسی داشته باشم...
نرم افزار روی ویندوز مجازی قابل اجرا نبود و ارور میداد که قابلیت اجزا در مجازی سازی نیست
گفتم شاید مشکل ویندوز سرور هست و ویندوز 7 روی سرور نصب کردم
ولی باز هم نرم افزار تشخیص میده که روی مجازی سازی داره اجرا میشه
چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟؟؟
به ادمین سرور بفرمائید در VCenter موارد زیر رو فعال کند
Hardware virtualization
Performance Counters
Enable 3D Support
البته بستگی به نرم افزار و مورد استفاده دارد اما معمولا با فعال کردن گزینه های فوق مشکل حل میشود
همچنین بسته بهنوع cpu سرور ممکن است بعضی از گزینه های فوق امکان فعال سازی نداشته باشید