PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات whmcs برای افراد تازه کار

vpsserverx
January 27th, 2011, 02:26
سلام
من توی فروم چند جا دیدم که دوستان مشکلاتی با whmcs داشتن وتوی تاپیکهای جدا پرسیدن . که یا جواب گرفتن یا خودشون تونستن مشکلشون رو حل کنن .
این تاپیک رو برای این زدم که هر کس مشکلی داره بپرسه به این امید که اساتید بیان راهنماییش کنن و هرکس هم مشکلش رو تونست حل کنه بیاد اینجا بگه که به درد بقیه بخوره !
خلاصه مرجعی بشه برای رفع مشکلات کاربران whmcs

---------- Post added at 02:26 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

اولین جواب هم خودم می ذارم برای افتتاح تاپیک !
مشکل نشون ندادن پسوند دامنه در در قسمت ثبت دامنه ها :
من خودم اول که whmcs رو نصب کردم تمام تنظیمات دامین رو انجام دادم ولی دیدم توی قستی که مشتری می خواست دامین را ثبت یا جستجو کنه لیست کشویی که پسوند دامنه (TDL ) ها رو باید نشون می داد ، خالی بود . از خیلیها پرسیدم و خیلی جاها هم سرچ کردم ولی جوابی نگرفتم ، ممکنه کسی تا حالا این مشکل رو نداشته بود یا من منظورم رو نمی تو نستم درست بیان کنم . :39:
خلاصه ! بلاخره خودم جواب مشکلم رو پیدا کردم .
قضیه این بود که تا وقتی برای دامنه ها (TLD) ها قیمت تعیین نکنیم ، اونا تو لیست کشویی نشون داده نمی شن .
پس قلق کار اینه باید برای هر دامنه ای که می خواهیم توی لیست نشون داده بشه قیمت تعیین کنید . =;

bravia2009
January 27th, 2011, 12:38
سلام . یک سوال از بچه های whmcs باز
برای دسترسی دپارتمان ساپورت به پنل از چه ادرسی میبایست استفاده کرد ؟
URL ?

omid68
January 27th, 2011, 12:58
بسیار فکر خوبیه به شرطی که حالت سوال جواب نباشه و هر کس تجربه خود را بگویید

vpsserverx
January 27th, 2011, 14:20
بسیار فکر خوبیه به شرطی که حالت سوال جواب نباشه و هر کس تجربه خود را بگویید
تا حدودی با نظر شما موافقم ! ولی فکر می کنم اگر سوال هم کسی پرسید اشکالی نداره . حتی می تونه اگر به جواب رسید بیاد پستش رو اصلاح کنه !

vpsserverx
January 27th, 2011, 16:58
مثل اینکه اینجا خودم از همه بیشتر مشکل دارم !:-s
مورد جدیدی که بهش برخوردم (البته مشکل نیست !) اینه :
می خوام توی قسمت کاربری ، برای ثبت دامنه این لیست کشویی نباشه و کاربر بتونه با تیک زدن هر پسوندی خواست انتخاب کنه . حتی بتونه چند پسوند رو با هم انتخاب کنه برای سرچ !
یا حتی مثل پلن ریسلرکلاب بشه همزمان چند آدرس رو سرچ کرد !

البته دارم دنبال این موضوع توی انجمن می گردم ( مدیران محترم یه هو نیان بگن سرچ کن پیدا می کنی :71:) . اگر راه حلش رو پیدا کردم همین پستم رو اصلاح می کنم و راه حلش رو می نویسم . البته هر کدوم از عزیزان که بتونه راهنمایی کنه خوشحال می شم . یک پستی توی این تاپیک بزنه !
همون طور که توی پست اول گفتم می خوام اینجا بشه مرجع مشکلات که اگر کسی با مشکلی مواجه شد بیاد اینجا و تا جای ممکن دست خالی بر نگرده !

1id
February 2nd, 2011, 20:58
M ----------

ببخشید تاپیک رو اینجا میزنم آخه جایی رو پیدا نکردم
کسی میدونه سربرگ و فوتر ایمیل های پشتیبانی و ارسال تیکت whmcs رو که به صورت لاتین هست چطوری میشه تغییر داد
مثلا اینو
Thank you for contacting our support team. A support ticket has now been opened for your request. You will be notified when a response is made by email. The details of your ticket are shown below

vpsserverx
February 2nd, 2011, 21:43
سلام دوست عزیز

/admin/configemailtemplates.php

اینجا می شه ایمیلها رو ویرایشکرد !

1id
February 2nd, 2011, 22:27
admin تو کدوم سربرگ هست کدوم قسمته پیدا نمیکنم
ok
منظورتون آدرس هاست هست

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

تو این فایل نمیشه تغییرات داد . میخوام نوشته های سربرگ رو فارسی کنم

HugeServer
February 2nd, 2011, 22:39
M ----------

ببخشید تاپیک رو اینجا میزنم آخه جایی رو پیدا نکردم
کسی میدونه سربرگ و فوتر ایمیل های پشتیبانی و ارسال تیکت whmcs رو که به صورت لاتین هست چطوری میشه تغییر داد
مثلا اینو
Thank you for contacting our support team. A support ticket has now been opened for your request. You will be notified when a response is made by email. The details of your ticket are shown below

Admin Area -> Setup -> Email Templates

1id
February 2nd, 2011, 22:58
مرسی . دستتون درد نکنه