PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ibs و عدم دسترسی یوزر ها به نود32

sild
August 21st, 2018, 03:01
سلام روز بخیر

بنده یه سرور نود 32 دارم همراه با ibs و چند سرویس دیگر مشکلی که جدیدا پیدا کردم کلیه یوزر ها در سرویس های دیگه راحت به ibs وصل میشن و استفاده میکنن ولی در نود هیچ کدام از یوزر ها جواب گو نیست به عنوان لایسنس و با پشتیبانی صحبت کردم اینه میگه تعداد یوزر هات بالا هست

میخواستم چند تا سوال بپرسم :

1- امکان این که درست بشه هست یا خیر به این منی که کسی کانفیگ رو چک کنه ببینه مشکل از کجاست

2- در صورت اجرا نشدن مرحله بالا آیا امکان داره که یه سرور فقط مخصوص نود 32 راه بندازم و از طریق ردیوس دو سرور رو متصل کنم که مشکلی در ارتباط نداشته باشن و یوزر های نود فقط از اون سرور استفاده بکنن

hasanvps
August 21st, 2018, 03:22
سلام روز بخیر

بنده یه سرور نود 32 دارم همراه با ibs و چند سرویس دیگر مشکلی که جدیدا پیدا کردم کلیه یوزر ها در سرویس های دیگه راحت به ibs وصل میشن و استفاده میکنن ولی در نود هیچ کدام از یوزر ها جواب گو نیست به عنوان لایسنس و با پشتیبانی صحبت کردم اینه میگه تعداد یوزر هات بالا هست

میخواستم چند تا سوال بپرسم :

1- امکان این که درست بشه هست یا خیر به این منی که کسی کانفیگ رو چک کنه ببینه مشکل از کجاست

2- در صورت اجرا نشدن مرحله بالا آیا امکان داره که یه سرور فقط مخصوص نود 32 راه بندازم و از طریق ردیوس دو سرور رو متصل کنم که مشکلی در ارتباط نداشته باشن و یوزر های نود فقط از اون سرور استفاده بکنن

اگه خواستین میتونم بتون سرور نود32 بدم به همراه پشتیبانی فول رایگان
تضمین میدم که هر وقت سرویسایی که از من گرفتی مشکل پیدا کردن به صورت رایگان به زور کامل حل کنم بدون اینکه کاره نشدی باشه

sild
August 21st, 2018, 03:28
اگه خواستین میتونم بتون سرور نود32 بدم به همراه پشتیبانی فول رایگان
تضمین میدم که هر وقت سرویسایی که از من گرفتی مشکل پیدا کردن به صورت رایگان به زور کامل حل کنم بدون اینکه کاره نشدی باشه

دوست عزیز الان مسئله یوزر های قدیمی هستن میخواستم بدونم راه حل داره یا خیر

چون تعدا یوزر ها بالا هست به این دلیل میپرسم

hasanvps
August 21st, 2018, 03:35
بیاید تلگرام تا بررسی کنم سرورتون رو