PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ای نماد

leberman
August 20th, 2018, 13:33
سلام دوستان امکانش هست کسی بتونه از ای نماد کسی استفاده بکنه و بتونه باهاش درگاه بگیره؟

morgoet
August 20th, 2018, 13:48
سلام خدمت شما
از آنجایی که نماد و وب سایت توسط کارشناسان برسی می شود این امکان وجود ندارد.

yourhosting
August 20th, 2018, 13:58
سلام دوستان امکانش هست کسی بتونه از ای نماد کسی استفاده بکنه و بتونه باهاش درگاه بگیره؟

برای سایت نماد دار درگاه تهیه کنید و ترافیک سایتتون رو به سایت دارای درگاه ارسال کنید البته پیشنهاد میشود نماد تهیه کنید که بهصورت قانونی برای سایتتان درگاه ثبت کنید ویا از درگاه های واسط استفاده کنید

hiwebpw
August 20th, 2018, 14:13

نماد بگیر اظهارنامه مالیاتی هم هر سال پر کن
بنده 500 هزار تومن جریمه شدم
درگاه اختصاصی بگیر از درگاه استفاده نکن یک حساب جداگونه برو ایجاد کن و درگاه واسط بگیر و مبالغ رو بزن به حساب جداگونت
فقط اینو بگم تو این مملکت هر چقدر دور بزنی حقت هستش چون هیچ ارزشی برا ما ها نذاشتن هیچ هزینه ای برای ما نکردن
شرکت رو 95 ایجاد کردم سال 96 منحل کردم نه دفتری زدم نه چیزی الان یه برگه دادن که دارایی هاتو و .... رو بنویس خب معلومه میخوان برای یه دونه پرایدی که دارم هم مالیات بگیرن دیگه :">
بخوایی قانونی کار کنی باید مالیات بدی به خاطر درآمدی که تو این بازار نداری مالیات دادن زور هستش برای سایتی که دو ساله من بستمش نمادش منحل شده مالیات دادن زوره پس اشتباه منو نکن فقط برای درگاه بخوایی نماد بگیری نگیر .موفق باشی