PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با وصل کردن هاست دانلود به کلودفلور

Azazl
August 20th, 2018, 13:28
سلام و وقت بخیر

ما یک سایت اصلی با هاست مجزا داریم.
یک هاست دانلود و از سیستم کلودفلور استفاده می کنیم.

حالا مشکل ما اینجاست که نمی توانیم هاست دانلود را به سیستم کلودفلور وصل کنیم.
ما اومدیم روی سایت اصلی یک a recod ثبت کردیم به اسم dl و بعد آیپی هاست دانلود را قرار دادیم.

بعد به کلودفلور رفتیم و یک a record ثبت کردیم به اسم dl و آیپی هاست اصلی را قرار دادیم. نشد. بلاعکسش هم انجام دادیم ولی باز هم نشد.

اگر می توانید راهنمایی کنید تا این مشکل را حل کنیم.
مرسی

gharibion
August 20th, 2018, 15:35
سلام و وقت بخیر

ما اومدیم روی سایت اصلی یک a recod ثبت کردیم به اسم dl و بعد آیپی هاست دانلود را قرار دادیم.

بعد به کلودفلور رفتیم و یک a record ثبت کردیم به اسم dl و آیپی هاست اصلی را قرار دادیم. نشد. بلاعکسش هم انجام دادیم ولی باز هم نشد.

مرسی

همان رکورد هایی که در هاست اصلی ایجاد کردید بایستی در پنل کلادفلیر نیز اضافه کنید .
به این صورت که ساب دامنه دانلود تان را با رکورد a به آی پی سرور در کلادفلیر اشاره بدید . ( ترجیحا" ابرش رو هم خاموش کنید برای دانلود )

1eng.ir
August 20th, 2018, 15:45
نکتش اینه که سایت رو باید ببرید سمت کلود فلیر نه هاست دانلود رو!

همان رکورد هایی که در هاست اصلی ایجاد کردید بایستی در پنل کلادفلیر نیز اضافه کنید .
به این صورت که ساب دامنه دانلود تان را با رکورد a به آی پی سرور در کلادفلیر اشاره بدید . ( ترجیحا" ابرش رو هم خاموش کنید برای دانلود )
:67:

takmizbannet
August 20th, 2018, 17:22
سلام و وقت بخیر

مرسی
سلام باید توی پنل کلودفایر هم اضافه کنینش .

Azazl
August 20th, 2018, 18:01

مرسی... این کار را انجام دادیم ولی باز کار نمی کنه. آلان آدرس آیپی هاست دانلود را نشان می دهد و دی انس کلود فلور را.

1eng.ir
August 20th, 2018, 18:11
مرسی... این کار را انجام دادیم ولی باز کار نمی کنه. آلان آدرس آیپی هاست دانلود را نشان می دهد و دی انس کلود فلور را.

شما میخواید آی‌پی هاست دانلودتون رو نشون نده؟

نمیتونید که! (۹۹٪ مطمئنم) مگه اینکه بشه با DNS Server کاری کرد که ...

برای اینکار بهترین راه‌حل اینه که یه دامین برای قسمت دانلودتون در نظر بگیرید.

کلودفلیر فقط domain.ext و www.domain.ext رو میتونی بندازی پشتش نه ساب دامینت رو
برای ساب دامین فقط مدیریت رکوردها رو گذاشته ...

Azazl
August 20th, 2018, 18:15
شما میخواید آی‌پی هاست دانلودتون رو نشون نده؟

نمیتونید که! (۹۹٪ مطمئنم) مگه اینکه بشه با dns server کاری کرد که ...

برای اینکار بهترین راه‌حل اینه که یه دامین برای قسمت دانلودتون در نظر بگیرید.

کلودفلیر فقط domain.ext و www.domain.ext (http://www.domain.ext) رو میتونی بندازی پشتش نه ساب دامینت رو
برای ساب دامین فقط مدیریت رکوردها رو گذاشته ...

نه فقط وصل بشه کافی است. نیاز به موارد امنیتی نیست.
نگاه کنید آلان که دامین اصلی روش هست باید ساب دامنه ها هم روش باشه وگرنه چطوری می فهمه که dns چی هست؟

اگه راهکاری داره که فقط حتی بدون اینکه به کلودفلور وصل بشه به هاست دانلود وصل بشه کافی است.

1eng.ir
August 20th, 2018, 18:17
نه فقط وصل بشه کافی است. نیاز به موارد امنیتی نیست.
نگاه کنید آلان که دامین اصلی روش هست باید ساب دامنه ها هم روش باشه وگرنه چطوری می فهمه که dns چی هست؟

اگه راهکاری داره که فقط حتی بدون اینکه به کلودفلور وصل بشه به هاست دانلود وصل بشه کافی است.

فقط کافیه A Record برای ساب دامینت تو کلودفلیر ایجاد کنی
خودش وصل میشه به سرور دانلودت

وقتی DNS رو میفرستی سمت کلودفلیر، یا باید از کلودفلیر رکورد بدی به ساب دامینت یا از پنل دامینت (از تو DNS Server سایت اصلیت نمیشه)

یا اینکه اشتباه برداشتم و منظورتون مورد دیگه هست؟

Azazl
August 20th, 2018, 19:28

وقتی DNS رو میفرستی سمت کلودفلیر، یا باید از کلودفلیر رکورد بدی به ساب دامینت یا از پنل دامینت (از تو DNS Server سایت اصلیت نمیشه)

ممنون که جواب می دی.
نگاه کن من آلان می خواهم هاست دانلود را به هاست اصلی وصل کنم. ولی نمی خواهم کلودفلور را غیرفعال کنم. خودم می دونم که چطوری می شه در حالت عادی هاست را به هاست دانلود وصل کرد. آلان مشکل اینجاست که نمی تونم با وجود کلودفلور هاست دانلود به هاست اصلی وصل کنم.

آن نوشته های قبلی را هم در نظر نگیر. حالا سوال اینجاست چطوری می شه هاست دانلود را به هاست اصلی وصل کرد با وجود اینکه دی ان اس روی کلودفلور ست شده؟ می شه نادیدش گرفت و به صورت عادی این کار را کرد؟ اگر نمی شود راهکارش چیه؟

روش هایی که دوستان گفتن را امتحان کردم هم هاست اصلی و هم کلودفلور را ست کردم با آیپی هاست دانلود ولی باز نمی شود.