PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ××× آیا تا به حال از طرف پلیس فتا پیگیر گرفتن پولتون شدید!؟>

SamaN DL
August 19th, 2018, 15:29
با سلام وقت بخیر خدمت همه همکارای عزیز خسته نباشید

دوستان سپاس گزار میشم از تجربیات خودتون در پلیس فتا با من به اشتراک بزارید ♥
چندی پیش یکی به مبلغ 3 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت بابت کاری از بنده دریافت کرد، قرار بر این بود که ایشون کار من رو طی 2 الی 4 روز کاری انجام بدن
بنا به دلایلی ایشون نتونستن کاری انجام بدن...
قرار بر برگشت پول شد ایشون بهونه پر شدن سقف بانکی خودشون رو داشتن!
و هزار یک بهونه دیگه...
در نهایت تمام صحبت های که شده به صورت تایپ شده موجود هست
میخواستم بدونم که آیا تا به حال کسی تونسته از راه فتا به نتیجه ای برسه ؟
فقط با داشتن شماره همراه و شماره کارت طرف؟

با تشکر از همکاری شما دوستان♥

karjoo
August 19th, 2018, 15:45
شما باید دادگاه شکایت کنید
اونا راجاع میدن به فتا
اگه بتونید دوستانه حلش کنید بهتره
چون پروسه زمانبری هست
ولی اگر مدارک داشته باشید به پولتون میرسید در نهایت

gdfire
August 19th, 2018, 15:50
اگه قراردادی بوده بینتون اره نه نبوده وقت تلف نکن قانون نداره این مملکت مگه اشنا بیابی اول هم باید بری دادسرا جرایم اینترنتی بعد میفرستنت فتا

downloaddl
August 19th, 2018, 17:31
با سلام وقت بخیر خدمت همه همکارای عزیز خسته نباشید

دوستان سپاس گزار میشم از تجربیات خودتون در پلیس فتا با من به اشتراک بزارید ♥
چندی پیش یکی به مبلغ 3 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت بابت کاری از بنده دریافت کرد، قرار بر این بود که ایشون کار من رو طی 2 الی 4 روز کاری انجام بدن
بنا به دلایلی ایشون نتونستن کاری انجام بدن...
قرار بر برگشت پول شد ایشون بهونه پر شدن سقف بانکی خودشون رو داشتن!
و هزار یک بهونه دیگه...
در نهایت تمام صحبت های که شده به صورت تایپ شده موجود هست
میخواستم بدونم که آیا تا به حال کسی تونسته از راه فتا به نتیجه ای برسه ؟
فقط با داشتن شماره همراه و شماره کارت طرف؟

با تشکر از همکاری شما دوستان♥

سلام.

پیرینت گردش حسابتون بگیرید و پولی که واریز کردید مشخص کنید.

برین شکایت کنید و بعد هم شورای حل اختلافو این حرفا

یک دکل از سایت دیوار خریداری کردم ولی دکل هیچ وقت به دستم نرسید همه پیگیری هاشم انجام دادم هنوز بهش نرسیدم.

SamaN DL
August 19th, 2018, 18:45
شما باید دادگاه شکایت کنید
اونا راجاع میدن به فتا
اگه بتونید دوستانه حلش کنید بهتره
چون پروسه زمانبری هست
ولی اگر مدارک داشته باشید به پولتون میرسید در نهایت

بزرگوار شورای حل اختلاف شکایت کردیم اما هنوز به نتیجه ای نرسیدیم
بنده سوالم این هست آیا کسی تا به حال از طرف فتا پیگیر شده ؟ نتیجه داشته؟

- - - Updated - - -

اگه قراردادی بوده بینتون اره نه نبوده وقت تلف نکن قانون نداره این مملکت مگه اشنا بیابی اول هم باید بری دادسرا جرایم اینترنتی بعد میفرستنت فتا
متاسفانه بخش پاسخگوی آنلاین فتا که اصلا سواد پاسخدهی به رو نداره !
از طرف حضورا هم به فتا مراجعه کردم به من گفتم مبلغ های بالا 100 میلیون رو ما مستقیم پیگیری میکنیم !
یعنی اگر کسی 90 میلیون هم سرش کلاه رفته باشه حالا به هر روش *** کلک بازی یا زرنگ بازی کسی اینجا پیگیری نمیکنه!؟

- - - Updated - - -

سلام.

پیرینت گردش حسابتون بگیرید و پولی که واریز کردید مشخص کنید.

برین شکایت کنید و بعد هم شورای حل اختلافو این حرفا

یک دکل از سایت دیوار خریداری کردم ولی دکل هیچ وقت به دستم نرسید همه پیگیری هاشم انجام دادم هنوز بهش نرسیدم.

انجام دادم ولی نتیجه ای نرسیده!

javad031
August 19th, 2018, 19:08
100 میل؟؟؟ داداش اشتباه رفتی اونجا فتا نبوده :))
مستقیم بری فتا تنها کاری ک میتونن برات بکنن اینه ک یک افسر بهت کمک کنه ب طرف زنگ بزنن تلفنی موضوع رو همونجا واست اوکی کنن
بیشتر از این دیگه مستقیم بری کاری نمیکنن
من هم واسه 80ت ماه پیش حقم رو گرفتم حالا این 100 میل رو نمیدونم از کجا در آوردی
اگر هم پروژت خلافه یا طرف میشناستت , میدونه کار خلاف میکنی پولت پریده سمت شکایت نرو

SamaN DL
August 19th, 2018, 19:32
100 میل؟؟؟ داداش اشتباه رفتی اونجا فتا نبوده :))
مستقیم بری فتا تنها کاری ک میتونن برات بکنن اینه ک یک افسر بهت کمک کنه ب طرف زنگ بزنن تلفنی موضوع رو همونجا واست اوکی کنن
بیشتر از این دیگه مستقیم بری کاری نمیکنن
من هم واسه 80ت ماه پیش حقم رو گرفتم حالا این 100 میل رو نمیدونم از کجا در آوردی
اگر هم پروژت خلافه یا طرف میشناستت , میدونه کار خلاف میکنی پولت پریده سمت شکایت نرو

پسر خوب وقتی اطلاعات نداری حرفی نزن!
من تاپیک نزدم تز بدی!
باید مکالمه رو ثبت میکردم تا باور کنید!؟

javad031
August 19th, 2018, 19:52
پسر خوب وقتی اطلاعات نداری حرفی نزن!
من تاپیک نزدم تز بدی!
باید مکالمه رو ثبت میکردم تا باور کنید!؟

گفتی حضوری رفتم الان میگی زنگ زدم ؟ :))
من ک میدونم تو چیکاره ای چی میندازی ب ملت لازمه آدرس سایتت رو بزارم ؟
اگر نمیترسی بجا اینکه از ملت اینجا سوال کنی برو شکایتت رو بکن
شر هم نباف عزیزم.. 100 میل از کدوم سوراخ ت درآوردی؟

SamaN DL
August 19th, 2018, 19:55
گفتی حضوری رفتم الان میگی زنگ زدم ؟ :))
من ک میدونم تو چیکاره ای چی میندازی ب ملت لازمه آدرس سایتت رو بزارم ؟
اگر نمیترسی بجا اینکه از ملت اینجا سوال کنی برو شکایتت رو بکن
شر هم نباف عزیزم.. 100 میل از کدوم سوراخ ت درآوردی؟

سپاس گزار میشم ادرس سایتم رو بزارید ♥:77:

javad031
August 19th, 2018, 20:05
سپاس گزار میشم ادرس سایتم رو بزارید ♥:77:

فروش نرم افزار هک تلگرام ک ملت رو مینداختی توی درگاه یک طرفه irgostardhe بعدش هیچی نمیدادی جز سابقه های درخشان شماست
پول ملت رو اون زمان خوردی الان هم پولت رو خوردن
زندگی همینه

SamaN DL
August 19th, 2018, 20:08
فروش نرم افزار هک تلگرام ک ملت رو مینداختی توی درگاه یک طرفه irgostardhe بعدش هیچی نمیدادی جز سابقه های درخشان شماست
پول ملت رو اون زمان خوردی الان هم پولت رو خوردن
زندگی همینه

هر حرفی که میخوای بزنی روی حساب سند بزن مرد حسابی...
این تاپیک رو به حاشیه نکش

مینا-صیفی
August 19th, 2018, 20:54
درود بر شما اول اینکه نه وقت خودتون رو اینجا بگیرید نه فکرتون رو خراب کنید میدونم شما میخواهید تحقیق کنید اینجا ببینید کسی رسیده یا نه اما خوب نتیجه ای نمیده دراینجا .

دوم اینکه بهترین کار اینه خودتون دادگستری جرائم رایانه ای شکایت کنید یا اگر کردید پیگیری کنید 1 مدت اگر دیدید نه نمیشه رسید به پول بیخیال بشید اگر هم شد چه بهتر باس تست و تجربه کنید خودتون شانس هم یاری کنه به هر حال اینجا خیلی ها به نتیجه نرسیدن و خیلی ها هم چرا رسیدن بستگی داره به خیلی چیز ها کسی هم اینجا بگه نه دنبالش نرو شما دل سرد میشید و فکرتون خراب میشه شما پیگیری کن قانونی ببین چی میشه .

SamaN DL
August 19th, 2018, 21:36
درود بر شما اول اینکه نه وقت خودتون رو اینجا بگیرید نه فکرتون رو خراب کنید میدونم شما میخواهید تحقیق کنید اینجا ببینید کسی رسیده یا نه اما خوب نتیجه ای نمیده دراینجا .

دوم اینکه بهترین کار اینه خودتون دادگستری جرائم رایانه ای شکایت کنید یا اگر کردید پیگیری کنید 1 مدت اگر دیدید نه نمیشه رسید به پول بیخیال بشید اگر هم شد چه بهتر باس تست و تجربه کنید خودتون شانس هم یاری کنه به هر حال اینجا خیلی ها به نتیجه نرسیدن و خیلی ها هم چرا رسیدن بستگی داره به خیلی چیز ها کسی هم اینجا بگه نه دنبالش نرو شما دل سرد میشید و فکرتون خراب میشه شما پیگیری کن قانونی ببین چی میشه .

سلام وقت بخیر همکار گرامی♥
بزرگوار پیگیر هستم انشالله که از طرف شورای حل اختلاف به نتیجه برسم
به طور کل میخواستم از تجربیات دوستان هم استفاده کنم
با تشکر از شما که وقت گذاشتید♥

hoka
August 19th, 2018, 23:26
من یه پول خیلی کوچیک داشتم که خب به جلب ختم شد

فتا که فکر نکنم کاری بکنه برای این پرونده هایی که شاکی 1 نفره و پول کمه باید از همون روش قدیمی شورا حل اختلاف بری

باید یه چند جلسه بری شورا و اگه طرف نیومد اظهار نامه و اینها - اگه آدرس نداری و سنا داره طرف حکم غیابی میشه و زمان های اعتراض دو برابر میشه ( 40 روز ) کلا طولانیه روال . اگه سنا هم نداشته باشه که دیگه کار خیلی بد تره باید روزنامه کنی چند مرحله و حکم غیابی بگیری - در کل آدرس نداری میتونی از شورا نامه بگیری برای اجرای احکام اونها نامه بزنن به بانک و بانک از شماره حسابش مشخصاتش رو دربیاری .اگه نیومد طرف بعد توقیف اموال بگیری از شورا و بری اجرای احکام دادگستری و اونجا نامه میدن بهت که بری بانک و حسابش رو ببندی . اگر پول نداشت توی حساب میتونی الباقی حساب هاش رو ببندی ( دوباره باید بری اجرای احکام اونا نامه میزنن به کل بانک ها ) یا ماشین توقیف کنی

اگر هیچی پیدا نکردی از طرف مثل من باید بری تا آخر شکایتت و جلب طرف رو بگیری . پول میشه ولی خب باید بدوی و کفش آهنی پات کنی و پیگیر باشی و منت 4 تا بی سواد رو بکشی

k0tkin
August 22nd, 2018, 11:55
من تجربه خودم رو میگ البته برعکس شما من در نقش کلاه بردار بودم :->
۲۸۰ میلیون خوردم تا اینکه پلیس فتا اومد سراغم تا ۶ ماه خواب و خوراک نداشتم با وثیقه بیرون بودم خیلی روزا با خودم میگفتم دیگه تموم شد ۳-۴ سال حبس و کلی هم باید جریمه بدم علاوه بر ۲۸۰ میلیون
هرچی پرونده من جلو تر میرفت بیشتر خیالم راحت میشد که پلیس فتا کاری از دستش بر نمیاد باورتون نمیشه با شگرد های بچگانه سعی میکردن مجبورم کنن اعتراف کنم که نکردم الان بعد ۲ سال هنوز کاری نتونستن بکنن و اینقدر مطمئن هستم که نمیتونن کاری بکنن که میرم پلیس فتا به مامور پلیس فتا تهران که اسم کوچیکش "فیروز" هست میگم "دلم واست تنگ شده بود فیروزه جان امروز چند تا هکرو تور کردی بالام جان" ;;)

اینو گفتم که خیالتون رو راحت کنم حتی اگه مدرک هم داشته باشید اگه طرفتون کسی مثل من باشه هیچ کاری از دستتون بر نمیاد یا حداقل نه زیر ۲-۳ سال

سیدرضا بازیار
August 22nd, 2018, 13:55
من تجربه خودم رو میگ البته برعکس شما من در نقش کلاه بردار بودم :->
۲۸۰ میلیون خوردم تا اینکه پلیس فتا اومد سراغم تا ۶ ماه خواب و خوراک نداشتم با وثیقه بیرون بودم خیلی روزا با خودم میگفتم دیگه تموم شد ۳-۴ سال حبس و کلی هم باید جریمه بدم علاوه بر ۲۸۰ میلیون
هرچی پرونده من جلو تر میرفت بیشتر خیالم راحت میشد که پلیس فتا کاری از دستش بر نمیاد باورتون نمیشه با شگرد های بچگانه سعی میکردن مجبورم کنن اعتراف کنم که نکردم الان بعد ۲ سال هنوز کاری نتونستن بکنن و اینقدر مطمئن هستم که نمیتونن کاری بکنن که میرم پلیس فتا به مامور پلیس فتا تهران که اسم کوچیکش "فیروز" هست میگم "دلم واست تنگ شده بود فیروزه جان امروز چند تا هکرو تور کردی بالام جان" ;;)

اینو گفتم که خیالتون رو راحت کنم حتی اگه مدرک هم داشته باشید اگه طرفتون کسی مثل من باشه هیچ کاری از دستتون بر نمیاد یا حداقل نه زیر ۲-۳ سال

درسته

جالبه بدونید یه همچین حالت مشابهی هم واسه دوست من پیش اومد.

شکایت کرد و توی دادگاه هم *** رو محکوم کرد. بعد از یه هفته آزادش کردند

دوباره حکم گرفتند و دوستم خودش رفت *** رو پیدا کرد و دست و پاش رو بست و با پلیس تماس گرفت و تحویلش داد. بعد از یه هفته دوباره ولش کردند

وقتی هم میگفت چرا ولش میکنید،‌میگفتند تو زندان که هیچ کاری نمیتونه بکنه. پس باید آزاد باشه تا کار کنه و بدهی رو پرداخت کنه

الان حدود ۵ سال از این قضیه گذشته و هنوز دوستم به نصف پولش هم نرسیده

nevergotme
August 22nd, 2018, 14:20
طرف النن اومده میگه من ***ه بودم

k0tkin
August 22nd, 2018, 14:35
درسته

جالبه بدونید یه همچین حالت مشابهی هم واسه دوست من پیش اومد.

شکایت کرد و توی دادگاه هم *** رو محکوم کرد. بعد از یه هفته آزادش کردند

دوباره حکم گرفتند و دوستم خودش رفت *** رو پیدا کرد و دست و پاش رو بست و با پلیس تماس گرفت و تحویلش داد. بعد از یه هفته دوباره ولش کردند

وقتی هم میگفت چرا ولش میکنید،‌میگفتند تو زندان که هیچ کاری نمیتونه بکنه. پس باید آزاد باشه تا کار کنه و بدهی رو پرداخت کنه

الان حدود ۵ سال از این قضیه گذشته و هنوز دوستم به نصف پولش هم نرسیده

مورد شما طرف محکوم شده داره کار میکنه بده پولو من فقط میرم دادگاه به خاطر نبود مدارک کافی فقط هر ۶ ماه میوفته ی دادگاه دیگه:71:
چون میدونن هیچ کاری از دستشون بر نمیاد تنها کاری که میکنن اینه که فقط با عقب انداختن دادگاه به خیال خام خودشون منو اذیت میکنن غافل از اینکه هرچی پول بودو usdt کردم و دست هیچ احدی بش نمیرسه

- - - Updated - - -

طرف النن اومده میگه من ***ه بودم

نه داداش مورد ایشون ربطی به من نداره من موردم جدا بود
هرچند که من *** نبودم پیام آور فرهنگی غنی برای مردم ستم دیده ایران بودم که در کنارش ی هزینه ۵۰۰-۶۰۰ تومانی هم از هرکسی برای این فرهنگ غنی ای که در اختیارشون میزاشتم میگرفتم :71: