PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای بازگشت پول

ramin n
August 18th, 2018, 11:17
سلام دوستان خسته نباشید با یک شرکت هاستینگ دارم کار میکنم سه سالی هم هست دارم باهاشون کار میکنم من هفت روز پرداخت و دیر زدم و باعث شد سایتم بیاره پایین
بعدش یک لینک داند گفتند از اینجا افزایش بدید وقتی می خواستم مبلغ بزنم به ریال زدم یعنی 22 هزار تومان و 220 تومان زدم الان میگم برگشت کنه میگه امکانش نیست باید چیکار کنم کسی هست به بنده راهنمایی بده ممنون

enable
August 18th, 2018, 11:27
باید باهاشو صحبت کنید که برگشت بدن. چون دلیلی نداره که بخوان پولتونو نگه دارن. ممکنه نگه داشته باشن به عنوان موجودی اعتبار که حداکثر موجودی معمولا 100 تومن هست
ولی فک کنم از طریق لینک ساماندهی یا ای نماد میتونید پیگیری کنید اگه زیر بار نرفتن

ramin n
August 18th, 2018, 11:31
باید باهاشو صحبت کنید که برگشت بدن. چون دلیلی نداره که بخوان پولتونو نگه دارن. ممکنه نگه داشته باشن به عنوان موجودی اعتبار که حداکثر موجودی معمولا 100 تومن هست
ولی فک کنم از طریق لینک ساماندهی یا ای نماد میتونید پیگیری کنید اگه زیر بار نرفتن

ای نماد تماس میگیرم مشغول هستند از تو همین انجمن با ایشون آشنا شدم واقعا به پولم نیاز دارم و گر نه میزاشتم رو اعتبارم بمونه

enable
August 18th, 2018, 11:34
ای نماد تماس میگیرم مشغول هستند از تو همین انجمن با ایشون آشنا شدم واقعا به پولم نیاز دارم و گر نه میزاشتم رو اعتبارم بمونه

پیشنهادم اینه که باهاشون به صورت مستقیم کنار بیاید. ولی اگه نشد و اون شرکت ای نماد داره + ساماندهی. به صورت تلفنی با ای نماد تماس بگیرید و مورد رو بررسی کنید.
ولی بازم میگم با خودشون کنار بیاید خیلی بهتره

ramin n
August 18th, 2018, 11:44
پیشنهادم اینه که باهاشون به صورت مستقیم کنار بیاید. ولی اگه نشد و اون شرکت ای نماد داره + ساماندهی. به صورت تلفنی با ای نماد تماس بگیرید و مورد رو بررسی کنید.
ولی بازم میگم با خودشون کنار بیاید خیلی بهتره

من از پنج شنبه باهاشون دارم صحبت میکنم قسم و آیه می خوره که نمیشه من نمیدونم چرا نمیشه پولی که اشتباهی براش رفته و برگشت نمیکنه

38472

Cyrus.The.Great
August 18th, 2018, 12:44
معمولا در این شرایط به همون شماره کارتی که پرداخت شده مبلغ برگشت داده میشه. این کار ایشون هیچ دلیل توجیه کننده ای نمیتونه داشته باشه و باعث فرار مشتری میشه.

enable
August 18th, 2018, 12:56
اصلا فرار مشتری میشه چیه؟ باید به بخش مثلا مالیشون بگن پول رو برگشت بزنه. 500 تومن بابت کارمزد هم از مشتری کم کنه. دلیل نمیشه که بگن اصلا برگشت داد نمیشه.

بنظر من اسم و سایت شرکت رو هم عنوان کنید توی تاپیک

من نمیدونم بعضیها چطوری این پولا از گلوشون میره پایین

ramin n
August 18th, 2018, 13:20
اصلا فرار مشتری میشه چیه؟ باید به بخش مثلا مالیشون بگن پول رو برگشت بزنه. 500 تومن بابت کارمزد هم از مشتری کم کنه. دلیل نمیشه که بگن اصلا برگشت داد نمیشه.

بنظر من اسم و سایت شرکت رو هم عنوان کنید توی تاپیک

من نمیدونم بعضیها چطوری این پولا از گلوشون میره پایین

اگر از قسمت ای نماد به نتیجه نرسیدم حتما اسم شرکت و میزارم که کسی دیگه از ایشون سرویس نگیره

ali0000
August 18th, 2018, 13:35
اگر از قسمت ای نماد به نتیجه نرسیدم حتما اسم شرکت و میزارم که کسی دیگه از ایشون سرویس نگیره

اولین باره چنین موضوعی رو میبینم، خب پول شما برگشت نخوره قراره چی بشه ؟ شما به اعتبار درون سایت نیاز نداری و حالا یه اشتباهی در وارد کردن مبلغ صورت گرفته، در صورت درخواست مشتری، وب سایت فوق موظف به بازگرداندن مبلغ واریزی به همان حسابی است که از طریق اون واریز شده مطمئنن اگر مطلب رو درست درک میکردن به هیچ عنوان اینطور پاسخی به شما نمیدادن، در صورت به نتیجه نرسیدن آدرس سایت رو قرار بدید%

aminh3
August 18th, 2018, 13:36
شما بگو کارمزد انتقال پول رو بردارند و مبلغ رو انتقال بدند.
اگر شرکت معتبری باشه واحد حسابداری یه متمم میزنه و مبلغ رو برگشت میده در غیر این صورت بنده خدا می خواد پوله از دستش نپره ک این کارو میکنه. خرج زندگی بالاست d:

ali0000
August 18th, 2018, 13:42
شما بگو کارمزد انتقال پول رو بردارند و مبلغ رو انتقال بدند.
اگر شرکت معتبری باشه واحد حسابداری یه متمم میزنه و مبلغ رو برگشت میده در غیر این صورت بنده خدا می خواد پوله از دستش نپره ک این کارو میکنه. خرج زندگی بالاست d:

شما یک تیکت به بخش امورمالی با عنوان"درخواست برگشت مازاد پرداخت بدلیل اشتباه در ورود مبلغ"، ارسال کن و عنوان کن بدلیل درج اشتباه، مبلغی بیش از فاکتور سرویس به حساب واریز شده و درخواست برگشت به شماره کارت واریز ...... بده، شاید پشتیبانی درست متوجه موضوع نشده!
تصویر برداری از حساب کاربری ، سرویس مربوطه ، تیکت های رد و بدل شده فراموش نشود

ColdWorld
August 18th, 2018, 13:44
این اقا تاپیک خرابکاری و ندادن سرویس داره به بهانه های مختلف پول رو نمیده.

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=170900&page=13&highlight= (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144954&page=13)

ramin n
August 18th, 2018, 13:47
اولین باره چنین موضوعی رو میبینم، خب پول شما برگشت نخوره قراره چی بشه ؟ شما به اعتبار درون سایت نیاز نداری و حالا یه اشتباهی در وارد کردن مبلغ صورت گرفته، در صورت درخواست مشتری، وب سایت فوق موظف به بازگرداندن مبلغ واریزی به همان حسابی است که از طریق اون واریز شده مطمئنن اگر مطلب رو درست درک میکردن به هیچ عنوان اینطور پاسخی به شما نمیدادن، در صورت به نتیجه نرسیدن آدرس سایت رو قرار بدید%

من نمیدونم ایشون چرا این طوری داره برخورد میکنه اصلا برام قابل قبول نیست اقا من اشتباه کردم یه صفر بیشتر گذاشتم سرویس و نمی خواهم زور که نیست
38473

- - - Updated - - -

این اقا تاپیک خرابکاری و ندادن سرویس داره به بهانه های مختلف پول رو نمیده.

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144954&page=13

پول سرویس چیتون و باید بدهم اقای مددیان؟ هفت روز گذشت 21 هزار تومان باید میدادم 220 هزار تومان ریختم شما باید 199 هزار تومان برگشت بزنید دلیل این رفتارتون چیه را من نمیدونم

ColdWorld
August 18th, 2018, 13:53
عزیز من که حامد مددیان نیستم.
من شاهد بودم که پول میگیره سرویس به هیچ عنوان نمیده. اینم مدرکش : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=170900&page=13&highlight= (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144954&page=13)
شما ببین 10 ها نفر شاکی هستن اینجا. برو شکایت کن دوست عزیز محاله پولت رو بده در حالت عادی. این اقا کیسه دوخته واست. شما تا صبح هم اسکرین بزاری اخر بر میگرده بهت فحش هم میده

ramin n
August 18th, 2018, 13:57
عزیز من که حامد مددیان نیستم.
من شاهد بودم که پول میگیره سرویس به هیچ عنوان نمیده. اینم مدرکش : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=170900&page=13&highlight= (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144954&page=13)
شما ببین 10 ها نفر شاکی هستن اینجا. برو شکایت کن دوست عزیز محاله پولت رو بده در حالت عادی. این اقا کیسه دوخته واست. شما تا صبح هم اسکرین بزاری اخر بر میگرده بهت فحش هم میده

دقیقا همین طوره پلیس فتا تبریز زنگ زدم دوست صمیمیم توپلیس فتا اصفهان زنگ زده به پلیس تبریز دارند پیگیری میکنند

1eng.ir
August 18th, 2018, 14:12
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=200356
#سر_گردنه

hpnn.wm
August 18th, 2018, 14:21
دوستان ما همه مبالغ افرادی رو که به دلیل مشکلات خودمون وجود داشته بین 7 الی 12 روز کاری برگشت زدیم.
جالب اون دوستی که یا از ما سرویس نداشته با یوزر فیک همین اقاست و یا صرفا هوچی گری می کنه ! شما یک اشکرین از فحاشی ما رو نشون بده بعد ادعا داشته باش
وگرنه من هم خیلی ساده می تونم همه رو گاو گوسفند نسبت بدم!
ما بابت مشکلاتی که در سرویس تایم لاین مذکور(در تاپیک ذکر شده) مشکلاتی داشتیم , از همه ! چه کسی که فحش داده و چه کسی که نداده چه کسی که صبر کرده و چه نکرده عذرخواهی کردیم.
بدون استثنا همه موارد رو برای دوستان در انجمن فرستادیم , شما فکر می کنید چرا تاپیک بسته شد و حتی منتقل نشد ؟
بنابراین اگر واقعا ما مشکلی داشتیم رفعش کردیم.
در این مورد ایشون خودشون اشتباه کردند ! هم در قوانین و هم در صفحه افزایش وجه به شکل کامل و بولد نوشته شده بود که هزینه بعد از واریز اصلا قابل استرداد و بازگشت نخواهد بود.
توی اونجا هم نوشته شده بود تومان ! حال با فرض اینکه اشتباها 21 تومن رو 22 تومن می خواستند واریز بکنند(خود این سوال داره):
در صفحه بانکی هم ندیدند ؟ در صفحه برگشت از بانک به وب سایت هم ندبدند. ما باید تاوان اشتباه ایشون رو بدیم ؟ چیزی که در همه جا زده شده ! حتی مشکل از سمت ما هم نبوده که بگیم فاکتور رو ما اشتباه صادر کردیم !
ایشون از هر جا با هر دوستی که می خوان پیگیری بکنند ! ما مساله ای ار این بابت نداریم اگر پارتی بازی هست , مطئن باشن که بی پاسخ نخواهد ماند - اگر قانون هست مطمئن باشند که ما هیچ قانون کشوری یا صنفی و یا حتی قوانین خودمون رو زیر پا نگذاشتیم و از "پلیس پلیس" کردن ایشون هم هیچ عبایی نداریم
هیچ مبلغی هم در این بین از حساب ایشون کم نخواهد شد و می تونند از اون برای خرید و تمدید استفاده بکنند اما ایشون بالا بره و پایین بیاد اشتباه کرده و ما قرار نیست اشتباه ایشون رو پوشش بدیم و توان اشتباهات افراد رو بدیم
ما بی اشتباه نیستیم ! ولی ما اشتباهاتمون رو پذیرفته ایم و در همه مواقع تاوان اشتباهات خودمون رو خود ما جبران کرده و به گردن هیچ بنی بشری نیانداخته ایم ! و حتی جبران خسارت هم برای اشتباهاتمان کرده ایم.
همونطور که قبلا گفته شده بود ما اینجا هیچ فعالیتی نداریم و نخواهیم داشت و این پست صرفا و صرفا فقط برای شفاف سازی و پاسخ به ادعاهای این دوست گرامی می باشد!

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=200356
#سر_گردنه
#قانون
#احترام_به_قانون
#هر_کسی_اشتباه_کرد_مسئولیتش_ به_گردن_خودش_هست
#مشکل_دیگران_مشکل_ما_نیست
#وظیفه_ما_حل_مشکل_دیگران_نیس ت

ramin n
August 18th, 2018, 14:35
دوستان ما همه مبالغ افرادی رو که به دلیل مشکلات خودمون وجود داشته بین 7 الی 12 روز کاری برگشت زدیم.
جالب اون دوستی که یا از ما سرویس نداشته با یوزر فیک همین اقاست و یا صرفا هوچی گری می کنه ! شما یک اشکرین از فحاشی ما رو نشون بده بعد ادعا داشته باش
ما بابت مشکلاتی که در سرویس تایم لاین مذکور(در تاپیک ذکر شده) مشکلاتی داشتیم , از همه ! چه کسی که فحش داده و چه کسی که نداده چه کسی که صبر کرده و چه نکرده عذرخواهی کردیم.
بدون استثنا همه موارد رو برای دوستان در انجمن فرستادیم , شما فکر می کنید چرا تاپیک بسته شد و حتی منتقل نشد ؟
در این مورد ایشون خودشون اشتباه کردند ! هم در قوانین و هم در صفحه افزایش وجه به شکل کامل و بولد نوشته شده بود که هزینه بعد از واریز اصلا قابل استرداد و بازگشت نخواهد بود.
توی اونجا هم نوشته شده بود تومان ! حال با فرض اینکه اشتباها 21 تومن رو 22 تومن می خواستند واریز بکنند(خود این سوال داره):
در صفحه بانکی هم ندیدند ؟ در صفحه برگشت از بانک به وب سایت هم ندبدند. ما باید تاوان اشتباه ایشون رو بدیم ؟ چیزی که در همه جا زده شده ! حتی مشکل از سمت ما هم نبوده که بگیم فاکتور رو ما اشتباه صادر کردیم !
ایشون از هر جا با هر دوستی که می خوان پیگیری بکنند ! ما مساله ای ار این بابت نداریم اگر پارتی بازی هست , مطئن باشن که بی پاسخ نخواهد ماند - اگر قانون هست مطمئن باشند که ما هیچ قانون کشوری یا صنفی و یا حتی قوانین خودمون رو زیر پا نگذاشتیم و از "پلیس پلیس" کردن ایشون هم هیچ عبایی نداریم
هیچ مبلغی هم در این بین از حساب ایشون کم نخواهد شد و می تونند از اون برای خرید و تمدید استفاده بکنند اما ایشون بالا بره و پایین بیاد اشتباه کرده و ما قرار نیست اشتباه ایشون رو پوشش بدیم و توان اشتباهات افراد رو بدیم
ما بی اشتباه نیستیم ! ولی ما اشتباهاتمون رو پذیرفته ایم و در همه مواقع تاوان اشتباهات خودمون رو خود ما جبران کرده و به گردن هیچ بنی بشری نیانداخته ایم ! و حتی جبران خسارت هم برای اشتباهاتمان کرده ایم.
همونطور که قبلا گفته شده بود ما اینجا هیچ فعالیتی نداریم و نخواهیم داشت و این پست صرفا و صرفا فقط برای شفاف سازی و پاسخ به ادعاهای این دوست گرامی می باشد!

اقای مددیان چرا حرف بی ربط میزنید دو هفته سرورتون خراب شد و تبلیغات میلیونی که من برای بک لینک داده بودم به باد دادید اما به خاطر اینکه باهاتون کار میکردم احترام براتون نگه داشتم به روتونم نیاوردم چون سه سالی بود داشتم باهاتون کار میکردم بعدش برای اینکه دو هفته سرور قطع شده بود دو هفته به بنده اضافه کردید
من هم ایمیل چک نمیکنم الانم نزدیک عروسیم بود زودی می خواستم هزینه را بریزم که سایت و بیاریید بالا ببینید تو همون تاپیک گفتم تیکت بزنید تا من پرداخت کنم نزدید خودم زدم رو لینکی که دادید نه ریالش مشخص بود نه تومانش من فکر کردم مثل بانک ریالی هست واسه همین به ریال زدم
بعدم تو همون افزونه مسخره ننوشتید هزینه برگشت نمیشه گفتید به** سادگی قابل برگشت نیست **
38474

1eng.ir
August 18th, 2018, 14:35
#قانون
#احترام_به_قانون

یکی اینو بزنه سر در فروم!

mehranp
August 18th, 2018, 14:41
سلام دوستان خسته نباشید با یک شرکت هاستینگ دارم کار میکنم سه سالی هم هست دارم باهاشون کار میکنم من هفت روز پرداخت و دیر زدم و باعث شد سایتم بیاره پایین
بعدش یک لینک داند گفتند از اینجا افزایش بدید وقتی می خواستم مبلغ بزنم به ریال زدم یعنی 22 هزار تومان و 220 تومان زدم الان میگم برگشت کنه میگه امکانش نیست باید چیکار کنم کسی هست به بنده راهنمایی بده ممنون

از لحاظر قانونی قابل پیگیری نیست ، چون یه فاکتور بوده که شما پرداخت کردی ، و مقصر اصلی خودتونید که بدون بررسی فاکتور پرداخت کردید .

تنها راهش اینه که باهاشون صحبت کنید که براتون برگشت بزنن ، اونم اگه آدم درست حسابی باشه این کارو میکنه در غیر اینصورت احتمال زیاد به حساب کاربریتون اضافه میکنه و فقط قادر هستید از سرویس هاشون خریداری کنید . البته در مواردی شاید حتی همینکارو هم نکنن !

متاسفانه اخلاق کاری بین بعضی از این دوستان هاستینگ رعایت نمیشه ...

amirizadi
August 18th, 2018, 14:41

- - - Updated - - -

#قانون
#احترام_به_قانون

حالا یه اشتباهی کرد اون بنده خدا یه 0 زیاد زد - سختش نکنید مبلغ را برگشت کنید / تمام

این را بدونید شما هر قوانینی هم تعریف کرده باشید قانونا اجازه بلوکه کردن پول را ندارید (این را دوستانه خدمتتان عرض میکنم ) فقط و فقط دستگاهای قضایی اجازه این کار را دارند .
بله درسته که ایشون میتوانند در خرید ها یا تمدید های بعدی از این مبلغ استفاده کنند اما شاید این کاربر دیگر تمایلی به استفاده از سرویس نداشته باشه برای یه ۰ زیاد زدن که نباید مبلغش اینطور بلوکه بشه

ColdWorld
August 18th, 2018, 14:49

من که از هر کسی و هر بی ادبی که چیزی نمیخرم. خب گفتی فجشات رو اسکرین بدم؟ درسته؟
اینم فحشت که همین الان دادی حالا کاری ندارم به کی گفتی این ادب شماست:

جنابعالی خوب میدونی این خراب شده (بلانسبت ادمهای خوبش) قانون درست حسابی نداره، میگی پلیس بیاد. شما از نظر من فقط و فقط به صورت فیزیکی و حضوری مشکلت قابل حله.

صحبت های من کمک به اون مالباخته ی بیچاره بود و حرفی هم با کسی مثل تو ندارم.

ramin n
August 18th, 2018, 14:50
یکی اینو بزنه سر در فروم!

دوست من اولین اینکه جایی ننوشته که قابل برگشت نیست نوشتند** به سادگی قابل برگشت** نیست یعنی طی یه مدت زمانی برگشت میشه که ما هم با این موضوع مشکلی نداریم

1eng.ir
August 18th, 2018, 14:54
دوست من اولین اینکه جایی ننوشته که قابل برگشت نیست نوشتند** به سادگی قابل برگشت** نیست یعنی طی یه مدت زمانی برگشت میشه که ما هم با این موضوع مشکلی نداریم

بزرگوار، بنده هم مثل سایر دوستان حق رو به شما میدم :)

ramin n
August 18th, 2018, 14:56
از لحاظر قانونی قابل پیگیری نیست ، چون یه فاکتور بوده که شما پرداخت کردی ، و مقصر اصلی خودتونید که بدون بررسی فاکتور پرداخت کردید .

تنها راهش اینه که باهاشون صحبت کنید که براتون برگشت بزنن ، اونم اگه آدم درست حسابی باشه این کارو میکنه در غیر اینصورت احتمال زیاد به حساب کاربریتون اضافه میکنه و فقط قادر هستید از سرویس هاشون خریداری کنید . البته در مواردی شاید حتی همینکارو هم نکنن !

فاکتور ایشون ایجاد نکردند ایشون یه لینک فاکتور به من دادند که خودم باید مبلغ میزدم اما چون مشخص نبود ریالی هست یا تومان من به رسم بانک که وصل میشه به درگاه بانک ریالی زدم این روشی که شما میگید بهش میگند کلاه برداری دوست من ! سرویس و نمی خواهم زور که نیست کسی اگه سرویسی و کسی نخواهد باید چیکار کنه

- - - Updated - - -

بزرگوار، بنده هم مثل سایر دوستان حق رو به شما میدم :)

بله ببخشید اشتباه برداشت کردم

hpnn.wm
August 18th, 2018, 14:58
اقای مددیان چرا حرف بی ربط میزنید دو هفته سرورتون خراب شد و تبلیغات میلیونی که من برای بک لینک داده بودم به باد دادید اما به خاطر اینکه باهاتون کار میکردم احترام براتون نگه داشتم به روتونم نیاوردم چون سه سالی بود داشتم باهاتون کار میکردم بعدش برای اینکه دو هفته سرور قطع شده بود دو هفته به بنده اضافه کردید
من هم ایمیل چک نمیکنم الانم نزدیک عروسیم بود زودی می خواستم هزینه را بریزم که سایت و بیاریید بالا ببینید تو همون تاپیک گفتم تیکت بزنید تا من پرداخت کنم نزدید خودم زدم رو لینکی که دادید نه ریالش مشخص بود نه تومانش من فکر کردم مثل بانک ریالی هست واسه همین به ریال زدم
بعدم تو همون افزونه مسخره ننوشتید هزینه برگشت نمیشه گفتید به** سادگی قابل برگشت نیست **
38474

دوست عزیز بد نبود بگید که چرا دو هفته قطعی داشتید و چی باعثش شده
همین الان هم می گیم که قابل برگشت نیست !

- - - Updated - - -

دوست عزیز حتی فاکتور هم توسط ما صادر نشده و پرداخت دستی توسط خودشون بوده !

- - - Updated - - -

حالا یه اشتباهی کرد اون بنده خدا یه 0 زیاد زد - سختش نکنید مبلغ را برگشت کنید / تمام

این را بدونید شما هر قوانینی هم تعریف کرده باشید قانونا اجازه بلوکه کردن پول را ندارید (این را دوستانه خدمتتان عرض میکنم ) فقط و فقط دستگاهای قضایی اجازه این کار را دارند .
بله درسته که ایشون میتوانند در خرید ها یا تمدید های بعدی از این مبلغ استفاده کنند اما شاید این کاربر دیگر تمایلی به استفاده از سرویس نداشته باشه برای یه ۰ زیاد زدن که نباید مبلغش اینطور بلوکه بشه

ما به هیچ عنوان مبلغ ایشون رو بلوکه نکردیم
متاسفانه ما توان اشتباهات دیگران رو نمی دیم

- - - Updated - - -

من که از هر کسی و هر بی ادبی که چیزی نمیخرم. خب گفتی فجشات رو اسکرین بدم؟ درسته؟
اینم فحشت که همین الان دادی حالا کاری ندارم به کی گفتی این ادب شماست:

جنابعالی خوب میدونی این خراب شده (بلانسبت ادمهای خوبش) قانون درست حسابی نداره، میگی پلیس بیاد. شما از نظر من فقط و فقط به صورت فیزیکی و حضوری مشکلت قابل حله.

صحبت های من کمک به اون مالباخته ی بیچاره بود و حرفی هم با کسی مثل تو ندارم.

دوست عزیز شما حتی قادر نیستی که تفاوت بین استدلال و فحش تمایزی قائل بشی کلا کنار بکش
شما قبل از اینکه بنده فحش بدم ادعا کردی ! و برای ادعات هیچ مدرکی نداشتی !
دوم اینکه من گفتم اگر من هم بدون استدلال مثل شما حرف بزنم به همه می تونم بگم گاو گوسفند ولی اینطور نیست چون ما برای ادعامون حتما باید مدرک داشته باشیم
بنابراین شما لطفا خودتون رو نخود هر اشی نفرمایید
دوست من حتی اگر از نظر فیزیکی هم بگیریم باید از جمله معروف فیزیکی "داداچ اشتباه می زنی" برای شما استفاده بکنیم که واقعا حرفی برای گفتن ندارید !
در ضمن جسارتا ما وحشی نیستیم که فیزیکی برخورد کنیم - اگر شما هستید و ادعای برخورد فیزیکی رو دارید خودتون دارید شان و شخصیتتون رو پایین می ارید !
این جا جنگل نیست و حداقل ما هم حیوون نیستیم که با حیوون ها مثل حیوون برخورد کنیم !

- - - Updated - - -

ما هم دقیقا همین کار رو می کنیم
می گیم قابل برگشت نیست !
یعنی واسه شما قابل برگشت نیست !

ramin n
August 18th, 2018, 15:05

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما حتی قادر نیستی که تفاوت بین استدلال و فحش تمایزی قائل بشی کلا کنار بکش
دوم اینکه من گفتم اگر من هم بدون استدلال مثل شما حرف بزنم به همه می تونم بگم گاو گوسفند ولی اینطور نیست چون ما برای ادعامون حتما باید مدرک داشته باشیم

- - - Updated - - -

می گیم قابل برگشت نیست !

اون دو هفته برای چی قطع شده بود ؟
اسکرین شاتش هست بزارم که خودتونم یاداوری بشه براتون؟

1eng.ir
August 18th, 2018, 15:07
ramin n (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=67826) جان؛
من در جریان مشکلتون نیستم، فقط خلاصش رو دیدم که نوشتید به اشتباه یه مبلغی واریز کردید و برگشت نمیدن براتون ...

مدارکتون رو کامل کنید، مستقیم برید پلیس فتا
رسید پرداخت‌ها، اسکرین‌شات، ایمیل و ...

حق با شما باشه، ۱۰۰٪به حقتون میرسید :)

syki0714
August 18th, 2018, 15:08

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

می گیم قابل برگشت نیست !

د ز د که شاخ و دم تداره..د ز د یی همینه... دوست عزیز بهتره از طریق پلیس پیگیری کنید ..متاسفانه اخلاق داره نابود میشه و ایشون هم یک 200 تومنی پول مفت اومده تو حسابش میگه نمیدم..این پولها خوردن نداره و همش میشه پول دارو و بیمارستان...چوب خدا صدا نداره..از طریق پلیس پیگیری کنید

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:12
اون دو هفته برای چی قطع شده بود ؟
اسکرین شاتش هست بزارم که خودتونم یاداوری بشه براتون؟
خیر نیازی نیست
مثل همیشه شما 10 روز دیر پرداخت کردید سرویستون خاموش شد
ای پی به کس دیگه ای داده شد .
ای پی جدید براتون ست شد ولی شما فرمودید ای پی قبلا برای کس دیگری بوده که دایرکت ادمین قبول نمی کنه که ای پی لایسنس عوض بشه
و بعد منتظر ای پی بودیم که براتون ای پی ست بشه !
مشکل شما, مشکل ما نیست ! شما نمی تونی سر موقع پرداخت بکنی مساله من نیست ! البته ایراد از ماست که 10 روز سرویستون رو بدون هیچ هزینه اضافه نگه داشتیم و باعث متوقع شدن شما شدیم
شما داری صرفا بلوف خالص می زنید ! شما میلیونی هزینه می کنی الان لنگ 200 تومنی ؟ تازه همون موقع هم که به شما گفته می شد بیا جان مادرت هزینه رو واریز کن می گفتی بزار حقوقم رو بریزند !
شما اول سر موقع هزینه رو واریز کن ! بعد اگر ما در طی دوره سرویست رو خاموش کردیم بیا اینجا با هم حرف بزنیم.
تازه مساله اصلی سر اون دو هفته نیست - سر اون 200 تومن هست !

ramin n
د ز د که شاخ و دم تداره..د ز د یی همینه... دوست عزیز بهتره از طریق پلیس پیگیری کنید ..متاسفانه اخلاق داره نابود میشه و ایشون هم یک 200 تومنی پول مفت اومده تو حسابش میگه نمیدم..این پولها خوردن نداره و همش میشه پول دارو و بیمارستان...چوب خدا صدا نداره..از طریق پلیس پیگیری کنید

به خدا این پول برای هزینه عروسیم بود و گر نه اصلا شخصیتم این طوری نیست که بخواهم بیام این مسائل و بگم واقعا نیازش دارم :((

mgt1234
جالبه اینجا هر روز شاهد مشکلات عجیبتر هستیم !
برگشت ندادن وجه دیگه چه صیغه ایه
دوستمون یه جوری میگن تاوان اشتباهتونو باید خودتون بدید که انگار یه خرابکاری بزرگی اتفاق افتاده و ایشونم معلم اخلاق هستن
جدیدا هرکسی اینجا شاکی زیاد داره در عین حال، درس اخلاق هم میده
من موندم واقعا برگشت زدن وجهی که اشتباهی واریز شده چقدر کار سختیه که حاضرید این همه وقت بذارید و اینجا حرفای اخلاقی بزنید ولی یک دکمه برگشت وجه رو نزنید
سیاست کاری یا قوانین، هرچیزی که اسمش هست، اسم اصلیش اینه : سوءاستفاده از اعتماد دیگران در چارچوب قوانین (:|

amirizadi
August 18th, 2018, 15:13

وقتی کاربر تمایل به ادامه همکاری نداره و مبلغش برگشت نمیشه این یعنی بلوکه کردن مبلغ

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:14
ramin n (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=67826) جان؛
من در جریان مشکلتون نیستم، فقط خلاصش رو دیدم که نوشتید به اشتباه یه مبلغی واریز کردید و برگشت نمیدن براتون ...

مدارکتون رو کامل کنید، مستقیم برید پلیس فتا
رسید پرداخت‌ها، اسکرین‌شات، ایمیل و ...

حق با شما باشه، ۱۰۰٪به حقتون میرسید :)

نکته اخر بسیار عالی بود
حق با شما باشه، ۱۰۰٪به حقتون میرسید!
و ایشون الان داره با تخریب بی خود (بیشتر تمجید هست) فکر می کنند به جایی می رسند در حالی که اینطور نیست !
اگر ما قراره با 200 تومن و یک یوزر تخریب بشبم , ادامه کار ما فایده ای نداره و همون بهتر که کلا تخرییب شده و از بین بریم

syki0714
August 18th, 2018, 15:14
جالبه اینجا هر روز شاهد مشکلات عجیبتر هستیم !
برگشت ندادن وجه دیگه چه صیغه ایه
دوستمون یه جوری میگن تاوان اشتباهتونو باید خودتون بدید که انگار یه خرابکاری بزرگی اتفاق افتاده و ایشونم معلم اخلاق هستن
جدیدا هرکسی اینجا شاکی زیاد داره در عین حال، درس اخلاق هم میده
من موندم واقعا برگشت زدن وجهی که اشتباهی واریز شده چقدر کار سختیه که حاضرید این همه وقت بذارید و اینجا حرفای اخلاقی بزنید ولی یک دکمه برگشت وجه رو نزنید
سیاست کاری یا قوانین، هرچیزی که اسمش هست، اسم اصلیش اینه : سوءاستفاده از اعتماد دیگران در چارچوب قوانین (:|

قوانین الکی البته...

ramin n
August 18th, 2018, 15:15
خیر نیازی نیست
مثل همیشه شما 10 روز دیر پرداخت کردید سرویستون خاموش شد
ای پی به کس دیگه ای داده شد .
ای پی جدید براتون ست شد ولی شما فرمودید ای پی قبلا برای کس دیگری بوده که دایرکت ادمین قبول نمی کنه که ای پی لایسنس عوض بشه
و بعد منتظر ای پی بودیم که براتون ای پی ست بشه !
مشکل شما, مشکل ما نیست ! شما نمی تونی سر موقع پرداخت بکنی مساله من نیست ! البته ایراد از ماست که 10 روز سرویستون رو بدون هیچ هزینه اضافه نگه داشتیم و باعث متوقع شدن شما شدیم
شما داری صرفا بلوف خالص می زنید ! شما میلیونی هزینه می کنی الان لنگ 200 تومنی ؟ تازه همون موقع هم که به شما گفته می شد بیا جان مادرت هزینه رو واریز کن می گفتی بزار حقوقم رو بریزند !
شما اول سر موقع هزینه رو واریز کن ! بعد اگر ما در طی دوره سرویست رو خاموش کردیم بیا اینجا با هم حرف بزنیم.
تازه مساله اصلی سر اون دو هفته نیست - سر اون 200 تومن هست !

یادتون بیاد هزینه را که ریختم فرداش قطع شد کاری به دیرکرد نداشت مهندس
38475

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:15
اقا مگه من گفتم بریزند
مگه من باعث ریختنش شدم
مگه ایشون بلانسبت کور تشریف دارند
سه جا مبلغ رو نمی دیدند
مگه اونجا نمی دیدند که نوشته شده قابل برگشت نیست !
بعد ما شدیم *** ؟
چرا اشتباه ایشون رو ما باید تاوانش رو پس بدیم

ramin n
August 18th, 2018, 15:18
اقا مگه من گفتم بریزند
مگه من باعث ریختنش شدم
سه جا مبلغ رو نمی دیدند
بعد ما شدیم *** ؟

کجا نوشته شده قابل برگشت نیست این و برا من بیار
مگه می خواهی پول از جیبت بدی یه پولی اومده تو حسابت برگشت بزن به جای پانصد تومان هزار تومانشا نریز دو هزار تومانشا نریز پنج هزار تومانشا نریز تو مسلمونی

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:18
یادتون بیاد هزینه را که ریختم فرداش قطع شد کاری به دیرکرد نداشت مهندس
38475

دوست عزیز یادتون رفته ؟ از روزی که پرداخت کردید نه فرداش !!!
روزی که پرداخت کردید 5 روز بعد از تاریخ سررسید سرویستون بوده !
دقیقا بعد از اینکه شما اطلاعات روت رو دادید 2 روز بعدش ای پی جدید ست شد که بازم مشکل شما با دایرکت ادمینش بود !

syki0714
August 18th, 2018, 15:19
اقا مگه من گفتم بریزند
مگه من باعث ریختنش شدم
سه جا مبلغ رو نمی دیدند
بعد ما شدیم *** ؟

تاوان چی؟ پول اشتباهی بخاطر یک صفر زیاد اومده تو حساب شما و شما راحت می تونید برگشت بزنید که اخلاق و قانون همین عنوان میکنه نه اینکه بگید نه میخواست نریزه حالا ریخته نمیدمش..این ***یه پس چیه! پول مال این اقاست نه شما ..در ضمن خیلی از مردم در پرداخت ها در مورد ریال و تومان اشتباه میکنن اگه قرار باشه گیرنده پول اینجوری حق خوردی کنه که مملکت به هم میریزه..

- - - Updated - - -

ماده ۳۰۱ قانون مدنی بیان می‌دارد: «ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻋﻤﺪاً ﯾﺎ اﺷﺘﺒﺎﻫﺎً ﭼﯿﺰی را ﮐﻪ ﻣﺴﺘﺤﻖ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ درﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﺪ ﻣﻠﺰم اﺳﺖ ﮐﻪ آن را ﺑﻪ ﻣﺎﻟﮏ ﺗﺴﻠﯿﻢ ﮐﻨﺪ»

دوست عزیز بر اساس همین ماده برید شکایت کنید.

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:21
به خدا این پول برای هزینه عروسیم بود و گر نه اصلا شخصیتم این طوری نیست که بخواهم بیام این مسائل و بگم واقعا نیازش دارم :((
عزیز جان لطفا خودمون رو درگیر مسائل شخصی نکنیم
شما هم بهتره این همه شخصیتت رو برای 200 تومن الکی نابود نکنی !
واقعا 200 تومن هزینه عروسی شماست الان توی این زمان ؟
لطفا حداقل به فکر شخصیت خودتون باشید و بیش از این خرابش نکیند

ramin n
August 18th, 2018, 15:22
دوست عزیز یادتون رفته ؟ از روزی که پرداخت کردید نه فرداش !!!
روزی که پرداخت کردید 5 روز بعد از تاریخ سررسید سرویستون بوده !
دقیقا بعد از اینکه شما اطلاعات روت رو دادید 2 روز بعدش ای پی جدید ست شد که بازم مشکل شما با دایرکت ادمینش بود !

اهان اونوقت شما به خاطر اینکه من دیر هزینه را پرداخت کردم دو هفته بهم رایگان سرویس داده بلانسبت مردم .......

syki0714
August 18th, 2018, 15:24
این پول باید برگردونید و پیش شما تا لحظه ای که نیاد تو حساب ایشون امانت هست اقای مددیان و اگر بهشون ندید طبق قانون خیانت در امانت محسوب میشه و از شما می تواند شکایت کند...

ramin n
عزیز جان لطفا خودمون رو درگیر مسائل شخصی نکنیم
شما هم بهتره این همه شخصیتت رو برای 200 تومن الکی نابود نکنی !
واقعا 200 تومن هزینه عروسی شماست الان توی این زمان ؟
لطفا حداقل به فکر شخصیت خودتون باشید و بیش از این خرابش نکیند

شخصیت من براش مشکلی پیش نمیاد این شخصیت شماست که اینقدر وقیح هستی که با استفاده از قوانین مسخره خودت می خواهی پول مردم ندی

hpnn.wm
اقا اخلاق چیه ؟
قانونی هست که هر دو طرف در طی پرداخت قبول کردند ! حالا همه برای من درس اخلاق می دند ! الان من باید برای ایشون برم کلی کار بانکی کنم که ایشون اشتباه کردند ؟ اشتباهی که حتی ما باعثش نشدیم ؟

- - - Updated - - -

وقتی کاربر تمایل به ادامه همکاری نداره و مبلغش برگشت نمیشه این یعنی بلوکه کردن مبلغ
عزیزجان بلوکه یعنی که هیچ کاری با پولش نمی شه کرد
مثل بلوکه بانکی!

syki0714
August 18th, 2018, 15:26
اقا اخلاق چیه ؟
قانونی هست که هر دو طرف در طی پرداخت قبول کردند ! حالا همه برای من درس اخلاق می دند ! الان من باید برای ایشون برم کلی کار بانکی کنم که ایشون اشتباه کردند ؟ اشتباهی که حتی ما باعثش نشدیم ؟

- - - Updated - - -

مثل بلوکه بانکی!

خیر قبول نیست ..طبق ماده 301 قانون مدنی حق با ایشون هست و شما باید هزینه به ایشون برگردونید..قانون صراحت داره...نوشته اشتباها...
«ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻋﻤﺪاً ﯾﺎ اﺷﺘﺒﺎﻫﺎً ﭼﯿﺰی را ﮐﻪ ﻣﺴﺘﺤﻖ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ درﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﺪ ﻣﻠﺰم اﺳﺖ ﮐﻪ آن را ﺑﻪ ﻣﺎﻟﮏ ﺗﺴﻠﯿﻢ ﮐﻨﺪ»

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:27
اهان اونوقت شما به خاطر اینکه من دیر هزینه را پرداخت کردم دو هفته بهم رایگان سرویس داده بلانسبت مردم .......
رایگان ندادیم فقط رعایت حال شما رو به اشتباه کردیم
چون عملا ای پی هم داشتید !

- - - Updated - - -

این پول باید برگردونید و پیش شما تا لحظه ای که نیاد تو حساب ایشون امانت هست اقای مددیان و اگر بهشون ندید طبق قانون خیانت در امانت محسوب میشه و از شما می تواند شکایت کند...
پول ایشون همچنان وجود داره و مشکلی هم نداره !

syki0714
August 18th, 2018, 15:28
رایگان ندادیم فقط رعایت حال شما رو به اشتباه کردیم
چون عملا ای پی هم داشتید !

- - - Updated - - -

پول ایشون همچنان وجود داره و مشکلی هم نداره !

اخر ماده دقت کردید یا نه؟ پول باید به ایشون تسلیم بشه دوست عزیز!

ramin n
August 18th, 2018, 15:30
اقا اخلاق چیه ؟

- - - Updated - - -

مثل بلوکه بانکی!

خوب عزیز من سرویس از شما نمی خواهم واقعا متوجه منظور بنده میشی چقدر باید بری تو بانک وقت بزاری پنجاه تومانشو نریز برو بانک کاراش کن برگردون نیاز دارم مرد حسابی

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:30
خیر قبول نیست ..طبق ماده 301 قانون مدنی حق با ایشون هست و شما باید هزینه به ایشون برگردونید..قانون صراحت داره...نوشته اشتباها...
«ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻋﻤﺪاً ﯾﺎ اﺷﺘﺒﺎﻫﺎً ﭼﯿﺰی را ﮐﻪ ﻣﺴﺘﺤﻖ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ درﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﺪ ﻣﻠﺰم اﺳﺖ ﮐﻪ آن را ﺑﻪ ﻣﺎﻟﮏ ﺗﺴﻠﯿﻢ ﮐﻨﺪ»
دوست عزیز اگر قانون همچین چیزی می گه ما مشکلی نداریم
قانونا اقدام کنند - ما احضار بشیم - همین حرف رو قاضی بزنه ما براشون برگشت می زنیم
در غیراینصورت طبق قوانین خودمون جلو می ریم
قوانینی که ایشون در حین پرداخت قبول کردند ! مسخره یا غیرمسخره ! (که اون توسط هیچ کدوم از شما دوستان معترض مشخص نمی شه فقط توسط گروه ما و قاضی تعیین می شه)!

- - - Updated - - -

اخر ماده دقت کردید یا نه؟ پول باید به ایشون تسلیم بشه دوست عزیز!
توضیحات رو بنده دادم! قانون ما هست ! اگر شکایت دارند برن اقدام بکنند !
همه چیز ثبت شده می باشد !

- - - Updated - - -

خوب عزیز من سرویس از شما نمی خواهم واقعا متوجه منظور بنده میشی چقدر باید بری تو بانک وقت بزاری پنجاه تومانشو نریز برو بانک کاراش کن برگردون نیاز دارم مرد حسابی
اقا جان متوجهی ؟
من بیکار نیستم - قوانین کاملا شفاف و معلومه ! - اشتباه شما بوده
معترض هستید ؟ اقدام بکنید به شکایت - من دارم طبق قوانین خودمون که به نظر شما مسخره هست جلو می رم
اگر شما قبول ندارید اقدام بکنید بریم شخص سوم مسئولی (قاضی) همه چیز رو معلوم می کنه !

syki0714
August 18th, 2018, 15:33

دوست عزیز از طریق پلیس و دادگاه طبق ماده 301 قانون مدنی و عنوان خیانت در امانت شکایت انجام بدید و ایشون علاوه بر پول شما به جریمه نیز محکوم خواهند شد شک نکنید..(قضیه زندان بماند که بستگی به نظر قاضی داره)

ramin n
August 18th, 2018, 15:35
دوست عزیز از طریق پلیس و دادگاه طبق ماده 301 قانون مدنی و عنوان خیانت در امانت شکایت انجام بدید و ایشون علاوه بر پول شما به جریمه نیز محکوم خواهند شد شک نکنید..(قضیه زندان بماند که بستگی به نظر قاضی داره)

سلام اینماد اقدام کردم پلیس فتا تبریز هم اعلام کردم و دارند پیگیری میکنند انشالله که قاضی بتونه ایشون و متوجه کنه

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:37
موفق باشید
هر چند به نظر می رسه که این دوستمون @syki0714 خود ایشون هستند و با اکانت فیک
با اینحال موفق باشید و بنده منتظر احضاریه فتا و یا دادگاه هستم
درخواست enamd شما در همون لحظه پاسخ داده شده است

syki0714
August 18th, 2018, 15:38
سلام اینماد اقدام کردم پلیس فتا تبریز هم اعلام کردم و دارند پیگیری میکنند انشالله که قاضی بتونه ایشون و متوجه کنه

با مدارکی که دارید حضورا برید و اعلام شکایت کنید

- - - Updated - - -

@hpnn.wm (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=11235)نه دوست عزیز من ایشون نیستم..ایشون اکانت دارن مگه دیوانه هستند که بخوان با اکانت دوم بیان..
ان شالله که حل میشه..

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:40
با مدارکی که دارید حضورا برید و اعلام شکایت کنید

- - - Updated - - -

@hpnn.wm (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=11235)نه دوست عزیز من ایشون نیستم..ایشون اکانت دارن مگه دیوانه هستند که بخوان با اکانت دوم بیان..
ان شالله که حل میشه..

اینطور به نظر می اد که از روزی که ایشون مشکل دارند این اکانت ایجاد شده است !
نحوه صحبت و .... هم تقریبا گویا هست
با اینحال ارزوی موفقیت !

syki0714
August 18th, 2018, 15:42
اینطور به نظر می اد که از روزی که ایشون مشکل دارند این اکانت ایجاد شده است !
نحوه صحبت و .... هم تقریبا گویا هست
با اینحال ارزوی موفقیت !

والله من دارم حقوقی صحبت میکنم ایشون التماسانه...فکر نکنم شبیه هم باشه این دوتا..موفق باشید هر دو

Pablo
August 18th, 2018, 15:42
جالبه این روزا نمیشه با زبون خوش با هیچکی طرف شد
استارتر به نتیجه نرسیدی رنج ایپیشو بزار دو روز سایت و سروراش به فاک بره میفهمه مسجد جای گوزیدن نیست

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:47
جالبه این روزا نمیشه با زبون خوش با هیچکی طرف شد
استارتر به نتیجه نرسیدی رنج ایپیشو بزار دو روز سایت و سروراش به فاک بره میفهمه مسجد جای گوزیدن نیست
داداش اگر قرار بود با امثال مثل تو تازه به دوران رسیده ها به فاک بریم که باید جمع بکنیم
برو عموجون با بچه های مثل خودت بازی کن ! سایت و .... توی امضام هست !

- - - Updated - - -

والله من دارم حقوقی صحبت میکنم ایشون التماسانه...فکر نکنم شبیه هم باشه این دوتا..موفق باشید هر دو
تا جایی که دیدم شما صرفا هی افترا می زدید (*** و ...) قانونا تا چیزی توسط قاضی ثابت نشه حق برچسب زدن به کسی که مظنون هست رو ندارند !

st3205
August 18th, 2018, 15:50
بزودی در مغازه هامون

- : اون جنس چنده ؟
+: 20 تومن
- : خورد ندارم بیا 50 تومن
+ : بسلامت

@hpnn.wm (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=11235)

عزیز کاری ندارم کی اشتباه کرده ولی پولی که حق شما نیست و در ازاش کاری نکردین حرومه خوردن نداره.

وسلام

nevergotme
August 18th, 2018, 15:51
طرف پول اشتباهی ریخته به حسابت برگشت بده خب به همین راحتی! ورداشتی میگی قانون فلان بسال ؟ پسره خوب انسانیتت کجا رفته

ملت چه خون اشام شدن خدایی.

hpnn.wm
August 18th, 2018, 15:55
بزودی در مغازه هامون

- : اون جنس چنده ؟
+: 20 تومن
- : خورد ندارم بیا 50 تومن
+ : بسلامت

@hpnn.wm (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=11235)

عزیز کاری ندارم کی اشتباه کرده ولی پولی که حق شما نیست و در ازاش کاری نکردین حرومه خوردن نداره.

وسلام

طرف پول اشتباهی ریخته به حسابت برگشت بده خب به همین راحتی! ورداشتی میگی قانون فلان بسال ؟ پسره خوب انسانیتت کجا رفته

ملت چه خون اشام شدن خدایی.

اقا من به چه زبونی بگم ؟ چطوری می فهمید شما
اگر همه چیز اخلاقی بود دیگه قانون به چه درد می خورد
ایشون اومده مبلغ رو خودش با دست خودش واریز کرده و ما حتی براش فاکتور هم ایجاد نکردیم ! نگفتیم تو رو خدا بیا از ما بخر و ...
ایشون اومدند با دیدن این نوشته که اقا ما هزینه رو برگشت نمی دیم + دیدن رقم در سه جا که از هر سه جا قابل کنسل کردن روند پرداخت می شد اقدام به واریز کرده
الان مشکل ما حلال و حرام و اخلاقی و غیراخلاقی نیست ! اصلا این مشکل از سمت ما نیست
مشکل از سمت ایشون هست چه به عمد و چه به سهو !
حالا ایشون اعتراض دارند ! برای ما اعتراضشون قابل قبول نیست از جای بالاتری اقدام بکنند ما هم حاضر ایشون هم حاضر از اونجا پیگیری بشه

ramin n
August 18th, 2018, 15:58
ایشون اومده مبلغ رو خودش با دست خودش واریز کرده و ما حتی براش فاکتور هم ایجاد نکردیم ! نگفتیم تو رو خدا بیا از ما بخر و ...
ایشون اومدند با دیدن این نوشته که اقا ما هزینه رو برگشت نمی دیم + دیدن رقم در سه جا که از هر سه جا قابل کنسل کردن روند پرداخت می شد اقدام به واریز کرده
الان مشکل ما حلال و حرام و اخلاقی و غیراخلاقی نیست ! اصلا این مشکل از سمت ما نیست
حالا ایشون اعتراض دارند ! برای ما اعتراضشون قابل قبول نیست از جای بالاتری اقدام بکنند ما هم حاضر ایشون هم حاضر از اونجا پیگیری بشه

همه دوستان خوب متوجه می شوند و خیلی خوب می فهمند این شما هستین که نمی فهمین این همه ادم دارند بهت میگند کارت اشتباهه بازم حرف خودتو میزنی شما #ایرانی هستی اصلا؟

mizban97
August 18th, 2018, 15:59

درود بر شما
تا حدودی تاپیک شما رو مطالعه کردم .
این مشکل از سمت سرویس دهنده نیست .
مشکل طبیعتا از سمت شما هست .
شما بصورت اعتباری در سایت ایشون پنل خودتون شارژ کردید .
کسی که شارژ می کنه طبیعتا قصد استفاده از خدمات ایشون داره .
به هر حال اگر عددی هم اشتباه وارد کرده باشید مقصر خودتون هستید .

nevergotme
August 18th, 2018, 16:01
ینی شما فرض رو بر این گذاشتی که طرف قصد خرابکاری داشته و نقشه اش این بوده که پول رو انتقال بده به شما و از شما بگیره ؟

hpnn.wm
August 18th, 2018, 16:04
اقا من فکر می کنم اشتباه از سمت ما نیست !
من ایرانی نیستم ! شرکت ما اصلا خرابکار ترین و بد ترین !
شما الان اعتراض دارید ؟ شما اقدام به شکایت بکن
اقدام به پیگیری !
حرف های اضافه و کش دادن دقیقا چیه ؟ می خوای خودتون رو مظلوم نشون بدی ؟

st3205
August 18th, 2018, 16:09

مرد مومن مسجد ندیده متوجه ای طرف پول اشتباهی زده اصلا فکر کن کور بوده من نمیدونم چرا پولی که اصلا
حقت نیست داری ازش دفاع میکنی یا که میدونی قانونا به جایی نمیرسه داری اینکارارو میکنی،طرف میگه 3 سال مشتریت بوده لااقل بخاطر این 3 سال همکاریتون کوتاه بیا.
درسته شما مسئول تاوان اشتباه مشتری نیستین ولی شما یه شرکتین شخصیت دارین .

شاید از یجا دیگه اعصابتون خورده دارین سر این بنده خدا خالی میکنین،

ramin n
August 18th, 2018, 16:09
درود بر شما
تا حدودی تاپیک شما رو مطالعه کردم .
این مشکل از سمت سرویس دهنده نیست .
مشکل طبیعتا از سمت شما هست .
شما بصورت اعتباری در سایت ایشون پنل خودتون شارژ کردید .
کسی که شارژ می کنه طبیعتا قصد استفاده از خدمات ایشون داره .
به هر حال اگر عددی هم اشتباه وارد کرده باشید مقصر خودتون هستید .

سلام و درود بی کران خوبین شما
بنده دوبار تو همون تاپیک زدم که برام تیکت ایجاد کنید لینک دادند هم همکارشون بنده هم پرداخت کردم فکر کردم به ریال هست بنده نمی خواستم که شارژ کنم من می خواستم هزینه سرور و بدهم که سرویسم و بیاره بالا که قطع کرده بوده
38476