PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپ مرورگر برای هاست؟

amirpcp30
August 17th, 2018, 20:48
سلام دوستان
اسکریپتی داریم که روی هاست نصب کنیم و سایت هایی که میخوایم باز کنیم رو از طریق اون باز کنیم؟
به طور مثال سایت binance فیل.تر هست ، خب حالا جای اینکه این سایت رو از روی سیستم باز کنم ، به داخل سایت میرم اونجا ادرسش رو میزنم و بایننس با استفاده از اسکریپت باز میشه
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
با سپاس

mo_mohit1
August 18th, 2018, 00:05
در تلگرام در ارتباط باشید. امکانش وجود دارد/

BAMPA
August 18th, 2018, 00:52
یه اسکریپت هست به نام glype از اون میتونید استفاده کنید

lordtarh
August 18th, 2018, 00:56
یه اسکریپت هست به نام glype از اون میتونید استفاده کنید

همانظور که دوستمون گفتند glype موجوده
ولی متاسفانه glype یک وب پروکسی هست و نمیشه به عنوان اسکریپتی مانند وب براوزر عمل کنه ( خیلی از موارد مانند جاوا اسکریپت و.. در این حالت عمل نمیکنه و عملا نمیشه توی یک سایت حرکت چندانی زد ) در نظر گرفت
سوال استارتر جالبه واسم تحقیق میکنم اگر همچین اسکریپتی باشه خیلی کاربرد میشه داشت :)

mo_mohit1
August 18th, 2018, 21:27
بودنش که هست. من خودم دارم استفاده میکنم.ولی عمومی منتشر نمیشه. چون هر چیزی که عمومی بشه مسدود میشه. هر چیزی که مجانی ارایه بشه بلای بدی سرش میاد.

amirpcp30
August 19th, 2018, 15:48
سلام مجدد
ممنون دوستان
glype رو دیدم اما هاستیگ ها فک نمی کنم اجازه ی نصبش رو روی هاست بدهند
اگه پروکسی باشه که روی هاستیگ کار کنه اون هم مورد خوبی هست (فقط باید حالتی باشه که مرورگر بدون اون پروکسی سایتی رو باز نکنه تا سایت هایی که تحریم میکنند ای پی ایران رو شناسایی نکنند که فک می کنم مرورگرها به صورت دیفالت این مورد رو دارند)

downloaddl
August 19th, 2018, 17:26
سلام دوستان
اسکریپتی داریم که روی هاست نصب کنیم و سایت هایی که میخوایم باز کنیم رو از طریق اون باز کنیم؟
به طور مثال سایت binance فیل.تر هست ، خب حالا جای اینکه این سایت رو از روی سیستم باز کنم ، به داخل سایت میرم اونجا ادرسش رو میزنم و بایننس با استفاده از اسکریپت باز میشه
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
با سپاس

سلام از این دو لینک دیدن کتید.
پیشنهاد بنده لینک دومی هست.

لینک یک
(https://github.com/joshdick/miniProxy)لینک دو
(https://github.com/heiswayi/web-proxy-script)

takmizbannet
August 20th, 2018, 02:10
دوستان اگر به یک نتیجه کلی در این مورد رسیدید و حتی پولی بود لطفا اعلام کنید چون ما هم نیاز داریمش.

amirpcp30
August 30th, 2018, 10:52
سلام مجدد
دوستان در مورد glype از هاستینگ پرسیدم گفتند محدودیتی نذاشتند ، اما زمانی که آپلودش می کنم به عنوان ویروس چناخته میشه و حذف میشه ، این مورد رو به خودشون گفتم ، گفتند از نسخه های اصلی استفاده کنم و...
ممنون میشم نسخه ای که استفاده می کنید رو بهم لینک بدید
با سپاس