PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر مالکیت دامین ، راهنمایی بفرمائید!

sam_pontiac
June 30th, 2009, 19:15
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
یکی از کاربران جناب is24 (آقای پرستش) هستم که ایشون رو خیلی زحمت دادم و ایشون هم همیشه ما رو شرمنده خودشون میکنن ( انشالله که لطف ایشون رو جبران کنیم ) و تصمیم گرفتم اینجا مطرح کنم ، امیدوارم دوستان و اساتید عزیز جواب صریحی به بنده حقیر بدن.البته پیشاپیش تشکر ویژه ازتون.
حدود یک ماه پیش دامینی ثبت کردم ، که ثبت کننده اصلی کس دیگه ای بود و پول دامین و باقی اطلاعات و مالکیتهای دیگر(administrator)و... دامین پای من و به نام من هست ولی registrant اصلی دامین کس دیگری هست.یک سری مشکلات با ایشون پیش اومد برای من ، قطعی سرور و پشتیبانی نداشتن خوب و جواب های بی سر و ته و آی پی فیلتر کردن بنده و ... !!!!!! که جناب پرستش در جریان هستند چون خیلی به بنده تو اون شرایط سخت کمک کردند ، حالا ، برم سر اصل مطلب ، اینکه دامینی که ثبت کردم حدودا 40 روز از ثبت اون میگذره و تو این 40 روز رنک 3 گوگل + 16 میلیون رتبه الکسا شکوندن و ... در عرض یک ماه و روزانه بازدید حدودا 30 هزار بازدید که به شخصه روی سئو و بهینه سازی کار کردم ، و ... ، من هم با رجیستر کننده اصلی دامین با دعوا و .... پنل دامین رو تونستم بگیرم ، مشکل من اینه که اگر یک سال دیگه که مدت دامین به پایان برسه و بخوام شارژ کنم دامین رو ، منی که با ثبت کننده اصلی مشکل داشتم ، به مشکل بر نمیخورم ؟ آیا راهی هست که دامین رو انتقال بدم به نام خودم یا خیر ؟ اصلا راهی هست ، چون احتمال قریب به 99 % این آقا اذیت کردنش گل کنه و ... و من هم میخوام از همین اول جلوش رو بگیرم و در جا نبضشو بگیرم و با خیال راحت کارم رو بکنم وگرنه یه دامین 8 هزار تومانی که اینطور حرفها رو نداره ، ولی دامینی که رتبه ای داره ، ارزش اون هم بیشتر میشه.
از دوستان خواهشمندم ، جواب صریحی بفرمایند ، و من ناشی در این امور رو راهنمایی بفرمایند که چه راهکارهایی وجود داره که پس فردا به مشکل بر نخورم.
ببخشید طولانی شد ، تا حدودی کامل نوشتم تا شاید شک و شبه ای نمونه.
ممنون
منتظر هستم

Sajad
June 30th, 2009, 19:33
ir یا com ؟

sam_pontiac
June 30th, 2009, 19:34
طاهر نژاد عزیز سلام
.com

Sajad
June 30th, 2009, 19:37
سلام بر شما. دامین هم در دایرکت آی هست دیگه؟

sam_pontiac
June 30th, 2009, 19:39
ببخشید من زیاد آشنائی ندارم
اگر منظورتون پنل و ... هست ، آنلاین نیک
(زیر سیکل هاستینگی متوجه میشم :109: )

Sajad
June 30th, 2009, 19:44
آنلاین نیک برا انتقالش اولا باید هزینه یک سال تمدید هم بپردازید. یعنی وقتی منتقل میکنید یک سال هم باید تمدید کنید.
باید کدی رو از کسی که دامین رو ثبت کرده بگیرید. که انشالا کد رو بدن بهتون!
دامین رو هم نباید نماینده لاک کرده باشه. ترجیحا یک پنل خودتون در آنلاین نیک ثبت کنید و حسابش رو شارژ کنید و دامین رو توی اون منتقل کنید تا به غیر از خودتون و آنلاین نیک کسی دیگه دسترسی نداشته باشه!
اینجوری خیالتون خیلی خیلی راحت تر خواهد بود.

alimosavi
June 30th, 2009, 19:49
ترنسفر کنید به سایت دیگه مثلا name.com و به صاحب اصلی بگید تایید کنه .

sam_pontiac
June 30th, 2009, 19:50
هزینه تمدید یکسال مشکلی نداره ، چون هرطور هست باید دامین پا برجا بمونه ، چون بی هدف تو اینترنت فعالیت نمیکنم.
من یه پنل تو آنلاین نیک ثبت میکنم ولی برای شارژ اون نمیدونم چه طور باید عمل کنم.؟
البته ، فرمودید که کدی رو باید از ثبت کننده اصلی بگیرم.چه جور کدی هست؟ آیا امکان اذیت کردن داره که من طور دیگه ای عمل کنم ، یا ببخشید اینطور میگم با زبون خوش میده؟
شرمنده بابت ازدیاد سوالات

Sajad
June 30th, 2009, 19:50
البته حالا که دستتون میفته توی انتقال ترجیحا دامینتون رو directi منتقل کنید. هم امکانات بیشتری داره هم اینکه خیالتون راحتتره. در حد پیشنهاد بود که اگه اجرا بشه بهتر هست!!!

sam_pontiac
June 30th, 2009, 19:52
ترنسفر کنید به سایت دیگه مثلا name.com و به صاحب اصلی بگید تایید کنه .
ممنون از شما ، به چه صورت ترنسفر انجام میشه؟باید اکانت داشته باشم؟
یا یک دامین دیگه ، حالا از یک سرویس دهنده دیگه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ یا باید حتما رو آنلاین نیک باشه؟

sam_pontiac
June 30th, 2009, 19:53
خب من همین فردا صبح یکی ثبت میکنم رو دایرکت آی.
ترنسفر رو باید خودم انجام بدم ، یا از کسی که دامین میگیرم باید بخوام ، اگر لطف کنید کمی واضح تر بفرمائید ممنونتون میشم.

Sajad
June 30th, 2009, 19:55
هزینه تمدید یکسال مشکلی نداره ، چون هرطور هست باید دامین پا برجا بمونه ، چون بی هدف تو اینترنت فعالیت نمیکنم.
خوشبختانه این هزینه جای دوری نمیره و به عمر دامین افزوده میشه که این خودش خیلی برای ارزش سایت فایده داره. خودتون ماشالا تو seo و غیره واردترید.!

من یه پنل تو آنلاین نیک ثبت میکنم ولی برای شارژ اون نمیدونم چه طور باید عمل کنم.؟
ترجیحا دایرکت بگیرید. ساب ریسلر بگیرید. یک مطلبی هم من خواهم گذاشت در مورد اینکه چطور ساب ریسلر باشیم و دست ریسلر اصلی رو از دامین کوتاه کنیم!!! البته توی دایرکت.

البته ، فرمودید که کدی رو باید از ثبت کننده اصلی بگیرم.چه جور کدی هست؟ آیا امکان اذیت کردن داره که من طور دیگه ای عمل کنم ، یا ببخشید اینطور میگم با زبون خوش میده؟
بعضی شرکت های چشم و دل سیر که نیازی به تمدید و مدیریت دامنه ندارند و مشتریشون زیاده بدون منت میدن بهتون اما بعضی ها اذیت میکنند. ازشون auth code بخواین ( اگه درست نوشته باشم!) انشالا که بدون دردسر میدن.

شرمنده بابت ازدیاد سوالات
خواهش میکنم.

Sajad
June 30th, 2009, 19:57
خب من همین فردا صبح یکی ثبت میکنم رو دایرکت آی.
ترنسفر رو باید خودم انجام بدم ، یا از کسی که دامین میگیرم باید بخوام ، اگر لطف کنید کمی واضح تر بفرمائید ممنونتون میشم.

در این مورد شما پنل رو تحویل بگیرید از هر کس که مایل هستید و به اندازه یک دامنه بخواهید براتون شارژ کنه بعد از تحویل پنل توضیح میدیم بهتون

در ضمن حتما نباید آنلاین نیک باشه به هر جا بخواهید میتونید منتقل کنید.

sam_pontiac
June 30th, 2009, 20:00
ممنون از توضیحات کاملتون قربان.
اینطور که ارزیابی با عقل ناقصم در این موارد کردم ، مثل اینکه ترنسفر خیلی بهتر هست.و فقط تائید رجیستر کننده اصلی رو لازم داره که کمی تا حدودی با زبون میشه حل کرد.یعنی با یک دامین ثبت شده رو دایرکت آی ، ترنسفر انجام میشه و از اون طرف درخواست کنم که تائید کنه.درست متوجه شدم؟
در ضمن شرکتی که اول گرفتم ازش ، سایت های زیادی روی سرورش هستند مثل آسان دانلود و .... ، ولی با اذیت هایی که کردن ، خیلی خودشون رو کوچیک جلوه دادند.این مشکل من تنها نبود ، من و چند تا از دوستان روی سرور های ایشون بودیم که همه ما رو شاکی کرد و ... ! پس ترنسفر با این اوصاف از همه بهتر هست؟

Sajad
June 30th, 2009, 20:03
ممنون از توضیحات کاملتون قربان.
اینطور که ارزیابی با عقل ناقصم در این موارد کردم ، مثل اینکه ترنسفر خیلی بهتر هست.و فقط تائید رجیستر کننده اصلی رو لازم داره که کمی تا حدودی با زبون میشه حل کرد.یعنی با یک دامین ثبت شده رو دایرکت آی ، ترنسفر انجام میشه و از اون طرف درخواست کنم که تائید کنه.درست متوجه شدم؟
در ضمن شرکتی که اول گرفتم ازش ، سایت های زیادی روی سرورش هستند مثل آسان دانلود و .... ، ولی با اذیت هایی که کردن ، خیلی خودشون رو کوچیک جلوه دادند.این مشکل من تنها نبود ، من و چند تا از دوستان روی سرور های ایشون بودیم که همه ما رو شاکی کرد و ... ! پس ترنسفر با این اوصاف از همه بهتر هست؟

اینکه انتقال بدید یا نه کاملا نتیجه ای هست که خودتون میگیرید و دیگران نمیتونن تصمیمی برای شما بگیرن!
ریجستر کننده اصلی هم نباید تایید کنه. ریجستر کننده رو ازش فقط کد میگیرید.
بعد هم تایید رو به ایمیل مدیر دامنه میفرسته که اینطور که فرمودید خودتون هستید. در نتیجه تایید کننده خودتون هستید...
موفق باشید.

Sajad
June 30th, 2009, 20:05
فرمودید که کدی رو باید از ثبت کننده اصلی بگیرم.چه جور کدی هست؟

فرض بگیرید مث رمز

sam_pontiac
June 30th, 2009, 20:08
بله متوجه شدم ، خیلی خیلی ممنون از شما ، انشالله که به مشکلی بر نخوریم ، ممنون و متشکر از شما.
مشکلی بود تو همین تاپیک مطرح کنم؟
خیلی ممنون از شما.اینجا نبود خیلی مشکل برای ماها پیش میومد.

Sajad
June 30th, 2009, 20:29
بله.

packsaft
July 9th, 2009, 16:23
بله متوجه شدم ، خیلی خیلی ممنون از شما ، انشالله که به مشکلی بر نخوریم ، ممنون و متشکر از شما.
خیلی ممنون از شما.اینجا نبود خیلی مشکل برای ماها پیش میومد.

سلام به دوستان

من میتونم یه پیشنهاد بدم هر وقت خواستی برات ترنسفر میکنم به نام و مشخصات خودت با خیال راحت

در ضمن میتونم به شما ساب ریسلر بدم با راهنمایی آقای طاهر نژاد هم دسترسی رو فقط خودتون دارین

حتی بعد از ثبت دومین بعد چند دقیقه میتونین تماس بگیرین و سکرت کد یا همون اتهوریزیشون کد رو بهتون میدم

آخه منم مثل شما یه بار مشکلی پیش اومد ولی از بد شانسی طرف دومین رو ***ید و منم هیچ مدرکی

نداشتم دومین از دستم رفت

حس شما رو خوب درک میکنم

ایشالا که مشکلت حل میشه فقط باید کد رو بگیری حالا با هر راهی که شده

Sajad
July 9th, 2009, 16:36
دوست عزيز ممنونيم از راهنمايي هاي شما.
اما اين تاپيك قديميه...
موفق باشيد.

sasiran
July 9th, 2009, 17:05
سلام

آقا این توضیح که فرموده بودید در مورد "کوتاه کردن دست ریسلر اصلی" را سرچ کردم پیدا نشد .
لطفا لینک آن را قرار دهید .

با سپاس فراوان

ask
July 9th, 2009, 17:12
سلام

آقا این توضیح که فرموده بودید در مورد "کوتاه کردن دست ریسلر اصلی" را سرچ کردم پیدا نشد .

با سپاس فراوان
جالبه منم میخوام بدونم:113:

Sajad
July 9th, 2009, 17:13
سلام

با سپاس فراوان

هنوز نگذاشتم. بايد سر فرصت بذارم كه فعلا اصلا فرصتي نيست. موفق باشيد.

packsaft
July 10th, 2009, 13:52
دوست عزيز ممنونيم از راهنمايي هاي شما.
اما اين تاپيك قديميه...
موفق باشيد.

سلام

بله من انقدر سرم شلوغ بود به تاریخ پست نگاه نکردم

حق با شماست

در ضمن اگه میشه خلاصه وار تو پ.خ به من توضیح بدین من میزارم تو تاپیک

---------------------------------
موفقیت شما آرزوی ماست