PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بالا نیامدن سایت هزارنویس و عدم دسترسی به پنلها

مسعود زمانی
August 15th, 2018, 13:11
سلام عزیزان.
من از دیروز سعی داشتم به بخش کاربری سایت هزار نویس وارد بشم برای تغییر دی ان اس یک دامنه
وارد نمیشد اومدم اینجا بهشون پی ام بدم دیدم مثل اینکه داستانهایی پیش اومده بین ایشون و کاربران

راستش سایتشون هم از دیروز و امروز بالا نمیاد من شدیدا کارم لنگ مونده و و حتی دسترسی به فاکتورها و سرویس ها رو نداریم

من برای شرکتهاست و دامین دارم ازشون اگه خدای ناکرده مشکلی پیش بیاد خیلی برام بد میشه

لطفا شماره تلفن شرکت یا ادرسی ازشون بزارید من تماس بگیرم.

با تشکراز همه

بخش کاربری

my.hezarnevis.com (http://my.hezarnevis.com)

Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later

سایت: hezarnevis.ir

Reza G
August 15th, 2018, 13:14
اندکی صبور باشید. به نظر میاد تحت دی‌داس باشند.

مینا-صیفی
August 15th, 2018, 13:33
درود اخرین پست اینجا را مشاهده کنید متوجه خواهید شد
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=201840&page=4

painkiller
August 15th, 2018, 14:20
دوست عزیز. سعی کنید فایلها و دامین رو هر چه سریعتر منتقل کنید جای دیگه

لطفا ایمیل خودتون رو در بخش کاربری هزارنویس اینجا قرار بدین من براتون دسترسی دامنه رو ریست و ارسال میکنم.

از دیروز سایتش رو بستیم
از دیشب خبرشو دارم با تنها آدم شرکتش که یه دختر داغون بچه نظام آباد هست داره گر و گر شیشه میزنه یه
اینقدر نعشه کرده مغزش نمیکشه بیاد سر سایت و کاری بکنه یا تکونی بده به خودش برای مشتریاش.

لطفا اگر کسی کار واجبی داره با سرور ها و دیتا یا اگه کسی بک آپ یا موردی رو لازم داره
اینجا بفرمایید با کمال امتنان براتون میفرستم.
مشکل ما با شما مشتریان نیست با خود این فرد کثیف علی گلی هست.

داریم به اتمام تخلیه اطلاعات دامینها از whmcs این ادم نزدیک میشیم . با اتمام این کار دامین تمامی مشتریان به ریجسترر ما منتقل میشه و شاید ترنسفر کد رو دادیم به برخی افراد.

اگر هر فردی کاری داره که ضروری هست با من به آدرس ایمیل hezarneviskiller@protonmail.ch تماس بگیره.

http://uupload.ir/files/3dr_screenshot-www.host-tracker.com-2018-08-15-14-14-11.png (http://uupload.ir/)

مسعود زمانی
August 15th, 2018, 14:52
آقای painkiller
دمت شما گرم به خدا خیلی مردی.
لطفا اون Transfer Secret رو هم میفرستی و اینکه Theft Protection رو هم لطفا غیر فعال کن من الان دومین رو بردام.

aligoli
August 15th, 2018, 14:54
نه انصافا حقه قشنگی بود.
=D>

ایشون که ادعا میکنه لنگ dns هست، آی.دی فیک هست و اصلا مشتری شرکت ما نیست.
تایپک حذف شود رامین جان یا آقای مهران فر !

مسعود زمانی
August 15th, 2018, 14:58
نه انصافا حقه قشنگی بود.
=D>

ایشون که ادعا میکنه لنگ dns هست، آی.دی فیک هست و اصلا مشتری شرکت ما نیست.
تایپک حذف شود رامین جان یا آقای مهران فر !

حالا ما شدیم مشتری تقلبی آقای علی گلی؟
از شماره شرکت بهتون زنگ میزنم الان و رکورد میکنم همنیجا میزارم برای همه

لطفا از اینجا تشریف ببرید مشکل ما حل بشه
دیگه نمیخوایم با شما کار کنیم.

painkiller
August 15th, 2018, 15:08
آقای painkiller
دمت شما گرم به خدا خیلی مردی.
لطفا اون Transfer Secret رو هم میفرستی و اینکه Theft Protection رو هم لطفا غیر فعال کن من الان دومین رو بردام.

دوست عزیز بهت گفتم که ایمیلی رو که فرستادم با اون key PGP باز میشه فقط
باز کن کد رو ارسال کردم
برو بده به شیراز تکنولوژی خودش میدونه دومین رو منتقل کنه برات
اونجا سایت خوبی هست.
برای این مشکلی هم که دست من نبوده و پیش اومده ازت تو و هر کسی دیگه که مشکلی داره الان عذر میخوام.

اگر هر فردی کاری داره که ضروری هست با من به آدرس ایمیل hezarneviskiller@protonmail.ch تماس بگیره.

aligoli
August 15th, 2018, 15:11
حالا ما شدیم مشتری تقلبی آقای علی گلی؟
از شماره شرکت بهتون زنگ میزنم الان و رکورد میکنم همنیجا میزارم برای همه

لطفا از اینجا تشریف ببرید مشکل ما حل بشه
دیگه نمیخوایم با شما کار کنیم.

برای بار 5 میپرسم :

ایمیل شما در پرتال شرکت هزارنویس چیه ؟

ali_computer69
August 16th, 2018, 17:54
منم یه لایسنس داشتم از هزاره نویس و یه سرور .
لایسنس اکسپایر شد.
سرور دیگه بالا نمیاد.
هرچی هم تیکت دادم کسی پاسخ نداد.

لطفا اطلاعاتی از ایشون دارید برای بنده جهت اینکه بتونم شکایت کنم ارسال کنید.

aghamahdi
September 15th, 2018, 12:40
برای بار 5 میپرسم :

ایمیل شما در پرتال شرکت هزارنویس چیه ؟

سلام
سرویس بنده از روز چهارشنبه قطع است.
از تمام مجاری ارتباطی سعی در برقراری ارتباط داشتم که موفق نشدم.
لطفا شفاف سازی کنید.

razavihost
September 15th, 2018, 12:47
سلام
سرویس بنده از روز چهارشنبه قطع است.
از تمام مجاری ارتباطی سعی در برقراری ارتباط داشتم که موفق نشدم.
لطفا شفاف سازی کنید.

فقط به وب سایت و شماره تماس هاشون رجوع کنید اینجا نه سیستم پشتیبانی شرکت هزاره نویس هست و نه بخش شکایات.چرا هر وقت هرکس سایتش و یا سرویس دهیش به مشکل میخوره زود میاید اینجا پیام ارسال میکنه !

aghamahdi
September 21st, 2018, 14:13
دلیل اینه کع از تبلیغات اینجا باهاشون آشنا شدم و در ساده ترین ممکن دلم نمی خواد کس دیگری از اینجا باهاشون آشنا بشه.
سرویس هاشون همچنان قطع هست.
سایتشون بالا نمی باد
تلفن ها را پاسخ گو نیستند و و ا.خ.

ilight
September 23rd, 2018, 19:27
این اقای علیگلی نه جواب تلگرامش رو میده نه جواب نلفن. سایتش هم که با لا نمیاد. اگر کسی خبری داره ممنون میشم بگه به منم...

aghamahdi
September 30th, 2018, 17:21
با سلام و احترام :
می دونم که مدت زمان زیادی از ایجاد این تاپیک گذشته اما با توجه به اینکه این تاپیک در گوگل ثبت شده و تاپیک اصلی فروش هم بسته شده ، جهت جلوگیری از مشکلات مشابه من برای دیگر دوستان اینجا پست زدم.
بنده دو سرویس به مبلغ ماهانه 300 هزار تومان از ایشون خریداری کردم. به علاوه مبلغ سرویس مبلغ 700 هزار تومان هم علی الحساب براشون واریز کردم.
سرویس مدت یک ماه هست قطع شده و بالغ بر سه ترابایت اطلاعات من از بین رفته.
هیچ پاسخ گویی مناسبی از ایشون وجود نداشته و صرفا امروز به فردا افتاده.
با توجه به اینکه من از طریق این فروم با ایشون اشنا شدم خواستم دوستان دیگر هم از این طریق به مشکلات مشابه برخورد نکنند.
کلیه مستندات شامل ایمیل ها ، پیامک ها ، پیام های تلگرام و تراکنش های مالی موجود هست و می تونم در اختیار دوستان جهت بررسی قرار بدم.
با توجه یه اینکه تعداد پست های من کم هست نتونستم به مدیران محترم پیام بدم و درخواست مسدود کردن حساب کاربری آقای علیگلی را بدم. ممنون می شم اگر اقدام لازم انجام بگیره.
ضمنا اقدامات قانونی در حال انجام هست. اگر دوستان مشکل مشابهی داشتند لطفا اعلام کنند تا در صورت تمایل پرونده در یک مکان تشکیل بشه.
آدرس اکانت ایشون :
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=18724
تاپیکی که از طریقش خرید را انجام دادم :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=189026&page=8&p=1769751&highlight=#post1769751

با تشکر از مدیران محترم سایت

ilight
October 8th, 2018, 20:34
واقعا باید فاتحه این سیستم رو خوند...
اقای علیگلی بعد دو سه هفته که از قطعی سرور گذشته پیام دادن که مشکل از دیتاسنتر بوده و به ما ربطی نداره (من پیام دادم برای کنسل کردن سرویس، اینجوری جواب دادن)

farshadmahfa
November 11th, 2018, 03:39
با سلام و احترام :
می دونم که مدت زمان زیادی از ایجاد این تاپیک گذشته اما با توجه به اینکه این تاپیک در گوگل ثبت شده و تاپیک اصلی فروش هم بسته شده ، جهت جلوگیری از مشکلات مشابه من برای دیگر دوستان اینجا پست زدم.
بنده دو سرویس به مبلغ ماهانه 300 هزار تومان از ایشون خریداری کردم. به علاوه مبلغ سرویس مبلغ 700 هزار تومان هم علی الحساب براشون واریز کردم.
سرویس مدت یک ماه هست قطع شده و بالغ بر سه ترابایت اطلاعات من از بین رفته.
هیچ پاسخ گویی مناسبی از ایشون وجود نداشته و صرفا امروز به فردا افتاده.
با توجه به اینکه من از طریق این فروم با ایشون اشنا شدم خواستم دوستان دیگر هم از این طریق به مشکلات مشابه برخورد نکنند.
کلیه مستندات شامل ایمیل ها ، پیامک ها ، پیام های تلگرام و تراکنش های مالی موجود هست و می تونم در اختیار دوستان جهت بررسی قرار بدم.
با توجه یه اینکه تعداد پست های من کم هست نتونستم به مدیران محترم پیام بدم و درخواست مسدود کردن حساب کاربری آقای علیگلی را بدم. ممنون می شم اگر اقدام لازم انجام بگیره.
ضمنا اقدامات قانونی در حال انجام هست. اگر دوستان مشکل مشابهی داشتند لطفا اعلام کنند تا در صورت تمایل پرونده در یک مکان تشکیل بشه.
آدرس اکانت ایشون :
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=18724
تاپیکی که از طریقش خرید را انجام دادم :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=189026&page=8&p=1769751&highlight=#post1769751

با تشکر از مدیران محترم سایت
سلام جناب
ایشون فایلهای سایت من رو منتقل کردن روی سرور خودشون ولی متاسفانه بعد از چند روز سرور کار نکرد و الان نزدیک به سه ماهه هی دارن فردا فردا میکنن که درست میشه من هزار بار اس ام اس بدم ایشون یکبار پاسخ میدن امشب به خدا درست میشه سرورت ، سرورت مشکل جزئی داره میکن ، الان سه ماهه دارن فردا فردا میکنن .
متاسفانه الان نه جواب تلفن میدن نه اس ام اس نه بک اپ فایهام میدن به خودم ، بخاطر ایشون من تا حالا نزدیک به 2 میلیون ضرر کردم
از ایشون شکایت کردم دیروز منتظرم پاسخشون بیاد ایشالا به همین زودیا توی شهرمون میزبانشون هستم تا قرون اخر ضررمو ازش میگیرم

دوست عزیز شماهم اگر این پیام رو خوندید لطفا با شماره 09369443210 فرشاد انگوتی تماس بگیرید
ممنون