PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با اتصال کیبورد

Cr0w
August 14th, 2018, 22:42
سلام دوستان روزتون بخیر
مشکل بنده اینجا ست که کیبورد کوگار 200k
بنده از 2 هفته قبل یکدفعه با مشکل قطع شدن مواجه شد
یعنی موقعی ک سیستم رو روشن میکنم کیبورد روشن میشه ویندوز در حال بالا اومدن ویندوز قبلی 7 بودش خاموش میشد و موقعی ک ب قسمت پسورد سیستم میرسید برای چند لحظه رو شن میشد و بعدش خاموش میشه و دیگه مار نمیکرد
فرستادم گارانتی چک کردن دیدن مشکل نداره بازم برای امتحان گفتم همون جا دوستم برگزار رو یه سیستم و چند ساعتی باهاش کار کنه ک 12 ساعت بکوب باهاش کار کردند مشکل نداشت
گارانتی گفت از بایوس سیستم هستش
بنده هم تو اولین فرصت ک کیبورد دوباره ب دستم رسید
اول ویندوز رو عوص و یه ویندوز 10 64 بیت نصب کردم بعدش با این برنامه تمام درایو هارو نصب کردم driverpack_17_online
همه درایوها نصب شد اما مشکل کیبورد هنوز همون طوری مونده، رفتم تو device manager
دیدم این قسمت اینطوری هستش تو سایت سازنده مادربرد هم رفتم چیزی گیرم نیومد برای ویندوز 10، کیبورد هم usb 3هستش و حتی ب usb های دیگه سیستم هم زدم یه لخظه روشن میشه دوباره خاموش میشه کار نمیکنه

(http://uupload.ir/view/0ie_img_20180419_200612.jpg)http://uupload.ir/files/0ie_img_20180419_200612.jpg
یادم رفت بگم مادر بنده asus p6x58 e pro هستش

guard98
August 14th, 2018, 22:50
عزیز تو بایوس باهاش کار کن چند ساعت ببین اونجا کار میده !

اگر مشکلی نداشت یه ویندوز 10 با سری مختلف از این سری که نصب کردی نصب کن !

اگرم همون مشکل داشتی و بایوس مشکل داشت برو از سایت سازنده مادربرد فایل بایوس دان کن و با فلش نصبش کن !

و سعی کن همیشه درایور های خود سیستم از سایتش دان کنی و نصب کنی بدون استفاده از درایور پک ها

Cr0w
August 14th, 2018, 23:11
درود، ممنون بابت شرکت در تاپیکم.
اخوی متاسفانه هر روشی رو که بفرمایید تست کردم
بایوس رو هم به اخرین نسخه بروز کردم

درایور ها هم مشکلی نداره دستی چند مورد نصب کردم از سایت خودشم دان کردم .

فقط ویندوزو با ویرایشای مختلف تست نکردم، به نظر شما جواب میده؟

guard98
August 14th, 2018, 23:35
تستش حدودا 20 دقیقه وقت میبره دیگه ضرر که نمیکنید با نصب سیستم عامل