PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفتار های عجیب هزارنویس

abozorgiyan
August 14th, 2018, 19:34
درود بر شما دوستان...
من چند ماه پیش از هزارنویس یه سرور مجازی sata گرفتم و تا دیشب هم استفاده کردم و همه رسید ها رو هم یه هفته زودتر پرداخت کردم.
دیشب ۱۳ آگوست باهام تماس گرفتن از هزار نویس و گفتن که امشب پولمون رو کارت به کارت کنین منم گفتم چشم(سرسید ۲۰ آگوست یعنی یه هفته زودتر).
منتظر شدم شماره کارت تیکت نشد و به جناب علیگلی پیام دادم که شماره کارت بدین.
ایشون گفت ۱۰۰ هزار تومان کارت به کارت کن(بیش از چهار برابر سر رسید) تا یورو که گرون میشه ماهای بعد خودکار تمدید بشه. منم گفتم که خیر نمیخوام بعد ایشون یه چیزایی بهم گفتن. من برگشتم بهشون گفتم که لطفاً بهتر صحبت کنن و ایشون دوباره هرچی از دهنش دراومد بارم کرد و سرویسم رو حذف کرد. پرسیدم چرا گفت:
پررو شدی!
هر چقدر هم خواهش کردم که بک اپم رو بهم بده قبول نکرد.
خب الان من فایلام پریده باید چیکار کنم؟
رفتم از پنلم اسکرین شات گرفتم بعد چند دقیقه هم کلا اکانت منو از whmcs حذف کردن.
من الان چیکار کنم؟
مدیران لطفا پاک نکنن که اطلاع رسانی بشه38461

hamid.soltani92
August 15th, 2018, 22:26
سلام و عرض ادب.
من اکثر پست‌ها رو خوندم. واقعا متاسفم از این همه توهین!
مردونگی و ادب واقعا از جامعه رفتن. خیلی راحت مردم به خونواده همدیگه توهین میکنن و بخشی از زندگی روزمره ایرانی‌ها شده این موضوع. واقعا یک لحظه به عنوان یه آدم بالغ که میتونه خوب و بد رو تشخیص بده فکر کنید ببینید درسته به عزیزای همدیگه توهین کنید یا نه! قبل از اینکه بخواید حرفی بزنید فقط چند لحظه فکر کنید!
استارتر محترم متاسفانه تمام تاپیک‌های انتقادی در این انجمن به همین صورت به حاشیه کشیده میشن و این یکی از دلایل ممنوعیت ایجاد تاپیک‌های انتقادی در این انجمن هست. اگر حقی ازتون ضایع شده حتما شکایت کنید و مطمئن باشید به حقتون خواهید رسید.
تاپیک بعد از بررسی حذف خواهد شد.