PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عجب اشتباهي كرديم اين همه سالي كه بيكار تو نت چرخيديم برنامه نويسي ياد نگرفتيم..

کامران غلامی
August 13th, 2018, 21:34
عجب اشتباهي كرديم اين همه سالي كه بيكار تو نت چرخيديم برنامه نويسي ياد نگرفتيم..
پشیمانی دگر سودی ندارد.

Raymvnd
August 13th, 2018, 21:37
درود...
همین الان بشین برنامه نویسی یاد بگیرید ... حرف زدن فایده ندارن...ایرانی ها بلدند همیشه غرغر بزند...

mehrdadfaraji97
August 13th, 2018, 21:39
من برنامه نویس تقریبا حرفه ایم 8 سال که دارم اموزش میبینم ولی به خاطر اینکه میرم دانشگاه دانشگاهمون شهر دیگس نمیتونم برم شرکت ها کار کنم یمدتم قالب میساختم میفروختم که خیلی خوب بود ولی الان که یکم دور شدم و دوباره برگشتم هیچ شرکت یا گروهی نیست که برم توش طراح وبم

M.D.A
August 13th, 2018, 21:47
من برنامه نویس تقریبا حرفه ایم 8 سال که دارم اموزش میبینم ولی به خاطر اینکه میرم دانشگاه دانشگاهمون شهر دیگس نمیتونم برم شرکت ها کار کنم یمدتم قالب میساختم میفروختم که خیلی خوب بود ولی الان که یکم دور شدم و دوباره برگشتم هیچ شرکت یا گروهی نیست که برم توش طراح وبم

وقتی دنیای وب به این بزرگی هست چرا شرکت ها؟!
شما اگه از کار خودت اطمینان داری توی نت فعالیت کن درآمدت از توی شرکت ها بودن بیشتره!

سیدرضا بازیار
August 13th, 2018, 22:17
من کلی کار میکنم و هر چقدر هم جلو میرم میبینم که چقدر علم کمی دارم

من به php علاقه دارم و دوره فرادرس رو ۳ بار کامل دیدم. روره اُتدیا رو رو ۲ بار دیدم و coursea رو هم ۲-۳ بار گذروندم یه دوره دیگه هم خریدم که به زودی به دستم میرسه و 7learn رو هم احتمالا اواخر تابستون شروع میکنم
هر چقدر هم دوره میبینم و تمرین میکنم باز هم نمیتونم برنامه نویس قابل قبولی بشم
الان یک هفته میشه که تمرین برنامه نویسی رو دو برابر کردم. امروز از صبح پشت سیستم بودم تا حالا

واقعا منم پشیمان هستم که از اولش برنامه نویسی رو کاملتر یاد نگرفتم

فقط نمیدونم برنامه نویس های خارجی چیکار میکنند که اینقدر از ما جلو هستند؟ من هر کدی رو مینویسم میبینم اونا بهینه تر و بهتر مینویسن :39:

مثلا توی یوتیوب آموزش های "جادی میرمیرانی" رو که پایتون هستند مشاهده میکنم و واقعا تعجب میکنم که این آقا چرا اینقدر برنامه نویس خوبیه!

mehrdadfaraji97
August 13th, 2018, 22:22
وقتی دنیای وب به این بزرگی هست چرا شرکت ها؟!
شما اگه از کار خودت اطمینان داری توی نت فعالیت کن درآمدت از توی شرکت ها بودن بیشتره!

داداش طراح psd نیستم و ندارم طراح psd که باهاش کار کنم

wapmaster
August 13th, 2018, 22:22
من کلی کار میکنم و هر چقدر هم جلو میرم میبینم که چقدر علم کمی دارم

من به php علاقه دارم و دوره فرادرس رو ۳ بار کامل دیدم. روره اُتدیا رو رو ۲ بار دیدم و coursea رو هم ۲-۳ بار گذروندم یه دوره دیگه هم خریدم که به زودی به دستم میرسه و 7learn رو هم احتمالا اواخر تابستون شروع میکنم
هر چقدر هم دوره میبینم و تمرین میکنم باز هم نمیتونم برنامه نویس قابل قبولی بشم
الان یک هفته میشه که تمرین برنامه نویسی رو دو برابر کردم. امروز از صبح پشت سیستم بودم تا حالا

واقعا منم پشیمان هستم که از اولش برنامه نویسی رو کاملتر یاد نگرفتم

فقط نمیدونم برنامه نویس های خارجی چیکار میکنند که اینقدر از ما جلو هستند؟ من هر کدی رو مینویسم میبینم اونا بهینه تر و بهتر مینویسن :39:

مثلا توی یوتیوب آموزش های "جادی میرمیرانی" رو که پایتون هستند مشاهده میکنم و واقعا تعجب میکنم که این آقا چرا اینقدر برنامه نویس خوبیه!

تسلط کافی به زبان انگلیسی یکی از معیار های مهم در برنامه نویسی هست !

در ضمن همه که نباید برنامه نویس بشن !

- - - Updated - - -

داداش طراح psd نیستم و ندارم طراح psd که باهاش کار کنم

شما اگه برنامه نویس هستید یه سر به پونیشا بزنید .
موفق باشید

- - - Updated - - -

عجب اشتباهي كرديم اين همه سالي كه بيكار تو نت چرخيديم برنامه نويسي ياد نگرفتيم..
پشیمانی دگر سودی ندارد.

انجمن رسمی هست شما هم لطفا کم تاپیک های بی ربط بزنید !
انجمن تخصصی جای دَرد و دِل نیست که !

mehrdadfaraji97
August 13th, 2018, 22:25
شما اگه برنامه نویس هستید یه سر به پونیشا بزنید .
موفق باشید
الان همون کار رو میکنم تقریبا بیشتر درامدم از اونجاس ولی بیشتر دوست دارم قالب وردپرس بزنم که هرچی psd میزنم خوب در نمیاد

سیدرضا بازیار
August 13th, 2018, 22:29
تسلط کافی به زبان انگلیسی یکی از معیار های مهم در برنامه نویسی هست !

در ضمن همه که نباید برنامه نویس بشن !

از زبان انگلیسی هم که بگذریم، اونا تخصص عجیبی در الگوریتم ها دارن

مثلا چیزی رو که ممکنه من ۱ ساعت بهش فکر کنم که به نتیجه برسم (حتی شاید اصلا درک نکنم!) اونا تو یه فیلم ۱۰ دقیقه ای به راحتی کدش رو بسیار تمیز مینویسن

مثلا این فیلم رو ببینید:
https://www.youtube.com/watch?v=FCE09H_CfE0

اون برنامه نویس تو چند دقیقه پیادش کرد. اما من ۵ ماهه که ذهنم درگیرشه و هنوز دارم مثال های مشابه رو پیدا میکنم که با php حل کنم! با همه این وجود بعضی هاشون رو واقعا نمیتونم به جواب برسم

نمیدونم چیکار کنم که برنامه نویسی رو مثل این اساتید درک کنم؟!

Raymvnd
August 13th, 2018, 22:30
الان همون کار رو میکنم تقریبا بیشتر درامدم از اونجاس ولی بیشتر دوست دارم قالب وردپرس بزنم که هرچی psd میزنم خوب در نمیاد

درود...سعی کن بدون psd کد نویسی کنید و اونم به صورت ذهنی...

wapmaster
August 13th, 2018, 22:33

مثلا چیزی رو که ممکنه من ۱ ساعت بهش فکر کنم که به نتیجه برسم (حتی شاید اصلا درک نکنم!) اونا تو یه فیلم ۱۰ دقیقه ای به راحتی کدش رو بسیار تمیز مینویسن

مثلا این فیلم رو ببینید:

اون برنامه نویس تو چند دقیقه پیادش کرد. اما من ۵ ماهه که ذهنم درگیرشه و هنوز دارم مثال های مشابه رو پیدا میکنم که با php حل کنم! با همه این وجود بعضی هاشون رو واقعا نمیتونم به جواب برسم

از نظر من شما اگه تهران نیستید تشریف بیارید تهران یه سر به این آموزشگاهای حرفه ای بزنید .2-5 میلیون هزینه کنید و تا سطح متوسط رو یادبگیرید بعد خودآموز میشید و آهسته و پیوسته برنامه نویسی رو کامل یاد میگیرید .
شما در حال حاضر نمیتونید خودآموز باشید .یعنی قدرت خودآموزی رو ندارید .
موفق باشید .

downloaddl
August 13th, 2018, 23:28
پشیمانی دگر سودی ندارد.

بشین nodeJS و react یاد بگیر به شدت آینده داره

karjoo
August 14th, 2018, 00:21
داداش این که چند تا شرط هست و حلقه
مبتدیات برنامه نویسی رو بلد باشی کار چند دقیقه هست
چیز خیلی ساده ای هست
اگه اینو نمیتونی راحت حل کنی شما پایه برنامه نویسیت ضعیفه

مثلا این فیلم رو ببینید:

hamid.soltani92
August 14th, 2018, 10:16

مثلا این فیلم رو ببینید:

سلام.
البته این تاپیک مناسبی برای مشارکت نیست اما پستتون رو دیدم گفتم شاید بتونم کمک کنم.
شما مسیر اشتباهی رو دارید طی میکنید. برنامه‌نویسی یک علم هست و زبان برنامه‌نویسی یک ابزار.
شما قصد دارید بدون اینکه علم رو داشته باشید از ابزارش استفاده کنید. این شدنی نیست واقعا. من منابع فارسی خوب نمیشناسم اما اگر واقعا علاقه دارید از ابتدا شروع کنید برنامه‌نویسی رو یاد بگیرید.
کتاب the art of computer programming خیلی خیلی میتونه بهتون کمک بکنه. نمیدونم ترجمه شده یا نه. اما حتما حداقل ۳ جلد اول رو بخونید.

karjoo
August 14th, 2018, 10:22
با حرفتون کاملا موافق هستم
اگر کسی علم برنامه نویسی رو بدونه
مهم نیست چه زبانی هست
با خوندن داکیومنت اون زبان به راحتی میتونه ازش استفاده کنه

سلام.
البته این تاپیک مناسبی برای مشارکت نیست اما پستتون رو دیدم گفتم شاید بتونم کمک کنم.
شما مسیر اشتباهی رو دارید طی میکنید. برنامه‌نویسی یک علم هست و زبان برنامه‌نویسی یک ابزار.
شما قصد دارید بدون اینکه علم رو داشته باشید از ابزارش استفاده کنید. این شدنی نیست واقعا. من منابع فارسی خوب نمیشناسم اما اگر واقعا علاقه دارید از ابتدا شروع کنید برنامه‌نویسی رو یاد بگیرید.
کتاب the art of computer programming خیلی خیلی میتونه بهتون کمک بکنه. نمیدونم ترجمه شده یا نه. اما حتما حداقل ۳ جلد اول رو بخونید.

mirmohsen
August 14th, 2018, 11:08
منم خیلی علاقه دارم برنامه نویسی وب رو.
خیلی فیلم اموزشی خریدم و لی هنوز وقت نکردم استارت بزنم.
بنظر شما کتاب خوب فارسی که از پایه به ادم برنامه نویسی یاد بده چی هستش؟
چی باید کرد که از 0 به 50 حداقل برسیم در برنامه نویسی

InterServer.ir
August 14th, 2018, 11:09
تا وقتی دنبال این باشید که برنامه نویس بشید به جایی نمیرسید.

زمانی که تصمیم به ساختن یه برنامه مناسب و کاربردی گرفتین راه های ساختش رو هم به شرط اینکه( نمیشه، نمی تونم و... ) رو کنار بزارید یاد میگیرید.

mirmohsen
August 14th, 2018, 11:13
تا وقتی دنبال این باشید که برنامه نویس بشید به جایی نمیرسید.

زمانی که تصمیم به ساختن یه برنامه مناسب و کاربردی گرفتین راه های ساختش رو هم به شرط اینکه( نمیشه، نمی تونم و... ) رو کنار بزارید یاد میگیرید.
خب یعنی شما میگید من یک طرح و ایده از وب سایتی داشته باشم بعد برم دنبال برنامه نوسیسش؟؟
خب اینطوری خیلی از مفاهیم پایه ایی رو نمیدونم و گیر میکنم

nevergotme
August 14th, 2018, 12:20
بنظرم باید علاقه و پشتکار داشته باشی ، اینکه فقط بگی خب بیکارم الان بشینم برنامه نویسی یادبگیر ازش پوش دربیارم (ولی تو پشت زمینه هیچ علاقه ای به برنامه نویسی نداشته باشی) اصن بعد یه مدت خودت خسته میشی.

InterServer.ir
August 14th, 2018, 12:28
خب یعنی شما میگید من یک طرح و ایده از وب سایتی داشته باشم بعد برم دنبال برنامه نوسیسش؟؟
خب اینطوری خیلی از مفاهیم پایه ایی رو نمیدونم و گیر میکنم

این همون نمی تونمی هست که گفتم باید کنار گذاشته بشه.
زمانی که ایده ای دارید و به دنبال زبان برنامه نویسی مناسبی برای اون میگردید کم کم با مفاهیم اون نیز آشنا میشید .

شخصا هیچ وقت مستقیم به دنبال یادگیری مبانی و مفاهیم و ... زیان های برنامه نوسی نرفتم و حتی رشته دانشگاهم کاملا غیر مرتبط با این موضوع هست ولی هر چیزی خواستم و زمان مناسب رو براش گذاشتم نوشتم.

ParsWebIT
August 14th, 2018, 15:55
پشیمانی دگر سودی ندارد.

این همه جماعت رو گرفتی حالا باز اومدی به خزعبلات گویی؟ اینام باور کردن دارن بیخودی برات مینویسن.
از هر کسی هر چی تونستی تیغیدی. گفتیم پا بگیری بهت سرویس رایگان دادن بازم هیچی نشدی
این فروم و ما رو ول کن برو دوغتو بنوش...

کامران غلامی
August 14th, 2018, 17:26
این همه جماعت رو گرفتی حالا باز اومدی به خزعبلات گویی؟ اینام باور کردن دارن بیخودی برات مینویسن.
از هر کسی هر چی تونستی تیغیدی. گفتیم پا بگیری بهت سرویس رایگان دادن بازم هیچی نشدی
این فروم و ما رو ول کن برو دوغتو بنوش...
به نظر تو باید از کجا شروع کنم؟چگونه می توان پیشرفت کرد؟