PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی برای تورنت با پهنای باند نامحدود .

ironman2
January 26th, 2011, 13:14
اصلا تو ایران شرکتی هست که بتونه این سرویس رو برای من ارائه بده تا بحال که پیدا نکردم اگر هم پیدا کردم جلوی اپلود تورنت رو گرفته بودن و حتی 1 کیلوبایت هم اپلود نکرد با این کار ترکره خصوصی جلوی دانلود من رو میگیره چون ریت ترکرهای خصوصی متفاوته و قانونش اینه که هر چقدر دانلود میکنی همون قدر هم اپلود کنی و حتی بیشتر از اون وگرنه برای همیشه جلوی دانلود من گرفته میشه من میخوام برای این کار وی پی اس بگیرم الان دارم از سید باکس استفاده میکنم پیشنهاد شما چی هست سرویس رو از ایران تهیه کنم یا همون سیدباکسی که دارم استفاده کنم بعضی از دوستان میگن دانلود تورنت مجاز هست به شرطه اینکه جلوی سید گرفته بشه یا سرعته اپلود رو روی 1 کیلوبایت بزارید که این طوری سرعت دانلود به طور وحشتناک پایین میاد و ترکر جلوی دانلود من رو میگیره من سرویس رو به شرطی میخوام که اجازه سید داشته باشم

the_coder
January 26th, 2011, 14:36
سلام
ما با تورنت مشکل نداریم (دانلود) آپلود رو امتحان نکردم
این وی پی اس رو می تونیم بهتون بدیم :
ram : 256
hard:20
ip:1
bw: unmetered
قیمت 18000 تومان
1 روز مهلت تست میدم اگر دیدید مشکل داره و جوابگوی کار شما نیست پول رو بر میگردونم

ironman2
January 26th, 2011, 15:16
شما سایتتون چیه ؟ بعد سرور در کجا مستقر هست و پورته سرور چطور.

info_dlsong
January 26th, 2011, 15:45
با سلام
درصورتی که هدفتان از استفاده از پروتکول بیت-تورنت دانلود فایل های اوپن سورس است در خدمتیم
توضیحات کامل داخل امضام هست
موفق باشید

ironman2
January 26th, 2011, 21:02
با سلام
درصورتی که هدفتان از استفاده از پروتکول بیت-تورنت دانلود فایل های اوپن سورس است در خدمتیم
توضیحات کامل داخل امضام هست
موفق باشید
منظور شما از اوپن سورس چی هست فایل های تورنتی که کپی رایت ندارن مثل دانلود تورنت لینوکس حسین خودت که بهتر میدونی تورنت مساویه با دور زدن کپی رایت حالا دیگه این چی بود عزیز اصلا به کاره من نمیاد

the_coder
January 26th, 2011, 21:34
متاسفانه سایت در حال طراحی مجدد است - دیتاسنتر netdirekt هست پورت هم میتونید تست کنید خودتون

info_dlsong
January 26th, 2011, 23:50
منظور شما از اوپن سورس چی هست فایل های تورنتی که کپی رایت ندارن مثل دانلود تورنت لینوکس حسین خودت که بهتر میدونی تورنت مساویه با دور زدن کپی رایت حالا دیگه این چی بود عزیز اصلا به کاره من نمیاد
دوست عزیز من روزی چند تا Abuse دارم مبتنی بر اینکه کاربر ها بوسیله ی پروتوکل بیت تورنت فایل های کپی رایت دار دانلود کردن
لینوکس اپن سورس هست و مشکلی نداره ولی بطور مثال اگه فیلم هالیوود دانلود کنید سریعا به مشکل میخورید حتی رو نت دایرکت چون کمپانی هایی مثل Paramount Pictures اگه شکایت کنن پیگیر کار هستند و تا جواب نگیرن بیخیال نمیشن
موفق باشی

ironman2
January 27th, 2011, 09:00
دوست عزیز من روزی چند تا Abuse دارم مبتنی بر اینکه کاربر ها بوسیله ی پروتوکل بیت تورنت فایل های کپی رایت دار دانلود کردن
لینوکس اپن سورس هست و مشکلی نداره ولی بطور مثال اگه فیلم هالیوود دانلود کنید سریعا به مشکل میخورید حتی رو نت دایرکت چون کمپانی هایی مثل Paramount Pictures اگه شکایت کنن پیگیر کار هستند و تا جواب نگیرن بیخیال نمیشن
موفق باشی
پس این همه که سید باکس تو دنیا هست و کلی فایل کپی رایت دار ردو و بدل میشه حسین سرورهاشون رو از کجا تامین میکنن من واقعا نشد یه بار یه سرویس برای این کار تو ایران پیدا کنم همه همین حرف و میزنن بعد من که کارم شخصیه ولی خوب تو تورنت یه فایل ممکنه بین هزاران نفر رودبدل بشه وقتی هم بخوام سیدر باشی

info_dlsong
January 27th, 2011, 09:21
پس این همه که سید باکس تو دنیا هست و کلی فایل کپی رایت دار ردو و بدل میشه حسین سرورهاشون رو از کجا تامین میکنن من واقعا نشد یه بار یه سرویس برای این کار تو ایران پیدا کنم همه همین حرف و میزنن بعد من که کارم شخصیه ولی خوب تو تورنت یه فایل ممکنه بین هزاران نفر رودبدل بشه وقتی هم بخوام سیدر باشی
اینجا بخش فروش هست و ادامه ی این بحث کاری نادرست
ببین به نظرت چرا آفر هایی که بهت دادن کمه !
به این دلیل که اکثر دوستان تجربه کردن که اینجور سرویس دادن ها چیزی جز درد سر نیست
من خودم نت دایرکت داشتم و دارم و میدونم که نت دایرکت هم به این کار گیر میده !
سرویسی که گیر ندن هم تو کشور های درپیت پیدا میشه ولی 100% کیفیت یک vps تو usa رو نداره
لطفا بحث رو ادامه نده
موفق باشی

ironman2
January 28th, 2011, 17:07
ممنون از دوستان سرویس مورد نظر از vstarvps.com خریداری شد .