PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد شرکت داده پرداز نت افروز اطلاعاتی دارد ؟ ( xzn.ir )

refigh
August 13th, 2018, 17:16
سلام

از این شرکت میخوام هاست حجم بالا ( رسلری ) برای حدود 10 سایت خود بگیرم

پشتیبانی فوری

سرعت و امنیت کار برام مهم است

طبق توضیحات خودشان سرور های ایشون 64 گيگ رم DDR4 دارند و سي پي يو 8 هسته اي هارد هاي SSD-NvMe از المان و سایت های من بغیر از یک انجمن بقیه اکثرا ورد پرس هستند ایا این سیستم پاسخگو سرعت و امنیت کار ما است یا خیر

پشتیبانیشون که انصافا خوبه هر زمان در طول روز پیام بدی انی جواب میدن فقط از کیفیت سرویس ها رو دقیقا نمیدونم و ایا ایشون قدیمی هستند ؟

M.D.A
August 13th, 2018, 17:19
ما چند خرید ازشون داشتیم و سرور مجازی هم ازشون داریم در حال حاضر مشکلی ندارن و راضی هستیم...

سیدرضا بازیار
August 13th, 2018, 17:22
من مدتها قبل ازشون یه سرویس گرفتم. رایگان بود واسه تست. سایت رو بالا آوردم و میخواستم ازشون هاست بخرم و انتقال بدم که دیدم سایت هک شده
هک شدن هم از سمت سرور بود. چون هاست اشتراکی بود

refigh
August 13th, 2018, 17:25
ای بابا اینم انگار امنیت نداره :-s:-s

RoobinaServer
August 13th, 2018, 17:37
ای بابا اینم انگار امنیت نداره :-s:-s

سلام

امنیت هیچ وقت 100% نیز عزیز.

مخصوصا در هاست اشتراکی که هر مشترکی ممکن است روی سرور باشد.

اگر به دنبال امنیت بیشتر از هاست اشتراکی هستید سرور مجازی مدیریت شده تهیه کنید.

باتشکر

refigh
August 13th, 2018, 17:41
سلام

امنیت هیچ وقت 100% نیز عزیز.

مخصوصا در هاست اشتراکی که هر مشترکی ممکن است روی سرور باشد.

اگر به دنبال امنیت بیشتر از هاست اشتراکی هستید سرور مجازی مدیریت شده تهیه کنید.

باتشکر

سرور مجازی مدیریت شده چه کانفیگی مناسب حدود 10 سایت وردپرسی است ؟ سرعت و کیفیتش خوبه ؟

RoobinaServer
August 13th, 2018, 17:46
سرور مجازی مدیریت شده چه کانفیگی مناسب حدود 10 سایت وردپرسی است ؟ سرعت و کیفیتش خوبه ؟

کانفیگ را بسپارید به شرکت میزبان و از منابع حداقلی نیز شروع کنید که الکی منابع زیاد نخرید و هزینه نکنید.

به منابع سرور اصلی - نوع کانفیگ - نوع کد های بهینه یا غیر بهینه سایت های شما - مشکلات ماژول های وردپرسی یا عدم مشکل آنها و خیلی موارد دیگر بستگی دارد.

موارد فنی آکادمیک نیست که بتوان به شما اعلام کرد مثل 2*2 = 4 ،بگیم 4 گیگ رم خرید کنید، شرکت میزبان در هنگام میزبانی سایت های شما و کانفیگی که برای شما انجام میدهد ذکر میکند چه کانفیگی تهیه کنید مناسب شما است.

شما از شرکت میزبانی ، میزبانی صحیح با منابع اختصاصی (vds نه vps) و مناسب را بخواهید و همه چی را به آنها بسپارید، فقط مانند یک هاست استفاده کنید و خودتان را درگیر این موارد نکنید - کم کم نیاز سایت هاتون بر روی سرورهای مختلف (انشالله که هی جابه جا نشید اما در کل) دستتون میاد.

حتما پنل مانیتورینگ هم داشته باشید که تمام مصرف منابع را مشاهده کنید و سابقه مصرف را در شرایط مخلتف (ساعات پر بازدید و کم بازدید و ...) داشته باشید.

بنابراین در این مرحله فقط یک شرکت خوب را انتخاب نمائید.

باتشکر

refigh
August 13th, 2018, 17:55
اینجور که معلومه درد سرش زیاد است فعلا تصمیم دارم بصورت رسلری کار کنیم بعد نیاز شد سرور مجازی اختصاصی میگیریم

RoobinaServer
August 13th, 2018, 18:08
اینجور که معلومه درد سرش زیاد است فعلا تصمیم دارم بصورت رسلری کار کنیم بعد نیاز شد سرور مجازی اختصاصی میگیریم

1.شما در سرور مجازی مدیریت شده مانند رسیلری دسترسی فقط به هاست دارید البته با level admin یعنی بیشتر از یک رسیلر.

2.نکته خیلی مهم کپسوله سازی است و امنیت بیشتر دارید.

3.آیپی اختصاصی خودتان را دارید و با سایر مشترکین به اشتراک نیست (مشکلات ابیوز میل و ... دیگران روی شما اثری ندارد - برعکس هاست اشتراکی)

4.مصرف سایر مشترکین در منابع سرور روی سرعت سایت های شما اثر ندارد.(کپسوله سازی)

5.سرور ایران باشد که چه بهتر امنیت سرویس بکاب نیز دارید و دسترسی مستقیم به بکاب ها.

و خیلی موارد دیگر

دقیقا سرور مجازی مدیریت شده هیچ دردسری ندارد و از هاست اشتراکی بسیار راحت تر است چون میزبان شما پشتیبانی فنی سرور شما است. :d برعکس فرمودید.

فقط جهت راهنمایی شما بود و تصمیم با شما است.

انشالله موفق باشید

refigh
August 13th, 2018, 18:11
روی رسلری که درخواست دارم اتقاقا دی ان اس اختصاصی و ای پی اختصاصی سفارش دارم که کاملا مستقل باشه و هیچ مشخصات از اینکه من رسلری هستم مشخص نباشه

ولی این سرور مجازی مدیریت شده که می فرمایید هی منو وسوسه میکنه /:)

RoobinaServer
August 13th, 2018, 18:25
روی رسلری که درخواست دارم اتقاقا دی ان اس اختصاصی و ای پی اختصاصی سفارش دارم که کاملا مستقل باشه و هیچ مشخصات از اینکه من رسلری هستم مشخص نباشه

ولی این سرور مجازی مدیریت شده که می فرمایید هی منو وسوسه میکنه /:)

شما به دنبال مخفی شدن هستید.

بنده مشکلات اسپم میل، نت اسکن و ... را ذکر کردم که روی هاست اشتراکی است - شما 100 تا آیپی اختصاصی جدا هم روی سرور بگیرید اگر کل سرور مشکل بخورد سرویس شما هم مشکل میخورد.

از دید مخفی شدن رسیلری این موارد ذکر نشد.

وسوسه چرا ،کمی بیشتر تحقیق کنید به هر مورد رسیلری یا سرور مدیریت شده اطمینان پیدا کردید همان را تهیه کنید - با شک کاری را شروع نکنید.

باتشکر

ParsWebIT
August 13th, 2018, 20:03
روی سرور مجازی هم به راحتی مدیر سرور میتونه پسورد شما رو ریست کنه و به تمامی دیتای شما دسترسی داشته باشه
این رو جهت اطلاع گفتم که تو ذهنتون بمونه هر وقتی خواستید دیتا دست خودتون باشه یا سرور مجازی رو مستقیم از پنل خودتون از دیتاسنترها بگیرید مثل کلودهای هتزنر

یا سرور اختصاصی میگیرید اونم در پنل خودتون که زیر دست کسی نباشه.

گیر آوردن یک ریسلری خوب خیلی سخت شده یا این اوضاع یورو
و اینکه قبل از خرید از فروشنده بپرسید هر اکانت در ریسلری شما چقدر رم و CPU داره قبلش یک اکانت تست بگیرید و در سی پنل از Server Information چک کنید ببینید وضعیت پر بودن cup رم سرور چقدر هست؟

در نهایت خودتون وی پی اس بگیرید و نهایت 200-300 تومن هم بدین براتون فرد کار درستی کانفیگ کنه و خودتون ریسلر و هاست بدین با خیال راحت و کیفیت هم زیر دست خودتون هست.
دیگه هر ماه جا به جا نمیشید و مشتریاتون هم شب سر راحت زمین میزارن

پ.ن
شرکتی هم که مد نظرتون هست (xzn.ir) سالهاست اینجاست و فعالیت میکنه و پشتیبانی سر وقتی دارند.

NaSRI
August 14th, 2018, 21:20
روی سرور مجازی هم به راحتی مدیر سرور میتونه پسورد شما رو ریست کنه و به تمامی دیتای شما دسترسی داشته باشه
این رو جهت اطلاع گفتم که تو ذهنتون بمونه هر وقتی خواستید دیتا دست خودتون باشه یا سرور مجازی رو مستقیم از پنل خودتون از دیتاسنترها بگیرید مثل کلودهای هتزنر

یا سرور اختصاصی میگیرید اونم در پنل خودتون که زیر دست کسی نباشه.

گیر آوردن یک ریسلری خوب خیلی سخت شده یا این اوضاع یورو
و اینکه قبل از خرید از فروشنده بپرسید هر اکانت در ریسلری شما چقدر رم و CPU داره قبلش یک اکانت تست بگیرید و در سی پنل از Server Information چک کنید ببینید وضعیت پر بودن cup رم سرور چقدر هست؟

در نهایت خودتون وی پی اس بگیرید و نهایت 200-300 تومن هم بدین براتون فرد کار درستی کانفیگ کنه و خودتون ریسلر و هاست بدین با خیال راحت و کیفیت هم زیر دست خودتون هست.
دیگه هر ماه جا به جا نمیشید و مشتریاتون هم شب سر راحت زمین میزارن

پ.ن
شرکتی هم که مد نظرتون هست (xzn.ir) سالهاست اینجاست و فعالیت میکنه و پشتیبانی سر وقتی دارند.

در صورت نیاز به مواردی که باعث نگاریتون هست، با ما تماس بگیرید.

Amlaaki
August 14th, 2018, 22:57
خرید کنسد عزیز معتبر و خوبه .

در مورد هک شدن که دوستان گفتن در جریان کانفیگ هاشون و ... نیستم که اظهار نطر کنم

a1994n1373
August 14th, 2018, 23:24
سلام . شرکت معتبر و خوبی هستن .

از لحاظ امنیت و ... هم هیچ وقت هیچ چیز 100 % نیست !!!

ما هم مثل سایر دوستان به شما پیشنهاد سرور مجازی میدیم و در مرحله بعد نمایندگی .

arinatarh.ir
August 15th, 2018, 01:08
سلام
شرکت خوبی مدت ها پیش ازش سرویس داشتم ازپشتیبانیشون وهاستشون واقعا راضی بودم

dynabanner.com
August 15th, 2018, 01:43
سلام
چون گفتید پشتیبانی براتون مهمه،بنده مدتی پیش با ایشون همکاری کوتاهی داشتم که بعد از آخرین پیامم به ایشون هیچ جوابی ندادن و به کل غیبشون زد.
من به آدمای این مدلی به هیچ عنوان اعتماد نمی کنم.
دیگه تصمیم با شماست.

mehdi741
August 15th, 2018, 18:10
پسر خوبیه و انصافا پشتیبانی عالی داره ..کیفیت و اب تایم سرورهاشم 100 درصد هست ولی بنده به دلیل بالا رفتن نرخ ارز مجبور شدم باهاشون کنسل کنم سرویس هام رو و از جای دیگه گرفتم چون نرخ قیمت هاشون رو شدید افزایش داده و از حد توان مالی من خارجه

Azarshin
August 15th, 2018, 21:22
سلام
این شرکت خیلی وقته که داره کار میکنه تا اونجا هم که یادمه پشتیبانی خوبی هم داشتن.

sssoheil
August 17th, 2018, 13:54
درود

xzn.ir تایید میشوند .
اگر بدنبال امنیت هستید همانطور که همکاران فرمودند هاست اشتراکی تهیه نکنید.بهترین گزینه برای شما خرید سرور مجازی + فضای بک آپ میباشد.

saeed.spore
August 22nd, 2018, 00:33
سلام درود ایشون تایید میشند
چون هم پشتیبانی خوبی دارند هم
سرور های قویی برای هاستینگ و ... تنظیم کردند
قیمت هاشونم مناسب

takmizbannet
August 22nd, 2018, 00:44
اگر دنبال امنیت بهتری هستید بدون شک هاست های اشتراکی مناسب نیستند.

Jai
September 23rd, 2018, 22:11
با سلام
اون زمان که مشتری این شرکت بودیم مالک سایت تهران فیلم بودم
هاست دانلود داشتیم ازشون که خبر اومد هارد هک شده حدود 5 ترابایت فایل ما از بین رفت
باعث شد میلیون ها تومان ضرر بخوریم
که دیگه باهاشون کار نکردیم
اما الان نمیدونم فکر کنم مدیریتش عوض شده و کیفیتش خوب شده باشه

masih_enter
September 25th, 2018, 17:52
من هم یک بار از این دوستان سرویس گرفته بودم که متاسفانه راضی نبودم . الان این تاپیک رو دیدم رفتم تیکت های قدیم رو بالا اوردم و تجدید خاطره ای شد . البته اون موقع دلیل چند روز قطعی سرور رو دی داس اعلام کرده بودند . من فقط یک بار ازشون سرویس گرفتم و احتمال داره برای من تجربه بدی بوده باشه و این مورد در کل کارشون استثنا بوده باشه . البته تقریبا پاسخ میدادند و مثل خیلی از دوستان سایت رو پایین نیاورده بودند و این خودش چند سال پیش مشتری مداری حساب میشد !

mo_mohit1
September 26th, 2018, 01:41
بنده نیز یک ریسیلر معمولی برای دوستام ازشون خرید کردم که واقعا قدرت بسیار پایینی داشت و فقط سایت های html رو لود میکرد. سایت های وردپرسی رو از خارج کشور لود نمیکرد و بیش از 20 رکویست رو رجکت میکرد که واقعا بسیار بسیار عدد پایینی هست و تقریبا هاست هیچ استفاده ای نداشت

hamra
September 26th, 2018, 02:42
اگه سایتتون تازه تاسیس هست و بازدید ندارید ازشون سرویس بگیرید (هاست)
اگر سایت پر بازدید دارید و اگه دلتون برای زحماتتون روی سایتتون میسوزه پیشنهاد میکنم از سرویس دهنده دیگری سرویس بگیرید(ساسپند بسیار زیاد مشاهده خواهید شد.)
---
سرور های مجازیشون رو نمیدونم

my-host
October 5th, 2018, 12:17
سرویس های زیادی ازشون داریم و هیچ مشکلی ندارن پشتیبانی و پاسخگویی بموقع و دقیق راضی هستیم