PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست ترجیها سرویس دهنده معروف

behtash007
August 13th, 2018, 02:11
با درود
امروز بعد از یکسال فعالیت در میزبان سایت (mizbansite.com) سرور هاشون دان شده در پاسخ به من اول گفتن که در حال پیگیری از دیتاسنترهستیم بعد از سوال و پرسجو های که انجام دادیم گفتن که یکی از پرسنل فایل های بکاپ و فایل های اصلی رو زده حذف کرده اخه مگه میشه الان خیلی ناراحت و عصبانی هستم تقریبا یک روز کامل قطع هستم با کلی ضرر مالی که به من تحمیل شده
مشخصات هاستی که میخواستم به شرح زیر است
۱ یا ۲ گیگ هاست اشتراکی با کیفیت یا اختصاصی یا نیمه اختصاصی
پهنای باند نامحدود
پارک دومین نامحدود
اد ان دومین نا محدود
ایمیل نامحدود
دیتابیس بینهایت
کنترل پنل سی پنل

میزان هزینه از ۶۰ هزار تومان سالانه

دیتاسنتر المان
هاست اشتراکی با کیفیت یا نیمه اختصاصی
ترجیها شرکت میزبانی باید نماد الکترونیک داشته باشد. و معروف باشد
هیچ بهانه ای برای حذف اطلاعات بصورت ناخواسته قابل قبول نیست

دوستان کم کم داره اشکم در میاد

hostorder
August 13th, 2018, 02:20
سایت خودشونم بالا نمیاد و متاسفانه فکر کنم مدیریتشون ایران نیست

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 02:44
با درود
امروز بعد از یکسال فعالیت در میزبان سایت (mizbansite.com) سرور هاشون دان شده در پاسخ به من اول گفتن که در حال پیگیری از دیتاسنترهستیم بعد از سوال و پرسجو های که انجام دادیم گفتن که یکی از پرسنل فایل های بکاپ و فایل های اصلی رو زده حذف کرده اخه مگه میشه ������������ الان خیلی ناراحت و عصبانی هستم تقریبا یک روز کامل قطع هستم ������ با کلی ضرر مالی که به من تحمیل شده
پهنای باند نامحدود
پارک دومین نامحدود
اد ان دومین نا محدود
ایمیل نامحدود
دیتابیس بینهایت
کنترل پنل سی پنل

دیتاسنتر المان

دوستان کم کم داره اشکم در میاد ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� �����������
نیازی نمیبینیم بخوایم دروغ بگیم
سرور ها هم تا فردا بالا میاد
و طبق صحبتی که کردیم سرویس رایگان و اگر بکاپ دارید ریستور انجام میشه

- - - Updated - - -

مشکل از یک پرسنل دورکار بود که کل سرور ها و سرور های بکاپ را فرمت کرد
فقط یک سرور باقی ماند که باعث خرابی سیستم عامل اون شد که تا همین الان تلاش کردیم اما درست نشد
الانم داریم یکی یکی سرورهارو بالا میاریم
حتی بکاپ خود میزبان سایت هم نابود کرده
فقط بخش کلاینت هست اونم دیتابیس برام ایمیل میشد

DaryaHost
August 13th, 2018, 02:53
با درود
امروز بعد از یکسال فعالیت در میزبان سایت (mizbansite.com) سرور هاشون دان شده در پاسخ به من اول گفتن که در حال پیگیری از دیتاسنترهستیم بعد از سوال و پرسجو های که انجام دادیم گفتن که یکی از پرسنل فایل های بکاپ و فایل های اصلی رو زده حذف کرده اخه مگه میشه ������������ الان خیلی ناراحت و عصبانی هستم تقریبا یک روز کامل قطع هستم ������ با کلی ضرر مالی که به من تحمیل شده
پهنای باند نامحدود
پارک دومین نامحدود
اد ان دومین نا محدود
ایمیل نامحدود
دیتابیس بینهایت
کنترل پنل سی پنل

دیتاسنتر المان

دوستان کم کم داره اشکم در میاد ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� �����������

سالانه ۶۰ هزار تومان با شرایط درخواستی از ایران سی پنل
و از آلمان با کنترل پنل پلسک + ssl رایگان قابل ارایه سات

برای سفارش تیکت ارسال فرمایید

averdad.net

behtash007
August 13th, 2018, 02:58
نیازی نمیبینیم بخوایم دروغ بگیم
سرور ها هم تا فردا بالا میاد
و طبق صحبتی که کردیم سرویس رایگان و اگر بکاپ دارید ریستور انجام میشه

- - - Updated - - -

مشکل از یک پرسنل دورکار بود که کل سرور ها و سرور های بکاپ را فرمت کرد
فقط یک سرور باقی ماند که باعث خرابی سیستم عامل اون شد که تا همین الان تلاش کردیم اما درست نشد
الانم داریم یکی یکی سرورهارو بالا میاریم
حتی بکاپ خود میزبان سایت هم نابود کرده
فقط بخش کلاینت هست اونم دیتابیس برام ایمیل میشد

منظورتون از رایگان همون ۸۰ درصد تخفیفه که دادید ! غیر از ان شما بک اپ ندارید ؟! چون من واقعا قصد تمدید داشتم الان مشکلی با تمدید ندارم

الان منی که تمام زندگیم روی هاست شما بود از دست رفته باید چیکار کنم یه بک اپ نصفه و نیمه دارم که جدید نیست ولی خوشتبختانه بکاپ از دیتابیس دارم ، ولی بک اپ از ایمیل هام ندارم که برام مهم هستش

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 03:00
منظورتون از رایگان همون ۸۰ درصد تخفیفه که دادید ! غیر از ان شما بک اپ ندارید ؟! چون من واقعا قصد تمدید داشتم الان مشکلی با تمدید ندارم

الان منی که تمام زندگیم روی هاست شما بود از دست رفته باید چیکار کنم یه بک اپ نصفه و نیمه دارم که جدید نیست ولی خوشتبختانه بکاپ از دیتابیس دارم ، ولی بک اپ از ایمیل هام ندارم که برام مهم هستش
شما حق دارید
و من میگم که شرمندم
واقعا شرمندم
منظورم از رایگان یک دوره ی کامل سرویس رایگان بود تا ذره ای از شرمندگی ما کم بشه

behtash007
August 13th, 2018, 03:08
شما حق دارید
و من میگم که شرمندم
واقعا شرمندم

خواهش میکنم ، بسیار عالی خب پس من تا فردا صبر میکنم . بکاپ خدمتتون میدم . تو این ده سال من هاست زیاد عوض کردم اینجا تنها جایی بود که راضی بودم و قیمت ها هم نسبتا مناسب بود . اگر جسارتی کردم ببخشید اصلا قصد تخریب نداشتم

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 03:10
خواهش میکنم ، بسیار عالی خب پس من تا فردا صبر میکنم . بکاپ خدمتتون میدم . تو این ده سال من هاست زیاد عوض کردم اینجا تنها جایی بود که راضی بودم و قیمت ها هم نسبتا مناسب بود . اگر جسارتی کردم ببخشید اصلا قصد تخریب نداشتم
شما هرچیزی بفرمایید حق دارید
وقتی این مشکل رخ داد نگرانی ما فقط زحمات و بکاپ بود نه پول و از دست رفتن مشتری و دان تایم و ...

delta
August 13th, 2018, 04:41
الان یعنی بک اپ سایتها رو ندارید؟ بدبخت شدیم که..:-|

1wp.ir
August 13th, 2018, 06:16
شما هرچیزی بفرمایید حق دارید
وقتی این مشکل رخ داد نگرانی ما فقط زحمات و بکاپ بود نه پول و از دست رفتن مشتری و دان تایم و ...

امیدوارم مشکل دوستان حل بشه . ادبیات و رفتار شما هم جای بسیار خوب و تامل برانگیز هست.

یه چیزی برام جالب بود و هست اینکه بارها و بارها برای خودم اتفاق افتاد و گاها می بینم اینه که هیچ مدیر و یا صاحب و یا مالک وب سایتی خودش بک آپی از سایتش نداره در حالیکه هزینه های زیادی متقبل میشن و از دست رفتن این اطلاعات خیلی هزینه داره و خصوصا در رقابت با سایر کسب و کارها، هر گونه تاخیر و تعویقی ممکن هست جبران ناپذیر باشه حالا می خواد تغییرات ساده و کوچیک در ظاهر و پوسته سایت باشه یا بک آپ کل مطالب و محصولات سایت.

البته توی قوانین شرکت ها هاست هم تا جایی که میشه سلب مسولیت میشه مثل همه جاهای دیگه که توی قوانین و مقرراتی که قبل از خرید موافقت خودمون رو باهاش اعلام می کنیم هر چند باز بخوایم حساب کنیم بهترین و راحت ترین راه، گرفتن بک آپ توسط خودمون هست.

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 06:31
الان یعنی بک اپ سایتها رو ندارید؟ بدبخت شدیم که..:-|
متاسفانه

- - - Updated - - -

امیدوارم مشکل دوستان حل بشه . ادبیات و رفتار شما هم جای بسیار خوب و تامل برانگیز هست.

یه چیزی برام جالب بود و هست اینکه بارها و بارها برای خودم اتفاق افتاد و گاها می بینم اینه که هیچ مدیر و یا صاحب و یا مالک وب سایتی خودش بک آپی از سایتش نداره در حالیکه هزینه های زیادی متقبل میشن و از دست رفتن این اطلاعات خیلی هزینه داره و خصوصا در رقابت با سایر کسب و کارها، هر گونه تاخیر و تعویقی ممکن هست جبران ناپذیر باشه حالا می خواد تغییرات ساده و کوچیک در ظاهر و پوسته سایت باشه یا بک آپ کل مطالب و محصولات سایت.

البته توی قوانین شرکت ها هاست هم تا جایی که میشه سلب مسولیت میشه مثل همه جاهای دیگه که توی قوانین و مقرراتی که قبل از خرید موافقت خودمون رو باهاش اعلام می کنیم هر چند باز بخوایم حساب کنیم بهترین و راحت ترین راه، گرفتن بک آپ توسط خودمون هست.
ممنونم
بله درست میفرمایید ولی خب وظیفه ی ما بکاپ گیری هست طبق مواردی که گفته شده

مشکل اینجا بود که این فرد که این کارو کرد دور کار بود و از اعضای همین انجمن
از طریق آپهی استخدامی ما اومد و اعتماد تیم رو جلب کرد
به احتمال زیاد خودش شرکت هاستینگ داشته و با نیت ضربه زدم وارد شده
از طریق پرتال هم به تمام آیپی ها و سرور ها دسترسی داشته
کل سرور بکاپ رو ریست کرد و یکی یکی به سرور ها آسیب زد ، متاسفانه حتی اصلی ترین سرور که سایت اصلی ما روش بود هم نابود کرد

البته ما به زودی کل سرور هارو بالا میاریم و امیدواریم مشتری ها بگاپ داشته باشند تا ریستور انجام بشه و به مشتری برای دلجویی سرویس رایگان از 3 تا 6 ماه میدیم
و برای اینکه دیگه این مشکل نیوفته از خود دیتاسنتر هتزنر یه اف تی پی بگاپ گرفتیم که دسترسی فقط دست خودمه

amirizadi
August 13th, 2018, 06:40
با سلام

2 گیگابایت -

پهنای باند : نامحدود
اف تی پی اکانت : نامحدود
ایمیل اکانت : نامحدود
دیتابیس : نامحدود
ساب دومین : نامحدود
پارک و Addon دومین : نامحدود
کلود لینوکس - امکان انتخاب ورژن Php توسط کاربر
6 ماهه 27000
1 ساله 50.000
http://support.abnoos.com/cart.php

هاست 97
August 13th, 2018, 09:26
درود

با یک دهه تجربه

سرویس هاست لینوکس SSD آلمان ( هتزنر )
کنترل پنل سی پنل + وب سرور لایت اسپید + SSL رایگان

https://www.host97.net/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-ssd/

سرویس هاست لینوکس SSD ایران ( برج میلاد )
کنترل پنل سی پنل + وب سرور لایت اسپید + SSL رایگان

https://www.host97.net/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-ssd-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

mizbanwebhost
August 13th, 2018, 09:33
با درود
پهنای باند نامحدود
پارک دومین نامحدود
اد ان دومین نا محدود
ایمیل نامحدود
دیتابیس بینهایت
کنترل پنل سی پنل

دیتاسنتر المان

باسلام

در خدمت شما هستيم .

هاست مورد نظر خود را از اين صفحه مي توانيد خريداري نماييد

هارد SSD-NvMe

SSL رايگان

دامنه رايگان

https://xzn.ir/hosting/cheap-host

https://xzn.ir/hosting/personal

https://xzn.ir/hosting/pro

سوالي بود از طريق تيكت در خدمت شما هستيم

https://client.xzn.ir

gharibion
August 13th, 2018, 09:34
با سلام ،

امیدوارم مشکل حل شود ، همکار گرامی اگر کمکی از دست ما برمیآید اعلام کنید درخدمت شما هستیم .

HesaBKar
August 13th, 2018, 10:17
- - - Updated - - -

مشکل اینجا بود که این فرد که این کارو کرد دور کار بود و از اعضای همین انجمن
از طریق آپهی استخدامی ما اومد و اعتماد تیم رو جلب کرد
به احتمال زیاد خودش شرکت هاستینگ داشته و با نیت ضربه زدم وارد شده
از طریق پرتال هم به تمام آیپی ها و سرور ها دسترسی داشته
کل سرور بکاپ رو ریست کرد و یکی یکی به سرور ها آسیب زد ، متاسفانه حتی اصلی ترین سرور که سایت اصلی ما روش بود هم نابود کرد

آقای کمانگیر من بالای 20 مشتری روی سرور شما سرویس داشتم همه هم تولیدی و کارخانه و بیزنسی بودن
حالا من فقط از اون مشتری ها یه قالب سایتشون رو دارم
بعد از اون مدت چندین بار سایتشون رو ویرایش کردم و کلی سئو انجام دادم براشون

اون بنده خداها هر کدوم کلی مطلب داشتن و داشتن کسب درآمد میکردن

الان شما به همین راحتی میگین یه نفر دور کار دسترسی کل داشته و زده همه چی رو نابود کرده ؟ یعنی سیستم شما اینقدر باز بوده که یه کارمند دور کار کل اعتبار شما رو که چندین سال بابتش زحمت کشیدین رو در عرض چند ساعت ببره زیر سوال ؟

شاید اون طرف یه هدفی از این کارش داره , شاید یه بکاپ خودش گرفته و میخواد از شما باج بگیره

الان یه راه حل بزارین جلوی ما
یعنی امکان ریکاوری هم نداره سرورها؟

vpgroup
August 13th, 2018, 10:22
با درود
پهنای باند نامحدود
پارک دومین نامحدود
اد ان دومین نا محدود
ایمیل نامحدود
دیتابیس بینهایت
کنترل پنل سی پنل

دیتاسنتر المان

با سلام و احترام

سرویس پربازدید اختصاصی

2 گیگابایت فضای ssd
ترافیک نامحدود !
امکانات نامحدود !
کنترل پنل سی پنل
وبسرور لایت اسپید
سیستم عامل کلود لینوکس
آنتی شلر و فایروال حرفه ای
پلاگین جت بکاپ و ریستور بکاپ آنلاین
اس اس ال رایگان با تمدید دائمی
بکاپ گیری روزانه و منظم
انتقال رایگان

سالانه 35 هزار تومان

* به جهت آفری بودن سرویس فوق از طریق سایت در ارتباط باشید

موفق باشید

Z.eus
August 13th, 2018, 10:33
با درود
پهنای باند نامحدود
پارک دومین نامحدود
اد ان دومین نا محدود
ایمیل نامحدود
دیتابیس بینهایت
کنترل پنل سی پنل

دیتاسنتر المان

موضوع: ▇ سرور ساز ▇ 90% تخفیف میزبانی وب حرفه ای و پر ترافیک ایران ▇ (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=200800)

delta
August 13th, 2018, 10:41
والا منم تو شوکم..3 تا سایت داشتیم یکی مال مشتری..بک اپ رو چند ماه پیش قدیمی هست یکی تو سیستمم دارم...ولی به درد نمیخوره...نمیدونم جواب مشتری رو چی بدم..

نمیدونم اصلا چی بگم..واقعا نمیدونم...اصلا انتظار نداشتم از خواب پاشم ببینم کلا همه چیز به فنا رفته....نه شرکتشونم تازه کاره نه خودشون اماتور این همه مدت هم راضی بودیم اما یه باره همه چیز پر؟؟؟

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 11:22
آقای کمانگیر من بالای 20 مشتری روی سرور شما سرویس داشتم همه هم تولیدی و کارخانه و بیزنسی بودن
حالا من فقط از اون مشتری ها یه قالب سایتشون رو دارم
بعد از اون مدت چندین بار سایتشون رو ویرایش کردم و کلی سئو انجام دادم براشون

اون بنده خداها هر کدوم کلی مطلب داشتن و داشتن کسب درآمد میکردن

الان شما به همین راحتی میگین یه نفر دور کار دسترسی کل داشته و زده همه چی رو نابود کرده ؟ یعنی سیستم شما اینقدر باز بوده که یه کارمند دور کار کل اعتبار شما رو که چندین سال بابتش زحمت کشیدین رو در عرض چند ساعت ببره زیر سوال ؟

شاید اون طرف یه هدفی از این کارش داره , شاید یه بکاپ خودش گرفته و میخواد از شما باج بگیره

الان یه راه حل بزارین جلوی ما
یعنی امکان ریکاوری هم نداره سرورها؟
تا ساعت 2 صبح مشغول بودیم خیر ریکاوری نشد
در مورد اون فرد هم دادسرا وکیل شرکت براش پرونده درست کرده همینجا اعلام میکنم از طرف کدوم شرکت اومده بوده و وقتی شکایت میکنیم نمیتونه بعد ها بکاپی روو کنه چون دردسر برای خودش میشه ولی خب شما حتما تمام رمز هارو عوض کنید
در مورد مشکلات هم

فاز نخست بالا آوردن و کانفیگ سرور هاست
ساخت هاست های خالی
ریستور بکاپ هایی که مشتری خودش داره
به مدت یک هفته تا یک ماه یک تیم پشتیبانی تشکیل میدیم برای سرو سامان دادن به وبسایتها از جمله سئو و حتی نصب سی ام اس و باقی کارها
فعال کردن بکاپ گیری در گوگل درایو مشتری ( هر مشتری خودش علاوه بر ما بکاپ بگیره و منتقل کنه به گوگل درایو خودش)

- - - Updated - - -

والا منم تو شوکم..3 تا سایت داشتیم یکی مال مشتری..بک اپ رو چند ماه پیش قدیمی هست یکی تو سیستمم دارم...ولی به درد نمیخوره...نمیدونم جواب مشتری رو چی بدم..

نمیدونم اصلا چی بگم..واقعا نمیدونم...اصلا انتظار نداشتم از خواب پاشم ببینم کلا همه چیز به فنا رفته....نه شرکتشونم تازه کاره نه خودشون اماتور این همه مدت هم راضی بودیم اما یه باره همه چیز پر؟؟؟
در مورد مشکلات هم

فاز نخست بالا آوردن و کانفیگ سرور هاست
ساخت هاست های خالی
ریستور بکاپ هایی که مشتری خودش داره
به مدت یک هفته تا یک ماه یک تیم پشتیبانی تشکیل میدیم برای سرو سامان دادن به وبسایتها از جمله سئو و حتی نصب سی ام اس و باقی کارها

فعال کردن بکاپ گیری در گوگل درایو مشتری ( هر مشتری خودش علاوه بر ما بکاپ بگیره و منتقل کنه به گوگل درایو خودش)

HesaBKar
August 13th, 2018, 11:36
اقای کمانگیر
حتما یه راهی باید باشه
شما بگردین براش میتونین یه راهی واسه ریکاوری پیدا کنین
من از سرور زیاد اطلاعات ندارم ولی یکبار pc شرکتم همچین مشکلی براش پیش اومد و کل اطلاعات پاک شد و با نرم افزارهای موجود ریکاوری کردم
یعنی واقعا واقعا برای سرور نمیشه ریکاوری کرد, حتی با هزینه های بالا هم نمیشه ؟

دیتاسنتر اصلی بکاپ بهتون نمیده ؟

negarnovin
August 13th, 2018, 11:39
با درود
پهنای باند نامحدود
پارک دومین نامحدود
اد ان دومین نا محدود
ایمیل نامحدود
دیتابیس بینهایت
کنترل پنل سی پنل

دیتاسنتر المان

هاست سی پنل اشتراکی آلمان و ایران
فضا: 1 گیگ
پهنای باند: نامحدود
ادد دامنه، ساب دامنه، SQL، ایمیل، FTP: نامحدود
بقیه امکانات نامحدود
بکاپ منظم روزانه، هفتگی، ماهانه در سرور مجزا
انتقال بکاپ رایگان
پشتیبانی 24 ساعته همیشگی
آپتایم 100%
دارای کلود لینوکس با امکان تغییر نسخه پی اچ پی
کانفیگ کامل امنیتی و بهینه
نصب رایگان مدیریت محتوا

با هزینه سالیانه 65 هزار تومان قابل ارائه می باشد

مشاهده تمامی پلن ها (http://negarnovin.com/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%DB%8C/)

قیمت داده شده به شما با تخفیف می باشد!
اگر در بین آفرها نبود می توانید به بخش فروش تیکت ارسال کنید تا فاکتور صادر گردد
ارسال درخواست پشتیبانی (http://negarnovin.com/client/submitticket.php)

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 11:41
اقای کمانگیر
حتما یه راهی باید باشه
شما بگردین براش میتونین یه راهی واسه ریکاوری پیدا کنین
من از سرور زیاد اطلاعات ندارم ولی یکبار pc شرکتم همچین مشکلی براش پیش اومد و کل اطلاعات پاک شد و با نرم افزارهای موجود ریکاوری کردم
یعنی واقعا واقعا برای سرور نمیشه ریکاوری کرد, حتی با هزینه های بالا هم نمیشه ؟

دیتاسنتر اصلی بکاپ بهتون نمیده ؟

من به شخصه تصمیم گرفتم برم دیتاسنتر
حتی پیشنهاد هزینه هم کردم ولی گفتند

The product you are using is a dedicated root server, so please note we do not offer any kind of software support. All administrative work belongs to your responsibility.

گفتند او اس مشکل داره ولی فقط مشکل او اس نبود
اینم بگم 9 سرور که کامل فرمت بود بحث ما سر یکی هست که میشد زنده کرد ولی دیتاسنتر اصلا همکاری نکرد و وضع سرور هم خیلی بد بود
با دستکاری بدتر هم شد جوری که دیگه هارد رو نشناخت

HesaBKar
August 13th, 2018, 11:53
از پیگیری تون ممنون

ولی من الان در پاسخ به مشتری ها چی بگم

با قطعیت بگم که کلا همه چی رو فراموش کنن ؟
صبح یکی زنگ زده بود و خودش رو وکیل حقوقی معرفی کرد و دنبال شکایت بود , حقیقتا نمیدونم در جواب چی بگم

اولین بار هستش طی این 7 سال که بصورت مستقل دارم کار میکنم این مشکل برام پیش اومده

چیکار کنم؟ چطوری میتونم به رتبه ای که گرفته بودن برگردونمشون؟

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 12:10
از پیگیری تون ممنون

ولی من الان در پاسخ به مشتری ها چی بگم

با قطعیت بگم که کلا همه چی رو فراموش کنن ؟
صبح یکی زنگ زده بود و خودش رو وکیل حقوقی معرفی کرد و دنبال شکایت بود , حقیقتا نمیدونم در جواب چی بگم

اولین بار هستش طی این 7 سال که بصورت مستقل دارم کار میکنم این مشکل برام پیش اومده

چیکار کنم؟ چطوری میتونم به رتبه ای که گرفته بودن برگردونمشون؟
من و تیم من پای مشکل هستنم
بعد از نه سال این اولین باره میزبان سایت با این مورد روبرو میشه
من امروزم با یکی صحبت میکردم اگر بکاپی دارید ریستور نمایید
اگر نه تیکت بدید یه پشتیبان میذارم با شما کارهای نصب و طراحی رو انجام بده

HesaBKar
August 13th, 2018, 12:46
یعنی الان من مشتری ها رو به شما ارجاع بدم و شما از نو براشون یک سایت 0 تا 100 طراحی میکنین و دیتا اینتری میکنین و سئو؟

جدا فرصت میکنین برای همه این کار رو انجام بدین؟

hostorder
August 13th, 2018, 12:49
شما حق دارید
و من میگم که شرمندم
واقعا شرمندم
ما هم یک دونه سایت پیش شما داریم با 7000 پست که داشت به فنا دادید تیکت هم که میزیم به صورت عادی میبندید چون جرات جواب دادن ندارید

Z.eus
August 13th, 2018, 13:17
درود

همکار گرامی اگر در حد حذف پارتیشن و حتی پارتیشن تیبل بوده باشد میتوانیم دیتا شما رو ریکاوری کنیم. البته به شرطی که تغییری در هارد دیسک اعمال نشده باشد.

با تشکر.

--------------------------

آپدیت:
با توجه به فرمایش همکار گرامی ، متاسفانه امکان ریکاوری برای ایشان میسر نیست. (پست (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=201791&p=1779995&viewfull=1#post1779995))

Mehran18
August 13th, 2018, 13:36
با درود
پهنای باند نامحدود
پارک دومین نامحدود
اد ان دومین نا محدود
ایمیل نامحدود
دیتابیس بینهایت
کنترل پنل سی پنل

دیتاسنتر المان

درود

در درجه اول خیلی متاسفم برای مشکلی که پیش آمده انشالله بتونن کاری کنند براتون.

هاست 2 گیگ سی پنل از فرانسه میتونیم بهتون بدیم 54.000 تومان
هاست 2 گیگ دایرکت ادمین از آلمان میتونیم بهتون بدیم 51.000 تومان

درصورت نیاز میتونید کیفیت و امنیت رو تست کنید

delta
August 13th, 2018, 14:01
پیشنهاد میکنم سرور هایتان را دستکاری نکنید و روی همان سرور ها پارتیشن جدید ایجاد نکنید.. زیرا ممکن است احتمال ریکاوری وجود داشته باشد. البته بستگی به شرایط سرور دارد که باید بررسی شود.

قبلا چنین شرایطی برای یکی از همکاران ایجاد شده بود و خوشبختانه توانستیم مشکل ایشان را رفع کنیم. در صورت تمایل در ارتباط باشید.

شماره تماس: 21021-284-021

Telegram (https://t.me/myserversaz)

سرورها بالا امدن و صد در صد رو همون هاردها پارتیشن زدن و تمام شد رفت...بک اپ ها هم همه به فنا رفت تمام شد... نمیدونم چه اتفاقی افتاده اما هر چی هست مساله فقط زدن و فرمت کردن سرور توسط یه شخص نیست.. اقای کمانگر هم تا جایی که میشناسمش دانش فنیش بالاتر از این حرفاست که نتونه ریکاوری کنه هاردو مگر مشکلی پیش امده که به کسی نگفتن..

- - - Updated - - -

کلی خسارت دیدم..بک اپ سایتم مال چند ماه پیشه..کلی باید هزینه کنم دوباره تا مطالب و.. رو برگردونم..احتمالا یکی دو نفر استخدام کنم..

چی بگم..............

HesaBKar
August 13th, 2018, 14:04
سرورها بالا امدن و صد در صد رو همون هاردها پارتیشن زدن و تمام شد رفت...بک اپ ها هم همه به فنا رفت تمام شد... نمیدونم چه اتفاقی افتاده اما هر چی هست مساله فقط زدن و فرمت کردن سرور توسط یه شخص نیست.. اقای کمانگر هم تا جایی که میشناسمش دانش فنیش بالاتر از این حرفاست که نتونه ریکاوری کنه هاردو مگر مشکلی پیش امده که به کسی نگفتن..

- - - Updated - - -

کلی خسارت دیدم..بک اپ سایتم مال چند ماه پیشه..کلی باید هزینه کنم دوباره تا مطالب و.. رو برگردونم..احتمالا یکی دو نفر استخدام کنم..

چی بگم..............

یعنی شما میگین مشکل از این میتونه باشه که دیتاسنتر بهشون بکاپ نداده باشه؟

چون چند وقت پیش هاست رو از آمریکا انتقال دادن

delta
August 13th, 2018, 14:13
یعنی شما میگین مشکل از این میتونه باشه که دیتاسنتر بهشون بکاپ نداده باشه؟

چون چند وقت پیش هاست رو از آمریکا انتقال دادن

من کل هارد کامپیوترم به فنا رفت با یکی دو تا نرم افزار برگردوندمش بماند که کلی راه ریکاوری هست..همه میدونن هارد هر چی بلا سرش هم بیاد بازم امکان ریکاوریش هست..مگر اینکه بندازیش خردش کنی و اتیشش بزنی!!

ما اینجا همه حرفه ای هستیم بچه نیستیم..تو همین تهران هاردو بده ساعتی 300 هزار تومان جیک و پیکشو میکشن بیرون..بماند تو اروپا نتونن!! ایشون کل ماجرا رو نمیگن..

mahyar21
August 13th, 2018, 14:54
خیلی سخته واقعا
حال دوستان رو درک میکنم...

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 16:23
ما هم یک دونه سایت پیش شما داریم با 7000 پست که داشت به فنا دادید تیکت هم که میزیم به صورت عادی میبندید چون جرات جواب دادن ندارید
فحش بدید صد در صد بسته میشه تیکت

- - - Updated - - -

درود

همکار گرامی اگر در حد حذف پارتیشن و حتی پارتیشن تیبل بوده باشد میتوانیم دیتا شما رو ریکاوری کنیم. البته به شرطی که تغییری در هارد دیسک اعمال نشده باشد.

با تشکر.
ممنونم دوست عزیز اگر شدنی بود انجام میشد دیگه

- - - Updated - - -

پیشنهاد میکنم سرور هایتان را دستکاری نکنید و روی همان سرور ها پارتیشن جدید ایجاد نکنید.. زیرا ممکن است احتمال ریکاوری وجود داشته باشد. البته بستگی به شرایط سرور دارد که باید بررسی شود.

قبلا چنین شرایطی برای یکی از همکاران ایجاد شده بود و خوشبختانه توانستیم مشکل ایشان را رفع کنیم. در صورت تمایل در ارتباط باشید.

شماره تماس: 21021-284-021

Telegram (https://t.me/myserversaz)
دوست عزیزم طرف سرور هارو ریست و روش سیستم عامل جدید نصب کرده چیرو ریکاوری میشه کرد؟
اگر یک درصد هم راه داشت خب خود من با نه سال تجربه انجام میدادم

- - - Updated - - -

من کل هارد کامپیوترم به فنا رفت با یکی دو تا نرم افزار برگردوندمش بماند که کلی راه ریکاوری هست..همه میدونن هارد هر چی بلا سرش هم بیاد بازم امکان ریکاوریش هست..مگر اینکه بندازیش خردش کنی و اتیشش بزنی!!

ما اینجا همه حرفه ای هستیم بچه نیستیم..تو همین تهران هاردو بده ساعتی 300 هزار تومان جیک و پیکشو میکشن بیرون..بماند تو اروپا نتونن!! ایشون کل ماجرا رو نمیگن..
کلا سایت شما و دوستان دیگه رو سور هاییی بود که به سرعت فرمت و سیستم جدید نصب کرده بود
در مورد این سرور که خبرش داغ شده این سرور فقط میزبان سایت و چند سایت دیگه رووش بود
کلا 10 سرور و 2 سرور بکاپ بود

Z.eus
August 13th, 2018, 16:31
دوست عزیزم طرف سرور هارو ریست و روش سیستم عامل جدید نصب کرده چیرو ریکاوری میشه کرد؟
اگر یک درصد هم راه داشت خب خود من با نه سال تجربه انجام میدادم

بنده تصورم این بود که فقط پارتیشن ها حذف شده است؛ اگر سیستم عامل جدید نصب شده است (= فایل سیستم جدید فرمت شده است) بنابراین کاری نمی توان انجام داد.

به هر حال قصد ما کمک به شما بود دوست عزیز.

موفق باشید.

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 16:34
بنده تصورم این بود که فقط پارتیشن ها حذف شده است؛ اگر سیستم عامل جدید نصب شده است (= فایل سیستم جدید فرمت شده است) بنابراین کاری نمی توان انجام داد.

به هر حال قصد ما کمک به شما بود دوست عزیز.

موفق باشید.
من شک ندارم که نیت شما کمک بوده ولی این مورد که گفتید باعث حمله ی یک سری از دوستان شد

من اینجام فرار نکردم
مشکل پیش اومده پای حلش هم هستم
نوزاد دو ماهه دارم ولی از شرکت خونه نمیرم نشستیم تا مشکل رو رفع کنیم
دعا میکنم بکاپ داشته باشه مشتری و تلاش میکنیم قوی تر بشیم این بار
خدا روشکر حدود 80 درصد مشتریا بکاپ دارند

Z.eus
August 13th, 2018, 16:41
من شک ندارم که نیت شما کمک بوده ولی این مورد که گفتید باعث حمله ی یک سری از دوستان شد

من اینجام فرار نکردم

بنده پست های قبلی را ویرایش کردم، مطلقا قصد تشدید این مورد را نداشته و نداریم.
البته حدس میزدیم با توجه به سابقه ای که دارید احتمالا راه دیگری برایتان وجود نداشته است.. به هر حال از آنچه که پیش آمده متاسفیم.

با آرزوی موفقیت.

hostorder
August 13th, 2018, 17:03
شما میای 7000 تا پست سایت ما رو بزاری؟همه اون پست ها برای ما هزینه و زمان داشته به همین راحتی!

هاست خالی به درد خودت میخوره عزیز راحت خارج کشوری و کسی نمیتونه از ایران بابت این گند کاری تون شکایت کنه

- - - Updated - - -

انتظاری داری بگم آقا فدات شم قربونت برم که سایتم رو به فنا دادی راحت مینویسی پاک شد رفت!به جای زحمت چندین ساله 3 ماه هاست مفتی میدم بهتون که برید با هاست خالی حال کنید

mahyar21
August 13th, 2018, 20:05

من اینجام فرار نکردم

دوست عزیز زدین کار و بار بعضی از دوستان رو نابود کردین خیلی با آرامش دارین صحبت میکنید!!!
هاستینگ هایی مثل شما که با اعتمادشون به یک نفر کسب و کار چندین نفر رو به نابودی میکشن باید از بین برن!
حتی اگه این دوستان بهتون فحش هم بدن حق دارن
واقعا خنده داره که با چندین ماه سرویس رایگان میخواید جبران کنید!
بعضیاشون بکاپ هم ندارن 100 سال سرویس رایگان هم بهشون بدید به دردشون نمیخوره!
شاید این موضوع به من ربطی نداشت ولی نتونستم جلوی خودمو بگیرم
درسته برای این دوستان ناراحتم اما از یه طرفم خوشحالم که دست هاستینگتون رو شده که دیگه نفرات دیگری قربانی سهل انگاری چند دقیقه ای شما نشن!!!

Ashkankamangar.ir
August 13th, 2018, 20:27
دوست عزیز زدین کار و بار بعضی از دوستان رو نابود کردین خیلی با آرامش دارین صحبت میکنید!!!
هاستینگ هایی مثل شما که با اعتمادشون به یک نفر کسب و کار چندین نفر رو به نابودی میکشن باید از بین برن!
حتی اگه این دوستان بهتون فحش هم بدن حق دارن
واقعا خنده داره که با چندین ماه سرویس رایگان میخواید جبران کنید!
بعضیاشون بکاپ هم ندارن 100 سال سرویس رایگان هم بهشون بدید به دردشون نمیخوره!
شاید این موضوع به من ربطی نداشت ولی نتونستم جلوی خودمو بگیرم
درسته برای این دوستان ناراحتم اما از یه طرفم خوشحالم که دست هاستینگتون رو شده که دیگه نفرات دیگری قربانی سهل انگاری چند دقیقه ای شما نشن!!!
شما کلا حالتون خوب نیست انگار
دست ما روو شده؟
مگه ***ی کردم یا فرار کردم
همینجا هستم
گفتمم شرمندم چون مشکلی بود که از دسترس من خارج بود درسته این یه اصله که باید هرکسی بکاپ بگیره ولی ما هم وظیفمون بود بکاپ رو جای امنی نگه داریم تا مشکل براش پیش نیاد
همین طور که میبینید میزبان سایت به راحتی بالا اومد چون من بکاپ میگیرفتم و بهتره هر یوزر برای سایت خودش ارزش قائل بشه و در کامپیوتر شخصیش بکاپ بگیره

الانم من با خونسردی جواب ندادم قضاوت نکن عزیز دل شما منو دیدی؟ یا عکس پروفایلمو میبینی میگی؟
من از دیروز توو شوکم ، با هیچکس صحبت نمیکنم ، انگار دنیا روو سرم خراب شد 9 سال سابقه بدون یک مشکل دیروز به خاطر یه نفر نابود شد

حرفی میزنید قبلش جلوی آیینه به خودتون بگید
کاری از من برنمیاد جز اینکه سرور هارو سریع بالا آوردیم تا کسی بکاپی داشت ریستور کنیم سرورهای امن خریدیم برای بکاپ گیری
و سرویس رایگان میدیم برای دلجویی نه چجبران این مشکل اصلا جبران پذیر نیست
در ضمن کسی فحش بده دندوناشو میریزم تو حلقش کسی حق نداره فحش بده بچه نیستیم مشکلی رخ داده میتونیم حل کنیم همین امروز دو میلیون بازگشت وجه داشتیم
یا برخی از دوستان براشون داریم دوباره سایت طراحی میکنیم
کسی هم فکر میکنه مشکلی هست میتونه شکایت کنه این حق رو داره و منم جز شرمندگی چیزی ندارم
به قول یه دوستی من خارج از ایرانم
ولی من جایی بزرگ شدم که یک ریال ندیدم کسی پول کسی رو بخوره
من پای مشکل هستم و تا دلجویی کامل مشتری پیش میرم ولی فحاشی در کار نیست چون یک حادثه بود و من صد برابر یوزر ضربه خوردم

اعتبار 9 ساله به این راحتی به دست نمیاد
شما تو حسابهای شرکت من 1 ریال تونستی پیدا کنی اینور اونور شده من شرکتو میزنم به نامت

الان یه لیوان آب بخورید و کسی رو قضاوت نکنید

منو منشن نکنید پاسخ نمیدم

mahyar21
August 13th, 2018, 21:09
بله من حالم خوب نیست
اگر یک لحظه خودم رو جای دوستان خسارت دیده بذارم نبایدم حالم خوب باشه
اعتبارتون 90 سال هم باشه وقتی نتونستین از اطلاعات مشتری حفاظت کنید یعنی پوچ!
شما یه عمر پس انداز کن بذار تو بانک بعدش بهت بگن به علت یه اتفاق پولات رفت هوا
چه حسی بهت دست میده؟
حتما میری اعتراض میکنی
اونوقت رئیس بانک هم بهت میگه ما 200 سال اعتبار داریم اولین باره چنین اتفاقی افتاده برامون
برای اینکه جبران کنیم بهتون وام میدیم!!!!!!!!!!

behtash007
August 13th, 2018, 22:08
مدیریت محترم این انجمن لطفا این تاپیک را ببنید

MizbanPardaz
August 13th, 2018, 23:45
من نمیدونم چرا طرف میره هاست میخره دیه همشو میشینه به امید بکاپ هاستینگ ، دور از جون همه طرف فوت کرد و به هیچ جوری نشد دسترسی پیدا کرد به بکاپا ، اونوخت از کی چیچی میخاین؟؟
خب دوستان شماهایی ک الان سایتاتون مهم شده باید ب فکر این چیزام باشید ، یهو دیتاسنتر منفجر شد ، اونوخت چیکار میکنین؟؟؟
فقط 1 بکاپ اونم از هاستینگ زیاد مطمعن نیست ، خودم چنتا سایت کوچیک دارم و هر شب چنتا بکاپ میگیرم ازش
با عصبانیت و فحاشی و ..... هیچی درس نمیشه

hamid53214
August 14th, 2018, 00:04
احتراما به عنوان کمک به کسانی که بکاپ ندارند و رتبه گوگل خوبی دارند بهشون پیشنهاد میکنم تا ایندکسشون حذف نشده هر چی میتونن از کچه گوگل در بیارن و ذخیره کنن با همون آدرس قبلی در دسترس باشه

fara_rayaneh
August 14th, 2018, 03:17
متاسفم از این اتفاق

امیدوارم هر چه سریعتر مشکلتون برطرف بشه

HesaBKar
August 14th, 2018, 10:28
دوستان به هر حال این اتفاقی هست که افتاده
کسی هم به گردن نمیگیره و تقصیر این و اون میدونن

فعلا برای به صفحه google.com و داخل کادر جستجو این رو وارد کنید

site:namesite.com

بجای عبارت namesite دامنه خودتون رو بنویسید

در این حالت کل صفحاتی که ایندکس شدن رو براتون بصورت کامل نشون میده

عنوان و لینک و توضیحات رو در یک فایل نوت \د بنویسید

بعد سایت جدید رو بسازید و سریع با همین عناوین و لینک و توضیحات مطلب رو بنویسید تا از حذف رتبه و ایندکس جلوگیری کنید

1eng.ir
August 14th, 2018, 11:13
بکاپ گرفتن وظیفه هاستینگ هست ولی هر لحظه ممکنه شرایط اینچنینی پیش بیاد و کل دیتا و بکاپ از بین بره.

جزو شرایط فورس ماژور هست و تو قوانین هر هاستینگی هست.

در کل مدیر یه سایت باید همیشه بکاپ از سایت و دیتابیسش داشته باشه ...

تحریم
هک شدن
سوختن هارد
موارد امنیتی
و ...

HesaBKar
August 14th, 2018, 11:24
بکاپ گرفتن وظیفه هاستینگ هست ولی هر لحظه ممکنه شرایط اینچنینی پیش بیاد و کل دیتا و بکاپ از بین بره.

جزو شرایط فورس ماژور هست و تو قوانین هر هاستینگی هست.

در کل مدیر یه سایت باید همیشه بکاپ از سایت و دیتابیسش داشته باشه ...

تحریم
هک شدن
سوختن هارد
موارد امنیتی
و ...

اینکه اگر دیتا براتون اهمیت داره ازش بکا\ داشته باشین درست
ولی الان مشتری های من همشون مقالات و مطالب رو بصورت pdf دارن
کم پیدا میشه که بکاپ سایت رو دانلود کنن

ما هم از یه شرکت حرفه ای هاست خریده بودیم انتظار همچین مشکلی رو اصلا نداشتیم

1eng.ir
August 14th, 2018, 11:32
اینکه اگر دیتا براتون اهمیت داره ازش بکا\ داشته باشین درست
ولی الان مشتری های من همشون مقالات و مطالب رو بصورت pdf دارن
کم پیدا میشه که بکاپ سایت رو دانلود کنن

ما هم از یه شرکت حرفه ای هاست خریده بودیم انتظار همچین مشکلی رو اصلا نداشتیم

حجم یه سایت وردپرسی با دیتابیسش بیشتر از چند گیگ میشه؟
خیلی راحت میتونید دانلود کنید و آنلاین یا آفلاین نگهش دارید! تو بدترین حالت ماهی یکی دو نسخه ...

سایت‌هایی که فایل و ویدیو و ... دارن، بحثشون جدا هست و اگه واقعاً براشون اهمیت داره باید یه نسخه دیگه ازش نگهداری کنند. (این همه آپلودسنتر ... با ماهی ۱۰ دلار چند ترابایت استوریج میگیری)
حتی سایت‌های آپلود سنتر هم معمولاً هیچ نسخه بکاپی از استوریج نگهداری نمیکنند!

delta
August 14th, 2018, 12:53
فعلا که نشستیم تیکه تیکه داریم دیتابیس میچسبونیم...مطالب اختصاصیمون رو مجبورن خیلیهاشو کپی کردیم..نصف سایت هست نصفش نیست..ارور پشت ارور...کلا یه وضعیه اسفناک...دو سه تا سایتو باید دوباره سر هم بیارم..بماند کلی لینک تو گوگل به فنا میره و سئو میره تو سقوط...

کلا تو شوکم..نمیدونم از کجا شروع کنم..شده مثل کسی که خونش ریخته باشه بره سر خونش ندونه چیکار کنه

ColdWorld
August 14th, 2018, 13:15
فعلا که نشستیم تیکه تیکه داریم دیتابیس میچسبونیم...مطالب اختصاصیمون رو مجبورن خیلیهاشو کپی کردیم..نصف سایت هست نصفش نیست..ارور پشت ارور...کلا یه وضعیه اسفناک...دو سه تا سایتو باید دوباره سر هم بیارم..بماند کلی لینک تو گوگل به فنا میره و سئو میره تو سقوط...

کلا تو شوکم..نمیدونم از کجا شروع کنم..شده مثل کسی که خونش ریخته باشه بره سر خونش ندونه چیکار کنه

دوست عزیز کاش 1 سرور میگرفتی vps کل سایتات رو میبردی روش. میزدی بکاپ اتوماتیک من الان اینطوری کار میکنم روی هیچ شرکتی نیستم 1 وی پی اس از سرویس دهنده خارج به صورت رید 10 خریدم
1 سرور بکاپ هرچی میزنم پست هر شب بکاپ میگیره از سایتا با ftp میفرسته هاست بکاپ. راستش من از این مشکل متاسفم و این مشکل یکی کابوس ها و ترسای من بوده از قدیم. برای همین همیشه احتیاط کردم و شده هزینه زیادتر کردم چون این مشکل واقعا ترسناکه و فاجعه ست واسه یه کسب و کاری. شما هم امیدوارم از این به بعد بیشتر احتیاط کنید، راستی کار با سرور vps (هاست کردن سایت) اصلا کاری نداره بعضیا زیادی گندش میکنن واسه بازارگرمی و چاپیدن مشتری. به هر حال این 1 پیشنهاد بود و قصدم کمک بود. تجربه من این بوده و تو 5 سال این موارد پیش اومد برام ولی هیچوقت 1 بایت از اطلاعاتم با این روش نپریده. روش به صرفه ای شاید نباشه، ولی خیلی امن و اصولیه.

hostorder
August 14th, 2018, 14:36
دوستان به هر حال این اتفاقی هست که افتاده
کسی هم به گردن نمیگیره و تقصیر این و اون میدونن

فعلا برای به صفحه google.com و داخل کادر جستجو این رو وارد کنید

site:namesite.com

بجای عبارت namesite دامنه خودتون رو بنویسید

در این حالت کل صفحاتی که ایندکس شدن رو براتون بصورت کامل نشون میده

عنوان و لینک و توضیحات رو در یک فایل نوت \د بنویسید

بعد سایت جدید رو بسازید و سریع با همین عناوین و لینک و توضیحات مطلب رو بنویسید تا از حذف رتبه و ایندکس جلوگیری کنید
به نظرتون میشه 7000 پست رو بازم زد؟

HesaBKar
August 14th, 2018, 14:50
به نظرتون میشه 7000 پست رو بازم زد؟

من خودم الان بالای 20 و خورده ای مشتری دارم دارم باهاشون سر و کله میزنم بخاطر هیچی ( هیچ مسئولیتی نداشتم )

الان شما برو داخل وبمستر تولز و لینک های top رو بزن لیست کنه و همونا رو فعلا بیار بالا تا وضعیت بدتر نشده

hostorder
August 14th, 2018, 15:07
من خودم الان بالای 20 و خورده ای مشتری دارم دارم باهاشون سر و کله میزنم بخاطر هیچی ( هیچ مسئولیتی نداشتم )

الان شما برو داخل وبمستر تولز و لینک های top رو بزن لیست کنه و همونا رو فعلا بیار بالا تا وضعیت بدتر نشده
یواش یواش میخواستم هاست هامو ببرم رو سرور خودم که هاستینگ رو بازم شروع کردم که این اتفاق افتاد خوشبختانه سایت خودم بود سایت مشتریم نبود

abalfazl
August 14th, 2018, 16:14

من اینجام فرار نکردم

12 تا سایت روی سرورهای شما داشتم که به فنا رفت

4 تا فروشگاه اینترنتی که مشتری ازم خرید کرده و پول به حسابم اومده

الآن خریدارها هم فکر میکنند که من پولهاشون را ***یدم و سایت را بستم

من از کجا میتونم خریدارها را پیدا کنم تا کالاهاشون را براشون ارسال کنم ؟

پشتیبانی هم که میگه سایتهاتون را از نو بسازید

من برا راه اندازی یه سایت یه ماهه تو لوکال دارم زحمت میکشم

artuore
August 14th, 2018, 17:47
میزبانی از آلمان هلند و روسیه به صورت کاملا اختصاصی با هارد SSD کاملا وارز در خدمتیم

ورود به سایت و خرید (http://clients.cloudrobot.ir)

H0sseiN
August 15th, 2018, 21:30
درود

از آلمان با 7 سال سابقه در خدمتیم.
دارای نماد اعتماد 2 ستاره + نماد ساماندهی

فضای کاملاً SSD (فایل ها + دیتابیس)
پهنای باند نامحدود
آپ تایم 99.9% تضمینی
7 روز گارانتی بازگشت وجه

گواهینامه امنیتی SSL رایگان
کنترل پنل cPanel
وب سرور پرقدرت لایت اسپید 8core + LSCache
میزبانی ابری Cloudlinux
قابلیت انتخاب نسخه PHP سازگار با سایت شما
قابلیت تنظیم Cloudflare
استفاده از CageFS جهت امنیت بیشتر

استفاده از اسکنر پرقدرت eXploit Scanner
استفاده از Comodo WAF
بک آپ گیری هفتگی/ماهانه

​ (https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiM4JymubfRAhUDdVAKHVzNBqAQFggyMAE&url=https%3A%2F%2Fserveriran.net%2F%25D9%2587%25D8 %25A7%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2586%25D9%2588%25DA%25A9 %25D8%25B3-%25D8%25AD%25D8%25B1%25D9%2581%25D9%2587-%25D8%25A7%25DB%258C%2F&usg=AFQjCNFTPB_H-PqLBx-Ru75gXlHAiCRvCQ&sig2=_EJdUrK2FtWq8h_30UeMCA&bvm=bv.143423383,d.ZWM)پلان های هاست SSD (https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiM4JymubfRAhUDdVAKHVzNBqAQFggyMAE&url=https%3A%2F%2Fserveriran.net%2F%25D9%2587%25D8 %25A7%25D8%25B3%25D8%25AA-%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2586%25D9%2588%25DA%25A9 %25D8%25B3-%25D8%25AD%25D8%25B1%25D9%2581%25D9%2587-%25D8%25A7%25DB%258C%2F&usg=AFQjCNFTPB_H-PqLBx-Ru75gXlHAiCRvCQ&sig2=_EJdUrK2FtWq8h_30UeMCA&bvm=bv.143423383,d.ZWM)

masoudnbv
August 22nd, 2018, 14:30
با سلام

هرپلنی با هر امکاناتی که نیاز دارین ما به شما ارائه میدهیم

https://ho3ting.com/Client/cart.php

درصورت نبود پلن مورد نظر فقط بایک تماس پلن مورد نظر شما ساخته شده و تحویل شما میگردد.

+ تضمینی بازگشت وجه درصورت عدم رضایت از محصول

+ پشتیبانی 24 ساعته

+ درصورت درخواست ادان دامین نامحدود لطفا تماس بگیرید.

webhostingtalk0
August 22nd, 2018, 18:16
شما کلا حالتون خوب نیست انگار
دست ما روو شده؟
مگه ***ی کردم یا فرار کردم
همینجا هستم
گفتمم شرمندم چون مشکلی بود که از دسترس من خارج بود درسته این یه اصله که باید هرکسی بکاپ بگیره ولی ما هم وظیفمون بود بکاپ رو جای امنی نگه داریم تا مشکل براش پیش نیاد
همین طور که میبینید میزبان سایت به راحتی بالا اومد چون من بکاپ میگیرفتم و بهتره هر یوزر برای سایت خودش ارزش قائل بشه و در کامپیوتر شخصیش بکاپ بگیره

الانم من با خونسردی جواب ندادم قضاوت نکن عزیز دل شما منو دیدی؟ یا عکس پروفایلمو میبینی میگی؟
من از دیروز توو شوکم ، با هیچکس صحبت نمیکنم ، انگار دنیا روو سرم خراب شد 9 سال سابقه بدون یک مشکل دیروز به خاطر یه نفر نابود شد

حرفی میزنید قبلش جلوی آیینه به خودتون بگید
کاری از من برنمیاد جز اینکه سرور هارو سریع بالا آوردیم تا کسی بکاپی داشت ریستور کنیم سرورهای امن خریدیم برای بکاپ گیری
و سرویس رایگان میدیم برای دلجویی نه چجبران این مشکل اصلا جبران پذیر نیست
در ضمن کسی فحش بده دندوناشو میریزم تو حلقش کسی حق نداره فحش بده بچه نیستیم مشکلی رخ داده میتونیم حل کنیم همین امروز دو میلیون بازگشت وجه داشتیم
یا برخی از دوستان براشون داریم دوباره سایت طراحی میکنیم
کسی هم فکر میکنه مشکلی هست میتونه شکایت کنه این حق رو داره و منم جز شرمندگی چیزی ندارم
به قول یه دوستی من خارج از ایرانم
ولی من جایی بزرگ شدم که یک ریال ندیدم کسی پول کسی رو بخوره
من پای مشکل هستم و تا دلجویی کامل مشتری پیش میرم ولی فحاشی در کار نیست چون یک حادثه بود و من صد برابر یوزر ضربه خوردم

اعتبار 9 ساله به این راحتی به دست نمیاد
شما تو حسابهای شرکت من 1 ریال تونستی پیدا کنی اینور اونور شده من شرکتو میزنم به نامت

الان یه لیوان آب بخورید و کسی رو قضاوت نکنید

منو منشن نکنید پاسخ نمیدم

سلام دوست عزیز

برا من هم قبلا این مشکل پیش اومده و میدونم چی میکشید

برای طراحی سایت در خدمتتون هستم

اگر مایل بودید پیام بدید.

دوستانی که سایتشون رو از دست دادن می تونن برای طراحی مجدد سایتشون پیام بدن با تخفیف طراحی می کنم براشون

https://t.me/Web_Design_admin

آی دی تلگرام : Web_Design_admin

یا علی