PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیر فعال شدند تمامی درگاه ها رو هاست من

refigh
August 13th, 2018, 02:07
سلام

از حدود 2 ساعت میشه تمامی درگاه ها چه از ملت اسان پرداخت سایان کارت هیچکدام رو هاست من وصل نیمشه یعنی بعد از انتحاب محصول اصلا سمت بانک نمیره انگار درگاه وجود نداشته باشه میزنه خطا نا مشخص

همین درگاه رو هاست دیگه که برای دوستم است یه هاست دیگه است وصل میشه

مشکل از هاست میتونه باشه ؟؟

یا اینکه کلا مشکل از اینترنت است ؟

- - - Updated - - -

به هاستینپ خود تیکت میزنم میگه ربطی به ما نداره

درگاه رو هرچی هاست است وصل میشه غیر از هاست ایشون

mehrdadfaraji97
August 13th, 2018, 02:46
شاید هاستینگتون کاری کرده که بلاک بشین از طرف درگه ها یا یه همچین چیزی

djdj99
August 13th, 2018, 02:52
درود
دوست عزیز احتمال دارد ای پی درگاه چون کانکشن زیاد داشته از طرف فایروال بن شده باشه به هاستینگ اطلاع بدید که چک کنن ای پی بن شده یا نه.

1wp.ir
August 13th, 2018, 03:28
سلام

از حدود 2 ساعت میشه تمامی درگاه ها ...

آدرس سایت تون چی هست؟ مشکل حل شد؟

refigh
August 13th, 2018, 03:28
همین الان باهاش صحبت میکردم میگه هیچ ربطی به ما ندارد واقعا چی بگم

اصلا زمانیکه خرید میزنی اصلا سوهیچ نمیشه به ماژول درگاه انگار هیچ درگاهی نباشد همون لحظه خطا میده

الان رو هاست دیگه فروشگاه نصب کردم هیچ مشکلی نیست وصل میشه

- - - Updated - - -

آدرس سایت تون چی هست؟ مشکل حل شد؟

نه اسیرم همچنان

1wp.ir
August 13th, 2018, 05:53
میتونید آدرس سایت رو بفرستید تا چک بشه. اگر بانک ملت اروری بده از روی کد ارور میشه فهمید علتش چیه.

refigh
August 13th, 2018, 13:36
برات پیام خصوصی کردم

اصلا سوهیچ نمیشه رو ماژول درگاه که بخواد بره رو درگاه بانک
همزمان تمامی سایت ها اینجوری شده
فریر
گارت استور
همه باهم از کار افتادن

hoka
August 13th, 2018, 13:43
برات پیام خصوصی کردم

اصلا سوهیچ نمیشه رو ماژول درگاه که بخواد بره رو درگاه بانک
همزمان تمامی سایت ها اینجوری شده
فریر
گارت استور
همه باهم از کار افتادن

شاید soap غیر فعال شده روی هاستتون

sarwhost
August 13th, 2018, 13:46
همین الان باهاش صحبت میکردم میگه هیچ ربطی به ما ندارد واقعا چی بگم

اصلا زمانیکه خرید میزنی اصلا سوهیچ نمیشه به ماژول درگاه انگار هیچ درگاهی نباشد همون لحظه خطا میده

الان رو هاست دیگه فروشگاه نصب کردم هیچ مشکلی نیست وصل میشه

- - - Updated - - -

نه اسیرم همچنان
یعنی شما رو هاست دیگه با ای پی دیگه همین درگاه رو وصل میشه ؟درگاهتونم ملت هست ؟

refigh
August 13th, 2018, 19:02
بله رو هاست فرانسه و ایران چک کردم هیچ مشکلی نیست فقط و فقط رو این هاست مشکل داره هاست المان است الان جای دیگه هاست میخوام بگیرم اونم المان است میترسم کلا هاست المان اینجوری نشده باشه این همه هزینه کنم بازم بالا نیاد

- - - Updated - - -

مشکل از درگاه نیست بنظرم

اصلا فریر و کارت استور سوهیچ نمیکنه رو ماژول درگاه انگار هیچ ماژول درگاه نصب نباشه همون ثانیه ارور میزنه و همزمان رو همه سایت های من اینجوری شده

و فریر و کارت استور رو هاست المان و فرانسه است اونجا هیچ مشکلی نیست متاسفانه ادمین هاستینگ هم زیر بار نمیره اصلا بهش بر میخوره میگم مشکل از شماست

hoka
August 13th, 2018, 21:03
بله رو هاست فرانسه و ایران چک کردم هیچ مشکلی نیست فقط و فقط رو این هاست مشکل داره هاست المان است الان جای دیگه هاست میخوام بگیرم اونم المان است میترسم کلا هاست المان اینجوری نشده باشه این همه هزینه کنم بازم بالا نیاد

- - - Updated - - -

مشکل از درگاه نیست بنظرم

اصلا فریر و کارت استور سوهیچ نمیکنه رو ماژول درگاه انگار هیچ ماژول درگاه نصب نباشه همون ثانیه ارور میزنه و همزمان رو همه سایت های من اینجوری شده

و فریر و کارت استور رو هاست المان و فرانسه است اونجا هیچ مشکلی نیست متاسفانه ادمین هاستینگ هم زیر بار نمیره اصلا بهش بر میخوره میگم مشکل از شماست

اروری که میدرو بفرمایید

navid_nasim
August 13th, 2018, 23:37
اگر مشکلتون بانک ملت این ماه همیطوری بوده با هاست آلمان مشکل پیدا کردن بعض وقتا اینطوری میشه

refigh
August 14th, 2018, 00:31
اروری که میدرو بفرمایید

38459

خطایی رخ داده است - خطای نامشخص ()

اصلا به ماژول درگاه سوهیچ نمیشه فقط درگاه ملت نیست اسان پرداخت و سایان کارت هم نیمشه بنظر من ربطی به درگاه نداره مشکل باید اینترنت ایران با سرور های المان باشه الان با ایران میزنم هیچ مشکلی نیست وصل میشه فرانسه هم وصل میشه فقط رو هاست المان اینجوریه

- - - Updated - - -

اینم خطا فریر است

در ارتباط با درگاه مشکلی به وجود آمده است.
شماره خطا:
متن خطا: