PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از هاست وردپرس عاقلانه هست یا نه؟

jork68
August 11th, 2018, 11:36
سلام دوستان عزیزم

همونطور که میدونید سرویس های هاست مخصوص وردپرس خیلی باب شده. 2تا از شرکت هایی که من دیدم و شنیدم میزبان فا و ایران سرور بودند. از دوستانی که سرویس هاشونو استفاده کردند خواهش میکنم لطفا تجربیات خودتون رو با ما هم در میون بذارید. فرض رو بر این بگیرید که وبسایتی وردپرسی که سرعت و آپتایم برای کاربران داخلیش مهمه قصد خرید این نوع از هاست ها رو داره. این کار عاقلانه است یا نه؟ ممنون :53:

shivahost
August 11th, 2018, 11:41
سلام دوستان عزیزم

همونطور که میدونید سرویس های هاست مخصوص وردپرس خیلی باب شده. 2تا از شرکت هایی که من دیدم و شنیدم میزبان فا و ایران سرور بودند. از دوستانی که سرویس هاشونو استفاده کردند خواهش میکنم لطفا تجربیات خودتون رو با ما هم در میون بذارید. فرض رو بر این بگیرید که وبسایتی وردپرسی که سرعت و آپتایم برای کاربران داخلیش مهمه قصد خرید این نوع از هاست ها رو داره. این کار عاقلانه است یا نه؟ ممنون :53:

شما از این شرکت ها سوال کنید که تفاوت های فنی خاص این هاست ها چیست بعد تصمیم بگیریم! خیلی جا ها فقط یک اسم هست! هاست وردپرس! هاست جوملا! هاست پرستاشاپ! بنابراین تا ندانید مشخصات فنی خاصی که برای وردپرس در نظرگرفتند چیست تصمیم درستی نمی توانید بگیرید.

1wp.ir
August 11th, 2018, 12:01
...سرویس های هاست مخصوص وردپرس...
قبلا برای خودم هم سوال بود اما بیشتر جنبه تبلیغاتی داره . از میزبان فا سرویس داشتم که در مدت کوتاهی که ازشون سرویس ماهانه داشتم پشتیبانی اش خوب بود.

faryspeed
August 17th, 2018, 13:24
شما از این شرکت ها سوال کنید که تفاوت های فنی خاص این هاست ها چیست بعد تصمیم بگیریم! خیلی جا ها فقط یک اسم هست! هاست وردپرس! هاست جوملا! هاست پرستاشاپ! بنابراین تا ندانید مشخصات فنی خاصی که برای وردپرس در نظرگرفتند چیست تصمیم درستی نمی توانید بگیرید.

دوست عزیز حرفای شما درسته ولی تصور کنید بعضی از دوستان این انجمن یه سرور مجازی با رم پایین و سخت افزار پایین برای هاستینگ ستاپ میکنن
حالا اگه این افراد بیان و با کانفیگ ها سنگین که اکثر ماژول ها و موارد غیر ضروری استارت کارو بزنه عملا منابع رو هدر داده
برای این مورد میاد تمام ماژول ها و پلاگین ها و .... که نیاز اون cms نیست رو غیر فعال میکنه روی این سرور و روی اون مواردی که نیاز هست مانور میده میشه هاست مخصوص وردپرس مثلا ;)
حالا هاست وردپرس گرفتی یه مورد دیگه خواستی روش اجرا کنی احتمال داره کار نده ! احتمالش خیلی زیاده !

KheSHT
August 17th, 2018, 13:30
هاست وردپرس عملا هیچ تفاوتی با هاست های دیگه نداره

فقط ممکنه یکسری کانفیگ های خاص مثل کش و ... روش انجام داده باشن