PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام برنامه نوسس حرفه ای و گرافیست حرفه ای

designer
August 11th, 2018, 02:13
ا سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم

به 8 نفر برنامه ویس و گرافیست حرفه ای با تسلط کامل ب زبان انگلیسی جهت انجام پروژه های خارج از کشور نیاز داریم

از دوستانی که مایل به انجام کار هستند میتوانند رزومه و همچنین نمونه کارهای خودتون رو برام بفرستید ( توجه بفرمایید دوستان برنامه و کارهاتون 100% متعلق به خودتون باشه و کلون و یا کپی برداری به هیچ عنوان قابل قبول نیستش )

برای اطلاعات بیشتر و همچنین ارائهنمونه کارهاتون میتونید با ایمیل من در ارتباط باشید و یا شماره تماستون رو برام اس ام اس کنید تا باهاتون تماس یگیرم

منتظر کارهای خوبتون هستم

باتشکر ( علیزاده ) 09143827266

shivahost
August 11th, 2018, 02:16
خوب جایی آگهی دادید اینجا طراح حرفه ای براتون psd میزنه در حد تیم ملی فرانسه به قیمت فقط 10 هزار تومان، همچنی بهترین قالب ها رو براتون میزنند فقط و فقط 20 هزار تومان.

designer
August 11th, 2018, 05:24
خوب جایی آگهی دادید اینجا طراح حرفه ای براتون psd میزنه در حد تیم ملی فرانسه به قیمت فقط 10 هزار تومان، همچنی بهترین قالب ها رو براتون میزنند فقط و فقط 20 هزار تومان.

ببین عزیزم منظورم رو اشتباه متوجه شدیمن خودم طراحو برنامه نویس هستم چندید پروژه بهم واگزار شده که دست تنها نمیتونم انجام بدم به چند نفر پروفشنال یاز دارم برای همین آگی کردم

بازم سپاس از نظر و راهنمای خوبتو

- - - Updated - - -

نه ترجمه قالب مد نظرم هست نه کلون برنامه ای که از پیش ساخته شده باشهاون چیی که مد نظرم هست و میخام بایدبا استاندارهای رئز طراحی انجام بشه حتی بقدری حساس هستند که تصئیری که برای پروژه بکار برده میشه بایستی خریداری باسه ساده بگم مثه ایران نیست که به کچیرایت محصولشون پایبند نباشند اگه طراح باشی منظور منو میفهمی