PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمام ماژول های درگاه بانکی برای whmcs

Ideaprdaz masih
August 10th, 2018, 15:58
با سلام به تمام دوستان گرامی و همکاران عزیز !

در این تاپیک قصد دارم که تمام پلاگین یا ماژول های پرداخت واسط یا مستقیم را قرار بدهیم برای شما دوستان تا به راحتی دانلود کنید و استفاده بنمایید !

*****دوستان به مرور این لیست آپدیت می شود
*****دوستان اگر مورد یا مشکلی بود گزارش کنید تا به اطلاع توسعه دهندگان برسانیم برای رفع باگ یا مشکل
*****دوستان اکثر این ماژول ها با نسخه 7.5.1 تست شده اند لذا اگر مشکلی بود لطفا بفرمایید تا برای توسعه دهنده و درگاه واسط ارسال کنیم

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اولین درگاه :
درگاه پرداخت و شبکه پرداخت پی (pay.ir):
این ماژول با نسخه های 7.x این اسکریپت کاملا تست شده است و برای ما مشکلی نداشته است !
توسعه دهنده : تیم توسعه پی

لینک دانلود :
3843738437

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دومین درگاه :
زرین پال (zarinpal.com)
این ماژول نیز برای زرین پال و زرین گیت برای نسخه های 7.xتست شده است و برای ما مشکلی نداشته است !
توسعه دهنده: وهاب سید چورته عزیز

لینک دانلود برای زین پال:
38438
لینک دانلود برای زرین گیت:
38439

سومین درگاه :
نکست پی (nextpay.ir)
این ماژول نیز سالم بوده و ظاهرا مشکلی ندارد !

لینک دانلود :
38440

چهارمین درگاه:
درگاه ساوانو
این ماژول توسط ما تست نشده است ! اگر تست کردید حتما خبربدهید دوستان ! گویا پشتیبانی ساوانو خوب هست و آینده خوبی دارد

لینک دانلود:

بزودی اضافه می گردد !

پنجمین درگاه:
درگاه نکست پرداخت ( nextpardakht.com)
این ماژول به گفته دوستان سالم هست !

لینک دانلود :

38441

ششمین درگاه :
درگاه فراپال (farapal.com)
دوستان پشت این درگاه حرف و.. زیاد هست . به هر حال وجود اینکه در صفحه اول گوگل با عنوان درگاه پرداخت(تبلیغ گوگل) هست و خیلی از دوستان شاید کار کنند ما این درگاه را نیز در نظر گرفتیم !
توسعه دهنده وهاب عزیز
لینک دانلود :
38442

ماژول درگاه به پرداخت ملت اضافه گردید :

تست شده با نسخه 7.x

نوشته شده توسط :

امین غلامی عزیز !

لینک دانلود (https://github.com/amingholami/WHMCS-7.x-Mellat-Bank-Gateway-Module.git)

دوستان این لیست سعی می شود هر روز بروز گردد و درگاه های جدید اضافه بشود به این لیست اگر خدا بخواهد!

- - - Updated - - -

دوستان ار امروز این کار را شروع کردیم !

هر روز سعی می کنیم درگاه جدیدی بزاریم برای دانلود شما دوستان

اگر درگاه واسط دارید یا ماژول سایر ذرگاه ها را دارید شما هم می توانید لینک دانلود را به اشتراک بگذارید

با تشکر از توجه شما:53:

NaSRI
August 10th, 2018, 16:50
من دنبال درگاه بانک ملی هستم، ایا امکانش هست بزارید؟

BAMPA
August 10th, 2018, 17:43
دوست عزیز تمام این ماژول هایی که قرار دادید توی سایت خود شرکت های مربوطه برای دانلود موجود هست
؟!

Mehran18
August 11th, 2018, 00:46
با سلام به تمام دوستان گرامی و همکاران عزیز !

در این تاپیک قصد دارم که تمام پلاگین یا ماژول های پرداخت واسط یا مستقیم را قرار بدهیم برای شما دوستان تا به راحتی دانلود کنید و استفاده بنمایید !

*****دوستان به مرور این لیست آپدیت می شود
*****دوستان اگر مورد یا مشکلی بود گزارش کنید تا به اطلاع توسعه دهندگان برسانیم برای رفع باگ یا مشکل
*****دوستان اکثر این ماژول ها با نسخه 7.5.1 تست شده اند لذا اگر مشکلی بود لطفا بفرمایید تا برای توسعه دهنده و درگاه واسط ارسال کنیم

اولین درگاه :
درگاه پرداخت و شبکه پرداخت پی (pay.ir):
این ماژول با نسخه های 7.x این اسکریپت کاملا تست شده است و برای ما مشکلی نداشته است !
توسعه دهنده : تیم توسعه پی

لینک دانلود :
3843738437

دومین درگاه :
زرین پال (zarinpal.com)
این ماژول نیز برای زرین پال و زرین گیت برای نسخه های 7.xتست شده است و برای ما مشکلی نداشته است !
توسعه دهنده: وهاب سید چورته عزیز

لینک دانلود برای زین پال:
38438
لینک دانلود برای زرین گیت:
38439

سومین درگاه :
نکست پی (nextpay.ir)
این ماژول نیز سالم بوده و ظاهرا مشکلی ندارد !

لینک دانلود :
38440

چهارمین درگاه:
درگاه ساوانو
این ماژول توسط ما تست نشده است ! اگر تست کردید حتما خبربدهید دوستان ! گویا پشتیبانی ساوانو خوب هست و آینده خوبی دارد

لینک دانلود:

بزودی اضافه می گردد !

پنجمین درگاه:
درگاه نکست پرداخت ( nextpardakht.com)
این ماژول به گفته دوستان سالم هست !

لینک دانلود :

38441

ششمین درگاه :
درگاه فراپال (farapal.com)
دوستان پشت این درگاه حرف و.. زیاد هست . به هر حال وجود اینکه در صفحه اول گوگل با عنوان درگاه پرداخت(تبلیغ گوگل) هست و خیلی از دوستان شاید کار کنند ما این درگاه را نیز در نظر گرفتیم !
توسعه دهنده وهاب عزیز
لینک دانلود :
38442

دوستان این لیست سعی می شود هر روز بروز گردد و درگاه های جدید اضافه بشود به این لیست اگر خدا بخواهد!

- - - Updated - - -

دوستان ار امروز این کار را شروع کردیم !

هر روز سعی می کنیم درگاه جدیدی بزاریم برای دانلود شما دوستان

اگر درگاه واسط دارید یا ماژول سایر ذرگاه ها را دارید شما هم می توانید لینک دانلود را به اشتراک بگذارید

با تشکر از توجه شما:53:

کار جالبیه موفق بشد

Ideaprdaz masih
August 11th, 2018, 09:15
من دنبال درگاه بانک ملی هستم، ایا امکانش هست بزارید؟

بله احتمالا تا چند روز آتی قرار بدهم !
شما می توانید تست بفرمایید ؟
بنده مرچنت کد بانک ملی ندارم برای تست

- - - Updated - - -

دوست عزیز تمام این ماژول هایی که قرار دادید توی سایت خود شرکت های مربوطه برای دانلود موجود هست
؟!

دوست عزیزم قصد خوبی داشتم و خواستم که تمام ماژول ها یک جا جمع شود ! والا بنده نه درگاه واسط دارم و نه با این دوستان کاری دارم .
چون صرفا برای نصب درگاه باید خیلی ار این سایت به آن سایت می رفتم خواستم برای دوستان یکجا جمع کنم !

به هر حال موفق باشید

- - - Updated - - -

کار جالبیه موفق بشد

سلام دوست گرامی !
خیلی ممنونم از شما
موفق باشید !

Ideaprdaz masih
August 11th, 2018, 21:05
از دوستانی که مستندات درگاه بانک سامان را دارا می باشند ممنون می شویم ارسال کنند شاید رسیدیم ماژول زایگان را منتشر کردیم :53::53:

Ideaprdaz masih
August 21st, 2018, 22:32
دوستان اولا که عید قربان مبارک باشد

مورد دوم :

ماژول درگاه به پرداخت ملت اضافه گردید :

تست شده با نسخه 7.x

نوشته شده توسط :

امین غلامی عزیز !

لینک دانلود (https://github.com/amingholami/WHMCS-7.x-Mellat-Bank-Gateway-Module.git)

takmizbannet
August 22nd, 2018, 00:51
سلام و احترام
تاپیک مفیدی است. اگر لینک هارو توی سایت خودتون به صورت تمیز و مرتب جمع کنید نیز بهتر است.

Ideaprdaz masih
August 22nd, 2018, 08:26
سلام و احترام
تاپیک مفیدی است. اگر لینک هارو توی سایت خودتون به صورت تمیز و مرتب جمع کنید نیز بهتر است.

درود عید شما مبارک ! :53:
والا برنامه هم به همین صورت بود که جهت جلوگیری از تبلیغاتی شدن تاپیک نکردم ! ولی بزودی یک تدبیری می اندیشیم !

ممنون از نظرتان

Reza G
August 22nd, 2018, 12:11
با توجه به حساس بودن مساله ماژول پرداخت بانکی، به نظرم بهتر بود همه رو از سایت سازنده لینک می‌دادید !
جسارت به شما نباشه ولی به این صورت که مستقیم آپلود شده، ممکنه بهش یه شبهه‌ای وارد شه که از کجا معلوم دستکاری شده نیستند.
از این بابت اینو عرض کردم که موارد این چنین رو در انجمن دیدیم.

Ideaprdaz masih
August 23rd, 2018, 07:54
با توجه به حساس بودن مساله ماژول پرداخت بانکی، به نظرم بهتر بود همه رو از سایت سازنده لینک می‌دادید !
جسارت به شما نباشه ولی به این صورت که مستقیم آپلود شده، ممکنه بهش یه شبهه‌ای وارد شه که از کجا معلوم دستکاری شده نیستند.
از این بابت اینو عرض کردم که موارد این چنین رو در انجمن دیدیم.

درود چشم ! ماژول درگاه ملت (به پرداخت ) مستقیم از گیت هاب لینک دهی شده است !

حرفتان کاملا متین و قابل درک هستش ! زین پس لینک می دهم