PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از اینترنت میتوان برجی 2/500/000 در امد کسب کرد؟

کامران غلامی
August 8th, 2018, 19:35
دوستان خیلی دوست دارم از اینترنت درامدکسب کنم.میخاستم بدونم چی پیشنهاد میدید؟

Raymvnd
August 8th, 2018, 20:08
درود...
بستگی داره...
ولی بخوای سایتی در مورد چی راه بندازی تا ۶ ماه یا یک سال اول فکر نکنم به درآمد برسی و برای بالا آمدن و مطرح شدن باید از جیب خودت خرج کنید...
اینکه ماهی ۲.۵ میلیون درآمد داشته باشید بستگی داره چه محصول پرفروشی باشه..

ColdWorld
August 8th, 2018, 21:49
سلام برادر عرزشی قدیمی و اسپمر همیشه در صحنه با تاپیک های تکراری ،اسپم و بی محتوا بسیار...
شدنش میشه اما شمارو من 2 سال و خورده ایه دارم اینجا می بینم همیشه سوالت و کارت اینه قشنگ معلومه همه رو گرفتی

سیدرضا بازیار
August 8th, 2018, 22:05
دوستان خیلی دوست دارم از اینترنت درامدکسب کنم.میخاستم بدونم چی پیشنهاد میدید؟

من از ۱۰-۱۱ سالگی شروع کردم به فعالیت در زمینه دلخواهم. الان بعد از ۱۰ سال هنوز درامدم در ایران اینقدر نیست.
از اول تابستان تا حالا بالای ۱ میلیون پول سرویس ها و اینترنت و... دادم اما ۱۰۰ هزار تومان هم درامد در داخل کشور نداشتم

دیگه اوضاع خیلی خراب شده! مردم پول ندارند! پول کشور ما بسیار بسیار بی ارزش شده! رقیب ها زیاد شده! کلی مشکلات به وجود اومده

مگر اینکه واقعا در یه زمینه تخصص داشته باشید و زبان انگلیسی تون خوب باشه و به خارجی ها سرویس بفروشید. پولی رو که به یه گدا میدن ارزشش به اندازه یک ماه درآمد یه مهندس ایرانیه

کامران غلامی
August 8th, 2018, 23:05
من از ۱۰-۱۱ سالگی شروع کردم به فعالیت در زمینه دلخواهم. الان بعد از ۱۰ سال هنوز درامدم در ایران اینقدر نیست.
از اول تابستان تا حالا بالای ۱ میلیون پول سرویس ها و اینترنت و... دادم اما ۱۰۰ هزار تومان هم درامد در داخل کشور نداشتم

دیگه اوضاع خیلی خراب شده! مردم پول ندارند! پول کشور ما بسیار بسیار بی ارزش شده! رقیب ها زیاد شده! کلی مشکلات به وجود اومده

مگر اینکه واقعا در یه زمینه تخصص داشته باشید و زبان انگلیسی تون خوب باشه و به خارجی ها سرویس بفروشید. پولی رو که به یه گدا میدن ارزشش به اندازه یک ماه درآمد یه مهندس ایرانیه
راستی یه سوال
گفتی خارجی از سایتای خارجی چطورمیشه کسب درامد کرد.دلار یورو پوند میشه؟خیلی سواد میخواد ؟

- - - Updated - - -

سلام برادر عرزشی قدیمی و اسپمر همیشه در صحنه با تاپیک های تکراری ،اسپم و بی محتوا بسیار...
شدنش میشه اما شمارو من 2 سال و خورده ایه دارم اینجا می بینم همیشه سوالت و کارت اینه قشنگ معلومه همه رو گرفتی

سال89گول خوردم و وارد اینترنت شدم.یه دوستام بهم گفت میشه از اینترنت درامد کسب کرد.منم رفتم adslخریدم.ولی هنوز که هنوزه یه هزاری درامد نداشتم.

wapmaster
August 8th, 2018, 23:12
سلام
آره ،چرا نشه؟!
فقط من تا جایی که متوجه شدم شما دنبال یه کار ساده و پرسود هستید !چون دقیقا ذکر کردید 2.500.000 در ماه !یعنی خارج از نت این درآمد رو داری؟!
شما اگه سر رشته خوبی داشته باشید اول برنامه ریزی کنید و بعد شروع کنید .
موفق باشید.

کامران غلامی
August 8th, 2018, 23:38
راههای در امد از اینترنت چیست؟

downloaddl
August 8th, 2018, 23:49
راههای در امد از اینترنت چیست؟

راه درامد اسنپ چیه ؟!
مگه از اینترنت نیست ؟!
درامد از اینترنت به این انجمن به تنهایی ختم نمیشه
ایده اتون ناب باشه خوب می تونید پولر در بیارین.

الانم دو مورد هست
مردم دارن یاد میگیرن برن سمت 0 و 1
و دومین مورد بازار الان خرابه :دی هیچکاری نکن و همین الان لاگ اوت کن
و از پسندازی که داری شروع کن به خوردن که کمتر ضرر می کنی.

armin.rf
August 9th, 2018, 00:20
بزرگوار چرا هر 3 ماه میاید یه تاپیک با یه محتوا میزنید ؟

برای تعغییر و دست یافتن به اهدافتون از همین امشب شروع کنید نه 3 ماه بعد بیاید بگید چجوری؟

+
بنظرتون کسی راه حل و ایدش رو داشته باشه میاد به شما بگه که هم رقیب درست کنه هم خودشو بزنه زمین ؟

almandata
August 9th, 2018, 01:07
هر وب سایتی بزنید به سود میرسه حالا با هر عنوانی اما یه مبلغی بذارید برای تبلیغات
به انجمن و اینها دل نبندید که ......

ممکنه یکسال طول بکشه ممکنه چندسال که به درامد مدنظر برسید

Genral X2
August 9th, 2018, 02:56
خیلی شیرین :) یه سیستم 10-15 تومن بخر با یه نت خوب بشین استریم کن ولی ولی ولی و ولی خوب بازی کنی روزی 300-400 تومنم دونیت میشی حتی روزی امکان داره 10 میلیون هم دونیت بشی مورد زیاد داشتیم رو رقم بالا اینم یه راه که دو ماه نشده به سودی میرسی البته گیم های مطرح با توجه به اولویت 1- فورت نایت 2- پابجی 3-سی اس گو 4- لول 5- دوتا دو 6- فارکری - جی تی ای - راست

gdfire
August 9th, 2018, 04:10
تو این گرونی و بی ثباتی ارزو فی لترینگ (بیان ببرنت زندان به بهونه ها مختلف) و تحریمو .... تو ایران نمیشه ولی خارج میشه

AlienX
August 9th, 2018, 10:43
سلام، اول باید عرض کنم اگر اینجا کسی چیزی بلد باشه یا کسب درآمدی داشته باشه نمیاد به بقیه بگه که اونا رقیبش بشن، از طرفی اگر شما خودت کمی داخل اینترنت جستجو کنی به نتایجی میرسی که همهٔ جواب‌ها در اون هستش، الان بنده چند ماهی هست که دارم از یک سایت خارجی ماهانه ۱۰۰۰ دلار دریافت می‌کنم، چرا؟ چون ۱ هفته شبانه روز تحقیق کردم و آخر هم به نتیجه رسیدم، حالا چطوری و از کجا بماند و با یکی از این شرکت‌های ارائه دهنده مستر کارت قرارداد بستم که هر ماه واسم حساب سایت رو خالی می‌کنن و به ریال ایران به حساب خودم واریز می‌کنن، که تقریبا با کارمزدی که از من میگیرن در ماه ۸ میلیون تومن دارم و همین قدر کافی هستش و در کنارش مشتری ارسال بازدید هم دارم، یعنی ۲ کار همزمان با هم، داخل هر کشوری که باشی اگر کمی مغزت کار کنه و کمی حوصله داشته باشی میتونی درآمد خوبی داشته باشی، موفق باشی

سیدرضا بازیار
August 9th, 2018, 12:35
راستی یه سوال
گفتی خارجی از سایتای خارجی چطورمیشه کسب درامد کرد.دلار یورو پوند میشه؟خیلی سواد میخواد ؟

همین الان برید اسکریپت های envato رو ببینید. نسخه کرک شده اونا هم توی اینترنت هست

متوجه میشید اسکریپت ها و افزونه هایی که اونجا گزاشته میشه ساختنشون سخت نیست!

پس اونجا کار کنید. مثلا اگه روزی ۱۰ دلار هم سود خالص داشته باشید میشه روزانه ۱۰۰ هزار تومان

من خودم چون زبان انگلیسی فول نیستم، حساب ارزی هم ندارم، تخصص در حد اساتید بزرگ هم ندارم، از چند نفر کمک میگیرم و به هر کدوم ۱۵ درصد میدم

سایت های زیادی واسه کسب درآمد توی اینترنت هستند که میتونید پیدا کنید

javad031
August 9th, 2018, 12:46
غلامی باز ک تو اومدی؟ این ملت هم تورو نمیشناسن چ با جدیت جواب سوالت رو میدن : ))

کامران غلامی
August 9th, 2018, 13:49
غلامی باز ک تو اومدی؟ این ملت هم تورو نمیشناسن چ با جدیت جواب سوالت رو میدن : ))

این دفعه دیگه در تصمیمم جدی هستم .میخواهم کسب درامد از اینترنت را شروع کنم.خواهشا یه پیشنهادی بده.

- - - Updated - - -

از سروش چگونه میشه درامد کسب کرد.؟

alimosavi
August 9th, 2018, 22:59

سلام چطوری . وارد کار صادرات خدمات به خارجی ها بشید . ماهی 500 دلار پارسال مبلغی نمی شد الان خودش 5 میلیونه ..

mr.jabbari
August 11th, 2018, 01:27
اینطور که من متوجه شدم
بخشی از عمرتون رو هر 3 ماه یکبار در وب هاستینگ تالک هدر دادین