PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتقای میکروتیک chr

sudo
August 8th, 2018, 13:21
سلام

طبق چیزی که در manual نسخه CHR میکروتیک نوشته شده، نسخه FREE محدودیت های بسیاری داره ...
سوال من اینجاست که، آیا امکان ارتقای لایسنس به P2 یا unlimited بصورت مجانی پس از گذشت 2 ماه Trial وجود داره ؟

company_hosting
August 8th, 2018, 13:53
سلام

اگر لایسنس داشته باشید بله

د غیر این صورت خیر

NetworkFA
August 8th, 2018, 13:56
سلام

طبق چیزی که در manual نسخه CHR میکروتیک نوشته شده، نسخه FREE محدودیت های بسیاری داره ...
سوال من اینجاست که، آیا امکان ارتقای لایسنس به P2 یا unlimited بصورت مجانی پس از گذشت 2 ماه Trial وجود داره ؟

اولا لایسنس ها به صورت p1 , p10 ,p unlimit هست
دوم از داخل پنل امکان ارتقاع - انتقال لایسنس وجود دارد
درصورت نیاز به لایسنس پیام دهید

sudo
August 8th, 2018, 14:07
الان داخل قسمت اکانت میکروتیک یه لایسنس trial فعال شده، اما بعد از گذشتن Trial قطعا cancel میشه.

شرایط لایسنس همینجا ارسال کنید!

sudo
August 9th, 2018, 08:25
سلام
ممنونم از پاسختون
اما من کاملا نسبت به قیمت های میکروتیک آگاه هستم. عرض کردم خدمتتون من Manual این توزیع کامل مطالعه کردم و میدونم چطور هست.
اما درخواست من یک راه میانبر (یا راه در رو) هست مثل همون کاری که همه برای نسخه های RouterOS 5 تا 6 میکنن... (واضح تر بگم ؟ (:| )

- - - Updated - - -

من نمیدانم تا چه حد به قوانین فروم های تخصصی آشنایی دارید!
اما اگر دقت بکنید، این جا موضوع سوالات و مشکلات هست!!!!
دقت کنید: سوالات و مشکلات
داخل تاپیک های آموزشی ، کاربران اجازه ارسال پیشنهاد وپ.خ ندارند!!!!!
این سبک پست های شما بیشتر به درد انجمن هایی مثل No- f-i-l-t-e-r و ... که عده ای آدم آماتور جمع شدن میخوره!

NetworkFA
August 9th, 2018, 10:22
سلام
ممنونم از پاسختون
اما من کاملا نسبت به قیمت های میکروتیک آگاه هستم. عرض کردم خدمتتون من manual این توزیع کامل مطالعه کردم و میدونم چطور هست.
اما درخواست من یک راه میانبر (یا راه در رو) هست مثل همون کاری که همه برای نسخه های routeros 5 تا 6 میکنن... (واضح تر بگم ؟ (:| )

- - - updated - - -

من نمیدانم تا چه حد به قوانین فروم های تخصصی آشنایی دارید!
اما اگر دقت بکنید، این جا موضوع سوالات و مشکلات هست!!!!
دقت کنید: سوالات و مشکلات
داخل تاپیک های آموزشی ، کاربران اجازه ارسال پیشنهاد وپ.خ ندارند!!!!!
این سبک پست های شما بیشتر به درد انجمن هایی مثل no- f-i-l-t-e-r و ... که عده ای آدم آماتور جمع شدن میخوره!

شما آماتوری که هنوز نمیدونی chr هر 60روز لایسنسش رو آنلاین چک میکنه و سیستم لایسنس ش با سیستم لایسنس روتربرد و x86 متفاوت هست
دوم بنده هر راهی هم بلد باشم برای اینکار به امثال شماها یاد نمیدهم

آموزش رایگان نیست شما فک نکن چون توی قسمت آموزش درخواست زدی باید رایگان باشه
مدرسه ای هم که رفتی برای رضای خدا 12سال بهت آموزش رایگان ندادن

امثال افراد شما سودجو ها زیاد بودن و هستن

sudo
August 9th, 2018, 11:29
شما آماتوری که هنوز نمیدونی chr هر 60روز لایسنسش رو آنلاین چک میکنه و سیستم لایسنس ش با سیستم لایسنس روتربرد و x86 متفاوت هست
دوم بنده هر راهی هم بلد باشم برای اینکار به امثال شماها یاد نمیدهم

آموزش رایگان نیست شما فک نکن چون توی قسمت آموزش درخواست زدی باید رایگان باشه
مدرسه ای هم که رفتی برای رضای خدا 12سال بهت آموزش رایگان ندادن

امثال افراد شما سودجو ها زیاد بودن و هستن

شما پروفشنال ،
مسترPro چرا فکر میکنی که من نمیدونم لایسنسش چه قیمته و چند روزست و ... پشت کوه هم آمده باشی، کافیه همون صفحه CHR Manual بخونی و حساب کار بیاد دستت..
اینقدر نادان هستی، که نمیدونی چطوری با کسی که به اندازه سن ات توی این زمینه تجربه داری ، چطوری صحبت کنی!

آموزش ها و دانسته هات برای خودت!
مجبور نیستی تو تاپیک من پست بزنی!
با ترک این تاپیک خوشحالم کن!:77:

NetworkFA
August 9th, 2018, 12:43
شما پروفشنال ،
مسترpro چرا فکر میکنی که من نمیدونم لایسنسش چه قیمته و چند روزست و ... پشت کوه هم آمده باشی، کافیه همون صفحه chr manual بخونی و حساب کار بیاد دستت..
اینقدر نادان هستی، که نمیدونی چطوری با کسی که به اندازه سن ات توی این زمینه تجربه داری ، چطوری صحبت کنی!

آموزش ها و دانسته هات برای خودت!
مجبور نیستی تو تاپیک من پست بزنی!
با ترک این تاپیک خوشحالم کن!:77:

اوه شما که تا دیروز نمیدونستی chr چیه آقای کارشناس ارشد :111:

پیام های افراد موجود هست که ابتدا برای خرید پیام میدند

بعد میپرسند نصب میکروتیک چه طوریه

خوبه باز جواب سوال هاتو میدونی و این قدر تاپیک باز میکنی

باز اگه یه دوره میکروتیک هم رفته بودی الان یه لایسنس رایگان P1 داشتی آقای کارشناس ارشد

توی این مدت تجربه شما بهتون یاد ندادن احترام بذاری به کسی که دانشش از تو بیشتره؟ (والا طلب کار هم هست چون بنده میخام با هزینه به ایشان یاد بدم راه حلش رو)

یه راهنمایی برای آقای با تجربه اگر Wiki میکروتیک رو کامل خونده بودی جواب همه سوال هات اونجا بود
از نصب CHR تا لایسنس و ...

عیب نداره این ها هم تجربه هات اضافه میشه

sudo
August 11th, 2018, 08:35
سوال :
بعد از گذشتن دوره 60 روزه Trial با تغییر Software ID میتوان یک دوره جدید 60 روزه Trial برای همان سرورمجازی فعال کرد؟

company_hosting
August 11th, 2018, 19:36
سلام

اگر به سوال خود و پاسخ بنده دقت کنید تمام جواب ها در اون بوده

اگر لایسنس داشته باشید بله

در غیر این صورت خیر

امکان استفاده غیر قانونی نیست

موفق باشید