PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا بازدید سایت شما هم بخاطر تغییر الگوریتم گوگل شدیدا کم شده؟

enable
August 7th, 2018, 18:17
باسلام. تقریبا ۱۵ جولای بود که اجلاسی توسط گوگل به پایان رسید و اونجا گوگل از الگوریتم جدیدش رونمایی کرد که رویکردش برای رتبه بندی سایتها کاملا عوض شده.

از همین رو از ۲۰ جولای. تقریبا ۲۰ روز پیش این الگوریتمو پیاده سازی کرده و تقریبا همه سئو کارهای معتبر دلیل این افت شدید بازدید هارو اپدیت بزرگ گوگل میدونن
تقریبا ۱۵ روزه که مطالب بنده توی سایت گوگل ایندکس نمیشه.

زدن این تاپیک هم برای این بود تا بدونم برای سایت دارای دیگه هم همین اتفاق پیش اومده؟

abolfazlll
August 7th, 2018, 18:24
باسلام. تقریبا ۱۵ جولای بود که اجلاسی توسط گوگل به پایان رسید و اونجا گوگل از الگوریتم جدیدش رونمایی کرد که رویکردش برای رتبه بندی سایتها کاملا عوض شده.

از همین رو از ۲۰ جولای. تقریبا ۲۰ روز پیش این الگوریتمو پیاده سازی کرده و تقریبا همه سئو کارهای معتبر دلیل این افت شدید بازدید هارو اپدیت بزرگ گوگل میدونن

زدن این تاپیک هم برای این بود تا بدونم برای سایت دارای دیگه هم همین اتفاق پیش اومده؟
سلام
من مشکلی ندیدم... یه مدتی بصورت دستی مطالب و ایندکس کنین!

hoka
August 7th, 2018, 18:24

اتفاقا نمیدونم چطوریه بازدید من به شدت توی این یک هفته زیاد شده . حالا یا از گوگل هست یا همینطوری کاربرا این مدت زیاد شدن !

gdfire
August 7th, 2018, 18:37
آدرس سایت؟

Raymvnd
August 7th, 2018, 20:34
درود...
متاسفانه گوگل حسابی توی الگورتیم های سءو و جستجو گند می زنه...!
این به ضرر کاربران هستش...
اگه اینطور پیش بره ممکنه کاربران جستجوی گوگل کنار بزاره!

enable
August 7th, 2018, 22:11
آدرس سایت؟

https://goo.gl/rqqm6A

- - - Updated - - -

سلام
من مشکلی ندیدم... یه مدتی بصورت دستی مطالب و ایندکس کنین!

چطوری؟ fetch as google دستی که نمیشه؟ چطوری میشه دستی ایندکس کرد؟

یه چیزه دیگه هم هست. سئو کار میگه روندم رو به رشده و یکم زمان میبره تا خودشونو نشون بده.

ولی تا 3800 ایران اومدم بالا و الان هر روز دارم میرم پایین 5300 هستم.

gdfire
August 7th, 2018, 23:13

بخوایی واست بهینه میکنم پیام خصوصیتو چک کن

BazPardakht.Com
August 8th, 2018, 00:23
الگوریتم جدید گوگل

◾ گوگل دیروز اعلام کرد که یک بروزرسانی جدید در هسته الگوریتم خود ارائه کرده است و دلیل تغییر نتایج در کل دنیا همین بروزرسانی است.

◽ بنابراین اگر افت ناگهانی رتبه یا افزایش رتبه داشته اید دلیلش تغییر فاکتورهای رتبه بندی در هسته گوگل است.

abolfazlll
August 8th, 2018, 00:43
چطوری؟ fetch as google دستی که نمیشه؟ چطوری میشه دستی ایندکس کرد؟
یه چیزه دیگه هم هست. سئو کار میگه روندم رو به رشده و یکم زمان میبره تا خودشونو نشون بده.
ولی تا 3800 ایران اومدم بالا و الان هر روز دارم میرم پایین 5300 هستم.

از طریق گوگل وب مستر همین بخش fetch میتونید بصورت دستی اینکارو انجام بدید

hoka
August 8th, 2018, 01:43
الگوریتم جدید گوگل

◾ گوگل دیروز اعلام کرد که یک بروزرسانی جدید در هسته الگوریتم خود ارائه کرده است و دلیل تغییر نتایج در کل دنیا همین بروزرسانی است.

◽ بنابراین اگر افت ناگهانی رتبه یا افزایش رتبه داشته اید دلیلش تغییر فاکتورهای رتبه بندی در هسته گوگل است.

آیا این تغییرات تغییر میکنن یا خیر نتایج فعلی ثابت هستند ؟

rfm
August 8th, 2018, 01:56

متاسفانه لود سايتتون اصلا خوب نيست