PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درآمد 500 دلاری از طریق تبلیغات کلیکی در یک روز

taranoome
August 7th, 2018, 15:50
سلام خدمت دوستان امروز میخام یک سایت بهتون معرفی کنم که میتونید روزی 500 دلار کاسب شید ولی نرمالش 100 دلاره
حالا چجوری و چگونه
اول روی لینک زیر کلیک کنید

دوم فرم زیر رو پر کنید
38424
نیاز به تایید ایمیل نیست
با ip ایران هم میتونید عضو شوید
بعد از عضویت برای شروع روی کلیک زیر کلیک نمایید
38425
برابر هر نمایش تبلیغ 10 سنت میده
تعداد مشاهده تبلیغ نا محدوده و هر مقداری که بخاهید میتونید نگاه کنید
برای هر تبلیغ باید کد امنیتی رو وارد کنید تا 10 سنت بگیرید
38426
من تو 2 ساعت 200 دلار کاسب شدم
38427
شما هم میتونید شروع کنید و درامد کسب کنید خیلی راحت.
حالا ذهنت مشغول شده چرا اومدم گفتم
خوب 25 درصد درامد زیر مجموعه به من میرسه
برای تست هم شده میتونی عضو بشی ببینی میشه یا نه

hossein64
August 7th, 2018, 15:58
پول به حسابت نمیریزه هر موقع تونستی پولو انتقال بدی به حسابی از خودت اون موقع تاپیک بزن براش

taranoome
August 7th, 2018, 16:00
پول به حسابت نمیریزه هر موقع تونستی پولو انتقال بدی به حسابی از خودت اون موقع تاپیک بزن براش
شما امتحان کردی که میگی نمیره؟
به حساب بیت کوین هم میتونی انتقال بدی

hossein64
August 7th, 2018, 16:05
شما امتحان کردی که میگی نمیره؟
به حساب بیت کوین هم میتونی انتقال بدی

این شمایی که تاپیک زدی و نوشتی تو 2 ساعت 200 دلار = 2 میلیون خودمون کاسب شدم و باید مدرکی هم از انتقال پولت نشون بدی
مگه پول علف خرسه که شما بتونی تو دو ساعت 2 میلیون درامد کسب کنی

hostorder
August 7th, 2018, 16:08
مگر داریم مگر میشه!

taranoome
August 7th, 2018, 16:12
این شمایی که تاپیک زدی و نوشتی تو 2 ساعت 200 دلار = 2 میلیون خودمون کاسب شدم و باید مدرکی هم از انتقال پولت نشون بدی
مگه پول علف خرسه که شما بتونی تو دو ساعت 2 میلیون درامد کسب کنی
شما انقدر ... هستی که زحمت تست کردنش رو هم به خودت نمیدی منم دلیلی نمیبینم که بخام به شما مدرک نشون بدم دوست داشتی ثبت نام کن دوست هم نداشتی بشین فکر کن و برای هر چیزی دنبال مدرک و اصبات باش:))

- - - Updated - - -

مگر داریم مگر میشه!
امتحان کن سخت نیست

Azarshin
August 7th, 2018, 16:13
زهی خیال باطل. این سایت ها عمدتا کلاهبردار هستند. این سایت هم یکی از اون ها هست.
سایت نه رتبه ای داره. نه توی گوگل چیزی هست دربارش. نه حتی ssl رایگانی. طراحی داغون. عدم شماره تماس. قیمت های فضایی و تبلیغات نامحدود هم سر اون ها.
تنها سایت معتبری که من میشناسم https://www.clixsense.com/ که ایرانیها رو تحریم کرده. با *** و vps هم نمی تونی وارد بشی.

taranoome
August 7th, 2018, 16:21
زهی خیال باطل. این سایت ها عمدتا کلاهبردار هستند. این سایت هم یکی از اون ها هست.
سایت نه رتبه ای داره. نه توی گوگل چیزی هست دربارش. نه حتی ssl رایگانی. طراحی داغون. عدم شماره تماس. قیمت های فضایی و تبلیغات نامحدود هم سر اون ها.
تنها سایت معتبری که من میشناسم https://www.clixsense.com/ که ایرانیها رو تحریم کرده. با *** و vps هم نمی تونی وارد بشی.
بنظر من رتبه و ssl دلیل بر بی اعتبار بودن سایت نمیشه الان خیلی از سایت ها هستن که ssl ندارند یعنی چون سایتی ssl نداره یعنی اعتبار نداره
الان سایت پارت کلیک گواهی ssl نداره یعنی این سایت معتبر نیست؟

hoka
August 7th, 2018, 16:31
بنظر من رتبه و ssl دلیل بر بی اعتبار بودن سایت نمیشه الان خیلی از سایت ها هستن که ssl ندارند یعنی چون سایتی ssl نداره یعنی اعتبار نداره
الان سایت پارت کلیک گواهی ssl نداره یعنی این سایت معتبر نیست؟

عزیز دل برادر شما اومدی لینک معرف گذاشتی خب لااقل خودت یه برداشتی بزن ببین میشه یا نه . الان من لینکت رو هم باز نمیکنم چه برسه به ثبت نام . خودت هم اطمینان دارم برداشتی نزدی تا حالا . هیچ سایتی 200 دلار پول نمیده . مگر نه ملت به جایی که توی آمریکا با ساعتی 10 20 30 دلار کار کنن میومدن از این سایت استفاده میکردن و توی خونشون نشسته بودن .

احتمالا نگفته برای برداشت پول 20 30 نفر رو عضو کن ؟؟

hossein64
August 7th, 2018, 16:31
شما انقدر ... هستی که زحمت تست کردنش رو هم به خودت نمیدی منم دلیلی نمیبینم که بخام به شما مدرک نشون بدم دوست داشتی ثبت نام کن دوست هم نداشتی بشین فکر کن و برای هر چیزی دنبال مدرک و اصبات باش:))

شما بشین پاش ساعتی اینجور که خودت نوشتی 1 میلیون کاسبی 24 ساعت 1 روز بشین و 24 میلیون کاسب شو 1 سال عمرتو بزاری که دیگه میلیاردری )))

Azarshin
August 7th, 2018, 16:36

از اس اس ال و رتبه بگذریم. یک شماره تماس و یا ایمیل ندارند؟ این قیمت ها برای تبلیغ رو هر کلیک قیمت کمی نیستند. نه فقط برای ما بلکه برای خود آمریکایی ها و کشور های خارجی. توی سایت های خارجی هم دنبال این سایت ها برید به لیست های چند صد عددی میرسید که همه سایت ها اسکم هستند و تعداد زیادی شون هم بسته شده اند.
تا اونجایی هم که بنده اطلاع دارم این روش از تبلیغات در کشور های خارجی در حال منسوخ شدن هستند و به جای اون تبلیغات فیس بوک و گوگل و سرویس های مرتبط با اون در حال داغ شدن هستند. یعنی تبلیغ بهینه میکنند و کاری میکنند به کسی که نیاز به سایت یا کسب و کار اون ها دارند تبلیغاتشون نشون داده بشن. این سایت هم فکر کنم قبلا یک جایی جز سایت های کلاهبرداری با همین شکل و قالب دیده بودمشون.
اگر وقت دارید و درامدی میخواهید. میتونید با چند اکانت و ای پی مختلف وارد فیسنما بشید و روی تبلیغاتش که روی ۶۰۰ یا ۷۰۰ تومان برای هر اکانت هست کلیک کنید. در کل به وقتی که صرف این سایت ها میشه نمی صرفه و یادگیری یک دانش بهتره. اگر خواستید عضو فیسنما بشید از این لینک عضو بشید https://facenama.com/signup/r:989716 تا شاید ماهم به یک نوایی رسیدیم :)) :)

taranoome
August 7th, 2018, 16:48
عزیز دل برادر شما اومدی لینک معرف گذاشتی خب لااقل خودت یه برداشتی بزن ببین میشه یا نه . الان من لینکت رو هم باز نمیکنم چه برسه به ثبت نام . خودت هم اطمینان دارم برداشتی نزدی تا حالا . هیچ سایتی 200 دلار پول نمیده . مگر نه ملت به جایی که توی آمریکا با ساعتی 10 20 30 دلار کار کنن میومدن از این سایت استفاده میکردن و توی خونشون نشسته بودن .

احتمالا نگفته برای برداشت پول 20 30 نفر رو عضو کن ؟؟

شما بشین پاش ساعتی اینجور که خودت نوشتی 1 میلیون کاسبی 24 ساعت 1 روز بشین و 24 میلیون کاسب شو 1 سال عمرتو بزاری که دیگه میلیاردری )))
لینک رو برداشتم برای هر چیزی باید لیاقت داشته باشی
اینم مدرک پرداخت حالا شما بشینید و منتظر ظهور باشید:)):)):)):))
38428

ColdWorld
August 7th, 2018, 16:59
تست شده قبلا عزیز
خودتو خسته نکن به هیچ عنوان بهت پولو نمیده و اکانتت رو موقع برداشت بن میکنن

gdfire
August 7th, 2018, 17:01
ریسک داره همون این سایت من یکی راضیم هرکیم معرفی کردم راضی بوده زرپاپ اپ بهترینه تو ایران کاملا تونسته اعتمادسازی وبمسترارو جذب خودش کنه با پرداختی منظم و شمارش عالی هرکی خواست با لینک من عضو شه
http://b2n.ir/58386

guard98
August 7th, 2018, 17:04
اول ک میگ 150 دلار برداشت !

بعد ک 150 دلار جمع میکنی میگ چ کن ! 40 نفر اد بزن !

saeed1988m
August 7th, 2018, 17:15
بنده تست کردم و حتی تاپیک هم زدم و پس از بررسی و البته یکی از دوستانی هم که کار کرده بود و اکانتش رو در اختیار بنده گذاشته مجدد چک کردم واریز نداره به هیچ عنوان