PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه فروش بالا از هاست داشته باشیم.

davood_hostfast
August 4th, 2018, 22:57
با سلام به تمامی کاربران عزیز و گُل وب هاستینگ تالک.

ببخشید من 1ماه و خورده ای هست که سایت هاستینگی به اسم هاست فست رو ساختم و فعلا فقط هاست میفروشم اون هم cpanel.

انشاالله هاست دایرکت ادمین هم اضافه میشه به علاوه ی نمایندگی ریسلر و مستر ریسلر حالا بگذریم.

راستش من هر کاری در کانال میکنم فروش خوبی داشته باشم نمیشه که نمیشه.

قیمت ها رو آوردم پایین ولی باز هم نشد.

سایت هاست فست دارای لوگوی موقت از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی.

دارای لوگوی تاییدیه از سایت درگاه واسط نکست پی،بهبانک،123پی میباشد.

والا من به فکر اینم که این کسب و کارم به صورت حلال باشه و هیچ گونه حروم خواری انجام ندم.

فقط من دوست دارم با کمترین قیمت ها فکر اینکه دیگه کسی به سمت سایت کشیده نشه رو از ذهن مردم بیرون بکشم.

سایت اصلی هاست فست:

http://hostfast.ir

پرتال کاربران سایت:

https://portal.hostfast.ir

تا الان چند فروش داشتم که خدا روشکر از پشتیبانی که من باشم راضی بودن و از قیمت ها هم راضی بودن.

خدا کنه اینجا کسی بدونه چطوری فروش بیشتر داشته باشم.

با تشکر مدیر سایت هاست فست.

MizbanPardaz
August 4th, 2018, 23:31
ی سوال دارم

شما سرور از کجا داری برا این کار که هاست 5 گیگ رو ماهانه 5000ت میدی و 300مگ رو 300 تومن میدی یا بینهایت رو 12500ت ماهانه؟؟؟

takmizbannet
August 4th, 2018, 23:52

ببخشید من 1ماه و خورده ای هست که سایت هاستینگی به اسم هاست فست رو ساختم و فعلا فقط هاست میفروشم اون هم cpanel.

انشاالله هاست دایرکت ادمین هم اضافه میشه به علاوه ی نمایندگی ریسلر و مستر ریسلر حالا بگذریم.

والا من به فکر اینم که این کسب و کارم به صورت حلال باشه و هیچ گونه حروم خواری انجام ندم.

فقط من دوست دارم با کمترین قیمت ها فکر اینکه دیگه کسی به سمت سایت کشیده نشه رو از ذهن مردم بیرون بکشم.

سایت اصلی هاست فست:

پرتال کاربران سایت:

تا الان چند فروش داشتم که خدا روشکر از پشتیبانی که من باشم راضی بودن و از قیمت ها هم راضی بودن.

سلام و احترام سایتت کلی ایراد داره متاسافانه ! اول از همه قیمت هات غیر معقوله ! یعنی چی 500 تومن هاست :| فکر میکنی داری ارزون میدی ولی در واقعیت هیچکی اینطوری اعتماد نمیکنه !
دوم اینکه نماد اعتماد نداری و این خیلی مهمه ! سوم اینکه پشتیبانی تلفنی (ترجیها ثابت ) نداری ! چهارم اینکه این چه طراحی هست که کردی واسه سایتت واقعا قابل قبول نیست واسه مشتری باید طراحی رو بهتر کنی پیشنهاد میکنم سایت خودمو ببینی ( www.takmizban.net ) من خودم دوساله توی کار هاستینگ و کار هاستینگ فقط وقتی میگیره که یک چیزی ارائه بدی که نسبت به رقبات برتری داشته باشه ! و تنها مشکلی هم که دارم خودم اینه که شریک خوب ندارم ! پنجم اینکه پورتال کاربرانت اصلا قالب خوشکل نداره ششم اینکه الکسا سایتت خیلی وضعیتش بده و هیچ محتوایی هم نداری ! محتوا تولید کن تا بیای بالا هفتم اینکه کسب و کار هاستینگ به این شکله که نیاز داره پول داشته باشی واسه سئو و تبلیغات هشتم اینکه سایتت لوگوش اصلا جذاب نیست یک سری لوگو جذاب مثل دیجی کالا رو نگاه کن و از روی اونها ایده بگیر بزن لوگو رو

MizbanPardaz
August 5th, 2018, 00:05
سلام و احترام سایتت کلی ایراد داره متاسافانه ! اول از همه قیمت هات غیر معقوله ! یعنی چی 500 تومن هاست :| فکر میکنی داری ارزون میدی ولی در واقعیت هیچکی اینطوری اعتماد نمیکنه !
دوم اینکه نماد اعتماد نداری و این خیلی مهمه ! سوم اینکه پشتیبانی تلفنی (ترجیها ثابت ) نداری ! چهارم اینکه این چه طراحی هست که کردی واسه سایتت واقعا قابل قبول نیست واسه مشتری باید طراحی رو بهتر کنی پیشنهاد میکنم سایت خودمو ببینی ( www.takmizban.net (http://www.takmizban.net) ) من خودم دوساله توی کار هاستینگ و کار هاستینگ فقط وقتی میگیره که یک چیزی ارائه بدی که نسبت به رقبات برتری داشته باشه ! و تنها مشکلی هم که دارم خودم اینه که شریک خوب ندارم ! پنجم اینکه پورتال کاربرانت اصلا قالب خوشکل نداره ششم اینکه الکسا سایتت خیلی وضعیتش بده و هیچ محتوایی هم نداری ! محتوا تولید کن تا بیای بالا هفتم اینکه کسب و کار هاستینگ به این شکله که نیاز داره پول داشته باشی واسه سئو و تبلیغات هشتم اینکه سایتت لوگوش اصلا جذاب نیست یک سری لوگو جذاب مثل دیجی کالا رو نگاه کن و از روی اونها ایده بگیر بزن لوگو رو

لطفا تلگرامتون رو چک کنید با یوزر MiM o MiM ظهر پیام دادم بهتون و در مورد شریک هم کارتون دارم

takmizbannet
August 5th, 2018, 00:19
لطفا تلگرامتون رو چک کنید با یوزر MiM o MiM ظهر پیام دادم بهتون و در مورد شریک هم کارتون دارم

سلام و احترام پاسخ دادم شرمنده تلگرام زیاد چک نمیکنم.

davood_hostfast
August 5th, 2018, 08:55
دوم اینکه نماد اعتماد نداری و این خیلی مهمه ! سوم اینکه پشتیبانی تلفنی (ترجیها ثابت ) نداری ! چهارم اینکه این چه طراحی هست که کردی واسه سایتت واقعا قابل قبول نیست واسه مشتری باید طراحی رو بهتر کنی پیشنهاد میکنم سایت خودمو ببینی ( www.takmizban.net (http://www.takmizban.net) ) من خودم دوساله توی کار هاستینگ و کار هاستینگ فقط وقتی میگیره که یک چیزی ارائه بدی که نسبت به رقبات برتری داشته باشه ! و تنها مشکلی هم که دارم خودم اینه که شریک خوب ندارم ! پنجم اینکه پورتال کاربرانت اصلا قالب خوشکل نداره ششم اینکه الکسا سایتت خیلی وضعیتش بده و هیچ محتوایی هم نداری ! محتوا تولید کن تا بیای بالا هفتم اینکه کسب و کار هاستینگ به این شکله که نیاز داره پول داشته باشی واسه سئو و تبلیغات هشتم اینکه سایتت لوگوش اصلا جذاب نیست یک سری لوگو جذاب مثل دیجی کالا رو نگاه کن و از روی اونها ایده بگیر بزن لوگو رو
با سلام.
ممنونم از نظرتون ولی تلفن ثابت در سایت گذاشته شده.
در ضمن نماد اعتماد موقت ساماندهی هم در سایت گذاشته شده.
بابت لوگو هم صحیح میفرمایید باید ویرایش بشه.
در ضمن قالب پرتال کاربران همینجوری بمونه بهتره.
و اینکه چه عیبی داره که200مگابایت 200تومان باشه.
بعضی از هاستینگ ها 500مگابایت رو میدن3الی4هزار تومان.
اونوقت من میدم500تک تومانی مشکل داره.
و اینکه سایت دو ماه بیشتر نیست که ساخته شده و البته باید با این وضع در رنک خوبی نباشه.
و باز هم ممنونم از نظرتون.
اگر هاست های کم حجم مشکل داره بگید کلا حذفشون کنم.

- - - Updated - - -

ی سوال دارم

شما سرور از کجا داری برا این کار که هاست 5 گیگ رو ماهانه 5000ت میدی و 300مگ رو 300 تومن میدی یا بینهایت رو 12500ت ماهانه؟؟؟

سلام دوست عزیز نمایندگی دارم از شرکت آسمان آتش.

mehdi741
August 5th, 2018, 09:37
با سلام.
ممنونم از نظرتون ولی تلفن ثابت در سایت گذاشته شده.
در ضمن نماد اعتماد موقت ساماندهی هم در سایت گذاشته شده.
بابت لوگو هم صحیح میفرمایید باید ویرایش بشه.
در ضمن قالب پرتال کاربران همینجوری بمونه بهتره.
و اینکه چه عیبی داره که200مگابایت 200تومان باشه.
بعضی از هاستینگ ها 500مگابایت رو میدن3الی4هزار تومان.
اونوقت من میدم500تک تومانی مشکل داره.
و اینکه سایت دو ماه بیشتر نیست که ساخته شده و البته باید با این وضع در رنک خوبی نباشه.
و باز هم ممنونم از نظرتون.
اگر هاست های کم حجم مشکل داره بگید کلا حذفشون کنم.

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز نمایندگی دارم از شرکت آسمان آتش.
=================================================
شما همین 200 مگ که میدین 200 تومن بصورت قسطی هم بتونید بهش اضافه کنید عالی تر میشه

davood_hostfast
August 5th, 2018, 10:12
=================================================
شما همین 200 مگ که میدین 200 تومن بصورت قسطی هم بتونید بهش اضافه کنید عالی تر میشه

دوست عزیز شما بیا سفارش بده به شما رایگان میدم.چرا دلت میسوزه.

هر کدوم رو خواستی فقط بگو.برات میزنم.

TARIMEHR
August 5th, 2018, 11:20
حالا حالاها نیاز به تجربه دارید

ولی کاری که ما اول نکردیم و الان به اون نتیجه رسیدیم رو حداقل شما نکنین و از همین اول صداقت داشته باشین

هاست فست ارائه دهنده ی پر سرعت ترین هاست در ایران

davood_hostfast
August 5th, 2018, 11:50
حالا حالاها نیاز به تجربه دارید

ولی کاری که ما اول نکردیم و الان به اون نتیجه رسیدیم رو حداقل شما نکنین و از همین اول صداقت داشته باشین

دوست عزیز سرور هایی که داره این هاست ها رو اداره میکنهssNVMEهستن.

اگر در گوگل بزنید این نوع هارد ها دو برابر بقیه ی هارد ها سرعت دارن درسته.

پس کارم غیر قانونی نیست فقط باید نزنم ارائه دهنده ی پر سرعت ترین هاست.

شما اگر یک بار هاست بگیرید میفهمید الکی ننوشتم.

من باز هم ممنونم از نظرتون و از اینکه هم راهنمایی میکنید در این تالار و هم انتقاد.:x:x:x

TARIMEHR
August 5th, 2018, 11:58
پیشنهاد میکنم اگر واقعا قصد موندن در این کار رو دارید حداقل ۲ سال توی شرکت های بزرگ کار کنید تا به لحاظ فنی و هم مدیریتی دید بهتری بدست بیارید

اگر قصد دارید کاسبی ۵۰۰ تومن ۱۰۰۰ تومنی داشته باشید امورات زندگی خودتون به سادگی نخواهد چرخید.

باید بتونید هدف مناسب و راه درست رو پیدا کنید

abolfazlll
August 5th, 2018, 12:29

سایت اصلی هاست فست:

پرتال کاربران سایت:

سلام اولا ان شالله در کاری که شروع کردی ثابت قدم باشی و موفق بشی و بدرخشی و جز برترین ها بشی...
در مرحله ی بعد چند مورد به تجربه عرض میکنم در حال حاضر شرایط اقتصادی مردم خوب نیست خیلی ها از اینکه یک و سایت داشته باشن صرف نظر میکنن چون میگن هزینه های جاریم بالا میره چون دخل و خرج نمیخوره و... اما از مزیت هاش کاملا بی خبرند
درمرحله ی بعد با شرایط موجود مردم سمت تلگرام و اینستاگرام میرند که امکانات رایگان بهشون میده واین تکنولوژی ها و سایت ها و نرم افزار های مشابه در بازار شما یعنی هاست و ... تاثیرگذار بوده
اما اگر بدونن داشتن یک سایت اختصاصی با یک میزبان قابل اعتماد چقدر در کسب و کارشون موثره قطعا تاثیر گذار خواهد بود (اینا مشتری های عادی شما هستن) = تبلیغات داشته باشید
اما موفقیت های شرکت های هاستینگ به کیفیت محصولات و پشتیبانیشون و با گذشت زمان و سابقشون شناخته میشند ... بعد از مدتی گذشته درخشان شما افراد متخصص و هم بخودش جذب خواهدکرد

قطعا کار سختی پیش رو دارید چون رقبای خوب زیادی دارید

آرزوی موفقیت روز افزون

davood_hostfast
August 5th, 2018, 12:45
پیشنهاد میکنم اگر واقعا قصد موندن در این کار رو دارید حداقل ۲ سال توی شرکت های بزرگ کار کنید تا به لحاظ فنی و هم مدیریتی دید بهتری بدست بیارید

اگر قصد دارید کاسبی ۵۰۰ تومن ۱۰۰۰ تومنی داشته باشید امورات زندگی خودتون به سادگی نخواهد چرخید.

باید بتونید هدف مناسب و راه درست رو پیدا کنید

شما واقعا درست میفرمایید ولی خب قیمت رو ببرم بالا کسی نمیخره.

خب امتحان کردم ولی گفتن گرونه.

مثلا قبلا هاست نامحدود رو ماهانه میدادم50هزار تومان ماهانه کسی نمیخرید.

ولی خب الان4الی5مشتری براش اومده که هنوز جواب ندادن.

در ضمن من هنوز به اون سنی که بخوام برم تو شرکت کارکنم رو ندارم.

وگرنه از خدام بود برم کار کنم.

در ضمن فعلا مشتری هام از پشتیبانی و کیفیت هاست ها راضین.

خدا رو چه دیدی شاید اگر کارم گرفت نمایندگی فروش ریسلر و مستر ریسلر رو هم بگیرم و فروش هاست دایرکت ادمین هم شاید توسنتم بگیرم.

باز هم ممنونم از نظرتون خیلی بزرگوارید.سپاس و تشکر.:53::53::53::53:

- - - Updated - - -

سلام اولا ان شالله در کاری که شروع کردی ثابت قدم باشی و موفق بشی و بدرخشی و جز برترین ها بشی...
در مرحله ی بعد چند مورد به تجربه عرض میکنم در حال حاضر شرایط اقتصادی مردم خوب نیست خیلی ها از اینکه یک و سایت داشته باشن صرف نظر میکنن چون میگن هزینه های جاریم بالا میره چون دخل و خرج نمیخوره و... اما از مزیت هاش کاملا بی خبرند
درمرحله ی بعد با شرایط موجود مردم سمت تلگرام و اینستاگرام میرند که امکانات رایگان بهشون میده واین تکنولوژی ها و سایت ها و نرم افزار های مشابه در بازار شما یعنی هاست و ... تاثیرگذار بوده
اما اگر بدونن داشتن یک سایت اختصاصی با یک میزبان قابل اعتماد چقدر در کسب و کارشون موثره قطعا تاثیر گذار خواهد بود (اینا مشتری های عادی شما هستن) = تبلیغات داشته باشید
اما موفقیت های شرکت های هاستینگ به کیفیت محصولات و پشتیبانیشون و با گذشت زمان و سابقشون شناخته میشند ... بعد از مدتی گذشته درخشان شما افراد متخصص و هم بخودش جذب خواهدکرد

قطعا کار سختی پیش رو دارید چون رقبای خوب زیادی دارید

آرزوی موفقیت روز افزون

واقعا از نظرتون ممنونم شما کاملا صحیح میفرمایید.

دقیقا من زمانی که15سالم بود و به دنبال هاست میگشتم زیر10هزار تومان موجود نبود و خب چون علاقه ی شدیدی به وبمستری داشتم نمیتونستم نگیرم به همین دلیل الان که16سال دارم و دارم هاست میفروشم دوست دارم قیمت ها جوری باشه که تو این گرونی باز هم باشن آدم هایی که میان و سایت میزنن و اگر ارزون بدم تو این گرونی مشتری بیشتر جذب میشه.

و اینکه چون خودم از اون دسته آدم هایی بودم که هاست cpanelارزون گیرش نمیومد تصمیم گرفتم خودم هاست بفروشم و ارزون بدم تا کسی عاقبتش مثل من نشه.

باز هم ممنونم از نظرتون واقعا سپاس.

:53::53::53::53::53::53:

TARIMEHR
August 5th, 2018, 12:53
good luck

حالا نمیخواد داستان سن رو بگی
بچه ها اینجا یکم تهاجمی هستن :71:

davood_hostfast
August 5th, 2018, 13:02
اوکی./:)/:)/:)/:)

ولی در کل از پشتیبانیم راضین.

و البته از کیفیت هاست ها:53::53::53::53::53::53:

reza98
August 5th, 2018, 13:24
فقط بنده یک سوال واسم پیش اومد ، به عنوان یک کاربر و یک ادمین سایت نه به عنوان یک متخصص ( چون متخصص نیستم :113: )

هاست 500 مگابایتی شمارو مثال میزنم :

ماهانه 500 تومان پس 500*12=6000 (باورتون نمیشه همین ضربه ساده رو چند بار صفراشو شمردم بازم شد 6 هزار تومان )

یعنی من اگه ماهانه بخرم خیلی به صرفه تر از اینه که سالانه بخرم چون سالانه 50 هزار تومنه ، این اولین اشتباهه.

اما دومین اشتباه : این چه هاستیه ، حالا کاری نداریم که 100 درصد رسیلریه ، اصلا چه رسیلریه که هاست 500 مگابایتی رو سالانه 6000 تومن میفروشید ، خودتون چند میخرید؟

احتمالا خودتون هم از یکی مثل خودتون سرویس تهیه کردید. واقعا اصلا قصد تخریب و ... ندارم ولی این راهش نیست.

سرویس نمایندگی 5 نت افراز رو مثال میزنم که من خودم به اسم هاستینگ سرویس های با حجم بالا میشناسمش :

اونم پرداخت سالانه 2 میلیون و 50 هزار تومان / 120 = به عبارتی هر گیگ سالانه 17 هزار تومان / 12 = که بازم میشه هر گیگ 1400 تومان ماهانه

بعد شما اومدید سرویس یک ترابایتی #-o رو گذاشتید سالانه 100 هزار تومان ( از همین هاردی که استفاده کردید اگه داشتید بنده خریداری میکنم )

در نتیجه : بهتره در هر بازه سنی کار مختص به همون رو انجام بدیم ، امیدوارم در زندگی موفق باشید. =D>:103:

davood_hostfast
August 5th, 2018, 14:42
فقط بنده یک سوال واسم پیش اومد ، به عنوان یک کاربر و یک ادمین سایت نه به عنوان یک متخصص ( چون متخصص نیستم :113: )

ماهانه 500 تومان پس 500*12=6000 (باورتون نمیشه همین ضربه ساده رو چند بار صفراشو شمردم بازم شد 6 هزار تومان )

یعنی من اگه ماهانه بخرم خیلی به صرفه تر از اینه که سالانه بخرم چون سالانه 50 هزار تومنه ، این اولین اشتباهه.

اما دومین اشتباه : این چه هاستیه ، حالا کاری نداریم که 100 درصد رسیلریه ، اصلا چه رسیلریه که هاست 500 مگابایتی رو سالانه 6000 تومن میفروشید ، خودتون چند میخرید؟

احتمالا خودتون هم از یکی مثل خودتون سرویس تهیه کردید. واقعا اصلا قصد تخریب و ... ندارم ولی این راهش نیست.

سرویس نمایندگی 5 نت افراز رو مثال میزنم که من خودم به اسم هاستینگ سرویس های با حجم بالا میشناسمش :

اونم پرداخت سالانه 2 میلیون و 50 هزار تومان / 120 = به عبارتی هر گیگ سالانه 17 هزار تومان / 12 = که بازم میشه هر گیگ 1400 تومان ماهانه

بعد شما اومدید سرویس یک ترابایتی #-o رو گذاشتید سالانه 100 هزار تومان ( از همین هاردی که استفاده کردید اگه داشتید بنده خریداری میکنم )

در نتیجه : بهتره در هر بازه سنی کار مختص به همون رو انجام بدیم ، امیدوارم در زندگی موفق باشید. =D>:103:

از نظرتون صمیمانه متشکرم و کاملا درست میفرمایین به نظرم معضل اینجا این هاست های کم حجم که الان کلا از سبد خرید حذفش میکنم.

و اینکه هاست ها رو بعد از اینکه میسازم یک دور تست میکنم وقتی درست باشه میزارم برای فروش الکی که نمیگم1ترابایت و به فکر کلاه برداری هم نیستم.

با تشکر و ممنونم از نظرتون.:53::53::53:

Azarshin
August 5th, 2018, 14:54
سلام
به قیمت هاست های کم بازدید یک صفر اضافه کنید. قیمت ۲۰۰ تومان برای ۲۰۰ مگ ماهیانه :| اما ۲۰۰۰ تومان بهتر هست.
و یک سوال دیگه. اگر من هاست سالیانه ۳ ترابایت را ۳۰۰ هزار تومان را بخرم. و تمامش رو پر کنم. حالا تمامش هم نه ۲ ترابایتش. شما چجور ادامه خواهید داد؟ از جیب هزینه میکنید؟

takmizbannet
August 5th, 2018, 15:23

اقا من الانفهمیدم خاست یک ترابایتی رو گذاشته داره از هاست اشتراکی ( همونی که ازش ریسلر گرفته میده) داداش گل من شما نمیتونی 100 گیگ هاست بدی به کاربرت کاربرت فکر میکنه برای دانلود یا بکاپ میتونه استفاده کنه اما درواقع اون آسمان آتش چنین هاستی رو مسدود میکنه ! ضمنا اسمان اتش وقتی میزنه نامحدود به معنای نامحدود واقعی نیست یعنی منصفانه

meysam021
August 5th, 2018, 15:55
ای خدا شکرت
ما الان سایت میزبانی میکنیم ماهانه 80000 کم کم ، البته سایت پربازدید ، قصد داریم این ماه افزایش قیمت 20 درصدی هم بدیم براشون بازم توی این شرایط زندگی سخته برامون کمه ، بعد هاست 200 تومنی ، لامصب آدامس شیک شده دونه ای هزارتومن ، چطور هاست رو 200 تومن میفروشی اصلا درگاه همچین مبلغی رو قادر به پذیرش هست.
بعضی وقتا ها یه اتاق دوست دارم ، یه آهنگ غمگین و یه لیوان اسید
شب و روزگارتون خوش

reza98
August 5th, 2018, 16:20
اقا من الانفهمیدم خاست یک ترابایتی رو گذاشته داره از هاست اشتراکی ( همونی که ازش ریسلر گرفته میده) داداش گل من شما نمیتونی 100 گیگ هاست بدی به کاربرت کاربرت فکر میکنه برای دانلود یا بکاپ میتونه استفاده کنه اما درواقع اون آسمان آتش چنین هاستی رو مسدود میکنه ! ضمنا اسمان اتش وقتی میزنه نامحدود به معنای نامحدود واقعی نیست یعنی منصفانه

تابستانی است دیگر گاهی میخواد همه را متعجب کند ...

abolfazlll
August 5th, 2018, 17:45
- - - Updated - - -
واقعا از نظرتون ممنونم شما کاملا صحیح میفرمایید.
دقیقا من زمانی که15سالم بود و به دنبال هاست میگشتم زیر10هزار تومان موجود نبود و خب چون علاقه ی شدیدی به وبمستری داشتم نمیتونستم نگیرم به همین دلیل الان که16سال دارم و دارم هاست میفروشم دوست دارم قیمت ها جوری باشه که تو این گرونی باز هم باشن آدم هایی که میان و سایت میزنن و اگر ارزون بدم تو این گرونی مشتری بیشتر جذب میشه.
و اینکه چون خودم از اون دسته آدم هایی بودم که هاست cpanelارزون گیرش نمیومد تصمیم گرفتم خودم هاست بفروشم و ارزون بدم تا کسی عاقبتش مثل من نشه.
باز هم ممنونم از نظرتون واقعا سپاس.
:53::53::53::53::53::53:
آفرین بر شما=D> ما زمانی که همسن شما بودیم فقط بفکر بازی و درس واین حرفا بودیم بیشترم بفکر بازی بودیم...:d اینکه به این سن میای میخای کاسبی کنی نشون از هوش بالات داره...
یک پیشنهاد هم برات دارم لازم نیست خیلی ساده هاست و سرور بفروشی یه خورده دانشتو بالاتر ببر راه های خلاقانه تری هم برای فروش سرویس ها هست (منظورم اینه خام فروشی نکن همه اینکارو انجام میدن)

fara_rayaneh
August 5th, 2018, 18:11
پیشنهادم به شما دوست عزیز اینه که تخصصتون رو در این حوزه افزایش بدید

در صورت کوچکترین اشتباه ؛ ضررات جبران ناپذیری به سایت یا مجموعه ای خواهید زد

حوزه هاستینگ و میزبانی وب ؛ فوق العاده حساس و طبق اصول باید باشه و دوستان زیادی هستند که گرفتار مشکلات شده اند .

با آرزوی موفقیت برای شما مهندس آینده :54:

hamid53214
August 5th, 2018, 21:47
خیلی خوبه که توی این سن میدونی هاست چیه
من تو این سن نمیدونستم اینترنت چیه
هنوز خیلی باید یاد بگیری خیلی خیلی
این کار واست درامدی نخواهد داشت مطمعنا
یه ریسلر بگیری و هاست بفروشی این نمیشه هاستینگ
سعی کن اسکریپتارو یاد بگیری نصب کنی قالب بزنی هاست هم همراش بدی با قیمت خیلی مناسب و درامد خیلی خوبی هم داره واست
اینارو یاد بگیر وردپرس ووکامرس فروشگاه ساز ها بعدشم میتونی بری قالب نویسی و برنامه نویسی

davood_hostfast
August 5th, 2018, 21:52
سلام
به قیمت هاست های کم بازدید یک صفر اضافه کنید. قیمت ۲۰۰ تومان برای ۲۰۰ مگ ماهیانه :| اما ۲۰۰۰ تومان بهتر هست.
و یک سوال دیگه. اگر من هاست سالیانه ۳ ترابایت را ۳۰۰ هزار تومان را بخرم. و تمامش رو پر کنم. حالا تمامش هم نه ۲ ترابایتش. شما چجور ادامه خواهید داد؟ از جیب هزینه میکنید؟

دوست عزیز ممنونم از نظرتون واقعا ممنونم.

پلن های هاست های کم حجم و حجیم حذف شدن.

با تشکر.

- - - Updated - - -

خیلی خوبه که توی این سن میدونی هاست چیه
من تو این سن نمیدونستم اینترنت چیه
هنوز خیلی باید یاد بگیری خیلی خیلی
این کار واست درامدی نخواهد داشت مطمعنا
یه ریسلر بگیری و هاست بفروشی این نمیشه هاستینگ
سعی کن اسکریپتارو یاد بگیری نصب کنی قالب بزنی هاست هم همراش بدی با قیمت خیلی مناسب و درامد خیلی خوبی هم داره واست
اینارو یاد بگیر وردپرس ووکامرس فروشگاه ساز ها بعدشم میتونی بری قالب نویسی و برنامه نویسی

سلام دوست عزیز ممنونم از نظرتون.

من وردپرس و ووکامرس رو یاد دارم و طراحی0تا100وردپرس رو انجام میدم.

خدا رو شکر دانش نسبی خوبی هم دارم برای هاست.

با تشکر از نظرتون.

- - - Updated - - -

پیشنهادم به شما دوست عزیز اینه که تخصصتون رو در این حوزه افزایش بدید

در صورت کوچکترین اشتباه ؛ ضررات جبران ناپذیری به سایت یا مجموعه ای خواهید زد

حوزه هاستینگ و میزبانی وب ؛ فوق العاده حساس و طبق اصول باید باشه و دوستان زیادی هستند که گرفتار مشکلات شده اند .

با آرزوی موفقیت برای شما مهندس آینده :54:

ممنونم از نظرتون.

آره من سعی میکنم تخصصم رو در این حوضه افزایش بدم و سعی میکنم جلوی ضرر های احتمالی رو بگیرم.

خیلی ممنونم از این انجمن که هم راهنمایی میکنن و هم انتقاد و هم پیشنهاد.

واقعا ممنونم.

- - - Updated - - -

آفرین بر شما=D> ما زمانی که همسن شما بودیم فقط بفکر بازی و درس واین حرفا بودیم بیشترم بفکر بازی بودیم...:d اینکه به این سن میای میخای کاسبی کنی نشون از هوش بالات داره...
یک پیشنهاد هم برات دارم لازم نیست خیلی ساده هاست و سرور بفروشی یه خورده دانشتو بالاتر ببر راه های خلاقانه تری هم برای فروش سرویس ها هست (منظورم اینه خام فروشی نکن همه اینکارو انجام میدن)

به نظرتون احترام میذارم و اگر لطف کنید روش ها رو بگید واقعا ممنون میشم.

باز هم ممنونم.

لطفا اگر تونستید راهنمایی کنید جهت فروش سرویس ها از راه خلاقانه.

با تشکر.

- - - Updated - - -

تابستانی است دیگر گاهی میخواد همه را متعجب کند ...

سلام دوست عزیز.

منظورتون رو متوجه نشدم.

کمی واضح تر توضیح بدید.

php?>
August 6th, 2018, 00:02
قانون کاسبی اینه که وقتی میبینی کسی داره راهی رو اشتباه میره تشویقش کنی به ادامه اون راه تا با کله بخوره زمین !!
ایشون هم با قیمت 500 و 1000 تومن داره راه مناسبی رو پیش میگره
دوست عزیز به راهتون ادامه بدید حتما موفق خواهید شد

Ashkankamangar.ir
August 6th, 2018, 01:23
دوست عزیز ممنونم از نظرتون واقعا ممنونم.

پلن های هاست های کم حجم و حجیم حذف شدن.

با تشکر.

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز ممنونم از نظرتون.

من وردپرس و ووکامرس رو یاد دارم و طراحی0تا100وردپرس رو انجام میدم.

خدا رو شکر دانش نسبی خوبی هم دارم برای هاست.

با تشکر از نظرتون.

- - - Updated - - -

ممنونم از نظرتون.

آره من سعی میکنم تخصصم رو در این حوضه افزایش بدم و سعی میکنم جلوی ضرر های احتمالی رو بگیرم.

خیلی ممنونم از این انجمن که هم راهنمایی میکنن و هم انتقاد و هم پیشنهاد.

واقعا ممنونم.

- - - Updated - - -

به نظرتون احترام میذارم و اگر لطف کنید روش ها رو بگید واقعا ممنون میشم.

باز هم ممنونم.

لطفا اگر تونستید راهنمایی کنید جهت فروش سرویس ها از راه خلاقانه.

با تشکر.

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز.

منظورتون رو متوجه نشدم.

کمی واضح تر توضیح بدید.
سلام با من در ارتباط باشید

davood_hostfast
August 6th, 2018, 07:40
سلام با من در ارتباط باشید

با سلام و خسته نباشید به شما هموطن عربر.

اگر لطف کنیدآیدی تلگرامیخود را در همین تاپیک بگید ممنون میشم.

با تشکر.:53::53::53:

Ashkankamangar.ir
August 6th, 2018, 11:52
با سلام و خسته نباشید به شما هموطن عربر.

اگر لطف کنیدآیدی تلگرامیخود را در همین تاپیک بگید ممنون میشم.

با تشکر.:53::53::53:
Tel: +43 676 3659497

Ideaprdaz masih
August 6th, 2018, 17:06
سلام دوست کوچک و البته گرامی !

اینکه از این سن به فکر هستید خیلی عالیه !
اما خواهش می کنم به چند مورد توجه بفرمایید :

1.شمادانش آموز هستید! ممکن است در سال تحصیلی نتوانید پاسخگو باشید . پس سعی کنید یا نفروشید یا اگر فروختید با مشتریانتان صادق باشید و شرایط را بهشان بگویید
2.روی ظاهر سایت کار کنید ! عالی الخصوص صفحه اصلی سایتتان
3.قیمت ها را یکم نزدیکتر به سایر رقبای بزرگ بکنید ! به شخصه محصولات ارزان را خریداری نمی کنم ! بنظرم به ازای هر گیگ 1000 تومان خیلی کم هسش !
4.روی ظاهر پنل کاربری کار کنید .
5.راه های ارتباطی بزار ید رد سایتتان !
6.سایت دلمرده هست و انگار کسی بازدیدی ندارد ! از بخش چت آنلاین مثل crisp و.. استفاده کنید !

با احترام
موفق باشید

davood_hostfast
August 6th, 2018, 20:17
سلام دوست کوچک و البته گرامی !

اینکه از این سن به فکر هستید خیلی عالیه !
اما خواهش می کنم به چند مورد توجه بفرمایید :

1.شمادانش آموز هستید! ممکن است در سال تحصیلی نتوانید پاسخگو باشید . پس سعی کنید یا نفروشید یا اگر فروختید با مشتریانتان صادق باشید و شرایط را بهشان بگویید
2.روی ظاهر سایت کار کنید ! عالی الخصوص صفحه اصلی سایتتان
3.قیمت ها را یکم نزدیکتر به سایر رقبای بزرگ بکنید ! به شخصه محصولات ارزان را خریداری نمی کنم ! بنظرم به ازای هر گیگ 1000 تومان خیلی کم هسش !
4.روی ظاهر پنل کاربری کار کنید .
5.راه های ارتباطی بزار ید رد سایتتان !
6.سایت دلمرده هست و انگار کسی بازدیدی ندارد ! از بخش چت آنلاین مثل crisp و.. استفاده کنید !

با احترام
موفق باشید

سلام هموطن گرامی و عزیز.

شما کاملا درست میفرمایید ولی بهتر نیست در مورد قیمت از ارزون شروع کرد.

آخه سایت تازه تاسیس یک هو گرون کنه خریدار نداره.

اینکار رو کردم ولی تو اولین ماه کمی ضرر کردم ولی الان که ارزون میدم خریدار میان.

راستش قالب الکی و همینطور که میفرمایین باید روی قالب کار بشه ولی من کد نویسی بلد نیستم.

بخش ناحیه ی کاربری هم بیشتر سایت ها همینجوری ولی اگر اختصاصی میبود بهتر میبود.

در کل من واقعا از شما خیلی ممنونم که هم راهنمایی میکنید و هم پیشنهاد و انتقاد میکنید.

در مورد اینکه مدرسه میرم به مشتری هام گفتم و همه ی شرایط رو صادقانه گفتم و اونها هم قبول کردن.

باز هم ممنونم و متشکرم از نظر گرم و صمیمتون.

امید وارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشید

wapmaster
August 6th, 2018, 21:18
با سلام و احترام
البته انگیزه شما قابل تحسین هست و شما میتونید با این سن کم تجربیات خوبی رو بدست بیارید و بعدها یک هاستینگ خوب رو بنا کنید .
پیشنهاد میکنم به دوستات آموزش بده چطوری هاست بگیرن ,سایت بسازن ,مطلب و... ! اینجوری هم اونا یچیزی یاد میگیرن و هم شما بهتر کار میکنید .در این مرحله ای که شما قرار دارید احتمال اینکه از هاستینگتون سو استفاده بشه ,شما باید تجربیاتتون رو اول زیاد کنید ,سن کمی دارید و میتونید برید سراغ برنامه نویسی ,چون توی همین انجمن نفر داریم بیش از 10 سال سابقه دارن ولی هیچوقت درآمدی که دارن هیچوقت رضایت کننده نبوده .
ان شالله موفق باشید .