PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهمترین فاکتورهای سئو و رتبه بندی گوگل در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹

arinatarh.ir
August 4th, 2018, 22:29
اگر میخواهید رتبه سایت خودتان را در نتایج گوگل بالا ببرید ولی خیلی مطمئن نیستید که وقتی موضوع رتبه بندی مطرح میشود گوگل بیشتر از همه به چه فاکتورهایی اهمیت میدهد ویدئوی زیر را ببینید و یا متن مقاله را بخوانید.

۱. بک لینک ها
اولین مورد فاکتوریست که حتما برای خیلی ها قابل حدث است و آن هم بک لینک ها هستند. من فکر میکنم اهمیت لینک بیلدینگ در گوگل هرگز از بین نخواهد رفت.

۲. محتوا دومین فاکتور مهم سئو که من به آن معتقد هستم محتوا است.

۳. ویدئو سومین فاکتور مهم سئو ویدئوها هستند که اهمیت آن در سئو ۲۰۱۹ بیشتر نیز خواهد شد.

۴. چهارمین فاکتوری که قصد دارم به آن اشاره کنم و این فاکتور تاثیر خیلی زیادی در سال ۲۰۱۸ دارد و در سئو ۲۰۱۹ نیز تاثیر خواهد داشت موضوعی است بنام Branded Query.

۵. نرخ کلیک CTR
پنجمین فاکتور مهم سئو CTR یا نرخ کلیک است. CTR یعنی درصد تعداد کلیکهایی که بر روی سایت شما در نتایج جستجو میشود به کل نمایش و ایمپرشن آن جستجو.

۶. رنک برین RankBrain ششمین فاکتور مهم سئو ۲۰۱۹ رنک برین است. اگر با رنک برین آشنا نیستید بر روی مقاله زیر کلیک کنید. رنک برین به این مفهوم است که گوگل هوش مصنوعی با AI را وارد الگوریتم خود کرده و توسط آن سایتها را کراول کرده و UX یا تجربه کاربری را در نتایج مد نظر قرار میدهد.

۶ موردی که اشاره شد مهمترین فاکتورهای سئو و رتبه بندی گوگل در حال حاضر هستند و جزو مهمترین فاکتور های سئو ۲۰۱۹ نیز خواهند بود. تمرکز بر روی هر کدام از این فاکتورها و میتواند کمک زیادی در افزایش رتبه و بهبود سئوی سایت شما نماید.