PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در مورد تاثیر بک لینک

takmizbannet
August 4th, 2018, 16:43
با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی و کاربران عزیز وب هاستینگ تالک
میخواستم در مورد تاثیر بک لینک بهم بگین و آیا واقعا ارزش داره بک لینک بگیریم به صورت گسترده ؟
دوستانی که قبلا امتحان کردن لطفا جواب بدن.

deltamusic
August 4th, 2018, 17:36
من واقعا رو سایتم نتیجشو دیدم،(رو خیلی سایت های دیگه ام دیدم ولی نمیتونم درباره سایت کسه دگ نظر بدم)
بک لینک تو کوتاه مدت شاید بیای بالا ولی دراز مدت با ی آپدیت گوگل کلی سقوط می کنی.مثله آپدیتی که گوگل دو روز پیش کرد ...

gdfire
August 4th, 2018, 17:42
خیلی خیلی تاثیرش کمه

takmizbannet
August 4th, 2018, 17:43
خیلی خیلی تاثیرش کمه
خوب بنده که نیاز دارم سایتم با کلمات مرتبط با هاست و... بیاد بالا باید چیکار کنم؟

- - - Updated - - -

من واقعا رو سایتم نتیجشو دیدم،(رو خیلی سایت های دیگه ام دیدم ولی نمیتونم درباره سایت کسه دگ نظر بدم)
بک لینک تو کوتاه مدت شاید بیای بالا ولی دراز مدت با ی آپدیت گوگل کلی سقوط می کنی.مثله آپدیتی که گوگل دو روز پیش کرد ...

خوب بنده که نیاز دارم سایتم با کلمات مرتبط با هاست و... بیاد بالا باید چیکار کنم؟

سیدرضا بازیار
August 4th, 2018, 19:15
اگه مطالب سایت شما کپی نباشند، تاثیر بسیار خوبی داره!

اما این هم مهمه که بک لینک ها رو از کجا بگیرید و چه کسی براتون ثبت کنه! باید توسط یه نفر ثبت بشه که تخصص کافی داشته باشه

abolfazlll
August 4th, 2018, 20:48
با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی و کاربران عزیز وب هاستینگ تالک
میخواستم در مورد تاثیر بک لینک بهم بگین و آیا واقعا ارزش داره بک لینک بگیریم به صورت گسترده؟
دوستانی که قبلا امتحان کردن لطفا جواب بدن.
سلام مهندس قطعا با ارزش و تاثیرگذاره
فقط نباید از هر طریقی و از هر روشی بک لینک بگیری یا اینکه از هرسایتی بک لینک بخری.
اما اینکه بصورت گسترده بک لینک بگیرید صد در صد تاثیر منفی میزاره (دوره ی هرچقدر بک لینک بگیرم بنفعمه گذشته باید حساب شده ترعمل کنید)
اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه خواستید من درخدمتم