PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک شدن سایت زرین پال و الام فروش اطلاعت مشتریان توسط هکر!!!

f2u.ir
August 3rd, 2018, 21:08
سلام.
امروز که از برای یکی از سایت ها می خواستم تست پرداخت رو انجام بدم، متوجه شدم که سایت خطا میده و نمی تونه به وب سرویس زرین پال وصل بشه.
با کروم و فایرفاکس هم نتونستم به زرین پال وصل بشم و خطای احتمال هک می داد. بلاخره با اینترنت اکسپلورر سایت بالا اومد و صفحه زیر نمایش داده شد.
نظرتون چیه؟
پول هایی که توش بود چی میشه؟

http://f2u.ir/uploads/capture.jpg

RoobinaServer
August 3rd, 2018, 21:18
سلام.
امروز که از برای یکی از سایت ها می خواستم تست پرداخت رو انجام بدم، متوجه شدم که سایت خطا میده و نمی تونه به وب سرویس زرین پال وصل بشه.
با کروم و فایرفاکس هم نتونستم به زرین پال وصل بشم و خطای احتمال هک می داد. بلاخره با اینترنت اکسپلورر سایت بالا اومد و صفحه زیر نمایش داده شد.
نظرتون چیه؟
پول هایی که توش بود چی میشه؟

http://f2u.ir/uploads/capture.jpg

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=201424&goto=newpost

akbar-pc
August 4th, 2018, 16:31
زرین پال همیشه طرف سایت های کلاهبردار رو میگیره

یه بار یه پلاگین خریدم از یه سایتی طرف اومده بود پلاگین رو نسخه رایگان رو به جای نسخه پولی قالب ملت میکرد منم خریدم بعد دیدم که نسخه رایگانه

رفتم به زرین پال گفتم انام طرف سایت کلاهبردار رو گرفتن اصلا یه جواری بی سوادن نمیدونستن پلاگین چیه نسخه

sarwhost
August 4th, 2018, 16:44

یه بار یه پلاگین خریدم از یه سایتی طرف اومده بود پلاگین رو نسخه رایگان رو به جای نسخه پولی قالب ملت میکرد منم خریدم بعد دیدم که نسخه رایگانه

رفتم به زرین پال گفتم انام طرف سایت کلاهبردار رو گرفتن اصلا یه جواری بی سوادن نمیدونستن پلاگین چیه نسخه

بله یک بارم دقیقا همین موضوع برای من پیش اومد یکی ازم کلاه برداری کرد رفتم زرین پال با خودم فکر کردم خوب شد بعد دیدم کاملا طرف شخص کلاه بردار رو گرفتو اون اکانتی که من قبلا خیلی وقت پیش توی سایتشون داشتم رو مسدود کرد ِیه طوری حرف میزد اقای امیری که من فکر کرم دستشون توی یه کاسه هست با اون فرد کلاه بردار

arinatarh.ir
August 4th, 2018, 16:52
برای منم همچین موردی پیش اومده بود طرف یه عالمه تویه سایتی که طراح ها بودن از کاراش تعریف میکردن منم گفتم کار اندرویدیم به این بدم غافل از این که طرف سورس های اندروید رایگان قالب ملت می کرد منم دیدم سورس رایگان بهم نشون داد به زرین پال گفتم اونام طرف اون فرد کلاه بردار گرفتن تا من ولی ای دی پی به خاطر زنده شدن ۱۰تومن پولم بالای چند بار بهم زنگ زدن وپیگیری کردن

vpsman
August 4th, 2018, 17:04
اقا جان پول منو برای تسویه ریختن به حساب یکی دیگه
بعد که اعتراض کردم گفتن شما دارین مارو به حاشیه میکشید دسترسیمو مسدود کردن

vahab00
August 4th, 2018, 21:31
درود
بر خلاف شما یکبار یک مشتری از بنده در تیکت تخفیف گرفت اما بعد از 10 روز دیگه افزایش موجودی زد و بدون اطلاع میخواست محصولش فعال بشه
بعد یک روز دید خبری نشد به زرین پال اطلاع دادن و اون ها خیلی سریع پیگیری کردن و از طریق تیکت و ایمیل و اس ام اس و بوت اطلاع دادن و بعد که شرح دادم به مشتری توضیح دادن و مشکل رفع شد
این تجربه بنده بود

Kian
August 4th, 2018, 22:25

من به هیچ عنوان هیچ رابطه ای با زرین پال ندارم و خودم از بانکهای مختلف درگاه شخصی دارم

و این رو میدونم که زرین پال فقط یک درگاه واسط بانکی هست و فرق آنچنانی با خود درگاه های بانکی شرکت های پرداخت بانک ها نداره ، فقط یه مقدار کارهای وب مسترها رو راحت تر کرده،

شما و سایر دوستانی که در این تاپیک به عملکرد زرین پال معترض اند، آیا از طریق اینترنت بانک یا همراه بانک خودتون به حساب یک فرد کلاهبردار پول واریز کنید و بعدا بفهمید که طرف کلاهبرداره، از بانک تون شاکی میشید؟! یا به دادگاه از فرد کلاهبردار شکایت می کنید ؟

خب شما خودتون مقصرید که بیشتر تحقیق نکردید به بدون بررسی دقیق پول پرداخت کردید و اشتباه تون رو گردن یه درگاه واسط پرداخت بانکی می اندازید، چرا فرافکنی می کنید ؟

نکته : البته زرین پال هم برای اعتبار خودش هم که شده، بهتره نسبت به شکایت کاربرانش رسیدگی کنه و به اونا احترام قائل بشه.

sarwhost
August 4th, 2018, 22:41
من به هیچ عنوان هیچ رابطه ای با زرین پال ندارم و خودم از بانکهای مختلف درگاه شخصی دارم

و این رو میدونم که زرین پال فقط یک درگاه واسط بانکی هست و فرق آنچنانی با خود درگاه های بانکی شرکت های پرداخت بانک ها نداره ، فقط یه مقدار کارهای وب مسترها رو راحت تر کرده،

شما و سایر دوستانی که در این تاپیک به عملکرد زرین پال معترض اند، آیا از طریق اینترنت بانک یا همراه بانک خودتون به حساب یک فرد کلاهبردار پول واریز کنید و بعدا بفهمید که طرف کلاهبرداره، از بانک تون شاکی میشید؟! یا به دادگاه از فرد کلاهبردار شکایت می کنید ؟

خب شما خودتون مقصرید که بیشتر تحقیق نکردید به بدون بررسی دقیق پول پرداخت کردید و اشتباه تون رو گردن یه درگاه واسط پرداخت بانکی می اندازید، چرا فرافکنی می کنید ؟

نکته : البته زرین پال هم برای اعتبار خودش هم که شده، بهتره نسبت به شکایت کاربرانش رسیدگی کنه و به اونا احترام قائل بشه.

اینی که شما میفرمائید هیچ یک از شرکتهای درگاه بانکی جمله زیر رو تعهد نمیکنند و جایی برای حل اختلاف ندارن چون معتقدن جل اختلاف از طریق قانون و دادگاه اما کسی که ندانسته میاد از یکی خرید میکنه و زرین پالو میینه این وسط این جمله زیر رو هم میبینه و به خودت اطمینان میده مثل بنده

ضمانت پرداختیکی از روش‌های موثر برای کاهش درد پرداخت، تضمین بازگشت وجه به خریدار است. ضمانت پرداخت زرین‌پال در خریدار ایجاد اطمینان می‌کند.

38400

hoka
August 6th, 2018, 19:10
در تجارت الکترونیک استقرار امنیت حکم ستون نگه‌دارنده‌ای را دارد که اگر نباشد همه چیز فرو خواهد ریخت. زرین‌پال تکیه‌گاه محکمی است.