PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازار کار رشته های کارشناسی ارشد

abolfazlll
August 3rd, 2018, 08:55
سلام دوستان وقتتون بخیر
من کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار خوندم
میحام ان شالله ارشد هم بخونم ولی نمیدونم ارشد چه رشته ای بخونم
ارشد رشته های مرتط به تکنولوژی اصلا به رشته و دانشگاه مرتبط نیست، و فقط باید کار بلد باشی این خودش هم خوبه هم بد...
اما بنظرتون کدوم رشته هست که بازار کار بهتری داره، نیاز بازاره و درس ئ دانشگاه هم درش تاثیر مثت داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Raymvnd
August 3rd, 2018, 18:16
درود...
پیشنهاد من اینه دانشگاه رو ول کن و خودآموزی را شروع کنید...
بازار کار در رشته کامپیوتر و شبکه خواهان زیادی داره!

abolfazlll
August 3rd, 2018, 18:44
درود...
پیشنهاد من اینه دانشگاه رو ول کن و خودآموزی را شروع کنید...
بازار کار در رشته کامپیوتر و شبکه خواهان زیادی داره!
این حرف شما روهمخودم هم بیشت افراد قبول دارند، اما نمیخوام حسرت بخورم که چرا ارشد نخوندم

NetworkFA
August 3rd, 2018, 18:49
ارشد بخونی حسرت میخوری چرا کار نداری

الان لیسانست رو گرفتی آیا کار هم بلدی؟ تجربه داری؟

مدرک برای رشته کامیپوتر اونم نرم افزار یعنی گوز

Raymvnd
August 3rd, 2018, 19:18
ارشد بخونی حسرت میخوری چرا کار نداری

الان لیسانست رو گرفتی آیا کار هم بلدی؟ تجربه داری؟

مدرک برای رشته کامیپوتر اونم نرم افزار یعنی گوز

درود...ممکنه مدرک دانشگاهی رشته کامپیوتر بی ارزش باشه ولی مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر و شبکه و دیگر رشته ها ارزش بالایی داره به طوری که هر کشور برید این مدرک فنی و حرفه ای نشون بدید قبولش می کننن...تا جایی که می دونم

- - - Updated - - -

این حرف شما روهمخودم هم بیشت افراد قبول دارند، اما نمیخوام حسرت بخورم که چرا ارشد نخوندم

عزیز... منم دوست دارم توی دانشگاه ارشد درس بخونم ولی باید بگم این دانشگاه ها چندان بازدارنده و قدرتمند عمل نمی کنن و مدرک هم چندان ارزشی نداره...
اونایی که رفتند دانشگاه درس خوندن به خاطر سربازی هستش که بتونن با فوق و دیپلم و لیسناس حداقل درجه سربازی دریافت کنن که ازش آشخوری و بیگاری نکشند!

gdfire
August 3rd, 2018, 20:05
لیسانسم که گرفتی زیادیه فقط پول میریزی دانشگاه و استادا بی سوادش
تو الا باید با لیسانست صاحب کار و زنو بچه بودی وقتتو تلف برای دانشگاه نکن چون فقط یه تیکه کاغذه برو دنبال کار تو ازدواجم بری میگن چقد ماهی درامدته نه که مدرکت چیه گذشت دیگه دوره زمونه ماشینو خونه لباس انچنانی داشته باشی همه تعظیم میکنن واست نداشته باشی حتی از گدا سر خیابونم کمتری چون فقط یه تیکه کاغذ داری!
یه نصیحتی بود کردیم دیگه خودت دانی میخوای پولتو وقتتو هدر بدی واسه یه مدرک برو نه میخوایی بری دنبال کار و تجربه و...برو دنبال همین چون به زودی همینم پر میشه و جایی برات نمی مونه باز خسروان صلاح خویش دانند

mo_mohit1
August 7th, 2018, 17:47
این روزا پول توی شبکه و برنامه نویسی هست. یکیش رو تخضضی خودت برو یاد بگیر. وقتتو تلفن نکن. منم کارسناسی گرفتم هیچ ارگانی قبول نشدم چون اصلا استخدام ندارن. هر کی اشنای خودشو میبره تو کار. معدلم هم 18 هست. بجاش رفتم مدارم تخصصی شبکه cisco mikrotik microsoft va ... رو گرفتم و باهاش الان کار میکنم. این روزا بازار آی تی هست و با یه کم تجربه میتونی کارتو راحت پیدا کنی. ولی با مدرک دانشگاهی و سابقه هیچ.
اصلا توی بازار مدرک دانشگاهی مهم نیست. طرف الان لیسانس برق کنار من داره شبکه کار میکنه و راحت ماهی 4 تا 5 داره/