PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حل پاک کردن امتیاز های منفی در stackoverflow چیه؟

سیدرضا بازیار
July 31st, 2018, 00:27
من مدتیه که در انجمن stackoverflow عضو هستم

کلا کاربرای این انجمن عادت دارن به هر چیزی منفی بدن

اولین منفی رو که گرفتم دیگه اجازه درج تصویر رو نداشتم

بعد از اون هر پستی که میزارم بهم منفی میدن که چرا تصویر رو کامل نمیزاری و لینکش رو میزاری. آخه چطوری باید بهشون بفهمونم که با این منفی دادن هاشون باعث این مشکل شدند؟

هر سوالی هم میپرسم یه لینک نامربوط رو بهم میدن و میگن قبلا پرسیده شده... حالا هر چی میخوام بگم سوالم تفاوت داره و من چیز دیگه ای میخوام! نمیفهمن#-o

راه حل پاک کردن این منفی ها چیه؟ بخاطر دوتا منفی نمیتونم تصویر بزارم و هر روز باید این منفی ها بیشتر بشه؟؟؟:-?

mojtaba05
July 31st, 2018, 00:41
سلام،
با این حرفتون موافق نیستم که عادت دارن منفی میدن. من به جز دو سه تا سوال اولم، که به خاطر نا آشنایی با قوانینشون بود دیگه به ندرت منفی گرفتم. اگه راهنمای طرح سوالشون رو بخونید و رعایت کنید، هم جواب و هم امتیاز مناسب خواهید گرفت.

AriyaDownload
July 31st, 2018, 00:43
سلام
باید سوالتون رو همون اول واضح بپرسید، من هم همین مشکل رو داشتم ولی برطرف شد.
برای رفع منفی‌ها بهترین کار شرکت در سوالات دیگران هست و پاسخ به اون‌ها.

سیدرضا بازیار
July 31st, 2018, 01:07
سلام،
با این حرفتون موافق نیستم که عادت دارن منفی میدن. من به جز دو سه تا سوال اولم، که به خاطر نا آشنایی با قوانینشون بود دیگه به ندرت منفی گرفتم. اگه راهنمای طرح سوالشون رو بخونید و رعایت کنید، هم جواب و هم امتیاز مناسب خواهید گرفت.

تمام سعی خودم رو میکنم که قوانین رو رعایت کنم

اما مثلا وقتی اجازه گذاشتن تصویر رو ندارم و لینکش رو میزارم، کسی که اون رو ویرایش میکنه بهم منفی میده و فکر میکنه قوانین رو رعایت نکردم! در حالی که اجازه گذاشتن تصویر ندارم

یا مثلا گاهی وقت ها هر چه تلاش میکنم منظورم رو کامل برسونم، باز هم میگن سوال تکراری هست :( انگلیسی من هنوز ضعیفه و از مترجم استفاده میکنم. اما دیگه منظورم رو میرسونم و احساس میکنم واضح توضیح دادم>:d