PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گواهی ssl کومودو

atefeh.z
July 28th, 2018, 17:36
سلام. من گواهی اس اس ال EV از کومودو خریدم. ولی تو قسمتی که باید کشور رو انتخاب کنم انتخاب ایران بهم ارور میده که

`IR` is not a valid ISO-3166 country!

میخاستم بدونم اگه کشورمو یه کشور دیگه انتخاب کنم تو اطلاعات سرور و ادمین، آیا تو دادن سرتیفیکیت مشکلی برام ایجاد میشه؟ کسی تجربه ی مشابه داشته؟ چون بر اساس چند تا از شرکتای بزرگ ایرانی که از این سرتیفیکیتت استفاده میکردن اینو انتخاب کردم فک نمیکردم مشکل ساز بشه.

mizbanwebhost
July 28th, 2018, 17:47
سلام

اگر دامنه شما شامل عباراتي مثل ir iran و ... نباشد . بله مي توانيد كشور ديگري اعلام كنيد

البته بهترين پيشنهاد براي شما خريد SSL از برند Certum هست

gharibion
July 28th, 2018, 20:52
سلام. من گواهی اس اس ال EV از کومودو خریدم. ولی تو قسمتی که باید کشور رو انتخاب کنم انتخاب ایران بهم ارور میده که

`IR` is not a valid ISO-3166 country!

میخاستم بدونم اگه کشورمو یه کشور دیگه انتخاب کنم تو اطلاعات سرور و ادمین، آیا تو دادن سرتیفیکیت مشکلی برام ایجاد میشه؟ کسی تجربه ی مشابه داشته؟ چون بر اساس چند تا از شرکتای بزرگ ایرانی که از این سرتیفیکیتت استفاده میکردن اینو انتخاب کردم فک نمیکردم مشکل ساز بشه.

با سلام ،

برای گواهینامه EV یا همان Extended Validated هویت حقوقی درخواست کننده گواهی SSL به طور کامل بررسی می گردد .
شما برای تهیه گواهینامه EV برای شخصیت حقوقی ایرانی نمی توانید از برند COMODO استفاده کنید .

qoquq
September 16th, 2018, 16:37
بهم پیشنهاد شده اس اس ال COMODO بگیرم، سایتم در زمینه اجاره خودرو بدون راننده (http://parsianhamrah.com/%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87/) هست؛ به نظرتون خوبه یا نه؟ گواهینامه دیگه ای پیشنهاد می کنید؟
تمام پیام های شما گزارش شدن !
بخاطر یه بک لینک کل تاپیکای قدیمی و اسپم رو بالا اوردید !
همین امثال شما هستن که گند زدید به قضای وب ایران .
وبسایتتون بدلیل اسپم هم به گوگل هم گزارش خواهد شد