PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مصرف فوق العاده بالای CPU توسط MySQL

theAmir
July 28th, 2018, 12:22
سلام.
ما یه ربات تلگرام داریم که یه سرور داره با (8 هسته CPU و 12 گیگ رم)، قبلا با این که خیلی شلوغ تر بود کاربرا رو همین سورس مشکل سرعت نداشتیم (سرعت پاسخگویی و پردازش)
اما الان یه هفتست فوق العاده سرعت ربات اومده پایین (بعد ارسال پیام توسط کاربر حدود 7 تا 15 ثانیه بعد جواب میده) و Load average میاد روی 40 حتی گاهی!!
مصرف CPU توسط Mysql دیگه حداقل 60% و میره تا 150%

فوق العاده سرعت پایینه، این به خاطر بزرگ تر شدن ربات فکر نکنم باشه
چون افت زیادی هم داشتیم تو کاربرا ( به خاطر سرعت پایین) و همینطور کد ربات که همون کد قبلیه که عالی کار میکرد، سرور هم همونه.
تنها تغییر، کم شدن کاربراست!!

فایل my.cf رو یکم دستکاری کردم اما فایده نداشت.
چیکار میشه کرد؟
شخص خاصی هست مهارت داشته باشه و بتونه مشکل رو حل کنه (آی دی تلگرامشون رو بدید ممنون میشم)
فوق العاده داره وضعمون بد میشه با این سرعت، پاسخ دادن بعد 10 15 ثانیه یعنی انگار ربات خاموشه تقریبا

acloud
July 28th, 2018, 12:26
عرض ادب

در ارتباط باشید، بررسی و حل میکنم

https://acloud.ir
t.me/i2ezam

ITarashe
July 28th, 2018, 15:03
عرض ادب

در ارتباط باشید، بررسی و حل میکنم

https://acloud.ir
t.me/i2ezam
با سلام و احترام
تلگرام در ارتباط باشید براتون رایگان حل میکنیم
pv شد

OnlineServer
July 28th, 2018, 15:23
سرور مجازی هست یا اختصاصی؟

takmizbannet
August 20th, 2018, 02:47
سلام.
ما یه ربات تلگرام داریم که یه سرور داره با (8 هسته CPU و 12 گیگ رم)، قبلا با این که خیلی شلوغ تر بود کاربرا رو همین سورس مشکل سرعت نداشتیم (سرعت پاسخگویی و پردازش)
اما الان یه هفتست فوق العاده سرعت ربات اومده پایین (بعد ارسال پیام توسط کاربر حدود 7 تا 15 ثانیه بعد جواب میده) و Load average میاد روی 40 حتی گاهی!!
مصرف CPU توسط Mysql دیگه حداقل 60% و میره تا 150%

فوق العاده سرعت پایینه، این به خاطر بزرگ تر شدن ربات فکر نکنم باشه
چون افت زیادی هم داشتیم تو کاربرا ( به خاطر سرعت پایین) و همینطور کد ربات که همون کد قبلیه که عالی کار میکرد، سرور هم همونه.
تنها تغییر، کم شدن کاربراست!!

فایل my.cf رو یکم دستکاری کردم اما فایده نداشت.
چیکار میشه کرد؟
شخص خاصی هست مهارت داشته باشه و بتونه مشکل رو حل کنه (آی دی تلگرامشون رو بدید ممنون میشم)
فوق العاده داره وضعمون بد میشه با این سرعت، پاسخ دادن بعد 10 15 ثانیه یعنی انگار ربات خاموشه تقریبا
این مورد عموما از طریق کانفینگ نادرست است در ارتباط باشید بهتون کمک میکنم که حل بشه.