PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در datastore سرور

citykala
January 25th, 2011, 03:15
من یه مشکلی توی datastore دارم

و اون اینه که وقتی روش راست کلیک می کنم browse datastore رو نمی اره که بتونم داخل هارد سرور اطلاعات بریزم . این مشکل توی انتخاب سی دی را م غیره هم هست و نمی دونم مشکل چیه

عکس این مشکل توی ضمیمه قرار می دم

لطفا راهنمایی کنید . سپاس

citykala
January 25th, 2011, 16:09
هیش کی نمی دونه مشکل این چی هست ؟

citykala
January 26th, 2011, 02:55
من این مشکل رو پیدا کردم و مربوط هست به پرمیژن root که به هم ریخته حالا چرا و چطوری !

عکس شماره یک و دو از سمت راست که سرور الان در این حالت هست

و عکس شماره 3و4 حالت default هست

و الان من می خوام برگردونم به حالت دیفالت

لطفا راهنمایی کنید که چطور باید این کار رو بکنم چون هر کار کردم نشد

HugeServer
January 26th, 2011, 03:17
با سلام خدمت شما،

در صورتی که روت سرور به read only فقط وصل شده، یعنی اینکه شما هیچ گونه کاری نمیتونید روی سرور انجام بدید. حتی داتاسنتر هم نمیتواند کاری انجام بده، چون که شما هیچ گونه دسترسی ندارد.

برای حل این مشکل شما نیاز به ربوت کردن سرور به یک مد rescue دارد، سپس میتونید به صورت دستی مشکل رو حل کنید.

متاسفانه در این مورد هیچ گونه مطلبی در اینترنت پیدا نمیشود. و بهترین کار این هاست که سرور رو به یک منیجر تحویل بدید تا این کار را براتون انجام بدهد.

موفق باشد.

samanenic
January 26th, 2011, 07:52
با سلام و خسته نباشید این مشکل که دوست عزیزمان دارند دسترسی به administrator به این یوزر کم شده است با ریستارت کردن سرور شاید درست شود .

citykala
January 28th, 2011, 06:04
با سلام و خسته نباشید این مشکل که دوست عزیزمان دارند دسترسی به administrator به این یوزر کم شده است با ریستارت کردن سرور شاید درست شود .
نمی دونم چرا به این شکل در اومده
رستارت هم زدم ولی حل نمیشه