PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت دانلود (رعایت کپی رایت و بین المللی)

hamad
July 26th, 2018, 01:20
سلام خسته نباشید
الان مدتی ایده ی راه اندازی سایت دانلود بازی و نرم افزار ویندوز و اندروید بعلاوه بعد هم MacOS و IOS(لینک به اپ استور) داشتیم و بارعایت کامل قوانین کپی رایت
کلی بابتش انگیزه داشتیم و داریم تا اینکه امروز داشتم سرچ میکردم یه پست راجب درامد اینجور سایتا بود و بچه ها هم گفتن ارزش نداره و فلان و درامد ندارن و خرج خیلی زیاده...

سایت درنظر داریم اول فقط فارسی و انگلیسی باشه اما به مرور زمان بقیه زبانا هم اضافه میشن و بخش بررسی نرم افزار و بازی هم میخوایم راه اندازی کنیم و کلی ویژگی + اپ اندروید و ویندوز اگه موفق شد
بنظرتون موفق میشه؟ ممنون میشیم اگه نظر بدین

takmizbannet
July 26th, 2018, 01:45
سلام خسته نباشید
الان مدتی ایده ی راه اندازی سایت دانلود بازی و نرم افزار ویندوز و اندروید بعلاوه بعد هم MacOS و IOS(لینک به اپ استور) داشتیم و بارعایت کامل قوانین کپی رایت
کلی بابتش انگیزه داشتیم و داریم تا اینکه امروز داشتم سرچ میکردم یه پست راجب درامد اینجور سایتا بود و بچه ها هم گفتن ارزش نداره و فلان و درامد ندارن و خرج خیلی زیاده...

سایت درنظر داریم اول فقط فارسی و انگلیسی باشه اما به مرور زمان بقیه زبانا هم اضافه میشن و بخش بررسی نرم افزار و بازی هم میخوایم راه اندازی کنیم و کلی ویژگی + اپ اندروید و ویندوز اگه موفق شد

سلام جناب متاسافانه باید رک بهتون بگم ! نه نمیشه ! به شخصه هرگز حاضر نیستم اپ و... رو اورجینال بخرم ! البته اگر درامد مثل یک انسان عادی توی یک کشور اروپایی بود صددرصد حرفمو عوض میکردم اما برای مردم همچین چیزی ممکن نیست شما خودت حاضری برای ویندوز خدادتومن پول اورجینال بدی ؟ نه نمیدی ! کلی ایده است که میشه اونارو اجرایی کرد ( خودم یکی دوتا تو فکرمه ) به نظرم شما باید به فکر خدمات به ایرانیان باشی بخوای سایت رو انگلیسی هم بزنی باید کلی کار دیگه بکنی تسلط به انگلیسی ارائه خدمات پشتیبانی به انگلیسی و...

hamad
July 26th, 2018, 02:01
سلام جناب متاسافانه باید رک بهتون بگم ! نه نمیشه ! به شخصه هرگز حاضر نیستم اپ و... رو اورجینال بخرم ! البته اگر درامد مثل یک انسان عادی توی یک کشور اروپایی بود صددرصد حرفمو عوض میکردم اما برای مردم همچین چیزی ممکن نیست شما خودت حاضری برای ویندوز خدادتومن پول اورجینال بدی ؟ نه نمیدی ! کلی ایده است که میشه اونارو اجرایی کرد ( خودم یکی دوتا تو فکرمه ) به نظرم شما باید به فکر خدمات به ایرانیان باشی بخوای سایت رو انگلیسی هم بزنی باید کلی کار دیگه بکنی تسلط به انگلیسی ارائه خدمات پشتیبانی به انگلیسی و...

چند زبانه بودن یه قسمتی از سایته که فارسی دومین زبانه نه اولیه و درامد سایت درنظر دارم با تبلیغات و همکاری در فروش گیم (مثلا آمازون یا برای انتی ویروس از خود سایت رسمی) باشه، بعد سایت دانلوده ولی بدون کرک و همه ی ورژن های انواع برنامه ها ارشیو میشن

takmizbannet
July 26th, 2018, 02:03
چند زبانه بودن یه قسمتی از سایته که فارسی دومین زبانه نه اولیه و درامد سایت درنظر دارم با تبلیغات و همکاری در فروش گیم (مثلا آمازون یا برای انتی ویروس از خود سایت رسمی) باشه، بعد سایت دانلوده ولی بدون کرک و همه ی ورژن های انواع برنامه ها ارشیو میشن
یعنی کل سایت رو در اصل میخواین انگلیسی بالا بیارین ؟ مهارت لازم نوشتن مطالب و... رو دارین ! برای زبان انگلیسی که کلی سایت رقیب هم هست چه با رعایت حقوق کپی رایت چه بدون رعایت حقوق کپی رایت

hamad
July 26th, 2018, 02:08
یعنی کل سایت رو در اصل میخواین انگلیسی بالا بیارین ؟ مهارت لازم نوشتن مطالب و... رو دارین ! برای زبان انگلیسی که کلی سایت رقیب هم هست چه با رعایت حقوق کپی رایت چه بدون رعایت حقوق کپی رایت

آره
الان مدتی دارم سایتای دانلود انگلیسی بررسی میکنم وکمتر سایتی پیدا میشه که بدون دردسر بشه ازش چیزی دانلود کرد، میخوام مثلا بخش بررسی نرم افزار هم اضاف کنم مثلا مهمترین نرم افزار های بعد نصب ویندوز و یه بخش درنظر دارم بخش فیکس کردن ارور ها با عضویت vip البته

1wp.ir
July 26th, 2018, 08:19
اینقدر رقیب هست که هیچ شانسی برای موفقیت نیست. به جای این کار روی یه موضوع تخصصی کار کنید که حداقل رقبای کمتری داشته باشید اینطوری زودتر بالا میاید و به درآمد می رسید.

hamad
July 26th, 2018, 17:04
خوب درسته هست ولی تابحال سایتی مثلا هم دانلود هم بررسی نرم افزار یا بازی ندیدم شاید زومجی باشه ولی اونم که برای گیمه و بدون دانلوده، بخاطر همین درنظر دارم کلی ویژگی اضافی روش بزارم تا کاربر دوباره وارد سایت بشه

taranoome
July 26th, 2018, 18:14
سلام خسته نباشید

دوست عزیز هر سایتی که میخاید بزنید تا 1 سال رو درامد حساب نکن و باید از جیب مایه بزاری اینکه بیای یک سایت بزنی و از ماه دوم انتظار داشته باشی به درامدی برسی که کل هزینه سرور و نویسنده رو بدی کاملا در اشتباه هستی فقط 3 ماه طول میکشه گوگل دامنه شما رو بررسی کنه
برای سایت دانلود هم باید حداقل سرمایه 20 میلیون تومن باشه

vahab00
July 27th, 2018, 00:30
درود
گرامی برای ایدتون ارزش قائل بشید و با حرف های دیگران دلسرد نشید
همیشه تلاش باعث موفقیت میشه
انشالله همیشه موفق باشید

delta
July 27th, 2018, 01:37
خوب درسته هست ولی تابحال سایتی مثلا هم دانلود هم بررسی نرم افزار یا بازی ندیدم شاید زومجی باشه ولی اونم که برای گیمه و بدون دانلوده، بخاطر همین درنظر دارم کلی ویژگی اضافی روش بزارم تا کاربر دوباره وارد سایت بشه

www.dlfox.com

بزرگترین سایت دانلود بازی ایران مستقیم..بررسی بازی و گیم و حتی مجوز بنیاد ملی هم داره!! تلگرام هم گروه داره برای پشتیبانی و سوالات..کانال و هر چی فکرشو میکنی داره!

برای نرم افزار هم soft98 هست.انجمنش تخصصی سوالات و .. هست..

mohamad.ninja
July 27th, 2018, 01:50
رقابت خیلی زیاده چه در سایت های خارجی چه در سایت های ایرانی.
اما این کار سرمایه، وقت، مترجم، نویسنده، پشتیبانی و... میخواد.
اگر فکر میکنید شرایط بالا رو دارید و میتونید تبلیغ کنید شروع کنید. مطمئن باشین اگه چند ماه سخت تلاش کنین به اون چیزی که میخواین میرسین. (بدون سرمایه وارد این کار نشو)
یا حق

ho3inzahedi79
August 10th, 2018, 01:54
سلام
بنده یک سایت دانلودی دارم با دامین p30beta.com پیشنهاد میکنم که یک نگاه بهش بندازید
بنده امادگی خودم رو جهت همکاری با دوستانی که میخواد در این زمینه فعالیت کنن اعلام میکنم
شرایط همکاری به این صورت که با هم روی سایت کار میکنیم ودرامد حاصل از تبلیغات رو درصدی تقسیم میکنیم
هاست و دامین و قالب از خودمه
سایت با وردپرس بالا اومده
جهت اطلاعات بیشتر در تلگرام با ایدی زیر در ارتباط باشید
@p30beta

Raymvnd
August 10th, 2018, 21:01
سلام
بنده یک سایت دانلودی دارم با دامین p30beta.com پیشنهاد میکنم که یک نگاه بهش بندازید
بنده امادگی خودم رو جهت همکاری با دوستانی که میخواد در این زمینه فعالیت کنن اعلام میکنم
شرایط همکاری به این صورت که با هم روی سایت کار میکنیم ودرامد حاصل از تبلیغات رو درصدی تقسیم میکنیم
هاست و دامین و قالب از خودمه
سایت با وردپرس بالا اومده
جهت اطلاعات بیشتر در تلگرام با ایدی زیر در ارتباط باشید
@p30beta

درود دوست عزیز...
فکر نکنید با این کار از سایت های معروف دانلود ایران جلو بزنید...
دیگر دیر شده دوست عزیز... هر چقدر برای سایت دانلود سرمایه گذاری کنید ضرر هم می کنید...

rfm
August 11th, 2018, 00:48
بنده با يه تيم قوي 3 سال در اين زمينه فعاليت داشتم متاسفاته فقط از جيب خرج ميكني. سايت هاي دانلود خصوصا اندرويدي خيلي سخته بروز نگه داشتنشون هر روز ورژن جديد مياد هم بازي هم نرم افزار. از من ميشنوي بي خيال شو