PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید مودم

saeed1988m
July 25th, 2018, 15:36
عرض ادب خدمت عزیزان

دوستان من نیاز دارم یک مودم داشته باشم که کلا یه فضای 80تا100 متری رو پوشش قوی بده و در همه جای خونه آنتن پر بشه داخل اتاق ها پذیرایی مودم مثلا رو کابینت آشپزخونه هست و میخوام داخل پذیرایی و اتاق ها رو کاملا با آنتن کامل پوشش بده بهترین راهکار و یا بهترین مودمی که به نظرتون میتونه این مورد رو رفع کنه چی هست ؟
سپاس از نظرات شما

1wp.ir
July 25th, 2018, 16:04
اگر جابجایی دارید و می خواید قابل حمل باشه یه مدل هواوی بود که اندازه یه فلش بود و هم وای فای داشت و هم قابلیت اتصال از طریق usb. فکر کنم الان حدود 250 باشه.

saeed1988m
July 25th, 2018, 16:28
نه اینترنت وایرلس اشتراکی دارم

saeed1988m
July 25th, 2018, 17:31
دوستان موردی رو نمیشناسید برای این نیاز ما؟

Farid Saadat
July 25th, 2018, 17:58
سلام،
بستگی داره چقدر کم باشه. ولی می تونید یک ریپیتر تنظیم کنید در میان مسیر تا سیگنال تقویت بشه.

با احترام.

NetworkFA
July 25th, 2018, 18:14
به فکر سلامتی خودت هم هستی؟ مابقی افراد؟

نسل منقرض میشه

یادم هست یه نفر یه رادیو Metal میکروتیک رو 3تاش رو توی یه خوابگاه پسرونه نصب کرده بود پاور خروجی هرکدومش 6300mw بود

درصورتی که برای محل زندگی (محل خواب _ تحرک کم) حداکثر 200mw باید باشه

saeed1988m
July 28th, 2018, 16:02
سلام،
بستگی داره چقدر کم باشه. ولی می تونید یک ریپیتر تنظیم کنید در میان مسیر تا سیگنال تقویت بشه.

با احترام.

پیشنهاد خوبیه ممنونم از شما
حالا بحث اینه کدوم ریپیتر خوبه که مثلا روی سرعت هم تاثیر منفی نزاره و بشه دور از مودم وصل کرد مثلا به برق و راحت ست بشه با مودم که هر جای خونه خواستیم جابجا کنیم

به فکر سلامتی خودت هم هستی؟ مابقی افراد؟

نسل منقرض میشه

یادم هست یه نفر یه رادیو Metal میکروتیک رو 3تاش رو توی یه خوابگاه پسرونه نصب کرده بود پاور خروجی هرکدومش 6300mw بود

درصورتی که برای محل زندگی (محل خواب _ تحرک کم) حداکثر 200mw باید باشه

مسلما سلامتی بالاترین نعمتیه که آدم میتونه داشته باشه
و بله درست میگید به هر طریقی نباید به آنتن فول دست پیدا کرد که سلامتی به خطر بیوفته
ممنونم از نظر شما