PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام کسی از pay98.co خرید داشته ؟

Sir.DarKNesS
July 24th, 2018, 17:32
چطور سایتی هستش ؟ معتبر هستش ؟ میتونه جای payment24 رو بگیره ؟ اعتبار داره بهش 4000 دلار پرفکت مانی بفروشم ؟

armin.rf
July 24th, 2018, 17:52
بسیار مجموعه بد قولی هستند
پیشنهاد همکاری نمیدم

Sir.DarKNesS
July 24th, 2018, 18:38
بسیار مجموعه بد قولی هستند
پیشنهاد همکاری نمیدم
مرسی پس بهترین و امن ترین گزینه پیمینت 24 هستش درسته ؟

armin.rf
July 24th, 2018, 18:47
مرسی پس بهترین و امن ترین گزینه پیمینت 24 هستش درسته ؟

تو شرایط فعلی بله
پیمنت هم سرعت عمل هم پشتیبانی خیلی بهتری داره

saeed1988m
July 25th, 2018, 15:33
من wmfa رو پیشنهاد میکنم چرا که واقعا قیمتاشون منصفانه تر هستش هم خرید هم فروش این سایت که دادین رو هم من عضوم ولی اصلا استفاده نمیکنم چون هم قیمت خریدشون پایینه هم فروششون بالا و کارمزد بیخودی هم میگیرن در حالی که wmfa واقعا اینطور نیست من نزدیک 8سالی میشه باهاشون کار میکنم به جرائت بهترینن www.wmfa24.com
ضمن اینکه من مبالغ حتی بالای 8هزار رو هم فروختم چندین بار بدون مشکل روز بعد یا در همان رو اگر فروشتون مثلا شب باشه پایا میشه صبح و عصر تو حسابتونه

ناهید شاه صنمی
November 24th, 2020, 18:22
چطور سایتی هستش ؟ معتبر هستش ؟ میتونه جای payment24 رو بگیره ؟ اعتبار داره بهش 4000 دلار پرفکت مانی بفروشم ؟

اره میشه بهش اعتماد کرد. یکم نرخش بالاتر از بقیه هست ولی طیف خدماتی که ارائه میده گسترده است. لازم نیس صد جا احراز هویت کنی. تو نوسان های ارز دیجیتال هم بازم موجودیش رو مثه خیلی سایت های دیگه صفر نمی کنه! من شش ماهی هست کار میکنم باهاشون راضی ام