PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهینه سازی سی پنل

behnamf59
July 24th, 2018, 16:44
سلام وقت همه دوستان و مهندسین عزیز بخیر

میخوام ی سرور مجازی بگیرم جهت ارائه هاستینگ اموزشی موجود هسن جهت بهینه سازی سی پنل

چه چیز هایی نصب بشه که با کمترین منابع بیشترین بهره برداری بشه
لطفا اگر سایتی میشناسین که اموزش اون بخش را داده باشه ممنون میشم لینک ارسال بفرمایید
IGulf
July 25th, 2018, 02:42
دوست عزیز و همکار گرامی من.
برادرانه یه حرف رو میزنم خدمتتون
بلند پرواز نباشید و سعی کنید اول از نمایندگی شروع کنید
شما وقتی توانایی بهینه سی پنل را ندارید نباید دنبال سرور مجازی باشید از نمایندگی شروع کنید بسیار بهتر است

behnamf59
July 25th, 2018, 08:19
دوست عزیز و همکار گرامی من.
برادرانه یه حرف رو میزنم خدمتتون
بلند پرواز نباشید و سعی کنید اول از نمایندگی شروع کنید
شما وقتی توانایی بهینه سی پنل را ندارید نباید دنبال سرور مجازی باشید از نمایندگی شروع کنید بسیار بهتر است

ممنون از لطفا شما خوب ادم که تو شکم مادرش یاد نمیگیره بهینه سازی رو باید ی جایی تست کرد خلاصه که بعد استارت زد دیگه

IGulf
July 26th, 2018, 23:16
ممنون از لطفا شما خوب ادم که تو شکم مادرش یاد نمیگیره بهینه سازی رو باید ی جایی تست کرد خلاصه که بعد استارت زد دیگه

عزیز بنده همچنین جسارتیو نکردم خدمتتون ولی گفتم اگه دارید استارت میزنید با سرور استارت نزنید چون سرور مشکلات زیادی داره که باید رفع بشه و پشتیبانی خیلی زیادی میخاد که افراد مبتدی فکر نکنم بدوتن از پسش بر بیان و به نظر بنده شما ریسلر بگیرید هم به صرفه تر هست هم اماده تر و هم مناسب هست برای استارت
و اگر نیاز به هرگونه راهنمایی داشتید در تلگرام با بنده در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنم
@esibaco

onlinemizban.net
July 27th, 2018, 00:57
سلام وقت همه دوستان و مهندسین عزیز بخیر

میخوام ی سرور مجازی بگیرم جهت ارائه هاستینگ اموزشی موجود هسن جهت بهینه سازی سی پنل

چه چیز هایی نصب بشه که با کمترین منابع بیشترین بهره برداری بشه
لطفا اگر سایتی میشناسین که اموزش اون بخش را داده باشه ممنون میشم لینک ارسال بفرمایید
درود
مراقب یوزر سیباسرور یا همون iGULF باشید کلاه سرتون نره
موفق باشید