PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا بدون ثبت شرکت امکان فعالیت تجاری امکان پذیر است ؟

webponeh
July 24th, 2018, 15:40
سلام
امیدوارم خوب باشید
یک سوالی داشتم که خیلی جستوجو کردم اما به نتیجه نرسیدم
گفتم شاید شما اطلاع بیشتری داشته باشید

آیا میشه بدون ثبت شرکت یک مکانی رو اجاره کرد و مشغول به فعالیت شد ؟ ما یک تیم هستیم برای پرستیژ کاری نیاز داریم تا در یک مکان جمع بشیم . میخواستیم ببینیم میشه بدون ثبت شرکت همچین کاری کرد ؟

با تشکر

company_hosting
July 24th, 2018, 15:48
سلام

بله میشه و مشکلی نیست

فقط به جرم جلسه نگیرنتون (اخت... چند ده ملیاردی ) :65:

webponeh
July 24th, 2018, 15:50
سلام

بله میشه و مشکلی نیست

فقط به جرم جلسه نگیرنتون (اخت... چند ده ملیاردی ) :65:

به جرم چه جلسه ای نگیرن ؟
آیا واقعا شدنی هست ؟

- - - Updated - - -

دوستان و همکاران گرامی ممنون میشیم اگه راهنمایی بفرمایید :53:

Azarshin
July 24th, 2018, 19:32
موسسه مالی زدن بدون مجوز. اینکه چیزی نیست.
اما به دور از شوخی؛ محل رو به صورت یک دفتر میخواهید و مشتری رفت و آمد دارد یا اینکه نه یک محلی که فقط جمع بشن و یه اسکریپت باهم بنویسن؟

almandata
July 24th, 2018, 20:14
برای این کار شما یک مجور نیاز دارید
یا پروانه کسب یا شرکت
بدون اینا نمیشه فعالیت کرد
البته منظور نمیشه فعالیت کرد اینه شما بفرض مثال دو سال دارید کار میکنید گیر نمیدن بهتون یهویی یه بازرس از صنف تون میخوره به شما اگه مجوز نداشته باشید پلمپ میکنه
بهترین کار اینه که نه مالیات بدید نه مجوزی بگیرید
برید اتاق اصناف شهرتون بگید میخوام پروانه بگیرم کارهای اولیه شو انجام بدید بگید در دست اقدامه مجوز یه استعلام میگیره و بهتون کاری ندارن (از این روش در حد یکسال میتونید استفاده کنید)

renjo
July 24th, 2018, 20:43
بازرس تا 3 بار میتونه بیاد دفعه سوم پلمپ میکنه که اگه در دست اقدام باشه پلمپ نمیکنه
جواز کسب دیر تر بگیرید بهتره چون از وقتی جواز بگیرید باید مالیات بدید

webponeh
July 24th, 2018, 21:28
موسسه مالی زدن بدون مجوز. اینکه چیزی نیست.
اما به دور از شوخی؛ محل رو به صورت یک دفتر میخواهید و مشتری رفت و آمد دارد یا اینکه نه یک محلی که فقط جمع بشن و یه اسکریپت باهم بنویسن؟

ممنونم از شما
خیر قرار نیست رفت و آمدی بغیر از بچه های گروه داشته باشیم
در یک ساعتی بیان و در ساعتی هم برن

- - - Updated - - -

یا پروانه کسب یا شرکت
البته منظور نمیشه فعالیت کرد اینه شما بفرض مثال دو سال دارید کار میکنید گیر نمیدن بهتون یهویی یه بازرس از صنف تون میخوره به شما اگه مجوز نداشته باشید پلمپ میکنه
برید اتاق اصناف شهرتون بگید میخوام پروانه بگیرم کارهای اولیه شو انجام بدید بگید در دست اقدامه مجوز یه استعلام میگیره و بهتون کاری ندارن (از این روش در حد یکسال میتونید استفاده کنید)

تشکر از شما
فقط برای پرستیژ نیاز داریم وگرنه قرار نیست مشتری باشه که حضوری بیاد یا آدرس شرکت جایی ثبت بشه

- - - Updated - - -

بازرس تا 3 بار میتونه بیاد دفعه سوم پلمپ میکنه که اگه در دست اقدام باشه پلمپ نمیکنه
جواز کسب دیر تر بگیرید بهتره چون از وقتی جواز بگیرید باید مالیات بدید

پس بهتره برای ثبت شرکت اقدام کنیم درسته ؟

renjo
July 24th, 2018, 21:34
ممنونم از شما
خیر قرار نیست رفت و آمدی بغیر از بچه های گروه داشته باشیم
در یک ساعتی بیان و در ساعتی هم برن

- - - Updated - - -

تشکر از شما
فقط برای پرستیژ نیاز داریم وگرنه قرار نیست مشتری باشه که حضوری بیاد یا آدرس شرکت جایی ثبت بشه

- - - Updated - - -

پس بهتره برای ثبت شرکت اقدام کنیم درسته ؟
من بودم الان ثبت نمیکردم شرکتو
شما یه دفتر کار میخواید بهتره یه واحد یا خونه با قیمت پایین اجاره کنید که ارزون براتون در بیاد درشم بستس کسیم نمیدونه چی به چیه اگر مغازه رو میخواید دفتر کنید باید جواز بگیرید اونم بازرس 2 بار اول میاد پلمپ نمیکنه )

webponeh
July 25th, 2018, 09:39
من بودم الان ثبت نمیکردم شرکتو
شما یه دفتر کار میخواید بهتره یه واحد یا خونه با قیمت پایین اجاره کنید که ارزون براتون در بیاد درشم بستس کسیم نمیدونه چی به چیه اگر مغازه رو میخواید دفتر کنید باید جواز بگیرید اونم بازرس 2 بار اول میاد پلمپ نمیکنه )

منظورتون اینه تو واحد مسکونی فعالیت کنیم ؟
دردسر نمیشه برامون ؟

karjoo
July 25th, 2018, 10:51
داداش دنبال دردسری ؟
خب یه جایی بگیر که توی دید نباشه
برین بشینشن کارتون رو بکنید
کی به کیه
مجوز و اینا رو بزارید بعد
خودتونو درگیر این چیزا نکنید

سلام
امیدوارم خوب باشید

آیا میشه بدون ثبت شرکت یک مکانی رو اجاره کرد و مشغول به فعالیت شد ؟ ما یک تیم هستیم برای پرستیژ کاری نیاز داریم تا در یک مکان جمع بشیم . میخواستیم ببینیم میشه بدون ثبت شرکت همچین کاری کرد ؟

با تشکر

1wp.ir
July 25th, 2018, 10:53
توی شهرهای بزرگ رو نمیدونم ولی توی شهرهای کوچیک راه اندازی کسب و کارهایی مثل کافی نت و یا امثالهم رو ندیدم گیر بدن و یا الزامی برای جواز باشه. دفتر برنامه نویسی و یا خدماتی رو هم فکر نمی کنم زیاد مشکل ساز بشه. اگر فکر می کنید درآمد داره و یا اینکه می تونید هزینه ها رو متقبل بشید می تونید کارتون رو شروع کنید

webponeh
July 25th, 2018, 11:29
داداش دنبال دردسری ؟
خب یه جایی بگیر که توی دید نباشه
برین بشینشن کارتون رو بکنید
کی به کیه
مجوز و اینا رو بزارید بعد
خودتونو درگیر این چیزا نکنید

ممنونم از شما

- - - Updated - - -

توی شهرهای بزرگ رو نمیدونم ولی توی شهرهای کوچیک راه اندازی کسب و کارهایی مثل کافی نت و یا امثالهم رو ندیدم گیر بدن و یا الزامی برای جواز باشه. دفتر برنامه نویسی و یا خدماتی رو هم فکر نمی کنم زیاد مشکل ساز بشه. اگر فکر می کنید درآمد داره و یا اینکه می تونید هزینه ها رو متقبل بشید می تونید کارتون رو شروع کنید

اصلا بحث هزینه نیست
بالاخره دیر یا زود پیگیر ثبت شرکت و کارهای قانونی آن خواهیم شد
اما حداقل برای سه ماه آینده (تا آخر تابستان) این شدنی نیست
میخواستیم بدونیم آیا میشه بدون مجوز فعالیت نمود این چند ماه رو ؟

renjo
July 25th, 2018, 12:25
منظورتون اینه تو واحد مسکونی فعالیت کنیم ؟
دردسر نمیشه برامون ؟
نه بابا چه دردسری جنس نمیفروشی که

taranoome
July 25th, 2018, 19:35
یا پروانه کسب یا شرکت
من اینو تا 5 سال طول دادم هر 6 ماه یک بار 1 مدرک میدادم بهشونb-)b-)b-)

- - - Updated - - -

سلام
امیدوارم خوب باشید

با تشکر
دوست عزیز بهتری کار این هست که تو یک مجتمع تجاری یک واحد بگیرید و کسی با شما کاری نداره
در مرحله دوم یک مغازه اجاره کنید و فقط بعد از ظهر ها فعالیت کنید صبح درش بسته باشه
اگر بازاریابی شبکه ای کار میکنید همون تو پارک مشغول باشید بهتره:))