PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا انتقال پنل سرور اختصاصی از یک شخص به شخص دیگه امکان پذیر هست؟

enable
July 24th, 2018, 12:53
باسلام.

دوماه پیش یک شرکت نسبتا معتبر برای بنده یک سرور اختصاصی خرید کردن که بعد از خرید. عملا هیچ پشتیبانی ای از ایشون ندیدیم. انقدر درگیر مسائل شخصی خودشون هستند که فراموش کرده بودن تاریخ سر رسید سرور بنده رو اطلاع بدن.

از دیروز هم گوشیشو خاموش کرده و تلفن ثابتی که توی سایتش نوشته اصلا در شبکه وجود خارجی نداره. (دوستانی که در امر سرور اختصاصی فعالیت دارند باید بدونن کدوم شرکت هست.) نه تیکت پشتیبانی جواب میدن نه تلگرام و نه سرور من توی سایتش به عنوان سرویس ثبت شده (چندین نوبت از ایشون خواستم سرویس بنده رو ایجاد کنند ولی پیام های بنده فقط برای ایشون سین میشن). دیگه توی این دوماه کاسه صبرم لبریز شده از ایشون.

اگه امکان این وجود داره سرور بنده که توی پنل ایشون هست به شخص دیگه ای منتقل بشه لطفا راهنمایی کنید تا انتقال رو باهاشون هماهنگ کنم انجام بدن.

باتشکر.

arminkit1
July 24th, 2018, 15:36
با سلام خدمتتون
از چه دیتاسنتری سرور رو دریافت کردید؟

enable
July 24th, 2018, 17:04
با سلام خدمتتون
از چه دیتاسنتری سرور رو دریافت کردید؟

سلام
دیتاسنتر هتزنر المان

novinvps.com
July 24th, 2018, 17:08
سلام
بله امکان انتقال است . اما در مرحله اول شما باید ایشان را پیدا کنید تا این انتقال را به پنل شما انجام دهند

kiavaco
July 24th, 2018, 17:12
سرویس شما چی بوده؟ کدوم پلن هتزنر هست؟

RoobinaServer
July 24th, 2018, 17:15
باسلام.

دوماه پیش یک شرکت نسبتا معتبر برای بنده یک سرور اختصاصی خرید کردن که بعد از خرید. عملا هیچ پشتیبانی ای از ایشون ندیدیم. انقدر درگیر مسائل شخصی خودشون هستند که فراموش کرده بودن تاریخ سر رسید سرور بنده رو اطلاع بدن.

از دیروز هم گوشیشو خاموش کرده و تلفن ثابتی که توی سایتش نوشته اصلا در شبکه وجود خارجی نداره. (دوستانی که در امر سرور اختصاصی فعالیت دارند باید بدونن کدوم شرکت هست.) نه تیکت پشتیبانی جواب میدن نه تلگرام و نه سرور من توی سایتش به عنوان سرویس ثبت شده (چندین نوبت از ایشون خواستم سرویس بنده رو ایجاد کنند ولی پیام های بنده فقط برای ایشون سین میشن). دیگه توی این دوماه کاسه صبرم لبریز شده از ایشون.

اگه امکان این وجود داره سرور بنده که توی پنل ایشون هست به شخص دیگه ای منتقل بشه لطفا راهنمایی کنید تا انتقال رو باهاشون هماهنگ کنم انجام بدن.

باتشکر.

با سلام

بله انتقال میشه داد اما باید ایشون برای شما این مورد را انجام بدهند.

به هر حال بهترین پیشنهاد گرفتن سرور مشابه برای شما است و انتقال دیتاها.

باتشکر

enable
July 24th, 2018, 17:30
Intel Core i7-4770

HDD2x HDD SATA 2,0 TB Enterprise

RAM4x RAM 8192 MB DDR3

این مشخصات سروری هست که دوماه پیش برای بنده ایشون گرفتن. اون موقع با یورو 7.700 خریدن + 1IP مجموعا 205 تومن.

kiavaco
July 24th, 2018, 19:01
Intel Core i7-4770

HDD2x HDD SATA 2,0 TB Enterprise

RAM4x RAM 8192 MB DDR3

این مشخصات سروری هست که دوماه پیش برای بنده ایشون گرفتن. اون موقع با یورو 7.700 خریدن + 1IP مجموعا 205 تومن.

باید پشتیبانتونو پیدا کنید و بخواید انتقال بدن یا اینکه پیشنهاد من این هست به شما چه بخواید چه نخواید یورو نزدیک به ۱۱ هزار تومان الی ۱۲ هزار تومان هست سروری که داشتید قطعا هزینش الان هم زیاد میشه و با وجود خداحافظی ستاپ در هتزنر میتونید سرور بدون ستاپ تهیه کنید