PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف بالای اینترنت در مرورگرها

elan
July 23rd, 2018, 11:00
سلام دوستان

وقتی توی هر مرورگری یک سایت رو باز میکنم برای بارگذاری یک صفحه چند کیلوبایتی چهار مگا بایت اینترنت مصرف میشه پروکسی هم فعال نیست .

توی هر بروزری سایت ها رو لود میکنم مصرف اینترنت خیلی بالا هست.

نمیدونم چرا. وی پی ان شبکه هم غیر فعاله.

لپ تاپ رو هم اسکن کردم هیچ ویروسی شناسایی نکرد. ولی مشکوکه. کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده میدونه چی کار باید بکنم.

1wp.ir
July 23rd, 2018, 11:15
یک صفحه چند کیلوبایتی

شما از کجا متوجه می شید که این صفحه چند کیلوبایت هست؟ می تونید لینک همون صفحه رو بفرستید.

البته تجربه شخصی خودم اینه که مرورگر کروم در مقایسه با سایر مرورگرها سنگین تر هست و اون هم بیشتر از رم سیستم استفاده می کنه ممکن هست برای آپدیت و موضوع دیگه ایی اضافه بر سازمان از اینترنت استفاده کنه با این حال مقدار ترافیک مصرفی شما مثلا در هنگام مشاهده یه سایت هیچ ربطی به مرورگر نداره .
یه سری سایت ها هستند که حجم صفحه ایی که گفتید رو نشون میده مثل gtmetirix .

elan
July 23rd, 2018, 12:02
1. امکان لود شدن عکس ها رو بستم. و بارگذاری یک فایل اچ تی ام ال و یک فایل سی اس اس با جی کوئری مگه چه قدر حجم داره؟

اون هم برای هر سایتی. اصلا بگیم بعضی سایت ها سنگین هستند. همه سایت ها که این طوری نیستند.

این که مصرف اینترنت برای لود هر سایتی زیاد هست طبیعی نیست.

2. مثلا این سایت thesaurus.com/browse/example برای من سه مگابایت بدون لود عکس بارگذاری اش اینترنت مصرف میکنه

در صورتی که با عکس 2.10 مگابایت هست.

takmizbannet
July 25th, 2018, 16:39
شما از کجا متوجه می شید که این صفحه چند کیلوبایت هست؟ می تونید لینک همون صفحه رو بفرستید.

البته تجربه شخصی خودم اینه که مرورگر کروم در مقایسه با سایر مرورگرها سنگین تر هست و اون هم بیشتر از رم سیستم استفاده می کنه ممکن هست برای آپدیت و موضوع دیگه ایی اضافه بر سازمان از اینترنت استفاده کنه با این حال مقدار ترافیک مصرفی شما مثلا در هنگام مشاهده یه سایت هیچ ربطی به مرورگر نداره .
یه سری سایت ها هستند که حجم صفحه ایی که گفتید رو نشون میده مثل gtmetirix .
با سلام و احترام از مرورگر brave استفاده کنید منم این مشکل رو داشتم ( متاسافانه چون نتم حجمیه رو حجم نتم حساسم ) brave تمامی تبلیغات رو میبنده و حجم مصرفی شما رو تا 75% کاهش میده.

AMIB
July 25th, 2018, 16:54
1. امکان لود شدن عکس ها رو بستم. و بارگذاری یک فایل اچ تی ام ال و یک فایل سی اس اس با جی کوئری مگه چه قدر حجم داره؟

اون هم برای هر سایتی. اصلا بگیم بعضی سایت ها سنگین هستند. همه سایت ها که این طوری نیستند.

این که مصرف اینترنت برای لود هر سایتی زیاد هست طبیعی نیست.

2. مثلا این سایت thesaurus.com/browse/example برای من سه مگابایت بدون لود عکس بارگذاری اش اینترنت مصرف میکنه

در صورتی که با عکس 2.10 مگابایت هست.

این صفحه که شما گفتید، ۱۲۲ فایل جانبی دارد و حجم تمام آن‌ها بیشتر از ۴.۵ مگابایت است

1wp.ir
July 25th, 2018, 17:47
یه چیز دیگه هم هست. بستگی به ویندوزی داره که ازش استفاده می کنید اگر ویندوز 10 استفاده می کنید اگر توی task manager برید علاوه بر مرورگر، نرم افزارهای دیگه هم به اینترنت وصل شدن از کرتانا بگیر تا آپدیت خود ویندوز و نرم افزارهای دیگه مثل ادوب و ... . خلاصه لزومی نداره تمام مصرف اینترنت شما فقط توسط مرورگر باشه. هم اینکه به اینترنت وصل شدید مصرف اینترنت شروع میشه. باز مطمئنا اطلاعات دوستان بیشتر هست.

taranoome
July 25th, 2018, 18:12
شما فقط اون صفحه اینترنت رو در نظر نگیرید افزونه هایی که در مرورگر فعال هست خودشون کلی حجم اینترنت رو میخورند
سایت های خارجی هم که هیچ عکسی نداشته باشند حجم صفحه شون خیلی سنگینه