PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای تبلیغات کلیکی چه سایتی رو پیشنهاد میکنید؟

enable
July 22nd, 2018, 10:50
باسلام

به عنوان یک نمایش دهنده برای اجاره جایگاه های سایت شما چه شرکتی یا سایتی رو توضیه میکنید؟

سایتهای زیادی وجود دارند که تبلیغات کلیکی ارائه میدن. مقله
کاپریلا
ای نتورک
صباویژن
زنبور
....
میخوام بدونم کسی از دوستان قبلا کار کرده با این سایتها و کدومش بهتره؟

ممنون.

BGN13
July 22nd, 2018, 11:27
شخصا کاپریلا رو توصیه میکنم باهاش کار کردم به نسبت بقیه که باهاشون کار کردم بهتر بوده از هر لحاظ

AlienX
July 22nd, 2018, 11:36
سلام، سامانه یکتا نت فکر می‌کنم خوب باشه چون که اکثر سایت‌های بزرگ دارن باهاش کار می‌کنن و هر جای اینترنت رو ببینی تبلیغ سایت‌ها رو داره ساپورت می‌کنه و تعرفه‌های خوبی هم داره، صبا ویژن که واقعا مسخره هستش و فقط بلده ایراد الکی بگیره و بعدش هم بزنه زیر همه چیز

enable
July 22nd, 2018, 13:25
شخصا کاپریلا رو توصیه میکنم باهاش کار کردم به نسبت بقیه که باهاشون کار کردم بهتر بوده از هر لحاظ
بهشون لیست قیمتمو دادم. منتظرم جواب بدن. تلفنی صحبت کردم مثله اینکه سرشون خیلی شلوغه.

سلام، سامانه یکتا نت فکر می‌کنم خوب باشه چون که اکثر سایت‌های بزرگ دارن باهاش کار می‌کنن و هر جای اینترنت رو ببینی تبلیغ سایت‌ها رو داره ساپورت می‌کنه و تعرفه‌های خوبی هم داره، صبا ویژن که واقعا مسخره هستش و فقط بلده ایراد الکی بگیره و بعدش هم بزنه زیر همه چیز

خیلی ممنون. منم یه چیزایی شنیده بودم. ولی میخواستم مطمئن بشم.
درمورد یکتانت هم تابحال نشنیده بودم.

takmizbannet
July 25th, 2018, 16:43
هر جا میرید صباویژن نرید ! :) 500 ت کمپین زدم مثلا میزد روزی 130 تا کلیک شده ! دونه دونه کلیک ها رو از طریق اسکریپت کلیک یاب و گوگل آنالیتکس میشمردم و نصف این عدد هم نمیشد. بالاخره تونستم درخواست بدم پولمو بک بدن واقعا کلاه بردار بودن.