PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دورهمی در نمایشگاه الکامپ 97

BazPardakht.Com
July 20th, 2018, 13:04
دوستان پیشنهادی داشتم می خواستم هر کسی دوست داره یه زمانی رو بزاریم که همه در اون روز و ساعت تشریف بیارن الکامپ چند ساعتی در الکامپ کنار هم باشیم
اگر دوستانی که می خوان حضور داشته باشن زمان و تاریخ خودشون رو اعلام کنند
بنده در سالن 10 - غرفه s519 (آژانس تبلیغاتی فاربیت) 4 رو کامل رو هستم

تاریخ نمایشگاه هم از 6 الی 9 مرداد هست

mohebali
July 20th, 2018, 15:47
یاد ممد فخرایی بخیر ....

BazPardakht.Com
July 20th, 2018, 18:07
یاد ممد فخرایی بخیر ....

ز کجا می دونی شاید ممد هم سرو کش پیدا شد

BazPardakht.Com
July 21st, 2018, 01:12
فکر کنم هیچ کدوم از دوستان اصلا تمایل به حضور در الکامپ ندارن؟

data20
July 21st, 2018, 09:55
چرا عزیز به نسبه میان ولی از داستان دوری و دوستی پیروی میشه
البته این چند سری اخر هیچ استفاده ای نکردم فقط وفت و تلف کردم واقعا حتی بوی از IFA و CeBit، Gitex هم نبرده (البته نظر شخصی)

BazPardakht.Com
July 21st, 2018, 10:38
چرا عزیز به نسبه میان ولی از داستان دوری و دوستی پیروی میشه
البته این چند سری اخر هیچ استفاده ای نکردم فقط وفت و تلف کردم واقعا حتی بوی از IFA و CeBit، Gitex هم نبرده (البته نظر شخصی)

دوری دوستی که چه اتفاقی بی افته؟

البته یه موردی از زمانی که بخش الکامپ استارز راه افتاده واقعا نمایشاه رونق گرفته
پارسال هم بنده اونجا بودم
به معنی واقعی می تونم بگم کل نمایشگاه سریز می شدن به غرفه های استارت آپ ها

data20
July 21st, 2018, 13:26
همیشه قرار نیست اتفاقی بیفته فقط تجربه سال های پیش گفتم خدمتتون
1 بار گفتم میام و نمی دونم چرا در زمان و محل مورد نظر فقط خودم بودم و همراهم اگر اون بنده خدا نبود که دیگه هیچ ،امیدوارم امسال شما موفق تر باشی

abbas141
July 22nd, 2018, 02:57
سلام

من پارسال اومدم ولی چون نه کسی منو میشناخت و نه ما کسی رو میشناختیم

توی یکی از انجمن ها کلی از دوستان گفتن ما می اییم ، یه جور شلوع شد ، ما گفتیم الان می ریم ، می بینیم کلی از یوزرا هستن ، و... ، اقا رفتیم هیچ کی نیومده بود ،

==> در نتیجه از همون مسیری که اومده بودیم برگشتیم

deltamusic
July 22nd, 2018, 03:40
من دو سال پشت سره همه رفتم (96 و 95) (سال های پیش هم همینطور!) اصلا به درد نمیخوره!!هیچ چیز نو و خاصی نداره...
سه چهار سال هم میشه 20 تومن پول ورودی نمایشگاه میگیرن (نمایشگاهی که مفت نمیرزه!! ) (با کارت دانشجویی رایگان)

BazPardakht.Com
July 22nd, 2018, 03:45
من دو سال پشت سره همه رفتم (96 و 95) (سال های پیش هم همینطور!) اصلا به درد نمیخوره!!هیچ چیز نو و خاصی نداره...
سه چهار سال هم میشه 20 تومن پول ورودی نمایشگاه میگیرن (نمایشگاهی که مفت نمیرزه!! ) (با کارت دانشجویی رایگان)

مطمئنی جای دیگه غیر از نمایشگاه الکامپ نرفتی :))
20 هزار تومن چه خبره
همش ورودی 2 هزار تومن هست و کارت دانشجویی کاملا رایگان :| دی

شما این سری اومدی مستقیم بیا تو سالن های استارت آپ تا کامل متوجه ماجرا بشی که چیز نویی هست یا نیست

ایران نشر
July 22nd, 2018, 13:31
البته تو ایران اسمش رو نمیشه گذاشت استارتاپ ، باید بیشتر گفت بومی سازی یا کپی کاری استارتاپ ها و ایده های خارجی ها :d

اگر دور همی و ... هست و دوستان جمع شدند از آن یک گزارش تصویری هم تهیه کنید
جای ما را هم خالی کنید

dynabanner.com
July 22nd, 2018, 13:44
دقیقا همون کپی کاریه.دریغ از یه ذره خلاقیت.البته گاهی اوقات به ایده های جالبی هم برخورد میکنیم.
من هر سال میرم الکامپ.امسال هم میرم و اگه شد به شما هم سر میزنم.

Cyrus.The.Great
July 23rd, 2018, 01:35
بخش استارت آپ نمایشگاه برام همیشه جالب بوده. اگه تونستم امسال هم میام. خوشحالم که غرفه دارین. موفق باشید

BazPardakht.Com
July 23rd, 2018, 01:44
بخش استارت آپ نمایشگاه برام همیشه جالب بوده. اگه تونستم امسال هم میام. خوشحالم که غرفه دارین. موفق باشید
جالبه طي ٣ سال برگزاري سالن استارت آپ ها از ١ سالن كوچيك به ٤ سالن اضافه شده
سال پيش ٢ سالن بود ولي شلوغ ترين سالني كه تو عمرم ديده بودم
جاي سوزن انداختن نداشت
امسال ٤ تا سالنش كردن

deltamusic
July 23rd, 2018, 12:29
مطمئنی جای دیگه غیر از نمایشگاه الکامپ نرفتی :))
20 هزار تومن چه خبره
همش ورودی 2 هزار تومن هست و کارت دانشجویی کاملا رایگان :| دی

شما این سری اومدی مستقیم بیا تو سالن های استارت آپ تا کامل متوجه ماجرا بشی که چیز نویی هست یا نیست
مقل اینکه شما آشنا نیستی!!ورودی 20 هزارتومنه.من با پنجاه نفر میام شما واسمون 2 هزار ردیف کن.کارت دانشجویی هم نداریم.
استارت آپ های شعر و ور شاید واسه شما نو و جدید باشه ولی واسه ما ...

BazPardakht.Com
July 23rd, 2018, 12:51
مقل اینکه شما آشنا نیستی!!ورودی 20 هزارتومنه.من با پنجاه نفر میام شما واسمون 2 هزار ردیف کن.کارت دانشجویی هم نداریم.

اقا این حرفا چیه
چرا جو میدید به ماجرا، 20 تومن رو نمی دونم ار کجا آوردید
ورودی 2 هزار تومن بیشتر نیست
شما 6 مرداد تشریف بیارید بیشتر از 2 هزار تومن بود من بقیش رو میدم باشه؟

saeed1988m
July 23rd, 2018, 13:45

درود بر شما
دوست عزیز فک کنم شما اشتباه میکنید من البته دو ساله نرفتم ولی تا جایی که یادمه همون 2هزار تومن بوده ورودی 20تومن نیست اصلا منطقی نیست با این همه جمعیت نفری 20تومن

TARIMEHR
July 24th, 2018, 13:18

لطفا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان رو در اسرع وقت به حسابم واریز کن. کارت دانشجویی هم نمیخوایم ازت

http://iran-elecomp.com/Visitors

بعدش رایگان از لینک زیر ثبت نام کن و از بازدید رایگان در الکامپ لذت ببر

دبیر اجرایی الکامپ ۲۴ در گفتگو با دیجیاتو خبر می‌دهد که تمامی بازدیدکنندگان اعم از مدیران و کارمندان و اشخاص حقیقی می توانند با پر کردن فرم ثبت نام آنلاین مربوط به بازدید از نمایشگاه، هم از اتلاف وقت خود برای ایستادن سر صف درهای ورودی جلوگیری کنند. از سوی دیگر، او مزیت دیگر ثبت نام آنلاین را رایگان بودن آن اعلام می‌کند. علاقه‌مندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند به این لینک (http://iran-elecomp.com/Visitors) مراجعه کرده و فرم مربوطه را پر کنند تا از مزایای ثبت نام آنلاین بهره مند شوند.

خواستی کارت سینه هم میتونی پرینت کنی و بندازی گردنت
38325

توجه داشته باشید عدم ثبت نام آنلاین مستلزم انتظار در صف بازدیدکنندگان و پرداخت 20 هزار ریال ورودی است در حالی که با ثبت نام اینترنتی این هزینه رایگان خواهد بود.

استارتر محترم میبینیمتون حتما :53: البته به دور از دورهمی :-s

BazPardakht.Com
July 25th, 2018, 03:20
لطفا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان رو در اسرع وقت به حسابم واریز کن. کارت دانشجویی هم نمیخوایم ازت

http://iran-elecomp.com/Visitors

بعدش رایگان از لینک زیر ثبت نام کن و از بازدید رایگان در الکامپ لذت ببر

دبیر اجرایی الکامپ ۲۴ در گفتگو با دیجیاتو خبر می‌دهد که تمامی بازدیدکنندگان اعم از مدیران و کارمندان و اشخاص حقیقی می توانند با پر کردن فرم ثبت نام آنلاین مربوط به بازدید از نمایشگاه، هم از اتلاف وقت خود برای ایستادن سر صف درهای ورودی جلوگیری کنند. از سوی دیگر، او مزیت دیگر ثبت نام آنلاین را رایگان بودن آن اعلام می‌کند. علاقه‌مندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند به این لینک (http://iran-elecomp.com/Visitors) مراجعه کرده و فرم مربوطه را پر کنند تا از مزایای ثبت نام آنلاین بهره مند شوند.

خواستی کارت سینه هم میتونی پرینت کنی و بندازی گردنت
38325

توجه داشته باشید عدم ثبت نام آنلاین مستلزم انتظار در صف بازدیدکنندگان و پرداخت 20 هزار ریال ورودی است در حالی که با ثبت نام اینترنتی این هزینه رایگان خواهد بود.

استارتر محترم میبینیمتون حتما :53: البته به دور از دورهمی :-s

قدم تک تک شما رو چشمان من جا داره حتما تشریف بیارید