PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع شدن شبکه بعد از ریستارت سرور مجازی

wapmaster
July 18th, 2018, 13:26
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز
بنده یک سرور مجازی از ایران دارم(ویندوز 2016 نصبه) که بعد از هر ریستارت شبکه اش قطع میشه و به ریموت وصل نمیشه
ارائه دهنده سرور میگن که مشکل از برنامه ای هست که نصب میکنید (بعید میدونم چون یه ماشین مجازی اندروید هست و اونم اصلا اجرا نمیشه)
دوستان عزیز ممنون میشم که چنین مشکلی براشون بوده رو اعلام کنن .

RoobinaServer
July 18th, 2018, 13:29
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز
بنده یک سرور مجازی از ایران دارم(ویندوز 2016 نصبه) که بعد از هر ریستارت شبکه اش قطع میشه و به ریموت وصل نمیشه
ارائه دهنده سرور میگن که مشکل از برنامه ای هست که نصب میکنید (بعید میدونم چون یه ماشین مجازی اندروید هست و اونم اصلا اجرا نمیشه)
دوستان عزیز ممنون میشم که چنین مشکلی براشون بوده رو اعلام کنن .

با سلام

دقیقا بعد از قطع شدن چه کاری انجام میدهید که مجدد متصل میشود ؟

این موارد را بهتر است با میزبانتان مطرح کنید و بفرمائید بررسی کنند و رفع مشکل کنند اینگونه نمیتوانید از دیگران راهنمایی درستی دریافت کنید مگر تمام ریز و بم سرویستان را اعلام بفرمائید تا توسط یک نفر چک شود.

باتشکر

wapmaster
July 18th, 2018, 13:31
با سلام

دقیقا بعد از قطع شدن چه کاری انجام میدهید که مجدد متصل میشود ؟

این موارد را بهتر است با میزبانتان مطرح کنید و بفرمائید بررسی کنند و رفع مشکل کنند اینگونه نمیتوانید از دیگران راهنمایی درستی دریافت کنید مگر تمام ریز و بم سرویستان را اعلام بفرمائید تا توسط یک نفر چک شود.

باتشکر

سلام و عرض ادب
اگه بهتون بگم بار اول فکر کنم سیستم عامل رو از نو نصب کردن باورتون میشه ؟

بار بعدی هم فکر کنم با VmWare درستش کردن !

مشکل بعدی هم اینه که KoPlayer رو براحتی روی سرور مجازی آلمان نصب کردم و الان در حال اجرا هست ولی روی این سرور نصب میشه و باز نمیشه

slefx.ob
July 18th, 2018, 23:48
با سلام و احترام

از سرویس دهنده خود درخواست پنل کنید و پس از ریست وارد کنسول سرورتون شوید و خودتان ببینید مشکل از کجاست. قطعا خودتون بهتر از سرویس دهنده متوجه خواهید شد کجای کارتون اشتباه هست.

موفق باشید

djdj99
July 20th, 2018, 14:46
با سلام
1- اگر وی ام ویر هست کارت شبکه را روی e1000e ست کنید.
2- اگر سرور خاموش میشود لایسنس سرور رو چک کنید چون اگر اکسپایر شود سرور خاموش میشود و باید لایسنس بزنید (یا اورجینال یا ک.ر.ک)

IGulf
July 25th, 2018, 04:20
بنظر بنده ویندوز سرور رو دوباره نصب کنید ببینید مشکل از ویندوز سرور بوده یا از سرور