PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همگام سازی قالب و ردپرس با ووکامرس

anisagostar
July 17th, 2018, 08:49
سلام خدمت دوستان یک قالب هست که قالب دانلودی و اخبار هست حالا یه بخش میخوام ایجاد کنم برای فروشگاه ووکامرس و اینکه نمیخوایم قالب مچزا بذاریم و همین قالب رو بخش ووکامرس براش طراحی کنیم دوستان لطفا راهنمایی کنید گام به گام چه کاری انجام بدم

یه سری آموزش هارو داخل گوگل دیدم و انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم از نظر کد ها و طراحی و قالبندی راهنمایی کنید

anisagostar
July 19th, 2018, 13:58
دوستان ممنون میشم راهنمائی کنید

abbas141
July 22nd, 2018, 03:10
سلام

طراحی قالب وردپرس رو اگر بلد باشید ، طراحی قالب ووکامرس خیلی سخت نیست

ووکامرس داخل پلاگینش یک فولدر داره ، که شما باید بیارید داخل فایل های قالب :

برای مثال اگر یکی از فایل‌های قالب ووکامرس در شاخه‌ی templates/main.php باشد، شما می‌توانید این فایل را با مسیر woocommerce/main.php در قالب خود کپی کنید

یا میتوانید کل فولدر templates رو بیارید داخل پوشه ای به نام : woocommerce درون قالب تون که اشتباه

معمولا فایل هایی که لازم باشه رو باید بیارید .

خیلی از صفحات قالب ووکامرس که با استفاده از شورت کد ها اوکی میشه و خیلی پیچیده نیست ، باز هر جا سئوال داشتید ، میتونید بگید ، راهنمایی کنم .

anisagostar
July 22nd, 2018, 08:38
سلام

طراحی قالب وردپرس رو اگر بلد باشید ، طراحی قالب ووکامرس خیلی سخت نیست

ووکامرس داخل پلاگینش یک فولدر داره ، که شما باید بیارید داخل فایل های قالب :

برای مثال اگر یکی از فایل‌های قالب ووکامرس در شاخه‌ی templates/main.php باشد، شما می‌توانید این فایل را با مسیر woocommerce/main.php در قالب خود کپی کنید

یا میتوانید کل فولدر templates رو بیارید داخل پوشه ای به نام : woocommerce درون قالب تون که اشتباه

معمولا فایل هایی که لازم باشه رو باید بیارید .

خیلی از صفحات قالب ووکامرس که با استفاده از شورت کد ها اوکی میشه و خیلی پیچیده نیست ، باز هر جا سئوال داشتید ، میتونید بگید ، راهنمایی کنم . من یه سری آموزش ها بود که فایل ووکامرس داخل قالب ورد پرس ایجاد کنم و موارد دیگر ولی جوابگو نبود