PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامین از name.com

maroofi
January 24th, 2011, 06:51
سلام
چندتا سئوال در مورد این وب سایت دارم

فرض کنید شخصی خارج از کشور باشه و پی پل وریفای شده داشته باشه و پرداخت من رو انجام بده

برای نوشتن ادرس اداری میتونیم ادرس تقلبی بنویسیم یا اینکه بررسی میکنند و مشکل ساز میشه ؟ البته به خاطر مسئله ایران عرض میکنم.

اگر لازم باشه ادرس رو دقیق و درست بنویسیم ادرس همون شخصی که پول رو واریز میکنیه بنویسیم با ایشون تماسی برقرار میشه یا نه؟

آیا امکانش هست شخصی که صرفا پرداخت رو انجام داده بعدا مدعی دامین بشه و دامین رو بالا بکشه ؟ میتونه یک ایمیل به این سایت بفرسته و شماره حساب خودشو بده و بگه صاحب اصلی من بودم؟ ( البته قبل از تاریخ انقضای دامین )

این قضیه ارسال پاسپورت اسکن شده برای کسی هست که واریز میکند یا برای کسی هست که اکانت را در اختیار دارد ؟

مرسی و ممنونم اگر نکات ظریف دیگری هم هست یاداوری کنید:53:

1eng.ir
January 24th, 2011, 07:29
آیا امکانش هست شخصی که صرفا پرداخت رو انجام داده بعدا مدعی دامین بشه و دامین رو بالا بکشه ؟ میتونه یک ایمیل به این سایت بفرسته و شماره حساب خودشو بده و بگه صاحب اصلی من بودم؟ ( البته قبل از تاریخ انقضای دامین )
خیر! اونا فقط ایمیل اکانت رو میشناسن! کاری به Billing ندارند! مگه اینکه کمتر از 45 روز بعد از پرداخت برای پی پال Dispute (شکایت) باز کنه که فلان برداشتی از حساب برای من نیست و ... (البته اگه اعتماد دارید سوالتون بی مورده!!)

این قضیه ارسال پاسپورت اسکن شده برای کسی هست که واریز میکند یا برای کسی هست که اکانت را در اختیار دارد ؟
اگه Billing بخواد، کسی که پرداخت کرده! اگه بخواد هویت شما رو مشخص کنه، از شما اسکن پاسپورت میخواد.

پ.ن: این بحث ها بی مورده! سعی کنید لقمه رو دور سرتون نچرخونید! ...

maroofi
January 25th, 2011, 05:58
اگر billing توسط کس دیگر ی انجام شده باشه و ادرس و مشخصات خودش رو نوشته باشه میشه عوضش کرد؟ مشکوک نمیشن؟
مرسی

arix
January 25th, 2011, 10:28
اگر billing توسط کس دیگر ی انجام شده باشه و ادرس و مشخصات خودش رو نوشته باشه میشه عوضش کرد؟ مشکوک نمیشن؟
مرسی

سلام ، صبحتون بخیر

ببینید من که از آقای 1eng.ir به همین صورت خریدم.ایشون دامنه را خریدند به نام خودشون.بعد 5 روز که دامنه کاملا ثبت شده و روال خودش را طی کرده دامنه قانونا به ایشان تعلق گرفت.بعدش من یک اکانت در همان سایت name.com باز کردم.آقای 1eng.ir دامنه را با تمام امکانات کامل (یک لیست داره که مثلا دوست دارید چه مالکیتی از دامنه را انتقال بدید مثلا مالکیت پرداخت ، استفاده ، مدیریت و ... که همه ی اون لیست رو تیک زدند) forward کردند به اکانت من و من الان مالکیت تمام قسمت های اکانت رو دارم و حتی می تونم خودم هم به هر کی دیگه خواستم دامنه را منتقل کنم.تمام کنترل پانل ها و ... هم برام بازه.آدرس ها و ... هم خود به خود طبق مشخصات اکانت من تغییر کرد.فقط آدرس دپارتمان billing رو نمی شه تغییر داد که اون هم اصلا مهم نیست.چون شما می تونید با راه های دیگر پرداخت کنید.سایت شما رو مالک قانونی می شناسد.اگر دوست داشتین جناب آقای فخرایی یا همان 1eng.ir این کار را برای شما انجام می دهد.این هم میل ایشان

eng.fakhraei@gmail.com

موفق باشید:53:

maroofi
January 25th, 2011, 18:58
سلام . مرسی برای راهنمایی دست گلتون درد نکنه.

از ترانسفر داخلی اطلاع دارم
ولی موضوع اینجاست که ادرس و شماره تلفن و... که میخوام بدهم برای ایران هست. آیا با این قضیه مشکلی ندارند ؟

khudeman
January 25th, 2011, 19:26
اصلا نام کشور ایران را ندارد که بخواهید آدرس بدهید.
اگه میخواهید خیالتان راحت باشه از جاهایی که ایران را تحریم کرده اند خرید نکنید. قحطی که نیست عزیز جان

maroofi
January 25th, 2011, 19:44
این هم یه حرفیه :111: